KitapAğacı.org

Karanlığa bir ışık da siz yakın.

GÜNÜN İPUCU

Bağışlarınızı, kitap yardımı olduğunu belirtmek kaydıyla, PTT Kargo ile indirimli olarak gönderebileceğinizi biliyor musunuz? Bunun için her PTT şubesi değil ancak merkez PTT kargo şubelerine, paketin ağzı açık şekilde (içini göstererek) başvurmanız gerekmektedir.

İlanınızın burada görüntülenmesini istiyor musunuz?

KitapAğacı.org sizi karanlığa bir ışık yakmaya davet ediyor.
Lütfen İlan Ver bağlantısına tıklayarak kitaba gereksinimi olanları kitapla buluşturmaya başlayın.
Bu sitede vereceğiniz tüm ilanlar ücretsizdir.

“Aydınlık Yarınlar İçin” Kitap Bağış Kampanyası

Pınar Yetiş

pinaryetis@hotmail.com

Merhaba. Öğrencilerimin hepsi topluma faydalı olabilecek çocuklar. Fakat, yaşanılan maddî sıkıntılar öğrencilerimi gelecek adına kaygılandırıyor. Gelin el ele verelim, bu öğrencilerimize yardım eli uzatalım. Sizlerin de, geleceğimiz olan çocuklarımıza katkınız olsun. Böylece, 14-17 yaş arası gençlerimize yeni ufuklar açacak, yeni değerler kazandıracak yeni bilgiler ışığında; özgüvenli, değerlerine sahip çıkan, üretken, sorgulayan, eleştiren ve bilinçli bireyler olmalarını sağlayacak bir pencere aralayalım. Okulumuzun ve gençlerimizin; Dünya Edebiyatı Klasiklerine, Türk Edebiyatı Klasiklerine, Güncel Romanlara, kırtasiye malzemelerine ve eğitimde kullanabileceğimiz projeksiyon cihazlarına ihtiyacı var. Yapılacak yardımlar, okumaya ihtiyaç duyan geçlerimizi mutlu edecek ve eğitimde fırsat eşitliği sağlanmasında bizlere yardımcı olacaktır. Yüce Atatürk "Bütün ümidim gençliktedir." derken, gençliğin deli akan kanının, enerjisinin, hayal dünyasını kullanma gücünün önemli olduğunu vurguluyor. Ben de Atatürk'ün evladı olarak sizleri, hitap ettiğim gençliğe kitap okumayı sevdirmek için harekete geçmeye davet ediyorum.

Adres: Şahinbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Gaziantep.


İlköğretim Seviyesinde Kitap İhtiyacı...

Mücahit Çetin

tatlikuyu_10@mynet.com

Okulumuzda oluşturmaya çalıştığımız kütüphanemiz ve sınıf kitaplıklarımız için ilköğretim seviyesinde hikaye, roman, masal vb. kitaplara ihtiyacımız var. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.


YGS-LYS Kitaplarına İhtiyacım Var.

Meltem Aşan

meltem.asan@hotmail.com

Ben Sakarya'da bir Anadolu Lisesinde okuyorum.11’inci sınıf Eşit Ağırlık öğrencisiyim. Seneye gireceğim YGS-LYS sınavlarına çalışabileceğim konu anlatımlı ve soru bankası kitaplarına ihtiyacım var. Eğer bu kitap ihtiyacım konusunda bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Bu sınav büyük ölçüde geleceğimizi belirleyeceği için çok önemli. Bu yüzden sizlerin de, benim bu gibi önemli bir sınavda başarılı olmamda payı olursa çok müteşekkir kalırım.


Muş-Bulanık Sizlerden Kitap Bekliyor!

Metin Ülker

mtn__ulker@hotmail.com

Muş-Bulanık'daki ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak üzere; 5, 6, 7 ve 8’inci sınıflara, TEOG sınavı için yardımcı ders kitapları ve yaprak testler gerekiyor. Ayrıca; 9, 10, 11 ve 12’inci sınıflar için de LYS ve YGS sınavları için, yardımcı ders kitapları ve yaprak test talebinde bulunuyorum. Gönderebileceğiniz bütün yardımcı ders kitapları, yaprak testler ve ders araç-gereçleri, en fazla ihtiyacı olan öncelikli olmak üzere, itina ile öğrencilere ulaştırılacaktır.

Adres: Bulanık İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü, Zafer Mahallesi, İMKB Okulu Yanı, Bulanık/Muş.


Zor Şartları Beraber Aşalım!

Gülşah Köksal

gulsahkaravil@mynet.com

Van-Muradiye-Devetaş Köyünde görev yapmaktayım. Ana sınıfı dahil 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ve 8’inci sınıflar için; hikaye kitabı, roman, dersler için ek kaynak (soru bankası, yaprak test, deneme sınavı, vb.) ihtiyacımız bulunmakta. Okulumuz yeni yapıldı ve ilköğretim ikinci kademe yani 4, 5, 6, 7 ve 8’inci sınıflarla bu yıl ilk defa eğitim öğretime başlandı. Ders kitapları dışında hiçbir kaynağımız yok. Maalesef, okulumuzun kütüphanesi de yok. Gönüllü olarak sizlerden ricam, öğrencilerimizin geleceklerinin aydınlanması ve zor şartları beraber aşmamız için bize yardım elinizi uzatmanız.Manisa'ya Kitap Yardımı Talebi.

Fethi Türk

fethiturk84@hotmail.com

Selamlar. Bir köy okulu öğretmeni olarak, kitap gereksinimimiz olduğunu belirtmek istiyorum. Genellikle hikaye, roman ve araştırma tarzında kitaba ihtiyacımız olmakla birlikte, tür ayrımı yapmadan her türlü kitap yardımı alabiliriz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz. İyi çalışmalar.Hacı Fatma Gül Meslek Lisesinde YGS-LYS Kitabı İhtiyacı...

Sultan Kılıçarslan

sltn_klcasln_890@hotmail.com

Öğrencilerimizin, YGS- LYS hazırlık konu anlatımlı ve soru bankasına ihtiyacı var.


Kitap ve Kırtasiye İhtiyacı...

Hikmet Yurdagül

hikmet.065@hotmail.com

Van-Tuşba İkinisan İlkokulunda Müdür yardımcısı olarak görev yapıyorum. Yoksul ve işsiz olan velilerimizin çocuklarına yardımda bulunur musunuz? Öğrencilerimin; hem kırtasiye, hem kaynak hem de hikaye kitabı eksiklikleri bulunuyor. Olabildiğince kendim de bu eksiklikleri tamamlamaya çalışıyorum. Ancak bu konuda yalnız kalıyorum. Kısacası, ilköğretim çağındaki çocukların ihtiyacı olan her şeye ihtiyacımız var. Yardımcı olmak isterseniz çok mutlu oluruz.
Adres: İkinisan İlkokulu, Beyüzümü Mahallesi, Beyüzümü Caddesi, Tuşba/Van.


Doğan Kündür Mezrasında Kitap İhtiyacı...

Sercan Karataş

sercan_karatas@hotmail.com

Merhabalar. Ben, Diyarbakır-Ergani-Doğan Kündür Mezrası İlkokulunda, müdür ve yetkili birleştirilmiş sınıf (1-4) öğretmeniyim. Okulumuz kitaplığında, çocuklar için yeterli okuma kitapları ve araştırma yapabilecekleri ansiklopedi tarzında kitaplar yok. Siz değerli Kitapağaci.org bağış gönüllüleri, kitaplığımıza bir katkıda bulunabilirseniz çok bizi mutlu edersiniz.


Bir Kitaplık da Sen Kur!

Tuğçe Yakın

two_che35@hotmail.com

Diyarbakır-Kulp’da, bir köy okulunda, 4’üncü sınıf düzeyinde hikaye kitaplarına ihtiyacım var.


Bismil-TOKİ İlkokul ve Ortaokuluna Kütüphane Kuruyoruz.

Erdi Yakarışık

erdi.yakarisik@hotmail.com

Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde bulunan TOKİ İlkokulu ve Ortaokuluna kütüphane kuruyoruz. Öğrencilerimize uygun her türlü kitaba ihtiyacımız var. Okumak isteyen minik kalplerin mutluluğu için bağışlarınızı bekliyoruz.

Adres: TOKİ İlköğretim Okulu, Şentepe Mah., 1133 Sok., Bismil/Diyarbakır.


Hopa Kitapla Buluşsun!

Onur Baydar

onurbaydar@hotmail.com

Değerli Kitap Dostları: Okulumda, öğrencilerimin kitap okumak isteyip de okuyamamaları beni derinden üzmektedir. Elimden geldiği kadarı ile onlara kitap temin etmeye çalışıyorum; lakin hala elini boş gönderdiğim öğrencilerim mevcut. Siz değerli kitap dostlarından, öğrencilerim adına özellikle Türk ve Dünya Klasik Romanları isteğinde bulunmaktayım. İlgilerini esirgemeyen siz değerli kitap dostlarına ve KitapAğacı.org ekibine şimdiden şükranlarımı sunuyorum.


Yeşeren Fidanlarımıza Bir Damla Su...

Hüsnü Çelik

husnucelik52@hotmail.com

Hepimizin evinde muhakkak okuyup da bir kenera bıraktığımız hikaye, roman ve dergiler, ayrıca dolaplarımızda kullanmadığımız kıyafetler vardır. Bunları bize yollamaya ne dersiniz? Her türlü kıyafeti kabul ediyoruz. Ayakkabıdan tutun da oyuncağa kadar aklınıza ne geliyorsa bizlere ulaştırabilirsiniz. Sadece öğrencilerimize değil ailelerine de vermek istiyoruz.

Adres: Kabataş Lisesi Fatsa cad.No: 2 Kabataş / Ordu


1'inci Sınıflar İçin "Okuma Öğreniyorum" Setine İhtiyaç Var.

Mehmet Demir

mehmetdemir-fe@hotmail.com


Köy Okulumuza Yardımlarınızı Bekliyoruz.

Tuğçe Yiğiter

yigitertugce@gmail.com

1, 2, 3 ve 4’üncü sınıflar için hikaye kitabı ve kırtasiye malzemelerine ihtiyacımız var. Yardımda bulunursanız çok sevineceğiz.


İlkokul İçin Kitap Talebi...

Özge

ozgeakar19@gmail.com

İyi günler. Mardin'in Kızıltepe ilçesinde bir köy öğretmeniyim. Okulumuz Suriye sınırında bulunan ve imkanları kısıtlı bir ilkokul. Kitap temin etmekte bir hayli zorluk çekiyoruz. İlkokul seviyesinde kitap yardımında bulunursanız sevinirim.


Van'a Kitap...

Rıdvan Lüleci

ridvan.lulaci@hotmail.com

Lise öğrencisinin okuyabileceği düzeyde çeşitli romanlar ve YGS-LYS bölümümüz için ders kitapları...


Bismil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Kütüphane...

Merve Yakarışık

erdi.yakarisik@hotmail.com

Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde bulunan okulumuzun, bugüne kadar hiç kütüphanesi olmamış. Bu doğrultuda, her tür kitaba ihtiyacımız vardır. Desteklerinizi bekliyoruz.

Adres: Bismil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kızılyar Mevkii, İlçe Jandarma Komutanlığı Yanı, Bismil/Diyarbakır


KPSS A Grubu ve İktisat Kitapları...

Meryem Önder

meryemonder.1@hotmail.com

İktisat bölümü öğrencisi olarak KPSS'ye hazırlanıyorum. Elinde kitap fazlası olan arkadaşlar mail atarsa sevinirim.


Kızılcaköy İlkolununda Kitap İhtiyacı...

Selma Bekçi

selma_bekci@hotmail.com

Ana Sınıfı, 1, 2 ve 3’üncü sınıf düzeyine uygun hikaye kitapları ve yardımcı kitaplara ihtiyacımız var.


Kitap ve Kırtasiye Yardımı...

Kübra Aslan

sanadiyorum11@hotmail.com

Muş merkeze bağlı Meşecik mezrasında sınıf öğretmeniyim. Tek öğretmenli bir okulun; hem müdürü, hem öğretmeni, hem de her şeyiyim. Çocukların ailelerinin durumları iyi değil. Kitap ve kırtasiye yardımında bulunursanız çok sevinirim.


Öğretmenimiz Anısına Kütüphane Kurmak İstiyoruz.

Ömer Arda

02114044a@gmail.com

Şırnak’ta görev yapmakta olan bir sınıf öğretmeniyim. Geçen sene vefat eden bir öğretmen arkadaşımızın anısına okulumuzda bir kütüphane kurmak istiyoruz. Bunun için, ilk ve orta okul hikaye kitaplarına ihtiyacımız bulunmaktadır.


Okulum İçin Kütüphane...

Murat Ali Aldırmaz

aldirmaz_333@hotmail.com

İlköğretim düzeyinde, hikaye ve roman türü kitaplara ihtiyacım var.


Bitişik El Yazılı 1'inci Sınıf Kitabı İhtiyacı...

Ümit İkiz

umit_ikiz@hotmail.com

Bitişik eğik el yazılı 1’inci sınıf hikaye kitaplarına ihtiyacım var.Köy Okuluna Yardım...

Çağla Kalaycıoğlu

caglakalaycioglu90@gmail.com

Merhabalar. Van-Özalp Hacıkışlak İlkokulunda tek öğretmen olarak görev yapmaktayım. Büyük ölçüde eksikleri olan, üç derslikli, eski bir köy okuluyuz. Kışın soba ile ısınma sağlıyoruz. Van’da oldukça sert geçen kış mevsimi için sobalarımız çok eski ve yetersiz. Sınıflardaki kara tahtalarımız çok eski. Büyük ölçüde kırtasiye malzemesine de ihtiyacımız var. Öncelikli olarak;
- 1!inci sınıflar için hikaye kitapları,
- 2, 3 ve 4’üncü sınıflar için hikaye kitapları,
- İlk okuma yazma setleri,
- A4 kağıdı,
- Pano,
- Boya (pastel, sulu, kuru vb.), kısacası her türlü yardım ve desteğe ihtiyacımız var. İmkânları kısıtlı, 120 kişilik okulumuza yardım ederseniz ben ve öğrencilerim minnettar kalırız. İlginiz için şimdiden teşekkürler.Yeni Yapılan Okulumun Kitaba İhtiyacı Var.

Yusuf Konak

yusufknk@hotmail.com.tr

Ana sınıfından sekizinci sınıfa kadar her türlü kitaba ihtiyacımız var: Ana sınıfı için boyama kitapları, ilkokul için hikaye, ortaokul için hikaye-roman tarzı... Bir de köyümüzde İnternet olmadığı için, ansiklopedi de olması iyi olur. Teşekkürler.Lütfen Duyarsız Kalmayalım!

Hakan Başoğlu

basogluhakan@hotmail.com

Zonguldak-Gökçebey-Bakacakkadı Bakiler İlkokulunda birleştirilmiş sınıf okutmaktayım. Eğitim açısından burada görev yapmak gerçekten çok zor. Okulumuzun birleştirilmiş sınıf olması, okulun maddi imkansızlıkları, öğrenci velilerinin duyarsızlığı gibi nedenler öğrencilerimi umutsuzluğa sürüklüyor.
Öğrencilerimin hepsi topluma faydalı olabilecek çocuklar. Fakat yaşanılan maddi sıkıntılar öğrencilerimi gelecek adına kaygılandıyor. Gelin el ele verelim, bu öğrencilerimize yardım eli uzatalım. Sizlerin de, geleceğimiz olan çocuklarımıza katkınız olsun. Sizlerden, kırtasiye, araç-gereç, kitap, vb. yardım talep ediyoruz. Yapacağınız yardımlar, inanın bizler için çok şey anlam ifade ediyor. Bir tane olsa bile... Eğitime göstereceğiniz duyarlılığa teşekkür eder, başarılar dileriz.

Adres: Bakacakkadı Beldesi Bakiler İlkokulu, Gökçebey, ZONGULDAK
Tel: 0 372 532 78 47Okul Kütüphanemiz İçin Kitap Arıyorum.

Enver Önel

enver_e72@hotmail.com

Merhabalar. Ben, Şırnak-Kumçatı Çok Programlı Lisesinde görev yapmaktayım. Okulumuz, geçen sene açıldığı için kütüphanemizde yeteri kadar kitap bulunmamaktadır. Kitap bağışı yapmak isteyen arkadaşlar iletişime geçerse sevinirim.Susuz Okula Bir Damla Ol!

Muhammet Gümüş

mmgumus@hotmail.com.tr

İlkokul çocuklarının eğitim seviyesine uygun kitaplar...Okulumuza Kütüphane Kurmak İstiyoruz.

Tanju Uzun

taanjuu@hotmail.com

Ardahan'ın Göle ilçesine bağlı şirin köyü Koyunlu (Gundik) Ortaokulu öğretmeniyim. 1946 yılında açılmış olan okulumuzda, bu zamana kadar hiç kütüphane olmamış. Bu ihtiyacı karşılamak adına her tür ve seviyede kitaba ihtiyaç duymaktayız. Öğrencilerimizin yanı sıra, köy halkının da yararlanacağı kütüphanemize desteklerinizi bekliyoruz.Çifteler-Körhasan Ortaokulunda Kitap ihtiyacı...

Selin Oral

selinoral.1991@gmail.com

Merhabalar. Adım Selin. Eskişehir-Çifteler-Körhasan Ortaokulunda İngilizce öğretmeniyim. Okulumuzun, Eskişehir’de olmasına rağmen fizîki koşullar bakımından birçok eksiklikleri mevcut. Bunların başında, kütüphane ve kitaplar geliyor. Çocuklarımızın seviyesine uygun yok denecek kadar az kitabımız var. Okulumuzdaki 5 öğretmenin kendi imkânlarıyla yaptıkları da maalesef yetersiz kalıyor. Bu yüzden yardımlarınıza ihtiyacımız var. 5, 6, 7 ve 8’inci sınıflar için kitaplara ihtiyacımız var. Yardımlarınız için minnettarız. Teşekkürler.Okul Kütüphanemiz Kitaplarınızla Dolsun!

Elif Zorkol

m.e.z_zrkl@hotmail.com

Kız Meslek Lisemize kütüphane kuruyoruz. Her tür kitaba ihtiyacımız var. Duyarlı kitapseverlerin bağıslarını bekliyoruz.
Adres: Nenehatun Kız Meslek Lisesi, Şerefiye Mah. Ayaz Sok., VanRahmankulu Okuluna Yardım...

Esin Erayık

esnn@windowslive.com

3 ve 4’üncü sınıfları birlikte okutuyorum. 25 tane öğrencim var. Ailelerin durumları iyi değil. Öğrencilerimin; kırtasiye malzemelerine, hikâye kitaplarına ve boya kalemlerine ihtiyaçları var. Eğer yardımcı olursanız, ben ve öğrencilerim çok memnun oluruz.Üniversiteye Hazırlık İçin Kitap İhtiyacı...

Mehmet Özçelik

mir_3838@hotmail.com

Okulumuzdaki ihtiyaç sahibi öğrenciler için üniversiteye hazırlık kitaplarına, kütüphanemiz için de edebî eserlere ve kaynak kitaplara ihtiyacımız var. Elinde olan ve arkadaşların yardımlarını seve seve kabul ederiz.Okumayı Seven Öğrencilerim İçin...

Süleyman

sulocan_5@yahoo.com

Okulumda, okumayı seven öğrencilerim için kitap yardımı bekliyorum. Kendim, imkânlarım dahilinde katkıda bulunmaya çalışıyorum fakat tam manasıyla yeterli olmuyor. İlkokul ve ortaokul seviyesinde kitabınız varsa, destekte bulunursanız sevinirim. Umarım, isteğim olumlu yanıt bulur ve kitaplarımıza kavuşuruz. Teşekkürler.1'inci Sınıflar İçin: Çok Acil!

Yasin Gün

gunyasin@hotmail.com

1’inci sınıf düzeyinde; görsel ağırlıklı okuma yazma setleri, boyama kitapları ve kırtasiye malzemeleri... İlginiz için çok sağolun.Bir Kitap da Sen Gönder.

Enver Baylar

enverbaylar@hotmail.com

İyi günler. Düzce-Kaynaşlı Kumluca Ortaokulumuzun kütüphanesini geliştirmek istiyoruz. Öğrencilerimizin okuyabileceği kitaplara ihtiyacımız var. Şimdiden teşekkür ederiz.Çamlıhemşin, Sizden Kitap Bekliyor.

Hızır Seferinoğlu

seferinoglu_H_@hotmail.com

Rize-Çamlıhemşin İmam Hatip Ortaokulu kütüphanesinin kitaba (5, 6, 7 ve 8’inci sınıf düzeyinde) ihtiyacı vardır. Bağışlarınız için şimdiden teşekkürler.Küçük Bir Köy Okulunun Size İhtiyacı Var.

Özlem Ediz

oslemm.ediss@hotmail.com

Merhabalar. Şanlıurfa-Viranşehir’e bağlı küçük bir köy okulunda sınıf öğretmeniyim. Öğrencilerimin her türlü kırtasiye ve ilkokul seviyesinde hikaye kitaplarına ihtiyacı var. Siz yardımseverlerden, diğer çocuklar kadar şanslı olmayan öğrencilerim adına yardım talep ediyorum.Yardımlarınız bizi çok mutlu edecektir.Alanyolu Ortaokuluna Kitap Bağışı...

Yaşar Korkmaz

korkmaz.yasar@hotmail.com

Manisa-Köprübaşı İlçesi-Alanyolu Ortaokuluna kütüphane kurmak istiyoruz. Kitap bağışlamak isteyen dostların bana ulaşmasını rica ediyorum. Okulumuzun her türlü kitaba çok ihtiyacı var. İlgilenenlere şimdiden teşekkür ediyorum.Başarı Merdivenlerini Tırmanmak İçin...

Abdurrahman Çakmak

kolpac76@hotmail.com

Okulumuzda, 1’inci ve 4’üncü sınıflara yönelik kitaplara ihtiyaç bulunmaktadır. Başarı merdivenlerini tırmanacak olan öğrencilerimize bu yolda kitap yardımlarınızı bekliyoruz.YGS-LYS Kitabı İhtiyacı...

Sibel Tatlı

sibe_lll54@hotmail.com

Merhaba. Üniversite sınavına hazırlanmaya çalışıyorum. Babam hayatta değil. Ben hariç, okuyan 2 kardeşim daha var. Harçlığımı çıkarmak ve ayakta kalabilmek için bir temizlik şirketinde çalışıyorum. Kitaplar çok pahalı. Defter ve Türkçe Konu Anlatım/Soru Bankasına ihtiyacım var. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkürler.Yeni Okulumuz İçin Kitap İstiyoruz.

Yusuf Çapkın

santay_1985@hotmail.com

Okulumuz yeni açıldı. Kütüphanemiz için her seviyeye uygun kitap istiyoruz. Şimdiden herkese teşekkürler.Bu Sınavı Kazanmak İstiyoruz! Ancak...

Bayram Keleş

bayramkeles27@hotmail.com

Ben, fen ve teknoloji öğretmeni Bayram Keleş. Şu an Şırnak’ta vatanî görevimi yapmaktayım. Sık sık Gaziantep’teki okulumu arıyor ve öğrencilerimin durumunu soruyorum. Ancak, her aradığımda kötü oluyorum. Çünkü benim öğrencilerimin sınava hazırlanmak için kaynak kitapları yok ve askerde iken de onlar için birşey yapamamak çok canımı sıkıyor. Sizlerden, onlar için TEOG sınavlarına hazırlık kaynak kitap istiyorum.Yardımcı olursanız çok mutlu oluruz.

Adres: Ballık Köyü Ortaokulu, Yavuzeli/GaziantepBirleştirilmiş Sınıflı Okulda Kitap İhtiyacı...

Özgen Bıyıklı

ozgenbiyikli@gmail.com

Okulumuz, birleştirilmiş sınıflı... 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıflarına yönelik kaynak kitap ve hikaye kitaplarına ihtiyacımız var. İlgilenen arkadaşlar olursa ben ve öğrencilerim çok seviniriz.Kitap, Kırtasiye ve Oyuncak İhtiyacı...

Barış Biter

fatihbiter@hotmail.com

Van-İpekyolu-Hacıbekir İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım. 1’inci sınıfları okutmaktayım. 8 şube olan 1’inci sınıflarımızdaki ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz için sizlerden hikaye kitabı ve kırtasiye (kalem, silgi, açacak, defter vb.) malzemesi yardımında bulunmanızı rica ediyorum. Saygılarımla.Turgutreis'te Kitap İhtiyacı...

Özlem Orhan

matematikdo@windowslive.com

Amiral Turgutreis İlkokulu, Turgutreis-Bodrum/Muğla... Ben, Sınıf Öğretmeni Özlem Orhan... Okulumuz, maddî olanaklardan yoksun bir okul konumunda. Okulumuzda, kütüphane oluşturabilmek adına siz değerli bağışçıların desteğini beklemekteyiz. Kendi imkânlarımızla almaya çalışsak da, sizin desteğiniz bizi daha yukarılara çıkaracaktır. İlkokul 1-4’üncü sınıfları ilgilendiren kitap yardımlarınızı bekliyoruz. Bir tuğla da sizin öreceğiniz düşüncesi ile şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla.

Adres: Akçaalan Mah., Zübeyde Hanım Cad., No:34, Turgutreis-Bodrum/Muğla
Tel: 252 382 30 32Köy Okulumuzun, Kırtasiye Malzemesine ve Kitaba İhtiyacı Var.

Fatmagül Araz

myfa2526@hotmail.com

Şanlıurfa-Bozova'ya bağlı bir köy okulunda sınıf öğretmeniyim. Aileler, öğrencilerimizin kırtasiye malzemesi ve kitap ihtiyacını karşılayamıyor. Öğretmenleri olarak bu ihtiyaçları ben de yeterince karşılayamıyorum ve yardımınıza ihtiyacım var. Ben ve öğrencilerim, yardımlarınızı umutla bekliyoruz.YGS-LYS Sınavlarına Hazırlanıyorum. Kitaba İhtiyacım Var.

Ayşenur Özaslan

aysenurozaslan@hotmail.com

Soru bankaları, konu anlatımlı kitaplar vb. hazırlık kitaplarına ihtiyacım var.Köy Okuluna Kitap Yardımı...

Şeyhmus Demir

syhmsdmr@gmail.com

Öncelikle herkese iyi bayramlar diliyorum. Ben, Mardin-Kızıltepe ilçesindeki bir köy okuluna Türkçe Öğretmeni olarak atandım. Yalnız, atandığım okulun ve öğrencilerin imkanları çok kısıtlı. Özellikle ortaokul seviyesine uygun kitabımız yok. Kitap yardımlarını bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkürlerimi sunuyorum.Şanlıurfa-Eyyübiye-Yığınlı İlkokulunda Kitap İhtiyacı...

Murat Ünal

muratunal89@hotmail.com

Öncelikle ilkokul 1’inci sınıflar için okumaya başlama serileri olmak üzere her türlü kitap ihtiyacımız var. Okulumuz yeni kurulduğu için, oldukça fazla kitap ihtiyacımız var. Biz, öğretmenler olarak elimizden geldiği kadar kitap aldık ama öğrenciler hep aynı kitapları okumasın istiyoruz. Yardımlarınızı bekliyoruz.Van-Erciş'te Acil Kitap, Oyuncak ve Malzeme İhtiyacı!

Yasin Gün

gunyasin@hotmail.com

İlkokul 1’inci sınıflar için okumaya geçme setleri, 2 ve 3’üncü sınıflar için hikaye ve testler, 4’üncü sınıflar için test ve soru bankaları, ayrıca hikaye kitapları, lego, oyuncak, kuru ve suluboya ve yazı çalışmaları için kara kaleme ihtiyacımız var. Ancak, aşırı önem arz eden 1’inci sınıflar için okuma setleri. İlginiz için şimdiden teşekkürler.Gaziantep H-Tipi Cezaevindeki Mahkûmlara Kitap!

Taylan Kaya

tylankaya@mynet.com

Cezaevi dediğimizde, genel anlamda aklımıza sadece mahkumları kapalı alanlarda tutmak, dış dünyadan izole etmek ve özgürlüklerinden yoksun bırakmak gelmektedir. Ancak değişen ve gelişen cezaevi düşüncesinde; mahkûmların içeride kaldıkları zaman diliminde sağlıklı ve özsaygılı yaşamalarına, sorumluluk duygusu ve toplumun bir üyesi olarak potansiyellerini geliştirmelerine destek olacak faaliyet ve programlardan yararlanmak amaçlanmaktadır. Tutuklu ve Hükümlüler Cezaevinde kaldıkları süre içerisinde boş vakitlerinin büyük bir dilimini kitaplarla geçirmektedirler. Cezaevi kütüphanemizi yenilemek ve güncelleştirmek amacıyla Türkiye genelinde başlatılan kitap bağışı kampanyası kapsamında; roman, kişisel gelişim kitapları, edebi eserler, dergi vb. her türlü kitaba ihtiyaç duymaktayız. Ayrıca sinema gösterimi yapmakta olduğumuzdan, CD ve DVD bağışlarına da ihtiyacımız var. Göndereceğiniz tür türlü kitap ve film, bir insanı yeniden topluma kazandıracaktır. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür ederiz.
Adres: Taylan Kaya (Sosyal Hizmet Uzmanı), H Tipi Cezaevi Müdürlüğü, Gaziantep.


Köy Okuluna Kitap ve Kırtasiye Yardımı...

Zafer Yalçın

zd6335@gmail.com

Şanlıurfa-Küçükalanlı köyündeki öğrenciler için her türlü kırtasiye ve kitap yardımına ihtiyacımız var. İmkanları kısıtlı olan bu köy öğrencileri için bir umut da siz olun. Her türlü kalem, defter, kağıt, vb. kırtasiye malzemelerine ve ilkokul-ortaokul seviyesinde hikaye kitaplarına ihtiyacımız var. Yardımlar için şimdiden teşekkürler. Sevgiler.Pertek-Mustafa Kemal Lisesi Kitaplarınızı Bekliyor.

Gülşen Güngör

glsngngr67@hotmail.com

Merhaba. Okulumuza güzel bir kütüphane kuruyoruz. Roman, şiir, tarih, felsefe, psikoloji vb. kitaplara çok acil ihtiyacımız var. Öğrencilerimiz de yeni kitaplarıyla buluşmak için sabırsızlanıyorlar. Kitaplarınız bizi çok mutlu edecek. Şimdiden teşekkürler.YGS-LYS Kitaplarına İhtiyacım Var.

Sema Ayaz

ayaz61semaayazayaz61@outlook.com

Merhaba. 11’inci sınıf TM öğrencisiyim. Üniversite sınavı için hazırlanmam gerekiyor. Bunun için dershane veya kursa gitmiyorum. Kendim çalışmam gerekiyor ve YGS-LYS üniversite hazırlık kitaplarına ihtiyacım var. Konu anlatımlı ve soru bankası türünde olanlar tercihimdir. Eğitimime katkıda bulunduğunuz için şimdiden teşekürler.Miniklerimizi Kitapsız Bırakmayalım.

Fatih Yalçın

fatih_ycln@hotmail.com

İlkokul 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıf için hikaye kitaplarına ihtiyacım var. Birleştirilmiş sınıf okutuyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.Şanlıurfa-Siverek-Bakmaç Ortaokulunda Test Kitabı İhtiyacı...

Nazlı Avcı

nazliavci_48@hotmail.com

Sevgili arkadaşlar. Köy okulumuzdaki öğrencilerimizin TEOG sınavına hazırlanırken yararlanmaları için test kitaplarına ihtiyaçları var. Maddi durumları iyi olmadığı için sadece okul kitaplarından çalışıyorlar. Yardımlarınızı bekliyoruz.Yardıma Muhtaç Öğrenciler!

Merve Durak

mavi_yakamz@hotmail.com

Mardin'in Kızıltepe ilçesi Alipaşa İlkokulunda görev yapan tek öğretmenim. Birleştirilmiş sınıflar okutuyorum. Maalesef, okulumdaki hikaye kitapları yırtılmış, yıpranmış ve eski. Sınıfım için; 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıflara uygun hikaye kitapları ile kırtasiye malzemelerine ihtiyacım var. Gönderebilirseniz hem ben hem çocuklarım çok ama çok multu olacak. Şimdiden teşekkürler.Okumaya İhtiyacımız Var!

Muhammed Ali

mapakis@hotmail.com

Siirt-Kurtalan-Gökdoğan İlk/Ortaokulunda sınıf öğretmeni olarak görev yapıyorum. Okulumuz, köy okulu olması nedeniyle birçok imkandan mahrum. Sizlerin de yardımıyla, çocuklarımıza yeni ufuklar açacak, yeni değerler kazandıracak ve yeni bilgiler katacak kitaplara ve eğitimde kullanmak üzere projeksiyon ve fotokopi makinesine ihtiyaç duyuyoruz. Bu ihtiyaçlarımızı gidermekte veliler ve çevremiz maddi anlamda yetersiz kaldığından dolayı kitapagaci.org aracılığıyla ihtiyaçlarımızı duyurma fırsatı bulduk. Okulumuzun ve çocuklarımızın hikaye kitaplarına, çocuk dergilerine, kırtasiye malzemelerine ve eğitimde kullanabileceğimiz projeksiyon ve fotokopi makinesine ihtiyacı var. Yapılacak yardımlar okumaya ihtiyaç duyan çocuklarımızı mutlu edecek ve eğitimde fırsat eşitliği sağlanmasında bizlere yardımcı olacaktır. Şimdiden yapacağınız yardımlar için teşekkür eder ve iyi çalışmalar dilerim.Aşağıkazanlı İlkokulunda 3 ve 4'üncü Sınıf Seviyesinde Hikaye Kitabı İhtiyacı...

Aygül Ayyıldız

aygul.ayyildiz23@gmail.comCihanbeyli Belediyesi Kitap Toplama Kampanyası...

Burçin Yılmaz

byilmaz528@hotmail.com

Merhabalar. İlçemizde okuma oranımız düşük. Bu yüzden belediye olarak bu işe el atıp “Her Çocuğa Bir Kitap” kampanyası düzenledik. Elinizde; 1’inci sınıftan 8’inci sınıfa kadar olan çocuklara hitap eden kitaplar varsa lütfen bize gönderin. Hatta, bizdeki 1-8’inci sınıf harici olan kitaplar ile takas da edebiliriz. Bizim kampanyamız, 1-8’inci sınıf arasına hitap etmekte. Elimizde ansiklopedi vb. kitaplar bulunmakta...Birleştirilmiş Sınıf İçin Kitap...

Orhan Ateş

orhan.ates83@hotmail.com

Birleştirilmiş sınıf okutuyorum. Özellikle 1’inci sınıf okuma kitapları ile 2, 3 ve 4’üncü sınıf hikaye ve masal kitaplarına ihtiyacım var.Şanlıurfa'ya Kitap ve Kırtasiye Yardımı...

Derya Akarsu

deryaakarsu35@gmail.com

Herkese merhabalar. Şanlıurfa'da bir köy okulunda Türkçe öğretmeni olarak görev yapıyorum. Okulumuzun öğrencilerinin başarı düzeyi yüksek fakat maddi durumları çok yetersiz . Ne yazık ki ne kitap ne de kırtasiye malzemesi alabiliyorlar. Çoğu zaman ufacık kalmış kalemleriyle zar zor yazı yazmaya çalışıyorlar. Ayrıca okulda bu sene kütüphane kurma planımız var. Bu yüzden; okulda kullanabileceğimiz kaynak kitaplara, yeni açılan kütüphanemiz için roman öykü vb. kitaplara, kalem, defter, top kağıt ve buna benzer her türlü kırtasiye yardımına ihtiyacımız var. Yardım yapan olursa çok sevinirim ve eminim öğrencilerimin de gözleri parlar. Herkese şimdiden teşekkürler.Yardımcılar Ortaokuluna Yardım Edin!

İhsan Yıldızlı

berkay0465@hotmail.com

Sayın hocalarımız. Köy okulumuzun çok kitap eksiği var. Ortaokul öğrencisinin okuyacağı her türlü kitaba talibiz. Şimdiden teşekkürler.Ağrı-Diyadin'de Köy Okuluna Yardım...

Çiğdem Güngör

cigdem_gngr@hotmail.com

Ağrı-Diyadin-Altınkilit İlkokulunda sınıf öğretmeniyim. 4’üncü sınıf seviyesine uygun hikaye kitaplarına ihtiyacımız var.Öğrencilerime Kitap Yetiştiremiyorum!

Osman Yakut

osman_yakut_72@windowslive.com

İlkokul öğrencileri için hikâye kitapları istiyorum. Çocukların fazladan bir kelime daha öğrenmesine katkıda bulunursanız çok mutlu oluruz.


Ortaokul Öğrencilerine Uygun Kitap İhtiyacı...

Özkan Esendağ

ozkanesendag@gmail.com

Okulumuza kuracağımız kütüphane için ortaokul öğrencilerinin düzeyine uygun her türlü kitaba gereksinimimiz vardır.Ağaçsever Okulu Kitaba Muhtaç!

Nursel Kızıl

Arjiinn_85@hotmail.com

Ağaçsever Okulunda sosyal bilgiler öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuz imkansızlıkların olduğu bir köy okulu. Özellikle 8’inci sınıf öğrencilerimizin TEOG sınavı için test kaynaklarına ihtiyaçları var. Sınıfımızdaki çoğu kız ve başarılı olmak üzere 35 öğrenci bulunuyor. Mümkünse bu çocuklarımız için yardımınızı bekliyoruz. Bunun dışında küçük bir kütüphanemiz mevcut ve kitap eksiğimiz epey çok. Yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler.Hikaye Kitabı İhtiyacı...

Osman Ercan

corumlu_19.37@hotmail.com

1’inci sınıf öğrencilerimiz için hikaye kitaplarına ihtiyacimiz var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.YGS-LYS Test Kitaplarına İhtiyacım Var.

Şeyma Eren

seymaeren2106@gmail.com

YGS ve LYS test kitaplarına ihtiyacım var. Bağış yapacak olanlar ya da ilan vermiş ancak hala kitaplarını bağışlayamamış olanlar lütfen benimle iletişim kursun.Şırnak Merkez İstiklal İlkokuluna Okuma Setleri...

Merve Bereberoğlu

merveberberoglu87@hotmail.com

Herkese merhabalar. Bizler, Şırnak Merkez İstiklal İlkokuluna atanan 3 öğretmeniz. İsimlerimiz; Hülya Pınar Bilmez, Tülay Açıkel Cankurtaran ve Merve Berberoğlu. Okulumuzda derslerimizi verimli işleyebilmemiz açısından gerekli olan bazı materyaller maalesef mevcut değil.

Sınıflarımız için gerekli donanım ve malzemeler şunlardır:
- İlkokul 1’inci sınıf seviyesine uygun okuma-yazma setleri,
- Okuma ve boyama kitapları, boyalar, her türlü kırtasiye malzemeleri,
- İlkokul birinci sınıflara ilişkin her türlü görsel materyal (posterler, hece panoları, harf kartları, vb.)
PTT ve ya diğer şirketlerle bizleri alıcı olarak yazıp gönderebilirsiniz. Şimdiden sevgilerimizi ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Adres: Vakıfkent Mahallesi, Som Petrol Altı, Merkez/Şırnak
Tel: (0486) 216 4025


Birleştirilmiş Sınıf Köy Okulumuz İçin Kitap Yardımı...

Muhammed Sefa Kılınç

msefakilinc@gmail.com

Okulumuzda; 1, 2, 3, 4 ve anasınıfı dahil 33 öğrencimiz bulunmaktadır. İlkokul düzeyi çocuk kitaplarına ihtiyacımız vardır. Anasınıfı ve 1.sınıflar için görseli bol olan, diğer sınıflar içinse masal, hikaye ve dili basit kitaplar bağışlamak isteyen olursa çocuklarımız adına çok seviniriz.


Kızlarımız İçin Bir Umut da Siz Olun!

Ceylan Kan

kanceylan@gmail.com

Merhabalar. Van Nene Hatun Kız Meslek Anadolu Lisesinde görev yapmaktayım. Okulumuz, deprem sonrası yeni yeni toparlanabilmiş bir okul. İmkanlar dahilinde bir okul kütüphanesi kurduk. Fakat, nitelikli kaynak sıkıntımız var. Kızlarımıza okutacak roman bulamıyoruz. Lütfen destek olalım. YGS-LYS kaynaklarına, roman ve şiir kitaplarına, mesleki gelişim kitaplarına acil ihtiyacımız var. Kırtasiye malzemesi gönderebilecek arkadaşlar var ise memnun oluruz. Çünkü, okulumuzdaki öğrencilerin hemen hemen hepsinin maddi durumu kötü. İnanıyorum ki, sizin desteklerinizle raflarımız dolacak.
Adres: Şerefiye Mah. Ayaz Sok. Nene Hatun Kız Meslek Anadolu Lisesi-Van


İlkokul Kitapları İstiyoruz!

Seda Yanık

sedayanik.2526@hotmail.com

Merhaba. Kayseri Develi'de ilkokul öğretmeniyim. Okul olarak, öğrencilerimize ilkokul düzeyinde kaynak kitap ve hikaye kitapları istiyoruz.


Kızlarımızın Okumasına Destek Verin!

Elif Zorkol

m.e.z_zrkl@hotmail.com

Kız Meslek Lisesinde öğretmenim. Ögrencilerimizin maddi durumları iyi olmadığından üniversite sınavına calışmak için kaynak alamıyorlar. Üniversiteye hazırlık kitapları kütüphanemizde cok az sayıda kitap var. Ayrıca roma, deneme, şiir ve her türde kitap da gönderebilirseniz cok mutlu oluruz. Desteklerinizi bekliyoruz.


Kitap ve Kırtasiye İhtiyacı...

Gülçin Güçlü

pekerglcn@gmail.com

Van Erciş'te bir köyde görev yapan sınıf öğretmeniyim. Eğitim-Öğretime çok çeşitli sebeplerle (öğretmen eksikliği, atamalar vb.) geç başladık. Öğrencilerimin; hem kırtasiye, hem kaynak hem de hikaye kitabı eksiklikleri bulunuyor. Olabildiğince kendim de bu eksiklikleri tamamlamaya çalışıyorum. Ancak bu konuda yalnız kalıyorum. Kısacası, ilköğretim çağındaki çocukların ihtiyacı olan her şeye ihtiyacımız var. Yardımcı olmak isterseniz çok mutlu oluruz.Üniversiteye Hazırlık YGS-LYS Kitaplarına İhtiyacım Var!

Dila Tosun

dilantosun7@gmail.com

Üniversiteye hazırlanıyorum ve YGS-LYS 11’inci sınıf kitaplarına ihtiyacım var. Gerçekten yardıma ihtiyacim var. Bir an önce çalışmaya başlamam gerekiyor. Lütfen yardımcı olun!Her Türlü Konuda Romana İhtiyacım Var.

Azad Bağlu

azad_baglu@hotmail.com

Tarihî, siyasî, psikolojik, biyografik, vb...İlkokul Seviyesinde; Hikaye, Ansiklopedi, Güncel Bilimsel vb. Kitap İhtiyacı...

Özlem Ucgan

ozlem_198919@hotmail.com

Şanlıurfa’da, 1828 kişilik mevcudu olan okulumuza kütüphane yapmak itiyoruz. Yalnız, okulun bulundugu mevkî ve şartlar dolayısıyla kitaplarımız yok. Kütüphane ve sınıf kitaplıkları bomboş. Biz öğretmenler elimizden geldiği kadar almaya çalışıyoruz; ama malesef daha bir kütüphane oluşturamadık. Çocuklarımızın, bağışlayacağınız kitaplara geçekten ihtiyacı var. Lütfen bağışlarınızda bizleri mahrum etmeyin. Çok tesekkürler.Okul Kütüphanemizde bir Kitabınız Olsun.

Semra Akdağ

karaaslan_1990@hotmail.com

Giresun-Yağlıdere-Üçtepe Beldesinde görev yapıyorum. Ortaokul öğrencilerim için kitap istiyorum. Okul kütüphanemizde hemen hemen hiç kitabımız yok. Öğrencilerim için kitaplarınızı bekliyorum lütfen.Van-Erciş Sınıf Kitaplığına Bir Işık da Siz Yakın!

Caner Sevinç

cnrsvnc@yandex.com

Önceki yıl okulumuzun kütüphanesini gelen yardımlarla oluşturmaya çalıştık ancak daha çok ansiklopedi ve dergi tarzı kitaplarımız mevcut. 8 adet sınıfımız var ve sınıf dolaplarımız bomboş. Bu yıl sizin de yardımlarınızla ilkokul ve ortaokul seviyesi 100 temel eser setleriyle doldurmak istiyoruz. Mail yoluyla daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Şimdiden yakacak olacağınız ışık için sizlere çok teşekkürler.Gaziantep Oğuzeli Anadolu Lisesinde YGS-LYS Kitapları İhtiyacı...

Asena Merve Ergun

merveergun@msn.com

Merhabalar. Ben Gaziantep Oğuzeli Anadolu Lisesi Rehber Öğretmeniyim. Okulumda başarılı ancak yeterli kaynak sağlayabilecek durumları olmayan öğrencilerim için LYS-YGS hazırlık kitaplarına ihtiyacım var. Onlar için bir kütüphane oluşturup kitapları ortak bir şekilde kullanmalarını sağlayacağım. Yardım etmek isteyenler benimle iletişime geçerlerse çok memnun olurum. Teşekkür ediyorum.Çizgiroman ve Çizim ile İlgili Kitap İhtiyacı...

Muhammet Ertuğrul

yuksek.dose@gmail.com

Öğrenciyim. Çizgi roman ve çizim ile alakalı; sanat, felsefe, psikoloji kitapları ile dünya edebiyatı romanlarınıza talibim.Adıyaman-Battalhöyük Köyünde Kitap ve Kırtasiye İhtiyacı...

Gaffari Çevik

gaffari_cevik@hotmail.com

Adıyaman’a bağlı küçük bir köy olan Battalhöyük köyünde dört sınıfın bir arada olduğu birleştirilmiş sınıf okutan bir köy öğretmeniyim. Yardıma muhtaç öğrencilere yapmış olduğunuz yardımları, çalışmaları duydum ve takdir ettim. Bize de bir katkınız olur diye size bu e-postayı atıyorum. Umarım karşılık bulur. 1, 2, 3, ve 4’üncü sınıflar için; derslere yardımcı kitaplar, testler, çalışma kağıtları ve 1’inci sınıf seviyesinde hikaye kitapları istiyorum.Eski Kitaplarınızı Bana verir misiniz?

Melkan Fidan

tfidan34@hotmail.com

Eski romanlarınızı bana bana bağışlarsanız size minnettar kalırım.Köy Okulumuz için 7-14 Yaş Arası Hikaye ve Roman...

Güven Şerbetçi

guvenserbetci@gmail.com

Merhaba arkadaşlar. Ben, Eskişehir'in Mahmudiye ilçesinin Türkmenmecidiye köyündeki Şehit Nadir Şimşek Ortaokulu'nda bu eylül ayı itibariyle göreve başladım. Okulun kütüphanesi ve sınıf kitaplıkları içler acısı durumda. Özellikle roman ve hikaye kitapları konusunda büyük sıkıntı var. Kitapların çoğu eski basım veya kalitesiz yayınevlerinden. Birlikten kuvvet doğar diyerek burada bu sıkıntımızı paylaşıyorum. Daha önce Ağrı'da çalışırken de benzer bir yardım çağrısında bulunmuş ve okulumuzu çok sayıda kitap sahibi yapmıştık. Elinizde kaliteli yayınevlerinde basılmış, özellikle Türk ve Dünya klasikleri varsa bize gönderirseniz ben ve çocuklarım sizlere çok müteşekkir olacağız. Siz de çevrenizde bunu paylaşıp kendi arkadaşlarınızı ve öğrencilerinizi organize ederek bize yardımcı olabilirsiniz. Üniversite okuyan arkadaşlar bu yazının bir çıktısını alıp okul panosuna asabilirsiniz. Kitap gönderimi konusunda ister doğrudan okula isterseniz de PTT Kargo'yla Mahmudiye şubesine gönderebilirsiniz. (Mahmudiye'de PTT'den başka kargo firması yok). Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok ama çok teşekkürler. Hepinize başarılı bir eğitim-öğretim yılı dilerim.

Adres: Şehit Nadir Şimşek Ortaokulu, Türkmenmecidiye Köyü, Mahmudiye/ EskişehirOkul Kütüphanesinde Kitaba İhtiyacımız Var.

Semih Yılmaz

semih_ssemihh@hotmail.com

Tarih (Osmanlı, Avrupa, Türk, vb.), fikir ve düşünce kitapları, şiir (şair farketmez) kitapları... Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.Afyon-Dinar-Tatarlı Çok Programlı Lisesine Kitap Bağışı...

Barış Aydemir

muallim04@hotmail.com

Herkese merhaba! Afyon’un Dinar İlçesine bağlı Tatarlı kasabasında bulunan okulumuz Tatarlı Lisesine, lise düzeyinde; roman, hikaye ve araştırma kitabı lazım. Okulumuz kütüphanesine yardımcı olursanız bizi memnun edersiniz. Bağışlayacağınız kitapları Afyon-Dinar-Tatarlı postanesine gönderebilirsiniz.Tokat'a Kitap...

Sinem Emik

sinem__emik@outlook.com

Küçük bir kasaba okulunda sınıf öğretmeniyim. “100 temel eser” kitaplarını bağış olarak talep etmekteyim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Adres: Tokat-Pazar-Üzümören Kasabası İlkokuluÇanakkale Savaşlarının 100'üncü Yılında "Şehitler İçin 1 Milyon Kitap"

Özgür Özdemir

selinerenozdemir@gmail.com

Öncelikle iyi çalışmalar. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi'nin 2012 yılında başlattığı Çanakkale Savaşlarının 100’üncü yılında "Şehitler İçin 1 Milyon Kitap" konulu kampanya ile savaşta okullarından ve eğitimlerinden uzak kalarak şehit düşen askerlere olan manevi borcumuzu biraz olsun ödemek gayesi güdülmektedir. Şu ana kadar yaklaşık 700 bin kitap bağışı yapılmış olup, hedef 2015 yılında 1 milyon kitaptır. Üniversitenin başlattığı bu kampanyanın çok anlamlı ve önemli bir sosyal etkinlik olduğunu düşündüğüm için bu durumu buradaki değerli insanların bilgisine sunmak isterim. Bağışlarımız PTT kargo ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderilebilir. Ayrıntılı bilgi için lütfen Çanakkale On Sekiz Mart Üniversites Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı örün sayfasını ziyaret ediniz. Herkese saygılar.YGS-LYS Kitaplarına İhtiyacım Var.

Ayşe Merve Kosova

mervekosova1@hotmail.com

Merhaba ben Merve. 11’inci sınıf TM öğrencisiyim. Babam emekli ve evimizdeki tek gelir kaynağımız babamın emekli maaşı. Kredi borçlarımız olduğundan dolayı eğitim masraflarımı karşılamakta ve okula yardımcı, bir sonraki sene gireceğim YGS ve LYS sınavlarına çalışmak amaçlı olarak kitap almakta zorlanıyoruz. Kitap ihtiyacı olarak 11’inci sınıf konu anlatımlı, YGS-LYS konu anlatımı ve soru bankası almakta sıkıntı çekiyorum. Benim bu ihtiyacımı karşılamama yardımcı olursanız size müteşekkir kalırım. Eğitime yapılan yatırımın her zaman çok farklı bir anlamı olduğunu düşünüyorum okumanın ve kitaba yapılan yatırımın benim için hayati bir değer taşıdığını bilmenizi isterim.Kızlarımıza Şans Verin!

Savaş Eker

savaseker@gmail.com

Okulumuzda 50-100 kadar kitap var. Bunlar da eski baskı klasik kitaplar. Elimizde, "100 Temel Eser"in bütünü de yok. Yani imkanlarımız yetersiz. Öğrencilerimiz köylerden taşımalı sistemle okulumuza gelen, imkanları sınırlı ailelerin çocukları. Öğretmenler olarak bizler elimizden geldiği kadar kadar kütüphanemize katkı sağlamaya çalışıyoruz, ama yeterli değil. Elinizdeki roman, hikaye, şiir ve tiyatro türlerindeki tüm kitaplara talibiz. Lütfen kızlarımıza bir şans da siz verin.

Savaş EKER
Çan Merkez Meslekî ve Teknik Lisesi
(Çan Kız Meslek Lisesi)
Karşıyaka Mahallesi, Orhan Caneri Caddesi, 17400 Çan/Çanakkale
Tel: 0 (286) 416 24 24Orada Bir Köy Var Uzakta...

Necmi Özil

neco.01@mynet.com

Osmaniye'nin Kadirli ilçesine bağlı Mehedinli köyünde birleştirilmiş 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıfları okutuyorum. Öğrencilerimin durumları iyi değil. Kütüphane oluşturmak istiyoruz. Öğrencilerim çalışkan ve kitap okumaya aç çocuklar. Oluşturacağımız kütüphaneye desteklerinizi bekliyoruz.Kitap Sevgisi...

Sinan Yasuk

yasuksinan@hotmail.com

Okulumuz, Van’ın Erciş ilçesine bağlı ücra bir köy okulu olan Şehirpazarı İlkokulu. Okulumuzda; anasınıfı, 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıflar bulunmakta. Bu seviyedeki kitaplarınız varsa bize yardım etmenizi rica ederim. Şimdiden çok teşekkürler. Allah’a emanet olun.Siirt-Pervari'deki İlkokulum için Kitap...

Nursu Uysal

nursuu_uysal@hotmail.com.tr

Siirt'in Pervari ilçesini köyünde görev yapmaktayım. Okulumda öğrencilerimin okuma becerilerini ilerletmek kitap okuma alışkanlığını daha da aşılamak için kitaba ihtiyaç duyuyorum.Elinde; ilkokul seviyesine, öncelik birinci sınıflara yönelik kitap bulunan varsa daha çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.Oltu Karabekir İlkokuluna Kitap Yardımı...

Hızır Aktaş

hizirogretmen@hotmail.com

Hikaye ve masal kitaplarına ihtiyacımız var.Zeydan İlkokuluna Hikaye Kitapları Gerek!

Şener Bulut

senerbulut@mynet.com

İlkokul düzeyinde okuma yazmaya yardımcı kitaplara ihtiyacımız var.Site logo