KitapAğacı.org

Karanlığa bir ışık da siz yakın.

Narman'da Acil Kitap İhtiyacı...

Sibel Çolak

sbl_dlklc_@hotmail.com

Merhabalar. Ben, Erzurum’un Narman İlçesinde görev yapıyorum. Öğrencilerimiz okuma konusunda çok istekliler; fakat okulumuzda yeteri kadar okuma kitabı yok. Sizden ricam, okulumuza okuma kitabı göndermeniz. Şimdiden teşekkür ederim.

Hınıs'ta Kitap İhtiyacı...

Şule Yılmaz

ilahiyatisstt@hotmail.com

Erzurum-Hınıs İmam Hatip Ortaokulunda görev yapmaktayım. Okul kütüphanesi kurabilmemiz için kitaba ihtiyacımız var. Ortaokul seviyesinde kitap bağışlarınızı bekliyoruz. Teşekkürler.

İlkokul ve Ortaokul Seviyesine Uygun Kitap...

İsmail Temiz

ism_temiz@hotmail.com

İlkokul ve ortaokul seviyesine uygun MEB onaylı klasik eserlere ihtiyacımız var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

İlkokul Hikayeleri...

Cumali Öztürk

Cumalio310@gmail.com

Erzurum’un Çat İlçesi, Gölköyü (Birleştirilmiş Sınıflı) İlkokulunun tek öğretmeniyim. Okulumuzda okuma kitabı eksiğimiz var. Yardımlarınız için, şimdiden teşekkürler.

Okumaya Alıştırmak İstiyorum...

Elanur Açar

bahar.ela@hotmail.com

8’inci sınıflarıma okuma alışkanlığı kazandırmaya çalışıyorum. Türk ve Dünya Klasikleri ile, yerli yazarların romanlarına ihtiyacımız var. Yatılı okul ve köy çocuklarının ihtiyacı var. Yardımcı okursanız sevinirim.

Köyümüzün Çocuklarına Bir Kapı Açın!

Sait Aras

Saitaras2525@gmail.com

Erzurum'un Tekman İlçesine bağlı Dalsöğüt Köyündeki ilkokul öğrencileri için kütüphane kuruyoruz. Lütfen onlar için hayata bir kapı açın.
Site logo