KitapAğacı.org

Karanlığa bir ışık da siz yakın.

GÜNÜN İPUCU

Suistimallere karşı uyanık olalım! Devamını okumak için lütfen tıklayın.

GÜNÜN İPUCU

Bağışlarınızı, kitap yardımı olduğunu belirtmek kaydıyla, PTT Kargo ile indirimli olarak gönderebileceğinizi biliyor musunuz? Bunun için her PTT şubesi değil ancak merkez PTT kargo şubelerine, paketin ağzı açık şekilde (içini göstererek) başvurmanız gerekmektedir.

Köy Okulumuzda Kitap İhtiyacımız Var.

Mustafa Memiş

mustafamemis_69@hotmail.com

Antalya'nın bir dağ köyünde din görevlisi olarak görev yapmaktayım. Köyümüz Toroslar’da, merkezî okullarımızın neredeyse tüm imkânlarından mahrum durumdadır. Çok eksiğimiz var. Eğer bu yazımızı okuyan imkânları geniş bağışçılarımız varsa acilen:
- Kalemle yazılabilir beyaz yazı tahtası (2 adet),
- İlkokul 1 ve 2’nci sınıf düzeyinde hikaye setleri ve kaynak kitaplar,
- Okulumuz için ses (anons) sistemi,
- Plastik bahçe oyuncakları (kaydırak, salıncak, ...),
- Okul sıralarımız için örtü ve
- Kırtasiye malzemesi ihtiyacımız vardır.
Saygılarımla.

YGS veya 11'inci Sınıf Matematik ve Tarih Kitapları İhtiyacı...

Esma Nur

esmanurisa9@gmail.com

Bu site sayesinde birçok kitap ihtiyacımı tamamladım ama hâlâ YGS veya 11’inci sınıf Matematik ve Tarih kitaplarına ihtiyacım var. Yardımlarınızı bekliyorum. :)

Birleştirilmiş 1 ve 2'nci Sınıf Öğrencilerim için Hikaye Kitaplarına İhtiyacımız Var.

Murat Sarı

muratsari_57@hotmail.com

Okulumuza 5, 6, 7 ve 8'inci Sınıf Hikaye Kitapları Gerekli...

Yasemin Çelik

yasemin_celikkk@hotmail.com

Görev yapmakta olduğum okulumuz öğrencileri için; 5, 6, 7 ve 8’inci sınıf hikaye kitapları gerekli. Sınıf kitaplıkları oluşturmak istiyorum. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Roman İhtiyacı...

Tolga Şahin

hamzatolga@outlook.com

Merhabalar. Üniversite öğrencisiyim. Özellikle; fantastik, bilim kurgu ve polisiye tarzında kitaplara ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim.

Öğrenciler Okumaktan Mahrum Kalmamalı.

Halit Akdeniz

biri_0@hotmail.com

Ben, Muş-Hasköy Anadolu İmam Hatip Lisesine Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak atandım. Atandığım okulun kütüphanesi yok. Devlet kütüphaneyi yapacak ama o kütüphanenin kitaba ihtiyacı var. Bu yüzden kitap bağışında bulunmanızı rica ediyorum.

Okulumuza Acil Kitap!..

Kamuran Demir

yalniz_utopya@hotmail.com

Merhaba. Bitlis'teki ilköğretim okulumuzun kütüphanesi için kitap gerekmektedir. Raflarımız boş... Öğrencilerimiz; bilgiye, kültüre, sanata, edebiyata erişememektedir. Bu konuda bir ışık da sizin yakmanızı istiyoruz. Teşekkürler.

Ardahan-Göle'de Acil Kitap İhtiyacı...

Meltem Toprak

toprakmltm08@hotmail.com

Ben, Ardahan’ın Göle ilçesinde görev yapan bir öğretmenim. Görev yaptığım köy okulunun kütüphanesinde ne yazık ki kitap sayımız çok az! Öğrencilerime okutacak kitap bulamıyorum. Bu nedenle sayfanıza yazmaya karar verdim. Okulumuza kitap bağışında bulunabilecek birileri varsa lütfen benimle iletişime geçsinler. Yardımlarınızı büyük bir heyecanla bekliyoruz.

Öğrencilerim için, roman ve test kitabı istiyorum.

Ali Anuştekin

mirac212014@mynet.com

Kuracağımız kütüphane için, roman ve test kitabı ihtiyacımız var.

Kitap ve Malzeme İhtiyacı...

Mizgin Yıldız

mizgin_esraa@hotmail.com

Ben, Diyarbakır-Lice Şehit Jandarma Er Fevzi Güngör İlkokulunda sınıf öğretmeniyim. 1’inci kademe (1, 2, 3 ve 4’üncü sınıflar) için; kitap, dergi, defter, kalem, boya, vb. temel malzemelere ihtiyacım var. Yardımcı olmak isteyen arkadaşlar, bana yukarıdaki adresten ulaşırsa sevinirim. İyi günler.

İlkokul Seviyesinde Masal ve Hikaye Kitabı İhtiyacı...

Aynur Yıldıran

ayyil15@hotmail.com

Ben bir köy okulunda öğretmenim. Birleştirilmiş sınıfımızda, 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıf öğrencilerim var. Masal, hikaye, boyama ve etkinlik kitaplarına ihtiyacımız var.

Kütüphane Kuruyoruz. Bir Kitap da Sizden Olsun...

Feyat Özcan

feyat_ozcan@hotmail.com

Okulumuza yeni kuracağımız kütüphane için, ortaokul öğrencilerine uygun; ansiklopedi, hikaye, roman, vb. kitaplara ihtiyacımız var.

8'inci Sınıf TEOG Kitap İhtiyacı...

Onur Ünlü

onur_92_03@hotmail.com

Kastamonu'nun Cide İlçesi Toygarlı Köyü Ortaokulunda görev yapıyorum. 8’inci sınıf öğrencilerimizin, -maddi imkansızlıklarından dolayı- TEOG’a yönelik test kitaplarına ihtiyacı var. Bu ihtiyacımızı karşılarsanız çok seviniriz.

Cezaevinde Kitap İhtiyacı...

Mehmet Turan

mmttrhn00@gmail.com

Cezaevimizde; KPSS, YGS-LYS ve roman türü kitaplara ihtiyacımız var. Yardımlarınızı bekliyoruz

YGS-LYS Kitapları...

Tuğçe Genç

Tugcegao@gmail.com

Acilen YGS-LYS ve 11’inci sınıf kitaplarına ihtiyacım var.

8'inci Sınıf Öğrencilerimiz için Kaynak Kitap...

Süleyman Kürüş

suleymankurus19@gmail.com

Ben, Hakkâri-Şemdinli-Yaylapınar İlkokulunda görev yapmaktayım. Bulunduğumuz köyün maddî durumu iyi değil. Öğrencilerimizin kırtasiye malzemesi ve kaynak kitap ihtiyacı çok fazla. Bize bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Anasınıfı için Hikaye ve Masal Kitabı İhtiyacı...

İpek Buldaç

ipekbuldac@hotmail.com

Şubat ayında, Diyarbakır-Ergani-Kumçi İlkokuluna anasınıfı öğretmeni olarak atandım. Birçok eksiğimiz var. Anasınıfı düzeyinde, hikaye ve masal kitabı yardımlarınızı bekliyorum.

Kütüphanemiz, Kitaplarınızı Bekliyor.

Alper Erdoğan

alpererdogan_33@hotmail.com

Okulumuzda yeni kurduğumuz kütüphane için; 1ila 8’inci sınıf öğrencilerine uygun, ansiklopedi haricinde her türlü kitaba ihtiyacımız var.

Gençlerimiz Okusun! Kütüphanemiz Kitap Dolsun!

Serkan Emlik

serkan.emlik@hotmail.com

Merhabalar. Ben, Bağcılar-Yunus Emre Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesinde edebiyat öğretmenliği yapmaktayım. Kütüphanemiz maalesef bomboş. Bize yardımcı olursanız çok ama çok mutlu oluruz.

Öğrencilerimizin Gönlünü Yeşertmeye Ne Dersiniz?

Şerif Kahraman

pirazizliserif@gmail.com

İlkokul ve ortaokul düzeyindeki öğrencilere uygun kitap ihtiyacımız var.

Fatih Nezahat-Avni Kulen İlkokulunda Okuma-Yazma Seti İhtiyacı...

Özlem Toprak

ozlem-1446@hotmail.com

1’inci sınıf okuma-yazma setlerine ihtiyacımız var. Köydeki ailelerin maddî durumlarından dolayı, maalesef çocuklara da kitap alınamıyor. 15 öğrencimiz var. Yardımlarınızı bekliyoruz. Teşekkürler. :)

Hikaye Kitabı İstiyoruz.

Yasemin Şener

ydoksanoglu61@gmail.com

2’nci sınıf öğrencilerim için hikaye kitabı ihtiyacımız var. Yardım ederseniz, öğrencilerim ve ben size minnettar kalırız.

Okulumuzun İhtiyacı Var!

Hatice Hayran

h.hayran19911@gmail.com

İlkokul düzeyindeki tüm kitaplara ihtiyacımız var. Ayrıca, okulumuzda bir kütüphane kurmak istiyorum. Edebi, bilimsel, aksiyon, roman, hikaye, şiir ve ansiklopediler gönderirseniz tüm okulumuz sevinecektir. İlgilenen herkese teşekkürler.

Önümüz Kış! Yardıma İhtiyacımız Var.

Erdem Uludağ

eerdemuludag@gmail.com

Van Özalp’te bir köy okulunda rehber öğretmenim. 6-12 yaş arası öğrencilerim var. Bu kış, onlara biraz kıyafet, ayakkabı, vb. yardımda bulunmak istiyorum. Sizlerden de bu konuda yardım bekliyorum. Teşekkür ederim.

Mahkûmlar Kitap Okumak İstiyor!

Taylan Kaya

tylankaya@mynet.com

Cezaevi dediğimizde, genel anlamda aklımıza sadece mahkumları kapalı alanlarda tutmak, dış dünyadan izole etmek ve özgürlüklerinden yoksun bırakmak gelmektedir. Ancak değişen ve gelişen cezaevi düşüncesinde; mahkûmların içeride kaldıkları zaman diliminde sağlıklı ve özsaygılı yaşamalarına, sorumluluk duygusu ve toplumun bir üyesi olarak potansiyellerini geliştirmelerine destek olacak faaliyet ve programlardan yararlanmak amaçlanmaktadır. Tutuklu ve Hükümlüler Cezaevinde kaldıkları süre içerisinde boş vakitlerinin büyük bir dilimini kitaplarla geçirmektedirler. Cezaevi kütüphanemizi yenilemek ve güncelleştirmek amacıyla Türkiye genelinde başlatılan kitap bağışı kampanyası kapsamında; roman, kişisel gelişim kitapları, edebi eserler, dergi vb. her türlü kitaba ihtiyaç duymaktayız. Ayrıca sinema gösterimi yapmakta olduğumuzdan, CD ve DVD bağışlarına da ihtiyacımız var. Göndereceğiniz tür türlü kitap ve film, bir insanı yeniden topluma kazandıracaktır. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür ederiz.
Adres: Taylan Kaya (Sosyal Hizmet Uzmanı), E Tipi Cezaevi Müdürlüğü, Elazığ.

Ortaokul Düzeyinde, Hikaye ve Roman Arıyorum.

Asya Özalp

hasantahsinonalp@gmail.com

Okul kütüphanemiz için, 11-15 yaş aralığına uygun, 200 civarında kitaba ihtiyacımız var. Lütfen yardım çağrımıza kulak verin.
Adres: MEV Hasan Tahsin Önalp Ortaokulu, Hürriyet Mah., Prof. Dr. Faruk Sümer Cad., No: 68, Pınarbaşı/Kayseri. (Kargoları direkt okulun adına ya da okul müdürümüz Kemal Yavuz adına yollayabilirsiniz.)

Kızlarımızın Bilinçlenmesi ve Hayata Karşı Dik Durması için!..

Başak Özdemir

basak._ozdemir@hotmail.com

Sakarya'nın Ferizli İlçesinde bir meslek lisesinde rehber öğretmen olarak görev yapmaktayım. Öğrencilerimiz için bir kütüphane kurmaya çalışmaktayız. Her türlü kitaba ihtiyacımız var. Bağışlarınızı bekliyor, şimdiden teşekkür ediyoruz.

YGS (Eşit Ağırlık) Kitapları Arıyorum.

Berat Candam

sagolera_01@live.com

Kütüphane Kuruyoruz!

Betül Uslu

betulcelik92@hotmail.com

Merhaba. Kahramanmaraş-Pazarcık İmamhatip Ortaokulunda öğretmenim. Okulumuzun kütüphanesi olmadığı için bu yıl bir kütüphane kurmaya çalışıyoruz. Ortaokul seviyesinde kitap bağışında bulunursanız çok mutlu oluruz.

Sen de Bir Dünya Hediye Et!

Cansu Akça

cansu_akca_09@hotmail.com

Merhabalar. Aydın'da, köy okullarına; roman, hikaye, çocuk kitapları vb. kitaplar topluyoruz. Arkadaşımla bu proje için çabalıyoruz. Bize destek olursanız seviniriz. İlkokul, Ortaokul ve Lise düzeyinde okuma kitaplarınızı bekliyoruz. Kitaplarınız, tozlu raflarda okunmayı beklemesin.

Anadolu Lisesi için Her Tür Kitaba İhtiyacımız Var.

Melisa Laçin

Melisalacin.76@hotmail.com

Bizim, “Anadolu Çocukları” adında bir projemiz var. Anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve liseye yardım ediyoruz. Test kitapları, ansiklopedi, sözlük, roman, hikaye, masal kitapları... Hepsine ihtiyaç var. Ayrıca, kırtasiye malzemesine de... Şimdiden teşekkür ediyoruz.

Yeni Açılan Okulumuz için Kitap Yardımı...

Erdem Cizreli

erdemcizreli@hotmail.com

Diyarbakır İli Beşyüz Evler İlkokulu, bu sene eğitim-öğretime başlayacaktır. Yeni açılan okulumuzun kütüphanesi için kitap ihtiyacımız var. Okulumuzda; 1’inci sınıftan 8’inci sınıfa kadar öğrenci bulunuyor. Yani, 5 ila 14 yaş aralığıında öğrenciler... Bu konuyla ilgili gerekli desteğin sağlanacağını ümit ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.

Öğrencilerim için: "Küçük Prens'i Okumayan Kalmasın"

Zülal Arıkan

Zulalarikan64@gmail.com

Merhabalar. Van'ın Edremit İlçesine bağlı bir köyde rehber öğretmenim. Dün, okumakta geç kaldığım için pişmanlık duyduğum bir kitap bitirdim ve ciddi anlamda çok etkilendim: Küçük Prens... Kitabı bitirir bitirmez, bunu kesinlikle tüm öğrencilerime okutmam gerektiğini düşündüm. Benim gibi geç kalmalarını istemedim. Hayal dünyalarına katkı sağlamayı çok istiyorum; ama bunu tek başıma yapmam birazcık zor olacak. Bu konuda destek sağlayan sizlerden yardım istemeye karar verdim. Öğrenci sayımız 250 civarında... Her birinin dünyasında “Küçük Prens” gibi bir dostu olması için sizler de yardımcı olur musunuz? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Okulumuza Her Tür Kitap Lazım...

Özlem Tavukçu

Ozlemrose@gmail.com

Okulumda Kitaplık Oluşturmak İstiyorum.

Zeynep Bayram

zekaba2005@yahoo.com.tr

5, 6 ve 7’nci sınıf öğrencilerine uygun; roman, araştırma, bilim, vb. tarzda kitaplara ihtiyacım var. Okulumda sadece 3 derslik var. Kütüphane yapabileceğimiz bir alan yok. Bu nedenle, sınıflardan birine bir kitaplık ve çocuklarımın okuyabileceği kitaplar koymak istiyorum.

Kitap, Giysi, Ayakkabı...

Caner İlhan

caner_ilhan_0911@hotmail.com

Ortaokul öğrencilerim için; giysi, ayakkabı ve kitap ihtiyacımız var. İhtiyaç sahibi öğrencilerime yardımcı olmak istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olacak bağışçılar arıyorum. Çocukları mutlu etmek çok güzel bir duygu... Desteklerinizi bekliyorum.

YGS-LYS...

Ömer Özer

kozer264@gmail.com

YGS Sosyal Bilgiler ve Türkçe, LYS Edebiyat, Coğrafya-1, özellikle de LYS-5 İngilizce kitaplarına ihtiyacım var.

Okul Öncesi Hikaye Kitapları...

Emel Eryılmaz

e.ylmn@hotmail.com

Okulumuzun anasınıflarında çocuklarımıza okumak için okul öncesi hikaye kitaplarına ihtiyacımız var.

Ege'nin İncisi Işıldasın...

Alparslan Kurtoğlu

arslan_alp450@hotmail.com

İzmir-Konak'ta bulunan Gültepe Ortaokulu kütüphanemizin güncellenmesi için, siz değerli bağışçılardan, ortaokul düzeyinde; hikaye, roman, şiir gibi eğitici niteliği olan kitaplar istiyoruz. Değerli katkılarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Gıda Mühendisliği 1'inci Sınıf Kitaplarına İhtiyacım Var.

Maide Alev Kaplan

maidekaplan_4316@hotmail.com

Bu sene, Süleyman Demirel Üniversitesinde okumaya başlayacağım. 17 Eylül’e kadar Bursa, daha sonra Isparta’dayım. Gıda Mühendisliği 1’inci sınıf kitaplarına ihtiyacım var.

Okul Kütüphanemiz için Her Tür Kitap Yardımı...

Esra

esrafaruk451@gmail.com

Okulumuz kırsal kesim gibi bir yerde. Kütüphaneye kitap alacak durumumuz yok. Lise düzeyi her türlü kitaba (ansiklopedi, roman, şiir, test kitabı, dergi, vb.) ihtiyacımız var. Yardımlarınızı bekliyoruz.

Acil YGS-LYS (TM) Kitap İhtiyacı...

Nagihan

Nagihanklcc98@gmail.com

Meslek Lisesi son sınıf öğrencisiyim. Eşit ağırlık (TM) için; soru bankası, konu anlatımı vb. kaynaklara ihtiyacım var. Kitaplarınızı benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

Her Tür Kitap İhtiyacı...

Sevgi Himmetoğlu

sevgihim5537@outlook.com

Samsun İli, Asarcık İmam Hatip Lisesi kütüphanesi için her tür kitaba ihtiyacımız var. Bizim için kitap bağışlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Öğencilerimizin Hayallerini Zenginleştirmek İster misiniz?

Hakan Aydın

hknaydn37@gmail.com

Ortaokul seviyesinde; hikaye, roman, şiir türlerinde kitaba ihtiyacımız var. Yardım edebilirseniz memnun olurum. İletişime geçmenizi bekliyorum.

Rize'de Ortaokul Öğrencilerine Kitap Topluyoruz.

Murat Yıldırım

m.y_87@hotmail.com

5, 6, 7 ve 8’inci sınıf öğrencilerine yönelik; hikaye, roman tarzı, okuma alışkanlığı kazandıracak kitaplar arıyoruz.

YGS-LYS (MF) Kitapları...

Gamze Yalçın

alxmeen@hotmail.com

12’nci sınıf öğrencisiyim. Kaynak kitaba ihtiyacım var. Elinizde olanları vermek isterseniz e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

KPSS GK-GY Kitap İhtiyacı...

Nadire Kırbaş

nadirekrbas@gmail.com

Merhaba arkadaşlar. Üniversiteden yeni mezun oldum ve KPSS önlisansa gireceğim. Bazı sebeplerden dolayı çok fazla kaynak kitap alamadım. Sizlerden ricam elinde fazla KPSS önlisans GK-GY kaynak kitapları varsa bana verebilir misiniz? Yardımcı olan herkesten Allah razı olsun.

Eğitim için... Aydınlık Gelecek için...

Gökhan Kaya

gokhankaya1010@gmail.com

Kahramanmaraş-Elbistan Kız Anadolu Lisemiz yeni açıldığı için kütüphanemizdeki kitap sayımız çok az. Kitap topluyoruz. Yardımcı olursanız seviniriz.

Kütüphanemize Kitap İstiyoruz.

Nursel Güven Tüysüz

guvennurseltuysuz@hotmail.com

Ortaokul düzeyinde her tür kitaba ihtiyacımız var.

KPSS Lisans Kitapları...

Cahide Lama

cahidelama34@gmail.com

KPSS Lisans kitaplarına ihtiyacım var. Elimde hiç bir kaynak yok. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

İlkokul Kaynak ve Okuma Kitaplarına İhtiyacımız Var.

Kübra İnci

inci.kbra@gmail.com

Merhaba. Ağrı-Patnos-Kızıltepe İlkokulunda öğretmenlik yapıyorum. İlkokul 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıf düzeyinde kitaba ihtiyacimiz var. Okuma kitabı ve kaynak kitaplar konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Din Kültürü Alan Soru Bankası İhtiyacı...

Ebru Özüdoğru

ebru12185@gmail.com

Okul Kütüphanemiz için Kitap Yardımı...

Esma Nur

esmanurisa9@gmail.com

Lise okul kütüphanemiz için kitap topluyoruz. Okulumuzun alacak durumu yok. Elinizde; roman, şiir, test kitapları var ise, gönderirseniz çok mutlu oluruz. Sayenizde birçok kişi yeni kitaplar okumuş olacak.

Acil YGS-LYS (TM) Kitap İhtiyacı...

Rabia

rabatc9@gmail.com

Kaynak Kitap İhtiyacı...

Hatice Çoban

haticecoban1919@gmail.com

Ortaokul 5, 6, 7 ve 8’inci Sınıf düzeyinde okuma kitapları ve 8’inci sınıf TEOG sınavı için her dersten test kitapları...

Bismil Fatih Anadolu Lisesinde Kitap İhtiyacı...

Doğan Keskin

dgn.ksk@gmail.com

Binbir güçlükle öğrencilerimizin hizmetine açtığımız okul kütüphanemiz her türlü kitap yardımlarınızı bekliyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Roman, Çocuk Gelişimi, Kişisel Gelişim, Pedagoji Kitapları...

Asuman Emeç

asu.poyraz.erdem@gmail.com

Batman-Kozluk'ta Kitap İhtiyacı...

İzzettin Çelebi

azad21841@gmail.com

Merhabalar. Batman-Kozluk 20 Temmuz Ortaokulunda görev yapıyorum. Okulumuzda bir kütüphane yok. Kurduğumuz sınıf kitaplığında ise çok az kitabımız var. Yardımlarınız öğrencilerimizi sevindirecektir. Saygılarımla.

9'uncu Sınıf kitapları...

Çağla Çapar

caglacaparr@hotmail.com

Arkadaşımın, maddî durum yetersizliğinden dolayı 9’uncu sınıf kitaplarına ihtiyacı var. Okumak için can atan bir kardeşimiz. İstanbul içi olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Rize'nin İncisi Fındıklı Sizden Kitap Bekliyor!

Hızır Seferinoğlu

seferinoglu_h_@hotmail.com

İlkokul ve Ortaokul düzeyinde, okuma zevkini artırıcı kitaplara ihtiyacimiz var. Yapacağınız bağışlarla, bir çocuğun okumaya olan ilgisini artırabilir, onun ülkemizin değerli bir bireyi olmasında pay sahibi olabilirsiniz. Umut dolu gözlerle bekleyen çocuklara duyarsız kalmayın.

Köy Okulunda Kitap İhtiyacı...

Hatice Tepe

htchtcakay@gmail.com

Köy okulunda Türkçe öğretmeniyim. Okulumuzun; 100 Temel Eser, Değerler Eğitimi, vb., 5, 6, 7 ve 8’inci sınıflara uygun kitaba ihtiyacı var.

Yeni Atandığım Fatih Ortaokuluna Kitap Yardımı...

Gül Değer Çelik Ak

guldeger.celik@gmail.com

Okulumda kütüphane odası var fakat yeterli kitap yok. Çocuklarımızın; roman, hikaye, masal, ansiklopedi, sözlük, yazım kılavuzu, vb. kitaplara ihtiyacı var. Yardımlarınızı bekliyoruz.

Ortaokul için Okuma Kitabı İstiyoruz. :)

Mustafa Şakalar

m.sakalar46@windowslive.com

Köy okulunda Türkçe öğretmeniyim. Okulumuz kütüphanesi için, ortaokul seviyesine uygun; hikaye, roman, dergi, 100 Temel Eser, vb. kitaplara ihtiyacımız var. Elinde olan ve bağışta bulunmak isteyenlerden rica ediyoruz. Lütfen duyarlı olalım.

Üçgöz Ortaokulunun da Kütüphaneye İhtiyacı Var.

Sait Vakkas Sümbül

ssumbulllll@gmail.com

Hikaye, roman, dergi, ansiklopedi, çocuk kitapları türünden, ortaokul öğrencilerinin faydalanacağı kitaplara ihtiyacımız var. Bağışlarınızdan dolayı, şimdiden çok teşekkür ederiz.

YGS-LYS...

Ali Çağmel

alicagmel0180@gmail.com

Merhabalar arkadaşlar. TM öğrencisiyim. YGS-LYS soru bankalarına ihtiyacım var. Kitap bağışlamak isteyen arkadaşlarım iletişim kurarsa çok sevinirim. Teşekkürler.

Cezaevine Yardım...

Mehmet

mmttrhn00@gmail.com

Merhaba. Ben, Urfa’da bir ilçe cezaevinde kurum öğretmeniyim. YGS, önlisans, KPSS ve roman türü kitaplara ihtiyacımız var. Küçük bir cezaevi olarak hizmet vermekteyiz. 200 adet hükümlümüz var. 16 adet üniversite öğrencimiz var. Lise mezunu veya açıköğretim lisesini okumakta olan hükümlülerimiz de var. Bunlar için, sizlerden kitap bağışı bekliyorum.

Öğrencilerime Yardım...

Gözde Kurcan

gozdekurcan@hotmail.com

Merhaba. Ben, Van-Erciş’te bir köy okulunda görev yapıyorum. Bu sene, 2’nci sınıfları okutacağım. Öğrencilerimin maddî durumu oldukça kötü. Geçen sene, diğer öğrencilerime elimden gelen yardımı yapmaya çalıştım; ama yetmiyor! Sizden de -mümkünse- yardım istiyorum. Hikaye kitabı, defter, kalem, boya, ne olursa... Şimdiden çok teşekkür ederim.

Fakir ama Çalışkan Öğrencilerim için TEOG Kitapları...

İsmail Aslan

iaslan_7@hotmail.com

Adıyaman Merkezde bulunan okulumuzdaki öğrencilerimizin yarısı taşımalı olarak köylerden gelmektedir. Maddî durumu çok kötü olan fakat başarılı öğrencilerim için yardımcı olur musunuz? İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Patnos-Bozoğlak Köyünde YGS-LYS-TEOG Kitabı İhtiyacı...

Oya Baran

oya-baran@hotmail.com

Ağrı-Patnos-Bozoğlak Köyünde öğretmenim. Köydeki maddî imkânları yetersiz ancak çalışkan öğrencilerim için YGS-LYS, TEOG ve okuma kitaplarına ihtiyacımız var. Eğitimde eşitlik için, geleceğimiz olan bu çocuklarımıza yardımlarınızı bekliyorum. Saygılarımla...

Kişisel Gelişim Kitapları ve Roman İhtiyacı...

Büşra Yalçın

busrazeynepyalcin45@gmail.com

Kişisel gelişim kitapları ve roman okumayı çok seviyorum. Elimden geldiğince kitap alıyorum ama -açıkçası- para dayanmıyor. Bağışlamak istediğiniz kitaplar varsa, iletişime geçer misiniz?

10'uncu Sınıf Test Kitabı ve Konu Anlatımlı Kitap...

Sevim

aynurg045@gmail.com

Kitap Okumak İstiyoruz...

Merve Kılınç

Mervekilinc2366@gmail.com,

Merhaba. Ben, öğrenciyim. Benim de, kız kardeşimin de kitap okumaya ihtiyacımız var fakat yetişemiyoruz. Umarım bu seslenişi birileri duyar. Şimdiden teşekkür ederim. 👐

Umudumun Anahtarı Sen Ol!

Meltem Teker

fadik_64_@hotmail.com

Ben, Şırnak'ta Türkçe öğretmeni olarak görev yapıyorum. Okulumun bir kütüphanesi bile yok. Kitaplarımız ise çok çok az. Çocukların hayalleri sadece o köy. Umutsuzluğa umut olmak istiyorum. Ortaokul için kitap yardımlarınızı bekliyorum.

YGS-LYS Kitaplarına İhtiyacım Var.

Esma Nur

esmanurisa9@gmail.com

YGS-LYS kitaplarına ihtiyacım var. Alacak durumum yok. Yardımcı olabilir misiniz?

KPSS Lisans Kitaplarına İhtiyacım Var.

Büşra İşeri

busraiserii34@gmail.com

Acil YGS-LYS (TM) Kitap İhtiyacı...

Zehra

zhr_defne.66@hotmail.com

YGS-LYS’ye yönelik TM ağırlıklı soru bankası ve konu anlatım kitaplara ihtiyacım var. Elinde olanlar benimle iletişime geçerse sevinirim.

YGS-LYS (Coğrafya, Türkçe) Kitap İhtiyacı...

Sanem Birim

sanembirimm@gmail.com

YGS-LYS Soru Bankası ve Konu Anlatım Kitaplarına İhtiyacım Var.

Orkun Yılmaz

sepultra6@gnail.com

YGS-LYS’ye yönelik TM ağırlıklı soru bankası ve konu anlatım kitaplara ihtiyacım var. Elinde olanlar benimle iletişime geçerse sevinirim.

Bir Kitap, Bin Umut...

Semiha Çelik

smclk80@gmail.com

Merhaba. Ben, Nizip İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Öğrencilerimize okuma alışkanlığı kazandırmayı amaçlıyoruz ancak kütüphanemizdeki kitaplar bunun için yeterli değil. Roman, hikaye, şiir kitapları ve edebiyat dergileri gönderebilirseniz çok mutlu olurum. Sevgiler.

Eğitim Bilimleri ve Alan Bilgisi Kitaplarına İhtiyacım Var.

Özgür Güner

ozgurguneridil@gmail.com

İlkokul Matematik Öğretmenliği ve Eğitim Bilimleri konu, soru ve denemelerine ihtiyacım var.

Roman, Dergi...

Onur Çölkesen

onur.colkesen@gmail.com

Elimde, roman ve dergi kalmadı. Kitap bağışlamak isteyenlere duyurulur. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

YGS-LYS...

Furkan Gülçebi

furkangulcebi@hotmail.com

Arkadaşlar: YGS-LYS (MF) kitaplarına ihtiyacım var. İlgilenen olursa sevinirim.

Okulumuzda Kütüphane Kuruyoruz.

Şükran Kanat

kanatsukran@gmail.com

100 Temel Eser (ortaöğretim), YGS-LYS kitapları, yerli-yabancı eserler, Dünya Klasikleri, İngilizce kaynaklar...

Bingöl Eğitim Gönüllüleri Derneği...

Mustafa Kayaoğlu

begder12@gmail.com

Eğitim, bir toplumun temel taşlarını oluşturan faktörlerden biridir. Bunun bilincinde olan bir dernek olarak, bu konudaki desteklerinizi bekliyoruz. Bizler, her ne kadar desteklerimizi esirgemiyor olsak da, onların daha nice desteklere ihtiyacı var. Lütfen çocuklarımızın eğitimine desteklerinizi esirgemeyiniz. Yardım ve desteklerini esirgemeyen gönüllü arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İlk Kez Dile Gönül Verecek Ögrencilerime Destek Olur musunuz?

Zeynep Asya Çağlayan

z.asya@hotmail.com

Bu sene ilk kez “dil sınıfı” öğrencilerim olacak ama öğrencilerimin maddi durumu iyi değil. Bildiğiniz gibi, dile yönelik kitaplar da pahalı. Bu yüzden, elinde LYS-5’e hazırlık kitabı olan varsa bizimle paylaşabilir mi?

Roman...

Cenap Yeleken

yeleken_17@hotmail.com

Merhabalar. Atanamayan edebiyat öğretmenlerinden biriyim. Kitap okumayı çok seven biriyim ancak alacak durumum yok. Sizlerden ricam, bana Türk Edebiyatının sahip olduğu romanları göndermeniz. Böyle bir iyilikte bulunursanız beni çok mutlu edersiniz. Teşekkür ederim.

KPSS Önlisans GK/GY Kitap Gereksinimi...

Bekir Maraş

bekirmaras111@gmail.com

Bu sene sırasıyla YGS ve DGS’ye girdim. Sıra KPSS’ye geldi. En önemli sınav... Hayırlısıyla iyi bir yere atanmak istiyorum ve bu yüzden de KPSS Önlisans GK/GY kitaplarına ihtiyacım var. Elinde kitap olanlar bana bağışlayabilirse çok sevinirim. Herkese teşekkürler.

Okul Kütüphanemize Yerli Romanlar Arıyoruz.

Kahraman Balkan

kahramanbalkan@hotmail.com

Gaziantep Dumlupınar Anadolu Lisesi olarak okul kütüphanemiz için Yerli ve Yabancı roman talebinde bulunuyoruz. Yardımcı olursanız bizleri çok mutlu edersiniz.
Adres: Bülbülzade Mahallesi, 47 Nolu sokak, No:4 Şahinbey/Gaziantep.

Desteğinizle, Gülümseten bir Başlangıç Olsun.

Özlem Ediz

oslemm.ediss@hotmail.com

Merhabalar. Ben, Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde bir köy okulu öğretmeniyim. İhtiyaç sahibi öğrencilerime, sizin aracılığınız ve desteğinizle güzel bir başlangıç yapmak istiyorum. Öğrencilerim okula geldiğinde, sıralarında kitaplarıyla kırtasiye malzemeleri olsun istiyorum. 1’inci sınıf öğrencileri olması sebebiyle her türlü 1’inci sınıf eğitim setleri ile kırtasiye malzemeleri kabulümüzdür. İlginiz ve desteğinize şimdiden teşekkür ediyorum. Emin olun o gülümsemeleri herşeye değer.

Siverek'te Kitap İhtiyacı...

Hayri Başeğmez

karanlikcay@gmail.com

Siverek-Çevirme İlk/Ortaokuluna kütüphane kurmayı düşünüyoruz. Her tür kitap ihtiyacı bulunmaktadır. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Okulum için Her Nevi Kitap Talebi...

Mustafa Gökmen

mustafa_gkm2323@hotmail.com

Geleceği geleceğimiz olan pırlanta gençlerimize bir kitabı çok görmeyin. “Bir kitap, bir hayat” prensibiyle yola çıkacağımız bu hayat belki de bizim kurtuluş vesilemiz olacaktır. Yardımlarınızı bekliyoruz.
http://ekinozuortaokulu.meb.k12.tr/

Geleceğe Yatırım...

Ebru Karaköse

ebruli-1903@hotmail.com

Okulumuz kütüphanesinde, 5, 6, 7 ve 8’inci sınıf öğrencilerinin okuma aşkı ve ihtiyaçlarını giderebileceği sayıda kitap bulunmamaktadır. Hikaye, masal, şiir, roman gibi çocukların hayal güçlerini geliştirebileceği tarzda edebi türlerde kitaplara ihtiyacımız var. Kalemin silahtan keskin olduğu bu çağda, çocuklarımızın duygu ve düşüncelerinin gelişmesi daha çok okuyarak daha güzel bir gelecek inşaa edebilmeleri için yardımlarınızı bekliyoruz.
Adres: Atabek Ortaokulu, Atabek Mah., Şehitkamil/Gaziantep.

TEOG...

Reyhan Kızıl

Reyhankizil93@hotmail.com

Merhaba. Bursa-Gemlik'te matematik öğretmenliği yapıyorum. TEOG sınavına hazırlanabilmeleri için, öğrencilerime gönderebileceğiniz kitapları bekliyorum. 🌸

Benim ve Arkadaşlarımın YGS-LYS Kaynaklarına İhtiyacı Var.

Çağla Çapar

caglacaparr@hotmail.com

YGS-LYS kitapları... İlgilenenler mail atabilir. Şimdiden teşekkürler.

YGS-LYS Kitap İhtiyacı...

Elif Kurt

eelif.kurt2000@gmail.com

Merhaba. Ben, Elif. Lise son sınıf öğrencisiyim. Ünversite hazırlık YGS-LYS kitaplarına çok ihtiyacım var. Yardım edecek olursa çok mutlu olurum.

Acil YGS-LYS Kitap İhtiyacı...

Kutluhan

Kutluhannunal@gmail.com

Merhaba. Acil olarak; YGS-LYS kitaplarına, ders notlarına ve özetlere ihtiyacım var. Öncelikli olarak; edebiyat, tarih, matematik ve fen kitapları... Yardımcı olacak kişiler lütfen mail adresinden iletişime geçsin.
Dikkat: Kitap bağışlarınızı lütfen karşı taraf ödemeli olarak kargolamayınız. Bu davranış herşeyden önce bağış yapmanın ruhuna aykırıdır. Ayrıca, karşı tarafın gönderiyi kabul etmemesi durumunda çift ücret ödeme riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

KPSS Alan ve GY/GK Kitap İhtiyacım Var.

Gamze Okut

okut80@gmail.com

Bankacılık ve finans öğrencisiyim. KPSS alan ve genel yetenek-kültür kitaplarına ihtiyacım var. Elinde bulunan arkadaşlar mail atarsa çok sevinirim. Teşekkürler.

Hem Sınav, Hem Kitap Okuma Alışkanlığı Bir Arada...

Nurdan Erbaş

nadrun1431@gmail.com

Ortaokul öğrencilerimiz için hem yardımcı ders kitaplarına hem de okuma alışkanlığını kazandıracağımız çeşitli dergi, ansiklopedi vb. kitap ihtiyacımız var.