KitapAğacı.org

Karanlığa Bir Işık Yakabildiniz mi? Bize Yazın!

Bizim aracılığımızla gönderdiğiniz veya aldığınız kitap miktarını bize bildirmek isterseniz bundan mutluluk duyarız. Bizimle paylaşmak istediğiniz kitap bağışı öyküleriniz veya yaratıcı fikirlerinizi de duymak istiyoruz.

Bize kitapagaci@kitapagaci.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu Ülkenin Geleceği Olan Gençlerimiz Adına Minnettarız!

Merhabalar. Manisa Kırkağaç ilçesindeki okulumuzun kütüphanesi için başlattığımız süreçte geldiğimiz son aşamayı siz değerli yardımsever kitap dostlarımızla paylaşmak istedik. Projemiz süresince bizlere verdiğiniz başta kitap bağışı olmak üzere her türlü destek için teşekkürü bir borç biliyoruz. Sizlerin sayesinde, yarınlarımız olan çocuklarımıza elbirliği ile altı bin civarında kitap kazandırdık. Eğitime ve bu ülkenin geleceği olan gençlerimize sağlamış olduğunuz bu imkan dolayısıyla minnet borçluyuz. Sağ olun var olun. Emeklerinizin karşılığını sizlere az da olsa dönüt mahiyetinde bildirmek amacıyla bu maili yönlendirdik. Tekrar teşekkürler. Saygılarımızla.
Manisa Kırkağaç Eczacı Engin Ümmetoğlu Anadolu Lisesi
Öğrenci ve öğretmenleri adına...
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Ahmet Cahit HEPAĞLAR
IMG-20190510-WA0035IMG-20190510-WA0036

Merhaba, Bağış Yapan KitapAğacı.org'un Güzel İnsanları!

Taylan Kaya

tylnkaya@gmail.com

Türkiye genelinde başlattığım Kitap Bağış Kampanyasına verdiğiniz destekler sonucunda, Elazığ T-Tipi Cezaevi kütüphanemiz mahkumların kullanımına sunulmuştur. Kütüphanemizin son halini sizlere göndererek, yaptığınız bağışın kütüphanemize ne kadar güzellik kattığını sizlerle paylaşmak İstedim. 1250 adet kayıtlı kitabımız bulunmaktadır. Kitapların tümü, sizler gibi değerli insanların bağışları tarafından karşılanmıştır.
Aydınlık Türkiye için, okumak ve üretmek zorundayız.
Saygılarımla.

009