KitapAğacı.org

Karanlığa bir ışık da siz yakın.

GÜNÜN İPUCU

Suistimallere karşı uyanık olalım! Devamını okumak için lütfen tıklayın.

GÜNÜN İPUCU

Bağışlarınızı, kitap yardımı olduğunu belirtmek kaydıyla, PTT Kargo ile indirimli olarak gönderebileceğinizi biliyor musunuz? Bunun için her PTT şubesi değil ancak merkez PTT kargo şubelerine, paketin ağzı açık şekilde (içini göstererek) başvurmanız gerekmektedir.

İlanınızın burada görüntülenmesini istiyor musunuz?

KitapAğacı.org sizi karanlığa bir ışık yakmaya davet ediyor.
Lütfen İlan Ver bağlantısına tıklayarak kitaba gereksinimi olanları kitapla buluşturmaya başlayın.
Bu sitede vereceğiniz tüm ilanlar ücretsizdir.

Kişisel Gelişim Kitaplarına İhtiyacım Var.

Volkan Uysal

volkanuysal83@gmail.com

Kişisel Gelişim, Etkili İletişim ve Hafıza kitapları hakkında yardımcı olabilecek varsa lütfen bana ulaşsın.


Van-Erciş'te Bir Köy Okulunun Yardıma İhtiyacı Var!

Gözde Kurcan

gozdekurcan@hotmail.com

Merhaba. Ben, Van-Erciş'te bi köy okulunda görev yapıyorum. Bu sene, 1’inci sınıfları okutacağım. Öğrencilerimin durumu oldukça kötü. Ben, gecen sene diğer öğrencilerime elimden gelen yardımı yapmaya çalıştım; ama yetmiyor. Sizden de mümkünse yardım istiyorum. Hikaye kitabı, defter, kitap, kalem, boya ne olursa.. Şimdiden çok teşekkür ederim.


YGS-LYS Kitap İhtiyacı...

Yiğit Can

yigiit.mirzan@hotmail.com

Merhaba. Bu sene, sınava hazırlanıyorum. Dershaneye gitme gibi bir şansım yok. Ailemin, maddî durumu yetersiz. Bu yüzden kaynak kitaplara ihtiyacım var. Yardımcı olabilen varsa çok sevinirim.


Osmaniye-Kadirli'de Acil Kitap İhtiyacı!

Emrah Karaüce

emrah_inonu@hotmail.com

Osmaniye’nin Kadirli İlçesi Cevdet Paşa Ortaokulunda Türkçe öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuz, ilçe merkezinde olmasına rağmen genelde yoksul ailelerin çocuklarına eğitim vermekteyiz. Okulumuzda yaklaşık 420 öğrenci bulunmaktadır. En önemli ve acil ihtiyacımız ise kitaplar... 5, 6, 7 ve 8’inci sınıf öğrencilerimizin hizmetine sunacağımız; masal, şiir, destan, roman, hikaye ve çeşitli bilim, sanat ve kültür dergilerine ihtiyaç duymaktayız. Elinizdeki kitaplardan, az da olsa okulumuza bağış yapmanızı rica ediyorum. Saygılarımla...

Okul web: http://cevdetpasaortaokulu.meb.k12.tr/tema/
Adres: Cevdet Paşa Ortaokulu, Kadirli/Osmaniye


Sözel Ağırlıklı YGS-LYS Kitap İhtiyacı...

Recep Esen

dipbeyaz@hotmail.com

Acilen sözel ağırlıklı YGS-LYS hazırlık kitaplarına ihtiyacım var. Ailemin maddî durumu iyi değil. Lütfen yardımcı olun.


Okumaya İhtiyacımız Var!

Musa Opçin

liseli_1963_21@hotmail.com

Merhabalar. Ben, sınıf öğretmenliği yapıyorum ve şu an 1’inci sınıfları okutuyorum. Meslekte daha yeniyim. Malum; 1’inci sınıf, çocukların okuma yazma ve temel becerileri öğrendiği süreçtir. Şükürler olsun ki öğrencilerim ki okumaya geçtiler ama okuma hızları gerçekten çok düşük. Bunu; hızlı okuma metinleri, şiirler, tekerlemeler, vb. şeylerle elimden geldiğince artırmaya çalışıyorum. Ama yeterli olmuyor. Özellikle, hiç hikaye kitabı okuyamıyoruz. Çünkü bulunduğum yer dolayısıyla velilerimden para isteyip kitap alamıyoruz. Sizden, ilkokul öğrencilerine yönelik hikaye kitapları istiyorum. Elinde kitap olanlar, lütfen bu isteğe duyarsız kalmasın. Özellikle de 1’inci sınıfa yönelik hikaye kitapları olursa çok sevinirim.


Sizlere İhtiyacımız Var!

Bayram Keleş

bayramkeles27@hotmail.com

Gaziantep'in Ballık Köyü Ortaokulunda görev yapıyorum. Sene başında, özellikle maddi durumu iyi olmayan öğrencilerimizin, defter, kalem gibi kırtasiye malzemelerine fazlasıyla ihtiyacı olmaktadır. Vatanımıza, milletimize faydalı bireyler yetiştirebilmek için sizlerin desteğine ihtiyaç duyuyoruz. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.


Yeni Okulumuza, Yeni Kütüphane İstiyoruz.

Demet Engin

demet1708@hotmail.com

Bir İlkokul/Ortaokul kütüphanesinde bulunması gereken her türlü kitaba ihtiyacımız var. Özellikle, güncel roman ve hikayelere daha çok ihtiyacımız var.


Karanlığa Güneş Ol!

Hatice Kocabey

htckcby7333@gmail.com

Ortaokulda Türkçe öğretmeniyim. Ortaokul seviyesine uygun; öykü, roman, sözlük vb. her tür kitaba ihtiyacımız var.


Her Kitap Bir Işık...

Onur Akaalp

onurakaalp@hotmail.com

Merhabalar. Ben, Mardin-Ömerli Anadolu İmam Hatip Lisesinde edebiyat öğretmeniyim. Okulumuz, yeni bir binaya taşınıyor ve kütüphanemiz ilk defa kurulacak. Maalesef hiç kitabımız yok. İlçemizdeki maddi imkansızlıklardan dolayı kaynak bulmakta zorluk çekiyoruz. Elinizde varsa, kütüphanemize koymak üzere, öğrencilerimizin eğitimine yardımcı olması için kitap talep ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.


Yeşeren Fidanlarımıza Bir Damla Su...

Hüsnü Çelik

husnucelik52@hotmail.com

Hepimizin evinde muhakkak okuyup da bir kenera bıraktığımız hikaye, roman ve dergiler, ayrıca dolaplarımızda kullanmadığımız kıyafetler vardır. Bunları bize yollamaya ne dersiniz? Her türlü kıyafeti kabul ediyoruz. Ayakkabıdan tutun da oyuncağa kadar aklınıza ne geliyorsa bizlere ulaştırabilirsiniz. Sadece öğrencilerimize değil ailelerine de vermek istiyoruz.

Adres: Kabataş Lisesi Fatsa cad.No: 2 Kabataş / Ordu


Ön-lisans KPSS Kitap İhtiyacı...

Nadire Kırbaş

nadirekrbas@gmail.com

Merhaba. Öğrenciyim. Son senem ve KPSS’ye hazırlanıyorum. Ön lisans KPSS-GY/GK konu anlatımlı veya soru bankası kitaplarına ihtiyacım var. Ailemden uzakta okuduğum için para yetiştiremiyorum. Bu yüzden kitapları alamadım. Elinde kitabı olan gönderebilirse çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler. :)
Hayat, Paylaştıkça Güzeldir.

Yasemin Erçin

mvviyasemin@hotmail.com

Merhabalar. Kendime, küçük bir kütüphane kuruyorum. Kütüphanemde, sizin de bir iziniz olsun! Okuyup bitirdiğiniz, kenarda duran romanlarınızı bağışlamak istiyorsanız, lütfen iletişime geçin.
Lise-3 Öğrencisiyim. Kitap Arıyorum.

Melissa Nur Güzel

uykucu_piramit@hotmail.com

Merhaba. Bana, lise düzeyinde kitap ve roman başlayabilecek sevgi pıtırcığı insanlar arıyorum.


YGS-LYS Sayısal Bölüm Soru Kitapçığı...

Ezgi Türkan Hekimoğlu

ezgi.turkan@atlantique.com.tr

2016 yılı YGS-LYS sınavlarına hazırlık amacıyla, sayısal bölüm ağırlıklı (fizik-kimya-biyoloji ) soru kitapçığı (veya konu anlatımlıda olabilir) ihtiyacım bulunmaktadır.


YGS-LYS ve DGS Kitaplarina İhtiyacim Var.

Göksen Karaduman

karaduman.gokce.32@gmail.com

Merhabalar. Ben bu sene SDÜ Sosyal Hizmetler bölümünden mezun oldum. Bu sene okumak istediğim bir bölüm var. Tekrar üniversiteye ve dikey geciş sınavına hazırlanıyorum. Maddî durumum iyi olmadığı için kitap vb. materyali alamıyorum. Kitaplarını bağışlamak isteyenler benimle iletişime geçebilir mi? Teşekkürler. :)


Kitap Okuyucusu...

Vedat Alıcı

alcivedat@gmail.com

Merhaba arkadaşlar. Okuma kitabı lazım bana... Çok zor durumdayım. Okuyacağım kitap kalmadı. Bu aralar alacak maddi durumum da yok...


YGS-LYS Kitap İhtiyacı...

Zeynep Maden

mervezeynep41@hotmail.com

Arkadaşlar. YGS-LYS sayısal bölümü kitaplarına ihtiyacım var. Yardımlarınızı bekliyorum.
YGS-LYS...

Zehra Bulak

bulak_98@hotmail.com

Sayısal öğrencisiyim. Hiç çözülmemiş YGS-LYS kitaplara ihtiyacım var.
Bir Köy Okulunda, Hikaye Kitabı İhtiyacı...

Semra Gök

semra_4353@hotmail.com

İlkokul öğrencilerine yönelik hikaye kitapları...
8'inci Sınıf Öğrencilerim için Yardımcı Kaynak Kitaplara İhtiyacım Var.

Duygu

duygukoc7575@hotmail.com

Köy okulunda okuyan ve bu yıl TEOG sınavına hazırlanacak 8’inci sınıf öğrencilerim için yardımcı kaynak kitaplara ihtiyacımız var.
YGS-LYS Kitaplarına İhtiyacım Var.

Mehmet Ali Soylu

mehmetalisoylu50@gmail.com

Öncelikle Selamün Aleyküm. Elinizde fazla YGS-LYS kitapları varsa almak isterim. Gerçekten ihtiyacım var. TM öğrencisiyim.
Kamu Yönetimi 4'üncü Sınıf Kitapları İhtiyacı...

Elif Kıvrak

elifkivrak@hotmail.com

Kamu Yönetimi 4’üncü sınıf 7’nci yarıyıl kitabına ihtiyacım var.
Bitirme Tezi İçin Fakir Baykurt Romanı...

Rahile Polat

rahilepolat@hotmail.com

Merhaba. Oğlum üniversitede sosyoloji bölümü son sınıf öğrencisi. Bitirme tezi olarak, Fakir Baykurt'un "Tırpan" romanının ilk baskısını okuyup tez hazırlayacak. Fakat, bulunduğumuz şehirdeki sahaflarda bulamadık. Kitapseverlerden kitaplıklarına bir göz atmalarını rica ediyorum. Romanı, isterlerse sonra iade edebiliriz. Şimdiden tüm ilgilenen kitap dostlarına teşekkür ediyoruz.
KPSS Eğitim Bilimleri ve GK-GY İhtiyacı...

Şükrü Demir

sukrudemir_34@hotmail.com

KPSS’ye hazırlanacağım. Durumum yok. Ücretsiz KPSS Eğitim Bilimleri ve GK-GY konu anlatım ve test kitaplarına ihtiyacım var.
Okul Kütüphanemizi Zenginleştirmek İstiyoruz.

Mehmet Yıldırım

mehmet__tc@hotmail.com

Okul kütüphanemiz yeni kuruldu. İlkokul seviyesinde; hikaye, dergi vb. yayınlarla okuma alışkanlığı kazandırabileceğim bir ortam oluşturmak istiyorum.
Adres: Derinkuyu Cumhuriyet İlkokulu, Nevşehir.
YGS-LYS Sayısal...

Bünyamin Üreyil

bunyaminureyil@gmail.com

YGS-LYS matematik-fen kitaplarına çok ihtiyacım var. Piyasadaki kitaplara baktım ama ekonomik olarak karşılamayacağım meblağlardaydı. Kendimi kötü hissediyorum. Gerçekten bana ulaşırsanız karanlığıma bir ışıkta siz yakmış olursunuz.
Van'da Bir Köy Okulunda Kitap İhtiyacı...

Adem Yıldırım

adem_yildirimm24@hotmail.com

Van’da bir köy okulunda görev yapmaktayım. Öğretmenler olarak kitap ihtiyacını kendimiz karşılıyoruz. Ortaokul için test ve okuma kitabi için yardımcı olmak isteyen duyarlı arkadaşlarımız iletişime geçebilir. Teşekkürler.
Yeniyazı Ortaokuluna Kitap İstiyorum!

Hamza Ayğan

hamzaaygan@hotmail.com

Öncelikle, bu güzel uğraşınız için size teşekkür ediyorum. Ben, Gaziantep’in Nizip İlçesi Yeniyazı Ortaokulunda öğretmenim. Sizlerden, okulumuzun faydalanacağı kitaplar istiyorum. İlgilenirseniz çok memnun kalırım. İyi günler.


Ortaokul Kütüphanemizi Zenginleştirebilmek için Kitap Yardımınıza İhtiyacımız Var.

Nigar Kanat

n.kanat1986@hotmail.com

Ortaokul seviyesinde... Hikaye, roman, MEB onaylı 100 temel eser, Türk ve Dünya klasikleri olabilir... 5, 6, 7 ve 8’inci sınıflar için kaynak kitaplar, test kitapları olabilir... Yalnız ansiklopedi olmasın lütfen... PTT kargo çok uygun fiyata kitapları gönderiyor. Adana’da bir kenar mahallede okuyan çocukların, göndereceğiniz kitaplara gerçekten ihtiyacı var. Şimdiden sağolun.


Köy Okulu İçin Hikaye Kitapları ve Romanlar...

Esra Yazar

esra.yazar@hotmail.com

İlkokul ve ortaokul seviyesindeki öğrenciler için hikaye kitabı ve romanlara ihtiyacımız var.


Hikaye Kitaplarına İhtiyacımız Var.

Özgür Ercek

ozgur_ercek@hotmail.com

Ben Şanlıurfa İlinin Siverek İlçesinin Cinhisar Köyünün Ericek Mezrasında tek başına görevli öğretmenim. Okulumuzun imkanları oldukça kısıtlı. Hikaye kitaplarımız yok denecek kadar az. Yapacağınız yardımlarla güzel bir kitaplık oluşturmak istiyorum. Eski, yeni fark etmez. Yeter ki okunacak bir kitap olsun. Allah hayırlarınızı şimdiden kabul etsin.


Şiir Kitapları Almak İstiyorum.

Bahadır Şen

Bahadirsen93@gmail.com

Eski ve yeni dönem Türk şairlerin derlemeleri, tüm şiirleri gibi kitapları olan varsa ve vermek isterse çok çok çok isterim. Edip Cansever, Özdemir Asaf, Turgut Uyar, Sunay Akın, Attilla İlhan, Can Yücel, Ceyhun Yılmaz. Ve tabii ki sizin önerecekleriniz de olabilir.


YGS-LYS Kitapları Arıyorum. Başarılı Bir Öğrenciyim.

Kerim Kerimoğlu

criypkerim@gmail.com

Abilerim, ablalarım! Özellikle; Matematik, Geometri, Tarih, Türkçe ve Coğrafya kitaplarına ihtiyacım var. Şehiriçi olursa elden alabilirim. Kargo şeklinde gönderecek abi ve ablalarım da, kargo parasını verirlerse sevinirim. Duacınız olurum. Teşekkürler...


Okul Kütüphanesine Kitap Bağışı...

Esra Özdemir

esrahodja@hotmail.com

Lisemiz öğrencilerinin seviyesine uygun, roman türü kitaplar ile üniversiteye hazırlık kapsamındaki her türlü kitaba gereksinim duymaktayız.
Şimdiden teşekkür ederiz.


Köy Okulu Kütüphanemizde Kitap İhtiyaci...

Caner Kıran

canerkiran1991@gmail.com

Batman’da bulunan köy okulumuza ortaokul kaynak kitapları ve hikaye kitapları bağışı bekliyoruz.


Elazığ E-Tipi Cezaevindeki Mahkûmlara Kitap!

Taylan Kaya

tylankaya@mynet.com

Cezaevi dediğimizde, genel anlamda aklımıza sadece mahkumları kapalı alanlarda tutmak, dış dünyadan izole etmek ve özgürlüklerinden yoksun bırakmak gelmektedir. Ancak değişen ve gelişen cezaevi düşüncesinde; mahkûmların içeride kaldıkları zaman diliminde sağlıklı ve özsaygılı yaşamalarına, sorumluluk duygusu ve toplumun bir üyesi olarak potansiyellerini geliştirmelerine destek olacak faaliyet ve programlardan yararlanmak amaçlanmaktadır. Tutuklu ve Hükümlüler Cezaevinde kaldıkları süre içerisinde boş vakitlerinin büyük bir dilimini kitaplarla geçirmektedirler. Cezaevi kütüphanemizi yenilemek ve güncelleştirmek amacıyla Türkiye genelinde başlatılan kitap bağışı kampanyası kapsamında; roman, kişisel gelişim kitapları, edebi eserler, dergi vb. her türlü kitaba ihtiyaç duymaktayız. Ayrıca sinema gösterimi yapmakta olduğumuzdan, CD ve DVD bağışlarına da ihtiyacımız var. Göndereceğiniz tür türlü kitap ve film, bir insanı yeniden topluma kazandıracaktır. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür ederiz.
Adres: Taylan Kaya (Sosyal Hizmet Uzmanı), E Tipi Cezaevi Müdürlüğü, Elazığ.


Acil Yardım Bekliyoruz!

Şeyda Başer

seydabaser83@hotmail.com

Okulumda yatılı, canla başla okumaya çalışan 600 kızım var. Kütüphanemiz çok yetersiz özellikle YGS-LYS ve okuma kitaplarına ihtiyacımız var. Kızlarımın hiç bir spor malzemesi de yok. Toplara, raketlere, fileye ve formaya ihtiyacımız var. Ayrıca, A4 kağıtlarına da ihtiyacımız var. Kırtasiye olarak da hiç bir şeyimiz yok. Ayrıca, Beden eğitimi malzemelerine de (hiç topumuz yok) ihtiyacımız var. Kızlarıma acil olarak yardım istiyorum. Kocaman yürekli eğitim gönüllülerine sesleniyorum. Kızların çoğunlukla okutulmadığı bu coğrafyada bir çok yürek sizi bekliyor. Muş-Malazgirt Fatma Zehra Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, heyecanla yardımlarınızı bekliyor.KPSS Kitaplarına İhtiyacım Var.

Barış

baris_kabakci_57@hotmail.com

Önlisans KPSS konu anlatım, soru bankası vb. kitaplara ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim. :)Üniversite İngilizce Hazırlık Kitabı...

Asena Aksakal

dilan-118@hotmail.com

Bu sene üniversitede İngilizce hazırlık okuyacağım. Hazırlık kitaplarına ihtiyacım var. İlgilenenler benimle iletişime geçsin lütfen...Sakladığın Değil, Paylaştığın Senindir!

Murat Bulan

Muratbulan1@hotmail.com

Selamlar. Ağrı'dan yazıyorum. Üniversite öğrencisiyim. Dünya klasikleri ile özellikle Rus ve Fransız edebiyatından kitap bağışı yapmak isteyenler iletişime geçerlerse sevinirim. Sakladığın değil, paylaştığın senindir. Teşekkürler.Okul Kütüphanemizi Zenginleştirmek İstiyoruz!

Suzan Aygün

szn_aygn@hotmail.com

Okul kütüphanemize özellikle romanlar eklemek istiyorum. Siz değerli kitapseverlerden bağış bekliyoruz. Şimdiden teşekkür ederiz.YGS-LYS Kitapları Arıyorum.

Kutluhan Nn

kutluhannunal@gmail.com

YGS-LYS kitaplarına çok ihtiyacım var. Maddî zorluklardan dolayı alamıyorum. Sayısal kitaplar arıyorum. Bağış yapmak istiyorsanız mail atabilirsiniz.Kardeşim için TEOG Kitabı İstiyorum.

Ayşe Karakaya

ayse_karakaya92@hotmail.com

Merhabalar. Kardeşim için bir tane TEOG kitabı istiyorum. Veren olursa çok sevinirim. Tesekkürler.YGS-LYS Kitaplarına İhtiyacım Var.

Seda Güzel

sedagzl9@gmail.com

Sayısal öğrencisiyim. YGS-LYS konu anlatımlı ve soru bankası kitaplarına ihtiyacım var. Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.YGS-LYS Eşit Ağırlık Kitaplarına İhtiyacım Var.

Ferhat Yardımcı

Ferhat_yardimci@hotmail.com

Kendi imkanlarımla gerekli kitapları temin etmeye çalışıyorum ama gerek maddi eksikler gerekse bulunduğum konum nedeniyle istediğim kitapları alamadım. Yardımcı olabilecek biri var mı?


YGS-LYS Kitap İhtiyacım Var.

Hanife Uçar

hanife_ucar@hotmail.com

Bu yıl üniversite sınavına hazırlanıyorum ve YGS Türkçe, Tarih, Coğrafya ve Felsefe soru bankalarına ihtiyacım var. Yabancı dil okuduğum için LYS yabancı dil kitapları da elinde olanlar varsa çok çok iyi olur.


Eşit Ağırlık Kitap İhtiyacım Var.

Önder Asutay

majortr06@gmail.com

Üniversiteye eşit ağırlık alanından hazırlanıyorum. Maddî sıkıntılar sebebiyle kitap alamıyorum. Eşit Ağırlık kitaplarına ihtiyacım var.


Türk ve Dünya Edebiyatı (Roman, Hikaye, Şiir) Kitapları İhtiyacı...

Tuğrul Yılmaz

kercimen@hotmail.com


YGS-LYS Sayısal Kitaplarına İhtiyacım Var.

Merve Erdinç

mervedc_1998@hotmail.com

Üniversite sınavına hazırlanıyorum. YGS-LYS konu anlatımlı kitaplara ve test kitaplarına ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.


KPSS Kitapları İhtiyacı...

Elif Kıvrak

elifkivrak@hotmail.com

KPSS Lisans Genel Kültür ve Genel Yetenek sınavı için, konu anlatımlı test kitaplarına ihtiyacım var. İlginize şimdiden teşekkür ederim.


Türk ve Dünya Edebiyatı Romanlarına İhtiyacım Var.

Elvin Sadixov

sadixov_elvin@mail.ru

Türk ve Dünya Edebiyatı romanlarına ihtiyacım var. Durumum olmadığı için alamıyorum. Azerbaycanda yaşıyorum. Yardım ederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.Lice'de Acil Kitap İhtiyacı!

Mizgin Yıldız

mizgin_esraa@hotmail.com

İyi günler efendim. Ben, Diyarbakır-Lice-Ceper Köyü Şehit J.Er Fevzi Güngör İlkokulunda görev yapmaktayım.Buranın şartları çok kötü. Kitap bulamıyoruz. Özellikle, birinci kademe ilkokul hikaye vb. kitaplara ihtiyacımız var. Lütfen yardımcı olun.


KPSS Genel Kültür ve Genel Yetenek Kitaplarına İhtiyacım Var.

Ayşegül Oktaze

aysegul6648@gmail.com


Okul Kütüphanemizde Yardıma İhtiyacımız Var!

Selçuk Sancar

selcuksancar@yahoo.com

Okulumuzda, öğrenci ve velilerimiz için kurduğumuz kütüphanede her türlü (hikaye, roman, ansiklopedi) kitaba ihtiyacımız var.


Bornova'nın 12 Köyüne 12 Kütüphane!

Melisa Akçakaya

Melisakc_@hotmail.com

Bornova'nın 12 Köyüne 12 Kütüphane açmak için, kitap bağışlarınızı bekliyoruz. Her türlü kitap (okuma kitabı, ders kitabı, test kitabı, vb.) bağışı kabul edilmektedir.


Ardahan'da İlk/Ortaokul Düzeyinde Kitap İhtiyacı...

Nazlı Tekin

nazlitekin2157@hotmail.com

Ardahan'ın Göle İlçesinde, Kayaaltı İlk ve Ortaokulunda görev yapıyorum. İlkokul ve ortaokul seviyesinde okuma ve çalışma kitaplarına ihtiyacımız var. Özellikle de 7 ve 8’inci sınıflarda, okula yardımcı kitap ihtiyacımız var.


YGS-LYS Kitap İhtiyacı...

Reyhan Fidan

reyhan.fidan@hotmail.com

Merhaba. İstanbul’da yaşıyorum. Bu sene, sayısal alanda, YGS-LYS sınavlarına hazırlanacağım. YGS-LYS test ve konu anlatımlı kitaplara ihtiyacım var. Kullanmadığınız, vermek istediğiniz, test ve konu anlatımlı kitaplarınızı bana gönderebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.


YGS-LYS Sayısal Kitap İhtiyacı...

Ayşenur Özaslan

aysenurozaslan@hotmail.com

Üniversiteye hazırlanıyorum. Fen, matematik ve geometri kitaplarına ihtiyacım var.


Rafları Boş Olan Kütüphanemize Yardımlarınızı Bekliyoruz.

Emre Akgün

emreakgun@hotmail.com.tr

Okulum geçen yıl açıldı ve benim de öğretmenlikte ilk senemdi. Bir edebiyat öğretmeni olarak, ilk iş bir kütüphane oluşturmaya karar verdim. Ancak, ülkemizde okullarımızın sıkıntılarını biliyorsunuz. Az da olsa raflarımızı doldurduk. Öğrencilerimin sizler sayesinde okuyabilmesini istiyorum. Boş raflarımız dolsun. Özellikle, roman ve hikaye tarzı kitaba ihtiyacımız var. Öğrencilerimin, okuma saatlerinde okuyabilecekleri kitapları olsun. İlginiz için çok teşekkürler.


İngilizce Alan Kitapları İhtiyacı...

Ayşe Karakaya

ayse_karakaya92@hotmail.com

Merhaba. Eğitim Bilimleri, Genel Kültür, Genel Yetenek İngilizce Alan Kitaplarına, konu anlatımlı kitaplar ve soru bankalarına ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.


YGS-LYS Fen İçin Kaynağa İhtiyacım Var.

Tuğçe Soydaş

tugceesoydass@gmail.com


YGS-LYS Kitabına İhtiyacım Var.

Hatice

Altun_293@hotmail.com


Halk Kütüphanesi için Kitap Desteği...

Rıdvan Dursun

rdvandursun47@gmail.com

Mardin’in Dargeçit İlçesinden bir vatandaşım. İlçemizde bir halk kütüphanesi açmayı kararlaştırdık. Öncelikle, ilçemizde kütüphane yardımı için kampanya başlattık. Lakin umduğumuz desteği alamadık. Aldığımız destekle kitap rafı temin ettik. Şu anda sadece boş raflarımız var. Onları kitapla doldurmak ister misiniz? Geleceğimizin kitapla buluşmasına var mısınız? Daha umutlu yarınlar için kitap desteğine ihtiyacımız var. Destekleriniz için şimdiden teşekkürler.

Adres: Dargeçit Parkı, Dargeçit/Mardin


YGS-LYS Sözel ve Eşit Ağırlık Kitaplarına İhtiyacım Var.

Elif Çevik

elifecevik@gmail.com
Somalı Çocukların Kitaba İhtiyacı Var.

Alev Taşkın Yazıcı

alevratimyazici@mynet.com

Soma 13 Eylül Gama Ortaokulunda Türkçe Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuzun; roman-hikaye türünde, 5, 6, 7 ve 8’inci sınıf seviyesinde kitaplara ihtiyacı var. Ayrıca, TEOG Sınavına girecek öğrencilerimiz için test kitapları da gönderebilirsiniz. Okulumuzda öğrenim gören madenci çocukları da var. Yardımlarınızı bekliyorum.


Yeni Kurduğumuz Kütüphanemiz için Kitaba İhtiyacımız Var!

Şeyma Burç

seyma_536_torak@hotmail.com

Adıyaman’ın Gölbaşı İlçesine bağlı Yukarı Karakuyu Köyü İlkokulunda sınıf öğretmeniyim. Okulumuz öğrencileri ve köyümüzdeki diğer öğrenciler için bir kütüphane kurduk; ancak dolaplarımız bomboş. Kütüphanemiz için, siz yardımseverlerden ilköğretim seviyesine uygun kitap istiyoruz. Teşekkür ederiz.


YGS-LYS (Sayısal) Kitaplarına İhtiyacim Var.

Merve Maden

mervezeynep41@hotmail.com


Okuma Kitabı...

Vedat Alıcı

alcivedat@gmail.com

Elimden geldiğince kitap okuyan biriyim. Özelikle, çağdaş dünya edebiyatından kitaplar okuyorum. Elinde bu tür kitaplar olan arkadaşların, bana yardımcı olmalarını istiyorum. Saygılarımla.


Kitap, Kırtasiye, Oyuncak ve Giyecek İhtiyacı!

Hikmet Yurdagül

hikmetvan65@hotmail.com

Sevgili Arkadaşlar. Okulumuzun, öğrencilerimizin ve velilerimizin genel durumu hakkında sizlere kısaca bilgi vermek isterim: Okulumuz, 2011 yılında yaşanan Van depreminden sonra, çok göç alan, ihtiyaç sahibi velilerin çok olduğu bir mahallesinde, prefabrike olarak açılmış 8 derslikli bir ilkokul. Okulumuzda 400 öğrencimiz eğitim görmekte. Öğrenci velilerimizin çoğu işsiz. Günü birlik işlerde çalışıp geçimlerini sağlamaya çalışan velilerimizin kazandığı para, çoğu zaman ailelerinin zorunlu ihtiyaçlarını karşılamaya yetmiyor. Okul idaresi ve öğretmen arkadaşlarla, öğrencilerimizin bazı ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz fakat yeterli olmuyor. Ben de, bu yardımlaşma ve paylaşma sitesi aracılığıyla siz değerli yardımseverlerden öğrencilerimiz adına yardım talebinde bulunuyorum.
Öğrencilerimize yapacağınız her türlü yardımı kabul ediyoruz. Çünkü, ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz bir çok şeyden yoksunlar. Okula gelen bazı öğrencilerimizin üzerinde doğru dürüst bir elbisesi, giyebileceği bir ayakkabısı olmuyor. Sırtına atabileceği çantası, çantasının içine koyabileceği boyası, kalemi, defteri olmuyor. Oyun oynayabileceği bir topa, hayallerini anlatabileceği bir bebeğe, oyuncağa sahip olamıyor. Okuyabilecekleri hikaye kitapları yok.
Öğrencilerimize; 6-12 yaş arası hikaye kitapları ile 100 temel eser, dünya klasikleri gibi kitapları da gönderebilirsiniz.
Öğrencilerimizin kırtasiye malzemesi ihtiyaçlarını karşılayabilirseniz, bizi ve öğrencilerimizi çok sevindirmiş olursunuz. Özellikle; kalem, kareli matematik, güzel yazı defterleri, silgi, açacak ve boya kalemleri...
Elinizden ne gelirse her türlü bağışı kabul ediyoruz.
Öğrencilerimize yeni kıyafet ve ayakkabı gönderebilirseniz, öğrencilerimizi çok sevindirmiş olursunuz. Okulumuz ilkokul olduğu için 6-12 yaş arası çocuklarımız eğitim görmektedir.

Adres: İki Nisan İlkokulu, Beyüzümü Mahallesi, Beyüzümü Caddesi, Tuşba/VanYGS, Fizik-Kimya-Biyoloji...

Gamze

dmr.gamse@gmail.com

Arkadaşlar: Elinde az kullanılmış YGS, Fizik-Kimya-Biyoloji Soru Bankası olanlar bana ulaşabilir mi? Önemli ve acil!


Bir Kitap, Bin Kitap!

Hatice Sar

haticesar07@outlook.com

Alanya-Demirtaş Mahallesi-Hikmet Mustafa Akın Halk Kütüphanesinden yazıyorum. Kütüphanemiz, 3,5 senedir aktif olarak hizmet veriyor. Mahallemizde; 2 ortaokul, 2 ilkokul ve 1 lise var. Bu öğrencilerimizin ve 23 köyü olan diğer okullarımızın da hizmetindeyiz ancak kitap sayımız yetersiz. Roman, eğlenceli bilgi kitapları, bilim kurgu, ortaokul kitapları, şiir, 3 ve 4’üncü sınıf seviyesine uygun öykü kitaplarına ihtiyacımız var. Lütfen sesimize kulak verin. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.


Kitap Yardımı İstiyoruz!

Buket Bağatır

buketbahadir54@gmail.com

Türkçe öğretmeniyim. Okulumuz yeni açıldı ve kütüphanemiz yok. Kütüphane kurmak için kitaba ihtiyacımız var. Hikaye ve roman ağırlıklı yardımlarınızı bekliyoruz.


Okulumuza Yardım Etmek İster misiniz?

Yıldırım Gürakan

gurakan43520@hotmail.com

Arkadaşlar: Kütahya'nın küçük bir ilçesi olan Hisarcık'ta görev yapmaktayım. Okulumuzun bir kütüphanesi var ancak yetersiz. Biz, kendi imkanlarımızla bir şeyler yapmaya çalışıyoruz fakat yeterli olamıyoruz. Bu konuda, sizlerin bize bir yardımı olabilirse memnun oluruz. Öğrencilerimize yarar sağlayacak her tür kitaba ihtiyacımız var. Şimdiden teşekkür ederim.


YGS-LYS Kitaplarına İhtiyacım var!

Şeyma Bıçakçı

ayseyma_1999@hotmail.com

Sayısal öğrencisiyim. Ağırlıklı olarak; fizik, kimya, biyoloji ve matematik kitaplarına ihtiyacım var. Yardımcı olmak isterseniz mail atmanız yeterli...


Roman Bağışı Kabul Ediyorum.

Yusuf Yıldırım

veznedar63@gmail.com


Mersin-Akdeniz Belediyesi Adanalıoğlu Mahalle Evinde Kitap İhtiyacı...

Selim Züberi

selimzuberi0@gmail.com

Merhabalar. Mersin/Akdeniz Belediyesi olarak Adanalıoğlu Mahallesinde "mahalle evi" açtık. Bu Mahalle Evi'nde herkesin ücretsiz faydalanabileceği kurslarımız ve özellikle çocukların kendilerini geliştirmesi amacıyla faaliyetlerimiz var. Bu faaliyetleri; bireylerin okul dışında faydalı ve geliştirici zaman geçirme, kendi bireysel becerilerini keşfetme/geliştirme üzerine kurmaya çalıştık. Mesela; resim, bağlama, gitar, satranç, tiyatro, halk oyunları gibi kurslarımızla bireylerin zihinsel ve bedensel becerilerinin geliştirilmesine yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Mahalle Evimiz 21 odadan oluşuyor ve biz iki odasını kütüphaneye ayırdık. Fakat maalesef kütüphanemizde hiç kitabımız yok. Kitap bağışlarınızla kütüphanemizi zenginleştirebilirseniz çok müteşekkir oluruz.


Sizin Desteğinize, Işığınıza İhtiyacımız Var!‏‏

İsmail Erdemir

ism.erdemir@hotmail.com

Kütahya-Altıntaş İlçesi İstiklal İlkokulundan yazıyorum. 215 öğrencimiz var. Kütüphane kurmak istiyoruz. İhtiyacımız olan kitaplar:
- Resimli kitaplar
- Hikayeler
- Masallar
- Romanlar
- Fabllar
- Şiir kitapları
- Biyografiler
- Danışma kitapları
- Fen kitapları


Kaynaşlı-Anadolu Kalkınma Vakfı Ortaokulunda Kitap İhtiyacı...

Bahri Melekenoğlu

bidone1983@hotmail.com

Düzce-Kaynaşlı-Anadolu Kalkınma Vakfı Ortaokulunda, müzik öğretmeni olarak çalışmaktayım. 10-14 yaş arası çocuklara uygun türde kitaplardan oluşan bir kütüphane kurmak istiyorum. Daha aydınlık ve daha bilinçli nesiller yetiştirmek adına gerekli duyarlılığı göstermenizi rica ederim. Saygılarımla.


Senin Kitabın, Onun Geleceği!

Yusuf Katarcı

yusufkatarci@hotmail.com

Merhaba. Gaziantep Üniversitesi Genç Tema Topluluğu olarak, okullara kitap ve eğitim materyali yardımı yapmak amacıyla çeşitli organizasyonlar düzenliyoruz. Bu konuda yardımlarınıza ihtiyacımız var. Elimizde yeterince eğitim materyali yok. Sizlerden, kullanmadığınız kırtasiye malzemesi, kıyafet, oyuncak ve en önemlisi hikaye kitaplarını bağışlamanızı rica ediyoruz. Hikaye kitaplarının seviyesi önemli değil. Projemize katkıda bulunan sahaflar sayesinde, gönderdiğiniz her tür kitabı ilköğretim ve orta öğretim düzeyinde kitaplarla değiştirebiliyoruz. Şimdiden çok teşekkür ederim.


Anıl Bayer'in "Prens Kazansmar" Kitabını Arıyorum.

Efran Çalıkoğlu

efranasd@gmail.com

Basımı bittiği için kitabı bulamadım. Elinde olan varsa benimle iletişime geçebilir mi?


Bir Köy Okulunda Kütüphane Kurmak!..

Serhat Köksal

serhatsemakoksal@gmail.com

Bir köy okuluna kütüphane kurmak için birkaç arkadaş bu yola çıktık. İki-üç koliye yakın kitap yardımı geldi. Daha fazla yardımlarınızı bekliyoruz. İlk-Orta-Lise seviyesinde yardımcı ders kitapları, romanlar, hikaye ve boyama kitapları ile kırtasiye gereçleri...


KPSS Genel Kültür ve Genel Yetenek...

Müge Yol

mugeyol3@gmail.com

KPSS Genel Kültür ve Genel Yetenek sınavı için konu anlatımlı ve test kitaplarına ihtiyacım vardır. İlginize şimdiden teşekkür ederim.


Okuluma Kitap Yardımı Yapar mısınız?

Uğur Özger

badeperest@hotmail.com

Belki de okumadan geçilecek yazdıklarım. Ama sesimi duyurmasam vicdanım elvermezdi. Ben bir Türkçe öğretmeniyim. Okulumda kütüphanem oldukça yetersiz. Öğrencilerime okutacağım; ilk, orta, lise düzeyinde kitaplara ihtiyacım var. Bana yardımcı olursanız çok sevineceğim. İnanın belki de farkında olmadan yapacağınız yardımlar yarının geleceğine yön verecek fidanları yeşertecektir.

Adres: Karacaoğlan İlkokulu/Ortaokulu, Karacasu TOKİ Evleri, Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş


10'uncu Sınıf Test Kitabı İhtiyacı...

Şevval Camcıoğlu

sevvalcamcioglu@hotmail.com

10’uncu sınıf test kitaplarına ihtiyacım var. Her dersten test kitabı olabilir.


LYS Edebiyat için Romanlar...

Gamze Demir

dmr.gamse@gmail.com

LYS edebiyat için romanlarınız varsa, okumak istiyorum arkadaşlar. Tanzimat, millî edebiyat, servet-i fünun ve cumhuriyet edebiyatı...


YGS ve LYS Kitapları İhtiyacı...

Büşra Kalyon

bsrklyn@gmail.com

Son sınıfa geçtiğim için YGS ve LYS konu anlatım ve test kitaplarına ihtiyacım var.


Sayısal Ağırlıklı YGS-LYS Kitaplarına İhtiyacım Var.

Yusuf Tansu Büyüktalaş

yusufbuyuktalas@gmail.com

Merhaba. Önümüzdeki sene, İstanbul içi makine mühendisliği için hazırlanıyorum. Maddî durumum iyi olmadığı için sayısal ağırlıklı konu anlatımlı ve test çözümlü LYS-YGS kitaplarına ihtiyacım var. Sınavdan sonra ben de bir başka kişiye bağışlamak kaydıyla siz değerli kitap bağışçılarının yardımını istiyorum. Teşekkürler.


Okumak için Okula, Okulumuz için de "Boya"ya İhtiyacımız Var!

Aysel Özgöl

aysel_ozgol@hotmail.com

Merhabalar. Ben, Mardin-Mazıdağı-Yetkinler Köyü İlkokulu İngilizce öğretmeni Aysel Özgöl. Okulumuzda, su tesisatı kaynaklı rutubet problemimiz var. Bize, boya yardımında bulunabilirseniz size çok minnettar oluruz. Güzel haberinizi sabırsızlıkla bekliyorum. Saygılarımla...


Zile-Hüseyingazi Ortaokulu Kitap Bağışlarınızı Bekliyor!

Gönül Canbay

gonulcanbay@gmail.com

KitapAğacı.org'un değerli ve hayırsever takipçileri. Tokat İli-Zile İlçesindeki Zile Hüseyingazi Ortaokulu kütüphanesinin 5, 6, 7 ve 8’inci sınıf öğrencilerinin (yaklaşık 11-14 yaş grubu) okuyabileceği, özellikle hikaye ve roman türü kitaplara ihtiyacı var. Bu yaştaki öğrencilerin seviyesine uygun, kişisel gelişim vb. diğer türler de kütüphaneye eklenebilir. Okulumuza destek olursanız çok minnettar oluruz. Saygılarımla...


Ortaokulumuza Kitap Bekliyoruz.

Melek Yavuz

mlkyvz33@hotmail.com

Ortaokul seviyesine uygun (5,6, 7 ve 8’inci sınıflar için), roman, hikaye, klasiklere ihtiyacımız var. Her türlü desteğinizi bekliyoruz. Yardımlarınızla, okulumuza kütüphane kurmaya çalışıyoruz. Şimdiden teşekkürler.Şimdi, Her Cezaevi Birer Eğitimevi...

Burak Kartaloğlu

burakkartaloglu@gmail.com

Yakın tarihte hizmete açılan Fethiye T-Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumunda, 15-60 yaş aralığında bulunan insanlara hitap edebilecek her türlü kitaba ihtiyaç var. Topluma tekrar kazandırmak için çaba sarf ettiğimiz hükümlü ve tutuklularımızın zihinlerinde, aydınlık gelecek için, bir tohumda siz ekmek isterseniz yardımlarınıza ihtiyaç duymaktayız.

Adres: Fethiye T-Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü, Eşen Mah., Seydikemer İlçesi/Muğla
Tel: 0252 637 15 05Bir Yardım Eli de Sen Uzat!

Taner Çiftçi

tanerciftci_@hotmail.com

Merhabalar. Van'da bulunan okulumuzun kütüphanesi için, lise düzeyine uygun kitaplara ihtiyacımız var. Türk Klasikleri, Dünya Klasikleri, roman, hikaye, dergi... Her şey olur... Yardımlarınızı bekliyorum. Unutmayın: "Kitaplar akıllı kişilerin bahçeleri, faziletli kişilerin güzel kokulu çiçekleridir." Teşekkürler.Kütüphane Kuruyoruz!

Fuat Genç

fuatgenc6363@hotmail.com

İlkokul seviyesinde her türlü; hikaye, roman, şiir, edebiyat ve ansiklopedi türünde, bilimsel ve eğitim üzerine yazılmış eserlerin tümü kabulümüzdür. Kısacası, bir kütüphanede bulunması gereken kitap türlerinin tümüne ihtiyacımız var.Soma için Kitap Yardımı...

İlayda Topgaç

mavines1212@gmail.com

Geçtiğimiz sene, Soma'da yüzlerce madencimiz can verdi. Sadece ailelerinin değil, hepimizin canı yandı. Biz onları unutmadık.
Bu babaların bir de çocukları vardı. 400 yetim çocuk... Onları da unutmadık. Bu güzel çocuklarımızın geleceklerini düşünerek bir kampanya başlatıyoruz. Yeteri kadar kitap toplayana kadar da durmayacağız. Elimize tüm çocuklarımıza yetecek kadar kitap geçtiğinde Soma'ya giderek onlara tek tek dağıtacağız.
Biz bir yere bağlı değiliz. Gönüllüyüz. Çocukları seviyor ve geleceklerini önemsiyoruz. Siz de bize destek olun istiyoruz. Yardımlarınızı bekliyor ve şimdiden teşekkür ediyoruz.
Not: Kitap tercihiniz “Küçük Prens” olursa çok seviniriz. Ne kadar çok çocuğumuz “Küçük Prens”i tanırsa o kadar iyi...Kütüphanemize Acil Bağış Gerekli!

Feray Engin Yağcı

feroz2214@gmail.com

Tarih, Edebiyat, Roman, Hikaye, Şiir, Türk ve Dünya Edebiyatı yazarlarından her tür kitaba ihtiyaç var. İlginize şimdiden teşekkür ederim.Çok Kitap, Çok İnsan!

Cansu Ergezen

cnsergzn@gmail.com

Tekirdağ-Saray-Kurtdere Ortaokulu kütüphanesi, sizin bağışlayacağınız kitaplarla canlanacak. Ortaokul seviyesinde, cocuklarımızın yüreklerinde okuma zevkinin meşalesini yakacak her kitap, sizin için küçük insanlık için büyük bir adım olabilir. Bağışlayacagınız her kitap için şimdiden çok teşekkür ederiz.


Site logo