KitapAğacı.org

Karanlığa bir ışık da siz yakın.

Bir Köy Okulunda, Hikaye Kitabı İhtiyacı...

Semra Gök

semra_4353@hotmail.com

İlkokul öğrencilerine yönelik hikaye kitapları...
Küçük Dokunuşlarla Büyük Mutluluklar...

Merdan Çolak

askalemem@hotmail.com

İyi günler. Erzurum’un Aşkale İlçesinde, Millî Eğitim Müdürlüğü olarak bir ortaokulumuz için kütüphane oluşturduk. Ancak, kütüphanemiz için yeteri kadar kitabımız mevcut değil. Sizden ricamız: Öğrencilerimiz için imkanlarınız dahilinde destek olmanız. Teşekkürler.Bu Güzel Çocuklara ve Kütüphaneye Kitap İhtiyacımız Var!

Mustafa Dönmez

mustafadnmz@hotmail.com

Ben, Erzurum-Aşkale İnkılap Ortaokulunda görev yapmakta olan Mustafa Dönmez. Okulumuz içinde, baştan bir kütüphane ve kitaplık bölümleri oluşturduk. Şimdi de, kütüphanemiz için kitaplara ihtiyacımız var. Okuyan, düşünen bir nesil olabilmeleri için, 8-15 yaş arasındaki çocuklarımızın okuyabileceği kitap desteğinizi bekliyoruz. Saygılarımızla.


Erzurum-Kazım Yurdalan İlkokulunda Kitap İhtiyacı!

Emine Aktaş

emine_yilmaz@windowslive.com

Erzurum-Kazım Yurdalan İlkokulunda çalışıyorum. Okulumuzun kütüphanesi olmadığı için öğrencilerimizi okumaya teşvik etmek zor oluyor. Okul çevresindeki ailelerin maddi durumları kötü olduğu için acil yardımlarınızı bekliyoruz.


İlkokulumuz İçin Çoçuk Hikaye ve Şiir Kitapları...

Abdurrahman Topal

abdorrahmantopal@hotmail.com

İlkokulumuz öğrencileri için kitaba ihtiyacımız var. Genel olarak; çocuk kitapları, şiir ve hikaye kitaplarına gereksinim duyulmaktadır. Yapacağınız kitap bağışları, çocuklarda büyük bir sevinç uyandıracak ve okumaya daha duyarlı birer birey olmalarını sağlayacaktır. İhtiyacımızı duyurmamıza vesile olduğu için KitapAğacı.org'a teşekkür ediyorum.Köy Çocuklarına Yardım Etmek İster misiniz?

Erdinç Üst

acakus_5555@hotmail.com

Görev yaptığım okulun anasınıfı için; oyuncaklara, 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıflar için de hikaye ve test kitaplarına ihtiyacımız var.


Birleştirilmiş Sınıf Köy Okulumuz İçin Kitap Yardımı...

Muhammed Sefa Kılınç

msefakilinc@gmail.com

Okulumuzda; 1, 2, 3, 4 ve anasınıfı dahil 33 öğrencimiz bulunmaktadır. İlkokul düzeyi çocuk kitaplarına ihtiyacımız vardır. Anasınıfı ve 1.sınıflar için görseli bol olan, diğer sınıflar içinse masal, hikaye ve dili basit kitaplar bağışlamak isteyen olursa çocuklarımız adına çok seviniriz.


Oltu Karabekir İlkokuluna Kitap Yardımı...

Hızır Aktaş

hizirogretmen@hotmail.com

Hikaye ve masal kitaplarına ihtiyacımız var.Erzurum-Karayazı-Güllü İlkokulu için Kitap...

İsmail Akyol

akyol_58@hotmail.com

İlköğretim 100 Temel Eser ve hikaye kitaplarına ihtiyacımız var.Kitap Kurtlarını Kitapsız Bırakmayın.

Alaaddin Özbolat

dilci_66@hotmail.com

Erzurum-Pasinler-Taşkaynak Köyü Ortaokulunda idarecilik yapıyorum. Okulumuza yeni bir kütüphane yapıldı fakat hiç kitabımız yok. Bu konuda yardımlarınızı esirgemeyin lütfen. Okulumuzdan geçen sene 5 kız öğrenci fen lisesini kazandı. Linkten bakabilirsiniz: http://taskaynak.meb.k12.tr/ Şimdiden teşekkürler.


Çocuklarımıza Kitap Lütfen!

Mücahit Duran

mucahitduran_1740@hotmail.com

İlkokul ve ortaokul seviyelerine uygun her türlü roman, bilim dergisi, bilgilendirici kitaplara ihtiyacımız var. Erzurumun ilçesinde olmamızdan dolayı imkanlarımız kısıtlı. Kitabımız yok. Yardımlarınızı bekliyoruz.


KPSS A-Grubu Kitaplarına İhtiyacım Var.

D. Buket

buket_22_ozcn@hotmail.com

Merhaba arkadaşlar. Ben İİBF mezunuyum ve KPSS A-Grubuna hazırlanıyorum. Elinde; hukuk, maliye, muhasebe, kamu yönetimi, konu anlatımlı veya soru bankası kitapları olan ve kullanmayan varsa bana iletmesini rica ediyorum. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkürler.Erzurum-Aşkale-Yeniköy İlkokulunda Kitap İhtiyacı...

Faruk Ergül

farukergl@gmail.com

İlkokul öğrencileri için hikaye kitaplarına ihtiyacımız var.


Erzurum-Pasinler İlçesinde İmkânı Olmayan Öğrenciler İçin Okuma Kitabı İstiyorum.

Mücahit Duran

mucahitduran_1740@hotmail.com

Ortaokul seviyesine uygun, her türlü okuma kitabına ihtiyacımız var. Okulun imkanları kısıtlı. Kütüphanede kitap sayısı çok az. Lütfen yardımda bulunabilecek kişilere de haber verelim.


Erzurum-Pasinler Anadolu Öğretmen Lisesinde Kitap İhtiyacı...

Çiğdem Eryılmaz

cgdem.dmrl@hotmail.com

Erzurum-Pasinler Anadolu Öğretmen Lisesinin rehber öğretmeniyim. Yeni açılan bir okul olduğumuz için kütüphane oluşturmaya çalışıyoruz ve YGS-LYS kitaplarına ihtiyacımız var. Maddi durumları kötü olduğu için kitap alamayan öğrencilerimiz var. Kitaplarınızı bize bağışlarsanız çok mutlu oluruz. Şimdiden tesekkürler.


Ortaokul İçin Kitap İstiyorum!

Arzu Cengiz

arzudikici_08@hotmail.com

Ortaokul için hikaye, roman, test, yardımcı kaynaklar ve liselere hazırlık kitaplarına ihtiyacımız var.Her Çocuğun İyi Bir Arkadaşı Olmalı!

Bayram Arıcı

bayramarici25@gmail.com

Ortaokul kütüphanesine konabilecek her türlü kitap ve kaynağa ihtiyacımız var. Erzurum Yakutiye 50.Yıl Ortaokulu öğrencileri kitaplarınızı bekliyor. Türkçe öğretmeni olarak öğrencilerin en büyük ihtiyaçlarının kitap olduğunu düşünüyor ve desteklerinizi bekliyorum. Saygı, sevgi ve selamlar.


Okul Kütüphanemize Kitap İstiyoruz.

Mehmet Ali Özdemir

mehmetalikonyabjk@hotmail.com

Okulumuzun kütüphanesinin zenginleştirilmesi ve öğrencilerimizin kütüphanemize rağbet etmesi için kitap talep etmekteyiz. Gereken alakayı göstereceğinize eminiz.

Adres: Oltu Yusuf Ziya Bey Anadolu Lisesi / Erzurum


Bizim Okulumuzun da Kütüphanesi Olsun.

Burhan Aras

burhan.aras@mynet.com

2012 - 2013 Eğitim-Öğretim yılında eğitime başlayan okulumuzun birçok eksiğinin bulunmasıyla beraber en önemlisi öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığı kazandırabilmemiz için kitaplara çok ihtiyacımız var. Ortaokul seviyesinde öğrencilerimize okutabileceğimiz hikaye, roman, şiir kitabı gibi her kitap bizi çok mutlu edecektir. Şimdiden duyarlı insanlarımıza çok teşekkür ediyoruz.

Adres: Cumhuriyet cad. Pasinler İmam Hatip Ortaokulu Pasinler / ERZURUM
Kitaba İhtiyacımız Var.

Oğuzhan Kılıç

oguzhansword@hotmail.com

Arkadaşlar daha önce de ilan vermiştim. Anadolu’da bir ortaokuluz, ne şartlarda çalıştığımızı tahmin ediyorsunuzdur. Yeni bir kütüphane kuruyoruz ve sizlerden yardım bekliyoruz. İhtiyacımız daha çok hikaye, roman, Türk ve dünya klasikleri, Yüz Temel Eser v.b tarzdadır. Bunun yanında tabii yardımcı kaynaklara da ihtiyacımız var. Eğer yardım etmek isterseniz benim mail adresime ulaşabilirsiniz.

Okul Adresimiz: Yağan Cumhuriyet Orta okulu Köprüköy / ERZURUM
Kütüphanemize Kitap Lütfen.

Oğuzhan Kılıç

oguzhansword@hotmail.com

Arkadaşlar ben Erzurum’da bir ortaokulda Müdür Yardımcısı olarak çalışıyorum.Yeni bir kütüphane oluşturma çabamız var. Lütfen bize ortaokul seviyesinde masal, hikaye, roman, ansiklopedi vb. türden kitap bağışı yapın. Sizin evinizin köşesinde belki de tozlanmış duran kitaplarınız vardır. O kitaplar Anadolu’da minik yüreklere kılavuz olsun. Bağış için mail atabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.


İlköğretim Seviyesine Uygun Kitaplara İhtiyacımız Var.

Ertan Aksakal

ertan4825@hotmail.com

Okulumuza Kitap İstiyorum.

Yunus Emre Emen

yunusemreemen@yahoo.com

Ben Erzurum’un 4500 kişilik bir ilçesi olan Narman’da Salih Zeki Dilek ortaokulunda öğretmenim. Okulumuzun okuma ve SBS kitaplarına ihtiyacı var. Çocuklar azimli ve istekli, bu yüzden size ulaşmayı istedim. Şimdiden teşekkürler.

Okuma Kültürü Kampanyası "Sen Okudun Sıra Bizde."

Yunus Arslan

fenayus@hotmail.com

Bu, öğrencilerin yapmış olduğu bir kampanyadır. Sizden bu kampanyaya destek olmanızı bekliyoruz.

Umutlu Yarınlar İçin Elele.

Esra Handan Diribaş

papatyakenhan_1811@hotmail.com

Erzurum ilinin 189 km uzağında Karaçoban ilçesinin 10 km uzağında bulunan Burnaz ilkokulu/ortaokulunda görev yapmaktayım. Onlar için sevginin uçsuz bucaksız olduğu minik eller için sizlerden yardımlarınızı bekliyoruz. Buralardaki çocukların gerçekten herşeye ihtiyacı var. Ailelerin alım güçleri çok düşük. Okulumuzun kitaplığını yeni kurmaktayız. İlkokul/ortaokul seviyesinde hikaye kitaplarına, anasınıfı için boyama kitaplarına Türkçe / İngilizce sözlüklere, bunun yanında da okul ihtiyaçları içinde çanta, defter, kalem, boya, cetvelseti.vb kırtasiye malzemelrine ihtiyacımız var. Gönüllerini bu insanlar için açmış olan sizler, lütfen yardımlarınızı bekliyoruz. Umutlu yarınlar için. Minik eller için. Sevgilerimizle......

Okul Kütüphanemiz İçin Kitaba İhtiyacımız Var.

Erzurum İspir Lisesi

ugur.ub@hotmail.com

Roman, hikaye, şiir, bilim ve teknik, kültür, sanat ve güncel kitaplara ihtiyacımız var.
Site logo