KitapAğacı.org

Karanlığa bir ışık da siz yakın.

GÜNÜN İPUCU

Suistimallere karşı uyanık olalım! Devamını okumak için lütfen tıklayın.

GÜNÜN İPUCU

Bağışlarınızı, kitap yardımı olduğunu belirtmek kaydıyla, PTT Kargo ile indirimli olarak gönderebileceğinizi biliyor musunuz? Bunun için her PTT şubesi değil ancak merkez PTT kargo şubelerine, paketin ağzı açık şekilde (içini göstererek) başvurmanız gerekmektedir.

İlanınızın burada görüntülenmesini istiyor musunuz?

KitapAğacı.org sizi karanlığa bir ışık yakmaya davet ediyor.
Lütfen İlan Ver bağlantısına tıklayarak kitaba gereksinimi olanları kitapla buluşturmaya başlayın.
Bu sitede vereceğiniz tüm ilanlar ücretsizdir.

Okul Kütüphanemizi Zenginleştirmek İstiyoruz!

Suzan Aygün

szn_aygn@hotmail.com

Okul kütüphanemize özellikle romanlar eklemek istiyorum. Siz değerli kitapseverlerden bağış bekliyoruz. Şimdiden teşekkür ederiz.YGS-LYS Kitapları Arıyorum.

Kutluhan Nn

kutluhannunal@gmail.com

YGS-LYS kitaplarına çok ihtiyacım var. Maddî zorluklardan dolayı alamıyorum. Sayısal kitaplar arıyorum. Bağış yapmak istiyorsanız mail atabilirsiniz.Kardeşim için TEOG Kitabı İstiyorum.

Ayşe Karakaya

ayse_karakaya92@hotmail.com

Merhabalar. Kardeşim için bir tane TEOG kitabı istiyorum. Veren olursa çok sevinirim. Tesekkürler.YGS-LYS Kitaplarına İhtiyacım Var.

Seda Güzel

sedagzl9@gmail.com

Sayısal öğrencisiyim. YGS-LYS konu anlatımlı ve soru bankası kitaplarına ihtiyacım var. Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.YGS-LYS Eşit Ağırlık Kitaplarına İhtiyacım Var.

Ferhat Yardımcı

Ferhat_yardimci@hotmail.com

Kendi imkanlarımla gerekli kitapları temin etmeye çalışıyorum ama gerek maddi eksikler gerekse bulunduğum konum nedeniyle istediğim kitapları alamadım. Yardımcı olabilecek biri var mı?


YGS-LYS Kitap İhtiyacım Var.

Hanife Uçar

hanife_ucar@hotmail.com

Bu yıl üniversite sınavına hazırlanıyorum ve YGS Türkçe, Tarih, Coğrafya ve Felsefe soru bankalarına ihtiyacım var. Yabancı dil okuduğum için LYS yabancı dil kitapları da elinde olanlar varsa çok çok iyi olur.


Eşit Ağırlık Kitap İhtiyacım Var.

Önder Asutay

majortr06@gmail.com

Üniversiteye eşit ağırlık alanından hazırlanıyorum. Maddî sıkıntılar sebebiyle kitap alamıyorum. Eşit Ağırlık kitaplarına ihtiyacım var.


Türk ve Dünya Edebiyatı (Roman, Hikaye, Şiir) Kitapları İhtiyacı...

Tuğrul Yılmaz

kercimen@hotmail.com


Armağanınız Kitap Olsun!

Bayram Keleş

bayramkeles27@hotmail.com

Ben, Gaziantep’in Yavuzeli İlçesine bağlı Ballık Köyü Ortaokulunda Fen Bilimleri Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuz 8’inci sınıf öğrencilerinin, çok ciddi olarak TEOG Sınavına hazırlık için kaynak kitaplara ihtiyaçları var. Kalpleri sevgi dolu öğrencilerimizin başarılarında siz de pay sahibi olmak istiyorsanız yardımlarınızı mutlaka bekliyoruz. Saygı ve sevgilerimle.


YGS-LYS Sayısal Kitaplarına İhtiyacım Var.

Merve Erdinç

mervedc_1998@hotmail.com

Üniversite sınavına hazırlanıyorum. YGS-LYS konu anlatımlı kitaplara ve test kitaplarına ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.


KPSS Kitapları İhtiyacı...

Elif Kıvrak

elifkivrak@hotmail.com

KPSS Lisans Genel Kültür ve Genel Yetenek sınavı için, konu anlatımlı test kitaplarına ihtiyacım var. İlginize şimdiden teşekkür ederim.


Türk ve Dünya Edebiyatı Romanlarına İhtiyacım Var.

Elvin Sadixov

sadixov_elvin@mail.ru

Türk ve Dünya Edebiyatı romanlarına ihtiyacım var. Durumum olmadığı için alamıyorum. Azerbaycanda yaşıyorum. Yardım ederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.Lice'de Acil Kitap İhtiyacı!

Mizgin Yıldız

mizgin_esraa@hotmail.com

İyi günler efendim. Ben, Diyarbakır-Lice-Ceper Köyü Şehit J.Er Fevzi Güngör İlkokulunda görev yapmaktayım.Buranın şartları çok kötü. Kitap bulamıyoruz. Özellikle, birinci kademe ilkokul hikaye vb. kitaplara ihtiyacımız var. Lütfen yardımcı olun.


KPSS Genel Kültür ve Genel Yetenek Kitaplarına İhtiyacım Var.

Ayşegül Oktaze

aysegul6648@gmail.com


Okul Kütüphanemizde Yardıma İhtiyacımız Var!

Selçuk Sancar

selcuksancar@yahoo.com

Okulumuzda, öğrenci ve velilerimiz için kurduğumuz kütüphanede her türlü (hikaye, roman, ansiklopedi) kitaba ihtiyacımız var.


Bornova'nın 12 Köyüne 12 Kütüphane!

Melisa Akçakaya

Melisakc_@hotmail.com

Bornova'nın 12 Köyüne 12 Kütüphane açmak için, kitap bağışlarınızı bekliyoruz. Her türlü kitap (okuma kitabı, ders kitabı, test kitabı, vb.) bağışı kabul edilmektedir.


Ardahan'da İlk/Ortaokul Düzeyinde Kitap İhtiyacı...

Nazlı Tekin

nazlitekin2157@hotmail.com

Ardahan'ın Göle İlçesinde, Kayaaltı İlk ve Ortaokulunda görev yapıyorum. İlkokul ve ortaokul seviyesinde okuma ve çalışma kitaplarına ihtiyacımız var. Özellikle de 7 ve 8’inci sınıflarda, okula yardımcı kitap ihtiyacımız var.


YGS-LYS Kitap İhtiyacı...

Reyhan Fidan

reyhan.fidan@hotmail.com

Merhaba. İstanbul’da yaşıyorum. Bu sene, sayısal alanda, YGS-LYS sınavlarına hazırlanacağım. YGS-LYS test ve konu anlatımlı kitaplara ihtiyacım var. Kullanmadığınız, vermek istediğiniz, test ve konu anlatımlı kitaplarınızı bana gönderebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.


YGS-LYS Sayısal Kitap İhtiyacı...

Ayşenur Özaslan

aysenurozaslan@hotmail.com

Üniversiteye hazırlanıyorum. Fen, matematik ve geometri kitaplarına ihtiyacım var.


Rafları Boş Olan Kütüphanemize Yardımlarınızı Bekliyoruz.

Emre Akgün

emreakgun@hotmail.com.tr

Okulum geçen yıl açıldı ve benim de öğretmenlikte ilk senemdi. Bir edebiyat öğretmeni olarak, ilk iş bir kütüphane oluşturmaya karar verdim. Ancak, ülkemizde okullarımızın sıkıntılarını biliyorsunuz. Az da olsa raflarımızı doldurduk. Öğrencilerimin sizler sayesinde okuyabilmesini istiyorum. Boş raflarımız dolsun. Özellikle, roman ve hikaye tarzı kitaba ihtiyacımız var. Öğrencilerimin, okuma saatlerinde okuyabilecekleri kitapları olsun. İlginiz için çok teşekkürler.


İngilizce Alan Kitapları İhtiyacı...

Ayşe Karakaya

ayse_karakaya92@hotmail.com

Merhaba. Eğitim Bilimleri, Genel Kültür, Genel Yetenek İngilizce Alan Kitaplarına, konu anlatımlı kitaplar ve soru bankalarına ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.


YGS-LYS Fen İçin Kaynağa İhtiyacım Var.

Tuğçe Soydaş

tugceesoydass@gmail.com


YGS-LYS Kitabına İhtiyacım Var.

Hatice

Altun_293@hotmail.com


Halk Kütüphanesi için Kitap Desteği...

Rıdvan Dursun

rdvandursun47@gmail.com

Mardin’in Dargeçit İlçesinden bir vatandaşım. İlçemizde bir halk kütüphanesi açmayı kararlaştırdık. Öncelikle, ilçemizde kütüphane yardımı için kampanya başlattık. Lakin umduğumuz desteği alamadık. Aldığımız destekle kitap rafı temin ettik. Şu anda sadece boş raflarımız var. Onları kitapla doldurmak ister misiniz? Geleceğimizin kitapla buluşmasına var mısınız? Daha umutlu yarınlar için kitap desteğine ihtiyacımız var. Destekleriniz için şimdiden teşekkürler.

Adres: Dargeçit Parkı, Dargeçit/Mardin


YGS-LYS Sözel ve Eşit Ağırlık Kitaplarına İhtiyacım Var.

Elif Çevik

elifecevik@gmail.com
Somalı Çocukların Kitaba İhtiyacı Var.

Alev Taşkın Yazıcı

alevratimyazici@mynet.com

Soma 13 Eylül Gama Ortaokulunda Türkçe Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuzun; roman-hikaye türünde, 5, 6, 7 ve 8’inci sınıf seviyesinde kitaplara ihtiyacı var. Ayrıca, TEOG Sınavına girecek öğrencilerimiz için test kitapları da gönderebilirsiniz. Okulumuzda öğrenim gören madenci çocukları da var. Yardımlarınızı bekliyorum.


Yeni Kurduğumuz Kütüphanemiz için Kitaba İhtiyacımız Var!

Şeyma Burç

seyma_536_torak@hotmail.com

Adıyaman’ın Gölbaşı İlçesine bağlı Yukarı Karakuyu Köyü İlkokulunda sınıf öğretmeniyim. Okulumuz öğrencileri ve köyümüzdeki diğer öğrenciler için bir kütüphane kurduk; ancak dolaplarımız bomboş. Kütüphanemiz için, siz yardımseverlerden ilköğretim seviyesine uygun kitap istiyoruz. Teşekkür ederiz.


YGS-LYS (Sayısal) Kitaplarına İhtiyacim Var.

Merve Maden

mervezeynep41@hotmail.com


Okuma Kitabı...

Vedat Alıcı

alcivedat@gmail.com

Elimden geldiğince kitap okuyan biriyim. Özelikle, çağdaş dünya edebiyatından kitaplar okuyorum. Elinde bu tür kitaplar olan arkadaşların, bana yardımcı olmalarını istiyorum. Saygılarımla.


Kitap, Kırtasiye, Oyuncak ve Giyecek İhtiyacı!

Hikmet Yurdagül

hikmetvan65@hotmail.com

Sevgili Arkadaşlar. Okulumuzun, öğrencilerimizin ve velilerimizin genel durumu hakkında sizlere kısaca bilgi vermek isterim: Okulumuz, 2011 yılında yaşanan Van depreminden sonra, çok göç alan, ihtiyaç sahibi velilerin çok olduğu bir mahallesinde, prefabrike olarak açılmış 8 derslikli bir ilkokul. Okulumuzda 400 öğrencimiz eğitim görmekte. Öğrenci velilerimizin çoğu işsiz. Günü birlik işlerde çalışıp geçimlerini sağlamaya çalışan velilerimizin kazandığı para, çoğu zaman ailelerinin zorunlu ihtiyaçlarını karşılamaya yetmiyor. Okul idaresi ve öğretmen arkadaşlarla, öğrencilerimizin bazı ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz fakat yeterli olmuyor. Ben de, bu yardımlaşma ve paylaşma sitesi aracılığıyla siz değerli yardımseverlerden öğrencilerimiz adına yardım talebinde bulunuyorum.
Öğrencilerimize yapacağınız her türlü yardımı kabul ediyoruz. Çünkü, ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz bir çok şeyden yoksunlar. Okula gelen bazı öğrencilerimizin üzerinde doğru dürüst bir elbisesi, giyebileceği bir ayakkabısı olmuyor. Sırtına atabileceği çantası, çantasının içine koyabileceği boyası, kalemi, defteri olmuyor. Oyun oynayabileceği bir topa, hayallerini anlatabileceği bir bebeğe, oyuncağa sahip olamıyor. Okuyabilecekleri hikaye kitapları yok.
Öğrencilerimize; 6-12 yaş arası hikaye kitapları ile 100 temel eser, dünya klasikleri gibi kitapları da gönderebilirsiniz.
Öğrencilerimizin kırtasiye malzemesi ihtiyaçlarını karşılayabilirseniz, bizi ve öğrencilerimizi çok sevindirmiş olursunuz. Özellikle; kalem, kareli matematik, güzel yazı defterleri, silgi, açacak ve boya kalemleri...
Elinizden ne gelirse her türlü bağışı kabul ediyoruz.
Öğrencilerimize yeni kıyafet ve ayakkabı gönderebilirseniz, öğrencilerimizi çok sevindirmiş olursunuz. Okulumuz ilkokul olduğu için 6-12 yaş arası çocuklarımız eğitim görmektedir.

Adres: İki Nisan İlkokulu, Beyüzümü Mahallesi, Beyüzümü Caddesi, Tuşba/VanYGS, Fizik-Kimya-Biyoloji...

Gamze

dmr.gamse@gmail.com

Arkadaşlar: Elinde az kullanılmış YGS, Fizik-Kimya-Biyoloji Soru Bankası olanlar bana ulaşabilir mi? Önemli ve acil!


Bir Kitap, Bin Kitap!

Hatice Sar

haticesar07@outlook.com

Alanya-Demirtaş Mahallesi-Hikmet Mustafa Akın Halk Kütüphanesinden yazıyorum. Kütüphanemiz, 3,5 senedir aktif olarak hizmet veriyor. Mahallemizde; 2 ortaokul, 2 ilkokul ve 1 lise var. Bu öğrencilerimizin ve 23 köyü olan diğer okullarımızın da hizmetindeyiz ancak kitap sayımız yetersiz. Roman, eğlenceli bilgi kitapları, bilim kurgu, ortaokul kitapları, şiir, 3 ve 4’üncü sınıf seviyesine uygun öykü kitaplarına ihtiyacımız var. Lütfen sesimize kulak verin. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.


Kitap Yardımı İstiyoruz!

Buket Bağatır

buketbahadir54@gmail.com

Türkçe öğretmeniyim. Okulumuz yeni açıldı ve kütüphanemiz yok. Kütüphane kurmak için kitaba ihtiyacımız var. Hikaye ve roman ağırlıklı yardımlarınızı bekliyoruz.


Okulumuza Yardım Etmek İster misiniz?

Yıldırım Gürakan

gurakan43520@hotmail.com

Arkadaşlar: Kütahya'nın küçük bir ilçesi olan Hisarcık'ta görev yapmaktayım. Okulumuzun bir kütüphanesi var ancak yetersiz. Biz, kendi imkanlarımızla bir şeyler yapmaya çalışıyoruz fakat yeterli olamıyoruz. Bu konuda, sizlerin bize bir yardımı olabilirse memnun oluruz. Öğrencilerimize yarar sağlayacak her tür kitaba ihtiyacımız var. Şimdiden teşekkür ederim.


YGS-LYS Kitaplarına İhtiyacım var!

Şeyma Bıçakçı

ayseyma_1999@hotmail.com

Sayısal öğrencisiyim. Ağırlıklı olarak; fizik, kimya, biyoloji ve matematik kitaplarına ihtiyacım var. Yardımcı olmak isterseniz mail atmanız yeterli...


Elazığ E-Tipi Cezaevindeki Mahkûmlara Kitap!

Taylan Kaya

tylankaya@mynet.com

Cezaevi dediğimizde, genel anlamda aklımıza sadece mahkumları kapalı alanlarda tutmak, dış dünyadan izole etmek ve özgürlüklerinden yoksun bırakmak gelmektedir. Ancak değişen ve gelişen cezaevi düşüncesinde; mahkûmların içeride kaldıkları zaman diliminde sağlıklı ve özsaygılı yaşamalarına, sorumluluk duygusu ve toplumun bir üyesi olarak potansiyellerini geliştirmelerine destek olacak faaliyet ve programlardan yararlanmak amaçlanmaktadır. Tutuklu ve Hükümlüler Cezaevinde kaldıkları süre içerisinde boş vakitlerinin büyük bir dilimini kitaplarla geçirmektedirler. Cezaevi kütüphanemizi yenilemek ve güncelleştirmek amacıyla Türkiye genelinde başlatılan kitap bağışı kampanyası kapsamında; roman, kişisel gelişim kitapları, edebi eserler, dergi vb. her türlü kitaba ihtiyaç duymaktayız. Ayrıca sinema gösterimi yapmakta olduğumuzdan, CD ve DVD bağışlarına da ihtiyacımız var. Göndereceğiniz tür türlü kitap ve film, bir insanı yeniden topluma kazandıracaktır. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür ederiz.
Adres: Taylan Kaya (Sosyal Hizmet Uzmanı), E Tipi Cezaevi Müdürlüğü, Elazığ.


Roman Bağışı Kabul Ediyorum.

Yusuf Yıldırım

veznedar63@gmail.com


Mersin-Akdeniz Belediyesi Adanalıoğlu Mahalle Evinde Kitap İhtiyacı...

Selim Züberi

selimzuberi0@gmail.com

Merhabalar. Mersin/Akdeniz Belediyesi olarak Adanalıoğlu Mahallesinde "mahalle evi" açtık. Bu Mahalle Evi'nde herkesin ücretsiz faydalanabileceği kurslarımız ve özellikle çocukların kendilerini geliştirmesi amacıyla faaliyetlerimiz var. Bu faaliyetleri; bireylerin okul dışında faydalı ve geliştirici zaman geçirme, kendi bireysel becerilerini keşfetme/geliştirme üzerine kurmaya çalıştık. Mesela; resim, bağlama, gitar, satranç, tiyatro, halk oyunları gibi kurslarımızla bireylerin zihinsel ve bedensel becerilerinin geliştirilmesine yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Mahalle Evimiz 21 odadan oluşuyor ve biz iki odasını kütüphaneye ayırdık. Fakat maalesef kütüphanemizde hiç kitabımız yok. Kitap bağışlarınızla kütüphanemizi zenginleştirebilirseniz çok müteşekkir oluruz.


Sizin Desteğinize, Işığınıza İhtiyacımız Var!‏‏

İsmail Erdemir

ism.erdemir@hotmail.com

Kütahya-Altıntaş İlçesi İstiklal İlkokulundan yazıyorum. 215 öğrencimiz var. Kütüphane kurmak istiyoruz. İhtiyacımız olan kitaplar:
- Resimli kitaplar
- Hikayeler
- Masallar
- Romanlar
- Fabllar
- Şiir kitapları
- Biyografiler
- Danışma kitapları
- Fen kitapları


Kaynaşlı-Anadolu Kalkınma Vakfı Ortaokulunda Kitap İhtiyacı...

Bahri Melekenoğlu

bidone1983@hotmail.com

Düzce-Kaynaşlı-Anadolu Kalkınma Vakfı Ortaokulunda, müzik öğretmeni olarak çalışmaktayım. 10-14 yaş arası çocuklara uygun türde kitaplardan oluşan bir kütüphane kurmak istiyorum. Daha aydınlık ve daha bilinçli nesiller yetiştirmek adına gerekli duyarlılığı göstermenizi rica ederim. Saygılarımla.


Senin Kitabın, Onun Geleceği!

Yusuf Katarcı

yusufkatarci@hotmail.com

Merhaba. Gaziantep Üniversitesi Genç Tema Topluluğu olarak, okullara kitap ve eğitim materyali yardımı yapmak amacıyla çeşitli organizasyonlar düzenliyoruz. Bu konuda yardımlarınıza ihtiyacımız var. Elimizde yeterince eğitim materyali yok. Sizlerden, kullanmadığınız kırtasiye malzemesi, kıyafet, oyuncak ve en önemlisi hikaye kitaplarını bağışlamanızı rica ediyoruz. Hikaye kitaplarının seviyesi önemli değil. Projemize katkıda bulunan sahaflar sayesinde, gönderdiğiniz her tür kitabı ilköğretim ve orta öğretim düzeyinde kitaplarla değiştirebiliyoruz. Şimdiden çok teşekkür ederim.


Anıl Bayer'in "Prens Kazansmar" Kitabını Arıyorum.

Efran Çalıkoğlu

efranasd@gmail.com

Basımı bittiği için kitabı bulamadım. Elinde olan varsa benimle iletişime geçebilir mi?


Bir Köy Okulunda Kütüphane Kurmak!..

Serhat Köksal

serhatsemakoksal@gmail.com

Bir köy okuluna kütüphane kurmak için birkaç arkadaş bu yola çıktık. İki-üç koliye yakın kitap yardımı geldi. Daha fazla yardımlarınızı bekliyoruz. İlk-Orta-Lise seviyesinde yardımcı ders kitapları, romanlar, hikaye ve boyama kitapları ile kırtasiye gereçleri...


KPSS Genel Kültür ve Genel Yetenek...

Müge Yol

mugeyol3@gmail.com

KPSS Genel Kültür ve Genel Yetenek sınavı için konu anlatımlı ve test kitaplarına ihtiyacım vardır. İlginize şimdiden teşekkür ederim.


Yeşeren Fidanlarımıza Bir Damla Su...

Hüsnü Çelik

husnucelik52@hotmail.com

Hepimizin evinde muhakkak okuyup da bir kenera bıraktığımız hikaye, roman ve dergiler, ayrıca dolaplarımızda kullanmadığımız kıyafetler vardır. Bunları bize yollamaya ne dersiniz? Her türlü kıyafeti kabul ediyoruz. Ayakkabıdan tutun da oyuncağa kadar aklınıza ne geliyorsa bizlere ulaştırabilirsiniz. Sadece öğrencilerimize değil ailelerine de vermek istiyoruz.

Adres: Kabataş Lisesi Fatsa cad.No: 2 Kabataş / Ordu


Okuluma Kitap Yardımı Yapar mısınız?

Uğur Özger

badeperest@hotmail.com

Belki de okumadan geçilecek yazdıklarım. Ama sesimi duyurmasam vicdanım elvermezdi. Ben bir Türkçe öğretmeniyim. Okulumda kütüphanem oldukça yetersiz. Öğrencilerime okutacağım; ilk, orta, lise düzeyinde kitaplara ihtiyacım var. Bana yardımcı olursanız çok sevineceğim. İnanın belki de farkında olmadan yapacağınız yardımlar yarının geleceğine yön verecek fidanları yeşertecektir.

Adres: Karacaoğlan İlkokulu/Ortaokulu, Karacasu TOKİ Evleri, Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş


10'uncu Sınıf Test Kitabı İhtiyacı...

Şevval Camcıoğlu

sevvalcamcioglu@hotmail.com

10’uncu sınıf test kitaplarına ihtiyacım var. Her dersten test kitabı olabilir.


LYS Edebiyat için Romanlar...

Gamze Demir

dmr.gamse@gmail.com

LYS edebiyat için romanlarınız varsa, okumak istiyorum arkadaşlar. Tanzimat, millî edebiyat, servet-i fünun ve cumhuriyet edebiyatı...


YGS ve LYS Kitapları İhtiyacı...

Büşra Kalyon

bsrklyn@gmail.com

Son sınıfa geçtiğim için YGS ve LYS konu anlatım ve test kitaplarına ihtiyacım var.


Sayısal Ağırlıklı YGS-LYS Kitaplarına İhtiyacım Var.

Yusuf Tansu Büyüktalaş

yusufbuyuktalas@gmail.com

Merhaba. Önümüzdeki sene, İstanbul içi makine mühendisliği için hazırlanıyorum. Maddî durumum iyi olmadığı için sayısal ağırlıklı konu anlatımlı ve test çözümlü LYS-YGS kitaplarına ihtiyacım var. Sınavdan sonra ben de bir başka kişiye bağışlamak kaydıyla siz değerli kitap bağışçılarının yardımını istiyorum. Teşekkürler.


Okumak için Okula, Okulumuz için de "Boya"ya İhtiyacımız Var!

Aysel Özgöl

aysel_ozgol@hotmail.com

Merhabalar. Ben, Mardin-Mazıdağı-Yetkinler Köyü İlkokulu İngilizce öğretmeni Aysel Özgöl. Okulumuzda, su tesisatı kaynaklı rutubet problemimiz var. Bize, boya yardımında bulunabilirseniz size çok minnettar oluruz. Güzel haberinizi sabırsızlıkla bekliyorum. Saygılarımla...


Zile-Hüseyingazi Ortaokulu Kitap Bağışlarınızı Bekliyor!

Gönül Canbay

gonulcanbay@gmail.com

KitapAğacı.org'un değerli ve hayırsever takipçileri. Tokat İli-Zile İlçesindeki Zile Hüseyingazi Ortaokulu kütüphanesinin 5, 6, 7 ve 8’inci sınıf öğrencilerinin (yaklaşık 11-14 yaş grubu) okuyabileceği, özellikle hikaye ve roman türü kitaplara ihtiyacı var. Bu yaştaki öğrencilerin seviyesine uygun, kişisel gelişim vb. diğer türler de kütüphaneye eklenebilir. Okulumuza destek olursanız çok minnettar oluruz. Saygılarımla...


Ortaokulumuza Kitap Bekliyoruz.

Melek Yavuz

mlkyvz33@hotmail.com

Ortaokul seviyesine uygun (5,6, 7 ve 8’inci sınıflar için), roman, hikaye, klasiklere ihtiyacımız var. Her türlü desteğinizi bekliyoruz. Yardımlarınızla, okulumuza kütüphane kurmaya çalışıyoruz. Şimdiden teşekkürler.Şimdi, Her Cezaevi Birer Eğitimevi...

Burak Kartaloğlu

burakkartaloglu@gmail.com

Yakın tarihte hizmete açılan Fethiye T-Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumunda, 15-60 yaş aralığında bulunan insanlara hitap edebilecek her türlü kitaba ihtiyaç var. Topluma tekrar kazandırmak için çaba sarf ettiğimiz hükümlü ve tutuklularımızın zihinlerinde, aydınlık gelecek için, bir tohumda siz ekmek isterseniz yardımlarınıza ihtiyaç duymaktayız.

Adres: Fethiye T-Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü, Eşen Mah., Seydikemer İlçesi/Muğla
Tel: 0252 637 15 05Bir Yardım Eli de Sen Uzat!

Taner Çiftçi

tanerciftci_@hotmail.com

Merhabalar. Van'da bulunan okulumuzun kütüphanesi için, lise düzeyine uygun kitaplara ihtiyacımız var. Türk Klasikleri, Dünya Klasikleri, roman, hikaye, dergi... Her şey olur... Yardımlarınızı bekliyorum. Unutmayın: "Kitaplar akıllı kişilerin bahçeleri, faziletli kişilerin güzel kokulu çiçekleridir." Teşekkürler.Kütüphane Kuruyoruz!

Fuat Genç

fuatgenc6363@hotmail.com

İlkokul seviyesinde her türlü; hikaye, roman, şiir, edebiyat ve ansiklopedi türünde, bilimsel ve eğitim üzerine yazılmış eserlerin tümü kabulümüzdür. Kısacası, bir kütüphanede bulunması gereken kitap türlerinin tümüne ihtiyacımız var.Soma için Kitap Yardımı...

İlayda Topgaç

mavines1212@gmail.com

Geçtiğimiz sene, Soma'da yüzlerce madencimiz can verdi. Sadece ailelerinin değil, hepimizin canı yandı. Biz onları unutmadık.
Bu babaların bir de çocukları vardı. 400 yetim çocuk... Onları da unutmadık. Bu güzel çocuklarımızın geleceklerini düşünerek bir kampanya başlatıyoruz. Yeteri kadar kitap toplayana kadar da durmayacağız. Elimize tüm çocuklarımıza yetecek kadar kitap geçtiğinde Soma'ya giderek onlara tek tek dağıtacağız.
Biz bir yere bağlı değiliz. Gönüllüyüz. Çocukları seviyor ve geleceklerini önemsiyoruz. Siz de bize destek olun istiyoruz. Yardımlarınızı bekliyor ve şimdiden teşekkür ediyoruz.
Not: Kitap tercihiniz “Küçük Prens” olursa çok seviniriz. Ne kadar çok çocuğumuz “Küçük Prens”i tanırsa o kadar iyi...Kütüphanemize Acil Bağış Gerekli!

Feray Engin Yağcı

feroz2214@gmail.com

Tarih, Edebiyat, Roman, Hikaye, Şiir, Türk ve Dünya Edebiyatı yazarlarından her tür kitaba ihtiyaç var. İlginize şimdiden teşekkür ederim.Çok Kitap, Çok İnsan!

Cansu Ergezen

cnsergzn@gmail.com

Tekirdağ-Saray-Kurtdere Ortaokulu kütüphanesi, sizin bağışlayacağınız kitaplarla canlanacak. Ortaokul seviyesinde, cocuklarımızın yüreklerinde okuma zevkinin meşalesini yakacak her kitap, sizin için küçük insanlık için büyük bir adım olabilir. Bağışlayacagınız her kitap için şimdiden çok teşekkür ederiz.


Okumak İstiyoruz!

Hasan Ali Gündaş

hasanali_gundas@hotmail.com

Gaziantep'in Çaykuyu İlk/Ortaokuluna bağışlayacağınız kitapları öğrencilerimle dört gözle bekliyoruz.


Ortaokul Seviyesinde Kitap İhtiyacı...

Gizem Güzey

gizemguzey9@gmail.com

Merhaba. Çocukların yaz tatiline girmeye hazırlandığı, öğretmenlerin de “Yazın, bol bol kitap okuyun. Dönüşte soracağım.” dediği günlerdeyiz. Kimi anne-baba çoktan çocuğunun yazın okuyacağı kitapları istiflemişken kimi anne-baba ise “Ögretmeninden rica et. Varsa, sana versin." demek zorunda kalıyor. Var mısınız; ortaokul seviyesindeki roman ve öykülerimizi, kendi kitaplığımızdan alıp bu minik avuçlara hediye edelim? Bol okumalı bir yaz tatili geçirip, öğretmenlerini mutlu etsinler. “Ben varım!” diyenler lütfen benimle iletişime geçsin. İlginiz için teşekkürler.

Adres: Güzelcan Kardeşler Ortaokulu, Çanakkale Cd. No:12 Pınarbaşı/Bornova, İzmir.


Sesimize Kulak Verin!

Elif Güney

merele-@hotmail.com

İyi günler. Ben, Elif Güney. Trabzon’un Vakfıkebir İlçesinde bulunan Büyükliman İlkokulunda görev yapmaktayım. Hem okulumuz kütüphanesinin hem de öğretmeni olduğum ikinci sınıfımın kitaba ihtiyacı bulunmaktadır. Kütüphanemiz için her çeşit kitaba, sınıfım içinse hikaye ve masal kitaplarına, özellikle de İngilizce hikaye ve kaynaklara ihtiyacım var. İlanlardan, ihtiyaçlarımız doğrultusunda bir çok arkadaşa yazdım ama geri dönen kimse olmadı. Bu nedenle, seviyemize uygun her türlü kaynak kitapla dolu bir kitaplığımıza katkıda bulunursanız bizi çok mutlu edersiniz. Saygılarımla.Okuma Kitabı ve Roman İhtiyacı...

Suna Oruç

sunaorucc@hotmail.com

Kendim ve ailem için bir kütüphane oluşturmak istiyorum. Oluşturacağım kütüphane için lise ve üniversite düzeyinde okuma kitabı ve roman ihtiyacım var. İlgilenirseniz çok sevinirim.Yeni Kütüphane, Yeni Umutlar...

Merve Kabak

merve.kabak.60@gmail.com

Mardin'de bulunan Şenyurt Ortaokulu için, her türlü kitap bağışlarınızı bekliyorum.YGS ve LYS Kitapları İhtiyacı...

Şirin Şahin

sirin190507@hotmail.com

Öbür sene inşallah üniversite sınavına gireceğim. O stresi, yaşayanlar beni eminim anlayacaklardır. Eğer kullanabileceğim türde kitaplarınız varsa, talibim. İnşallah birileri çıkar!..Kitaplığım için Lütfen Destek Olur musunuz?

Bayram Şahin

bayramourinho@hotmail.com

Kitaplığım için romanlara ihtiyacım var. İhtiyaç fazlası kitabı olanların, bu konuda bana gerçekten yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Keşke hiç kimseye muhtaç olmadan, kendim satın alarak kocaman bir kitaplık kursam. Ama, maalesef imkanım yok. Herkese şimdiden teşekkürler. Lütfen destek olan da olmayan da bu mesajı etrafındakilere iletsin.Kitabı Bulmam Gerekiyor!

Onur Gökdal

onurgokdal@hotmail.com

Cem Karaca’nın “Döndümse Vatanıma Döndüm” adlı kitabını rica ediyorum. Bu kitaba sahip olan varsa insanlık namına bana söylesin! :)Sherlock Holmes Kitapları...

Seren Becet

live-freely@hotmail.com

Sherlock Holmes serisini tamamlamak istiyorum ama maalesef imkanım el vermiyor. Elinde olup paylaşmak isteyen olursa çok sevinirim.Çocuklar Okusun Diye...

Fulya İlaslan

fulyailaslan@yahoo.com

Malatya-Arguvan Cumhuriyet Ortaokulunda, çoğunluğu köyden gelen öğrencilerimizin düşüncelerine siz de dokunun! Kütüphanemizi geliştirmek ve yenilemek amacıyla her tür kitaba ihtiyacımız var.Vakfıkebir-Büyükliman Ortaokuluna Destek!

Sevilay Kamiloğlu

aykurt_sevilay@mynet.com

Trabzon'un Vakfıkebir İlçesinde görev yapmaktayım. Okulumuz; ilk/ortaokul, özel eğitim sınıfı ve ana sınıfı birlikte olan taşımalı bir okul. Öğrencilerimiz maddî olarak zayıf durumda. Okulumuzda; ana sınıfı, 1-8’inci sınıf, ayrıca özel eğitim sınıfı için oyuncak, hikaye, roman, test ve etkinlik kitaplarına ihtiyacımız var. Teşekkürler.


Ceyhan-Sakarya Ortaokulu için Kitap...

Üzeyfe Akarken

simbad4684@gmail.com

Z-Kütüphanemiz için, ortaokul düzeyinde; hikaye, roman ve tarihi kitaplara ihtiyacımı var.


Okul Kütüphanesi Açıyoruz.

Feyza Nur Yılmaz

feyzanur1372@gmail.com

Ben ve birkaç arkadaşım lisemize kütüphane açmaya çalışıyoruz. Lise düzeyinde her türlü dergi ve kitabı kabul ediyoruz. Şimdiden çok teşekkür ederiz.

Adres: Gülbahar Kız Lisesi, 71 Evler Mahallesi, Ankara yolu 5’inci km, Eskişehir


Köy Okuluna Acil Kitap Yardımı!

Burcu Biçer

bicerburcu@hotmail.com

Mardin’in Derik ilçesine bağlı Çukursu İlkokulunda müdür yetkili öğretmenim. 60 kişilik okulumuzda çocuklar kaynak sıkıntısı yaşıyor.1, 2, 3 ve 4’üncü sınıf hikaye kitapları ile 3 ve 4’üncü sınıf soru bankası ve yardımcı kaynak kitap bulunmamaktadır. Acil yardımlarınıza ihtiyacımız var. Şimdiden teşekkür ediyorum.Roman (Klasik ve Dünya Edebiyatı) İhtiyacı...

Erkan Çakmak

nomastering@gmail.com

Ben küçük bir kütüphane kurmaya çalışıyorum. Şu anda, hem okumak hem de kütüphaneme eklemek için romanlara ihtiyaç duyuyorum. Ayrıca görme engellilere sesli kitaplar hazırlayarak yardımcı oluyorum. Maddi sıkıntılarımdan dolayı çok fazla roman alabilme imkanım olmuyor. Zaten bütün günümü kitaplarla geçirdiğimden, her gün yeni bir kitaba ihtiyaç duyuyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler...Bulgaristan'a Kitap Yardımı!

İbrahim Ahmed

baris2004@abv.bg

Bulgaristan'ın Aşağı Çiftlik (Dolni Chiflik) şehrinde faaliyet gösteren tek Türk kuruluşu olan “Barış” Halk Kültürevinden selamlar! Derneğimizin faaliyetlerinden daha iyi yararlanmak ve görevimizi gerçekleştirmek için bazı ihtiyaçlarımız var. Bizler için yardım elini uzatacak kardeşlerimiz olduğuna can-ı gönülden inanıyoruz. Buralarda Türk dilini, kültürünü ve folklorünü yaşatmak görevimizden, her türlü zorluklara rağmen hiçbir zaman geri adım atmayı düşünmedik. Türkçe kitaplara ihtiyacımız var. Yardım etmek isteyen kardeşlerimizi bekliyoruz.

Adres: “Barış” Halk Kültürevi (Narodno Chitalishte 'Barish’), ul.'23-ti Septemvri' No1, 9120, Dolni Chimlik / Bulgaria
URL: http://baris.free.bg/
Facebook: http://www.facebook.com/barishcenterAcil Yardım Bekliyoruz!

Şeyda Başer

seydabaser83@hotmail.com

Okulumda yatılı, canla başla okumaya çalışan 600 kızım var. Kütüphanemiz çok yetersiz özellikle YGS-LYS ve okuma kitaplarına ihtiyacımız var. Kızlarımın hiç bir spor malzemesi de yok. Toplara, raketlere, fileye ve formaya ihtiyacımız var. Ayrıca, A4 kağıtlarına da ihtiyacımız var. Kırtasiye olarak da hiç bir şeyimiz yok. Ayrıca, Beden eğitimi malzemelerine de (hiç topumuz yok) ihtiyacımız var. Kızlarıma acil olarak yardım istiyorum. Kocaman yürekli eğitim gönüllülerine sesleniyorum. Kızların çoğunlukla okutulmadığı bu coğrafyada bir çok yürek sizi bekliyor. Muş-Malazgirt Fatma Zehra Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, heyecanla yardımlarınızı bekliyor.Küçük Dokunuşlarla Büyük Mutluluklar...

Merdan Çolak

askalemem@hotmail.com

İyi günler. Erzurum’un Aşkale İlçesinde, Millî Eğitim Müdürlüğü olarak bir ortaokulumuz için kütüphane oluşturduk. Ancak, kütüphanemiz için yeteri kadar kitabımız mevcut değil. Sizden ricamız: Öğrencilerimiz için imkanlarınız dahilinde destek olmanız. Teşekkürler.Gaziantep-Şahinbey Atatürk Ortaokulunda Acil Kitap İhtiyacı...

Şahinbey Atatürk Ortaokulu Öğretmen ve Öğrencileri

yasincavus@live.com

Eleştiren, araştıran, sorgulayan, hedefine adım adım yürüyen, doğruya ulaşan; kendisine, topluma ve tüm insanlığa faydalı olacak bir kuşağın yeşermesini sağlamak insanlık adına en kutsal vazifelerden biridir. Bu kutsal vazifenin en önemli aracı ise kitaplardır. Biz okul olarak bu fikirle hareket etmek gayretindeyiz. Öğrencilerimizin ailelerinin maddi durumunun yetersiz olması, onları kitaplarla buluşmaktan alıkoymaktadır. Bu eksikliğin giderilmesi için sizden kitap yardımında bulunmanızı istirham ediyoruz. Göndereceğiniz her türlü yardım için size şimdiden çok teşekkür ediyoruz.

Adresimiz : Şenyurt Mah., Hüseyin Paşa Cad., No:10 Şahinbey/Gaziantep
http://sahinbeyataturkortaokulu.meb.k12.tr/Okuma Kitapları ve İngilizce Sınavlarına Hazırlık Kitapları...

Suna Oruç

sunaorucc@hotmail.com

Merhaba. Üniversite 4’üncü sınıftayım. İngilizce sınavına hazırlanıyorum. Elinde, İngilizce okuma kitapları ve notları bulunan arkadaşlar benimle paylaşırlarsa çok sevinirim. Aileme, güzel bir kütüphane kurmayı hedefliyorum. Okuma kitaplarınız varsa ve kütüphanenizde yer yoksa onları seve seve kendi kütüphaneme koyabilirim. Bu güzel sitede emeği geçen tüm kardeşlerime teşekkürler.Z-Kütüphanemiz için Her Türlü Yardımlarınızı Bekliyoruz.

Pasa Kavsara

pk_destiny@hotmail.com

Şu anda kurmak için yardım topladığımız Z-Kütüphane için, her türlü bağışlarınızı bekliyoruz. İlk ve Ortaokul düzeyinde her türlü; hikaye, roman, ansiklopedi, Ana Sınıfı için; boyama kitapları, resimli hikayeler, vb. kitaplara ihtiyacımız var. Unutmayalım ki herkes hayata okuldaki eğitimle başlar ve ilk verilen eğitimin önemi büyüktür. Sizler de gelecek nesillerin eğitimine katkıda bulunmak istiyorsanız, yardımlarınızı bekleyen miniklere yardım eli gerekiyor. Saygılarımla.İlkokul Öğrecileri için; Masal, Hikaye ve Çizgi Roman İhtiyacı...

Deniz Polat

akn_yigit_01@hotmail.com"Senin Kitabın Benim Dünyam Olsun" Projesi...

Ömer Faruk Kartallı

ofkartalli@mynet.com

Giresun-Çanakçı-Deregözü 75’inci Yıl İlk/Ortaokulu olarak, okulumuzun kütüphanesini kurmak ve geliştirmek amacıyla kitap kumbarası projesi başlattık. Bu konuda bize yardım edebilecek kitapseverlere şimdiden teşekkür ediyoruz. 1-8’inci sınıf arası; hikaye, roman ve kişisel gelişim kitapları istiyoruz. Sizin için eski olan kitaplar, bizim için yepyeni olacaktır!Malatya İnönü Üniversitesi "Köy Okullarına Kütüphane" Projesi...

Toplum Gönüllüleri

toginonutog@gmail.com

Bizler, toplum gönüllüsü gençler olarak Malatya yerelinde gördüğümüz sorunlara girişimci ruhumuzla el attık. İhtiyacı olan öğrencilere kitap sağlamak amacıyla, bu projeyi sizlerin de yardımı ile gerçekleştirmek istiyoruz.
İsteklerimiz: Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Lise düzeyinde; roman, ders kitabı, dergi, hikaye, boyama vb. kitapla...Kitap ve Bilgisayar Yardımı...

İrfan Aça

irfanaca52@hotmail.com

Merhaba. Ben, Çaybaşı-Köklük Köyü İlk/Ortaokulu müdürü İrfan Aça. Okulumuzda yeni kurulan Z-Kütüphanesinin ilk ve ortaokul seviyesinde okuma kitaplarına ihtiyacı var. Ayrıca, kütüphanede kullanılmak üzere 5 adet bilgisayara da ihtiyaç var. Yardımlarınızı bekler, saygılar sunarım.Kütüphane Kuruyoruz!

Cansu Öztürk

csu.ozturk@hotmail.com

Merhabalar. Kırıkkale Dede Korkut Ortaokulunda, kitap yardımı yapılması için “Kütüphane Kuruyoruz" isimli bir kampanya başlattık. Siz de kitaplarınızı bağışlamak isterseniz bizleri çok mutlu edersiniz. Şimdiden çok teşekkür ederim.Kitap, Kırtasiye ve Oyuncak İhtiyacı...

Barış Biter

fatihbiter@hotmail.com

Van-İpekyolu-Hacıbekir İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuzda ihtiyaç sahibi öğrenciler çok fazla siz yardımseverlerden hikaye kitabı ve kırtasiye (kalem, silgi, açacak, defter vb.) malzemesi yardımında bulunmanızı rica ediyorum. Saygılarımla.Sizin de Katkınız Olsun!

Şanlıurfa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

umutbaran21@hotmail.com

Sizlere Şanlıurfa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinden yazıyorum. Okulumuz, 100’e yakın öğretmen ve 2000 dolaylarında öğrenciye sahip. Şanlıurfa’nın en kalabalık okullarından biri. Okulumuzda ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz var. Bu öğrencilerimizin eğitimde başarılarını artırmak için; ücretsiz YGS-LYS ve ara sınıflara yönelik kitap toplama kampanyası düzenledik. Siz değerli bağışçıların katkılarını bekliyor duyarlılığınızdan dolayı şimdiden teşekkür ediyorum.

Adres: Şanlıurfa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Yenişehir Mah., Acem Lokantası Karşısı Haliliye/Şanlıurfa


Haliç Üniversitesi Gönüllüleri "Köy Okullarına Yardım" Projesi...

Elif Baştan

elifbastan0@outlook.com

Haliç Üniversitesi Gönüllülük Kulübü olarak bu sene Şanlıurfa Siverek Kapıkaya İlk/Ortaokulu ve Gaziantep İslahiye Alaca İlkokuluna bilgisayarlı kütüphane ve sosyal aktivite sınıfı açmak için ilkokul/ortaokul düzeyinde test kitabı, hikaye, roman ve ansiklopediye ihtiyacımız var. Desteklerinizi bekliyoruz.


Şanlıurfa-Ağılcık İÖO'nda Acil Masal Kitabı İhtiyacı...

Gizem Muşlı

Gizemusli@gmail.com

Şanlıurfa-Ağılcık İÖO için masal kitabı gerekli. Yardımlarınızı bekliyoruz. 😃


1 Kitap, 1 Kütüphane...

Fatma Şavklı

fatmasavkli@hotmail.com

Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi 3’üncü sınıf öğrencisiyim. Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında bir kitap toplama projesi başlattık. Projemizin adı: “1 Kitap, 1 Kütüphane”. Konya-Taşkent Şehit Öğretmen Abdurrahman Nafiz Özbağrıaçık Lisesi için kitap topluyoruz. Kütüphanesi olmayan ve öğrencilerin kitaplara ulaşması çok zor olan bu okul için, bu öğrencilerin geleceği için kitap toplama kampanyamıza destek olursanız seviniriz. Destek ve katkılarınızı bekliyoruz.
İstenen kitap türleri: Roman, hikaye, ansiklopedi, sözlük (İngilizce, Türkçe, Almanca), İngilizce hikayeler, yardımcı kitaplar, bilimsel dergiler...


Bu Güzel Çocuklara ve Kütüphaneye Kitap İhtiyacımız Var!

Mustafa Dönmez

mustafadnmz@hotmail.com

Ben, Erzurum-Aşkale İnkılap Ortaokulunda görev yapmakta olan Mustafa Dönmez. Okulumuz içinde, baştan bir kütüphane ve kitaplık bölümleri oluşturduk. Şimdi de, kütüphanemiz için kitaplara ihtiyacımız var. Okuyan, düşünen bir nesil olabilmeleri için, 8-15 yaş arasındaki çocuklarımızın okuyabileceği kitap desteğinizi bekliyoruz. Saygılarımızla.


Aydınlık Yarınlar İçin...

Ahmet Çelik

ahmetcelik1806@hotmail.com

Merhaba memleketimin güzel insanları! Ben, Kırşehir İli, Çiçekdağı İlçesinde taşımalı eğitim veren bir köy ortaokulundan Türkçe öğretmeni Ahmet Çelik. Evlatlarımın, memleketime yararlı birer fert olabilmeleri için mücadele ediyorum. Okulun ve velilerin durumu çok kötü. Anadolumun fakir insanları... Sizlerin yardımına ciddi anlamda ihtiyaç duyuyorlar. Okulumuzun kütüphanesi maalesef çok kısıtlı. İmkanlar ölçüsünde bir şeyler yaptık ama maalesef yeterli değil. Gelin şu okul kütüphanesine siz de bir el atın. Hep beraber bir köy okulunun sınırlarını aşan bir kütüphane yapalım. Sağlıcakla kalın.


23 Nisan'da Öğrencileri Mutlu Etmek İster misiniz?

Ayşe Kocataş

aysekurun29@hotmail.com

Merhaba. Ordu'nun Korgan İlçesine bağlı Yukarı Yaylacık İlkokulunda görev yapıyorum. Öğrencilerime, 23 Nisan için hediye (kitap, kırtasiye, vb.) yardımı istiyorum. Okulumuzda mevcut 46 öğrencimiz var. Yardımlarınızı bekliyorum.


Boş Kütüphanemizi Dolduralım!

Fatih Gençosman İlkokulu

fatihgencosmanilkokulu@gmail.com

Okulumuz, bulunduğu konum itibariyle kendi yağıyla kavrulmaya çalışan bir eğitim kurumu. Çeşitli kişilerin yardımıyla, daha bu hafta okula bir kütüphane oluşturabildik.Yalnız, nasıl dolduracağımız konusunda sıkıntımız var. Okulumuzda; 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıf düzeyinde (yeni veya kullanılmış fark etmez), hikaye, masal, roman vb. türde bolca kitaba ihtiyacımız var. Kitap isteyen çok kişi var biliyoruz. Adaletli olsun diye, sadece bizim payımıza ne kadar düşerse o kadar gönderin ki herkesin yüzü gülsün. Okul yönetimi olarak; öğretmenlerin, öğrencilerin ve velilerin adına teşekkür ediyoruz.


"Genç Gelecek" Sizden Kitap Bekliyor!

Yasin Sabah

editoryasin@hotmail.com.tr

Merhaba. Ben, Sancaktepe’de bulunan Fatih Borsa Lisesinin “Genç Gelecek” okul başkanı ve Okul Meclisi başkan yardımcısıyım. Okulumuzun kütüphanesini yeni açtık. Çok sayıda ansiklopedi, roman, vb. kitap türlerine ihtiyacımız var.Eğitimde; Bir Çocuk, Bir Dünya...

Murat Şakar

muratsakar23@gmail.com

Öncelikle Merhaba! Ben, Celal Bayar Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü son sınıf öğrencisi Murat Şakar. Fakültemizdeki Sosyal Proje Geliştirme faaliyeti kapsamında, bir grup arkadaşımızla birlikte geliştirdiğimiz “Eğitimde; Bir Çocuk, Bir Dünya“ sloganıyla bir projeye imza attık. Çevremizde bulunan Köylüce ilkokulunu, çeşitli şekillerde daha uygun bir eğitim yuvasına dönüştürmek için; fidan dikimi, sınıflara bilgisayar sağlanması, pano yapımı gibi çeşitli konularda elimizden geleni yapıyoruz. Fakat bu okul ilçe merkezine uzak bir yerde olduğu için çok eksiği var. En büyük eksiklerden biri de, hiç okuma kitabı olmaması. Bu okula, ilkokul düzeyinde kitaplar gönderecek eğitim gönüllülerine ihtiyacımız var. Yardımda bulunanlara, grubum ve okulun öğrencileri minnettar olacak.Bergama'da, Öğrencilerimizin Kitaba İhtiyacı Var!

Sevil Uç Olgun

seviluc@hotmail.com

Bergama YKP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğretmenim. Okulumuzda bir kütüphane kurmaya çalışıyoruz ve kitaba ihtiyacımız var. Lise öğrencilerine uygun her türlü kitap ve YGS-LYS' ye hazırlık kitapları bizi çok mutlu edecektir. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz.Site logo