KitapAğacı.org

Karanlığa bir ışık da siz yakın.

GÜNÜN İPUCU

Suistimallere karşı uyanık olalım! Devamını okumak için lütfen tıklayın.

İlanınızın burada görüntülenmesini istiyor musunuz?

KitapAğacı.org sizi karanlığa bir ışık yakmaya davet ediyor.
Lütfen İlan Ver bağlantısına tıklayarak kitaba gereksinimi olanları kitapla buluşturmaya başlayın.
Bu sitede vereceğiniz tüm ilanlar ücretsizdir.

Okuma Kitapları ve İngilizce Sınavlarına Hazırlık Kitapları...

Suna Oruç

sunaorucc@hotmail.com

Merhaba. Üniversite 4’üncü sınıftayım. İngilizce sınavına hazırlanıyorum. Elinde, İngilizce okuma kitapları ve notları bulunan arkadaşlar benimle paylaşırlarsa çok sevinirim. Aileme, güzel bir kütüphane kurmayı hedefliyorum. Okuma kitaplarınız varsa ve kütüphanenizde yer yoksa onları seve seve kendi kütüphaneme koyabilirim. Bu güzel sitede emeği geçen tüm kardeşlerime teşekkürler.Z-Kütüphanemiz için Her Türlü Yardımlarınızı Bekliyoruz.

Pasa Kavsara

pk_destiny@hotmail.com

Şu anda kurmak için yardım topladığımız Z-Kütüphane için, her türlü bağışlarınızı bekliyoruz. İlk ve Ortaokul düzeyinde her türlü; hikaye, roman, ansiklopedi, Ana Sınıfı için; boyama kitapları, resimli hikayeler, vb. kitaplara ihtiyacımız var. Unutmayalım ki herkes hayata okuldaki eğitimle başlar ve ilk verilen eğitimin önemi büyüktür. Sizler de gelecek nesillerin eğitimine katkıda bulunmak istiyorsanız, yardımlarınızı bekleyen miniklere yardım eli gerekiyor. Saygılarımla.İlkokul Öğrecileri için; Masal, Hikaye ve Çizgi Roman İhtiyacı...

Deniz Polat

akn_yigit_01@hotmail.com"Senin Kitabın Benim Dünyam Olsun" Projesi...

Ömer Faruk Kartallı

ofkartalli@mynet.com

Giresun-Çanakçı-Deregözü 75’inci Yıl İlk/Ortaokulu olarak, okulumuzun kütüphanesini kurmak ve geliştirmek amacıyla kitap kumbarası projesi başlattık. Bu konuda bize yardım edebilecek kitapseverlere şimdiden teşekkür ediyoruz. 1-8’inci sınıf arası; hikaye, roman ve kişisel gelişim kitapları istiyoruz. Sizin için eski olan kitaplar, bizim için yepyeni olacaktır!Malatya İnönü Üniversitesi "Köy Okullarına Kütüphane" Projesi...

Toplum Gönüllüleri

toginonutog@gmail.com

Bizler, toplum gönüllüsü gençler olarak Malatya yerelinde gördüğümüz sorunlara girişimci ruhumuzla el attık. İhtiyacı olan öğrencilere kitap sağlamak amacıyla, bu projeyi sizlerin de yardımı ile gerçekleştirmek istiyoruz.
İsteklerimiz: Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Lise düzeyinde; roman, ders kitabı, dergi, hikaye, boyama vb. kitapla...Kitap ve Bilgisayar Yardımı...

İrfan Aça

irfanaca52@hotmail.com

Merhaba. Ben, Çaybaşı-Köklük Köyü İlk/Ortaokulu müdürü İrfan Aça. Okulumuzda yeni kurulan Z-Kütüphanesinin ilk ve ortaokul seviyesinde okuma kitaplarına ihtiyacı var. Ayrıca, kütüphanede kullanılmak üzere 5 adet bilgisayara da ihtiyaç var. Yardımlarınızı bekler, saygılar sunarım.Kütüphane Kuruyoruz!

Cansu Öztürk

csu.ozturk@hotmail.com

Merhabalar. Kırıkkale Dede Korkut Ortaokulunda, kitap yardımı yapılması için “Kütüphane Kuruyoruz" isimli bir kampanya başlattık. Siz de kitaplarınızı bağışlamak isterseniz bizleri çok mutlu edersiniz. Şimdiden çok teşekkür ederim.Kitap, Kırtasiye ve Oyuncak İhtiyacı...

Barış Biter

fatihbiter@hotmail.com

Van-İpekyolu-Hacıbekir İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuzda ihtiyaç sahibi öğrenciler çok fazla siz yardımseverlerden hikaye kitabı ve kırtasiye (kalem, silgi, açacak, defter vb.) malzemesi yardımında bulunmanızı rica ediyorum. Saygılarımla.Kitap, Kırtasiye, Oyuncak ve Giyecek İhtiyacı!

Hikmet Yurdagül

hikmetvan65@hotmail.com

Sevgili Arkadaşlar. Okulumuzun, öğrencilerimizin ve velilerimizin genel durumu hakkında sizlere kısaca bilgi vermek isterim: Okulumuz, 2011 yılında yaşanan Van depreminden sonra, çok göç alan, ihtiyaç sahibi velilerin çok olduğu bir mahallesinde, prefabrike olarak açılmış 8 derslikli bir ilkokul. Okulumuzda 400 öğrencimiz eğitim görmekte. Öğrenci velilerimizin çoğu işsiz. Günü birlik işlerde çalışıp geçimlerini sağlamaya çalışan velilerimizin kazandığı para, çoğu zaman ailelerinin zorunlu ihtiyaçlarını karşılamaya yetmiyor. Okul idaresi ve öğretmen arkadaşlarla, öğrencilerimizin bazı ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz fakat yeterli olmuyor. Ben de, bu yardımlaşma ve paylaşma sitesi aracılığıyla siz değerli yardımseverlerden öğrencilerimiz adına yardım talebinde bulunuyorum.
Öğrencilerimize yapacağınız her türlü yardımı kabul ediyoruz. Çünkü, ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz bir çok şeyden yoksunlar. Okula gelen bazı öğrencilerimizin üzerinde doğru dürüst bir elbisesi, giyebileceği bir ayakkabısı olmuyor. Sırtına atabileceği çantası, çantasının içine koyabileceği boyası, kalemi, defteri olmuyor. Oyun oynayabileceği bir topa, hayallerini anlatabileceği bir bebeğe, oyuncağa sahip olamıyor. Okuyabilecekleri hikaye kitapları yok.
Öğrencilerimize; 6-12 yaş arası hikaye kitapları ile 100 temel eser, dünya klasikleri gibi kitapları da gönderebilirsiniz.
Öğrencilerimizin kırtasiye malzemesi ihtiyaçlarını karşılayabilirseniz, bizi ve öğrencilerimizi çok sevindirmiş olursunuz. Özellikle; kalem, kareli matematik, güzel yazı defterleri, silgi, açacak ve boya kalemleri...
Elinizden ne gelirse her türlü bağışı kabul ediyoruz.
Öğrencilerimize yeni kıyafet ve ayakkabı gönderebilirseniz, öğrencilerimizi çok sevindirmiş olursunuz. Okulumuz ilkokul olduğu için 6-12 yaş arası çocuklarımız eğitim görmektedir.

Adres: İki Nisan İlkokulu, Beyüzümü Mahallesi, Beyüzümü Caddesi, Tuşba/VanSizin de Katkınız Olsun!

Şanlıurfa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

umutbaran21@hotmail.com

Sizlere Şanlıurfa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinden yazıyorum. Okulumuz, 100’e yakın öğretmen ve 2000 dolaylarında öğrenciye sahip. Şanlıurfa’nın en kalabalık okullarından biri. Okulumuzda ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz var. Bu öğrencilerimizin eğitimde başarılarını artırmak için; ücretsiz YGS-LYS ve ara sınıflara yönelik kitap toplama kampanyası düzenledik. Siz değerli bağışçıların katkılarını bekliyor duyarlılığınızdan dolayı şimdiden teşekkür ediyorum.

Adres: Şanlıurfa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Yenişehir Mah., Acem Lokantası Karşısı Haliliye/Şanlıurfa


Haliç Üniversitesi Gönüllüleri "Köy Okullarına Yardım" Projesi...

Elif Baştan

elifbastan0@outlook.com

Haliç Üniversitesi Gönüllülük Kulübü olarak bu sene Şanlıurfa Siverek Kapıkaya İlk/Ortaokulu ve Gaziantep İslahiye Alaca İlkokuluna bilgisayarlı kütüphane ve sosyal aktivite sınıfı açmak için ilkokul/ortaokul düzeyinde test kitabı, hikaye, roman ve ansiklopediye ihtiyacımız var. Desteklerinizi bekliyoruz.


Şanlıurfa-Ağılcık İÖO'nda Acil Masal Kitabı İhtiyacı...

Gizem Muşlı

Gizemusli@gmail.com

Şanlıurfa-Ağılcık İÖO için masal kitabı gerekli. Yardımlarınızı bekliyoruz. 😃


1 Kitap, 1 Kütüphane...

Fatma Şavklı

fatmasavkli@hotmail.com

Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi 3’üncü sınıf öğrencisiyim. Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında bir kitap toplama projesi başlattık. Projemizin adı: “1 Kitap, 1 Kütüphane”. Konya-Taşkent Şehit Öğretmen Abdurrahman Nafiz Özbağrıaçık Lisesi için kitap topluyoruz. Kütüphanesi olmayan ve öğrencilerin kitaplara ulaşması çok zor olan bu okul için, bu öğrencilerin geleceği için kitap toplama kampanyamıza destek olursanız seviniriz. Destek ve katkılarınızı bekliyoruz.
İstenen kitap türleri: Roman, hikaye, ansiklopedi, sözlük (İngilizce, Türkçe, Almanca), İngilizce hikayeler, yardımcı kitaplar, bilimsel dergiler...


Bu Güzel Çocuklara ve Kütüphaneye Kitap İhtiyacımız Var!

Mustafa Dönmez

mustafadnmz@hotmail.com

Ben, Erzurum-Aşkale İnkılap Ortaokulunda görev yapmakta olan Mustafa Dönmez. Okulumuz içinde, baştan bir kütüphane ve kitaplık bölümleri oluşturduk. Şimdi de, kütüphanemiz için kitaplara ihtiyacımız var. Okuyan, düşünen bir nesil olabilmeleri için, 8-15 yaş arasındaki çocuklarımızın okuyabileceği kitap desteğinizi bekliyoruz. Saygılarımızla.


Aydınlık Yarınlar İçin...

Ahmet Çelik

ahmetcelik1806@hotmail.com

Merhaba memleketimin güzel insanları! Ben, Kırşehir İli, Çiçekdağı İlçesinde taşımalı eğitim veren bir köy ortaokulundan Türkçe öğretmeni Ahmet Çelik. Evlatlarımın, memleketime yararlı birer fert olabilmeleri için mücadele ediyorum. Okulun ve velilerin durumu çok kötü. Anadolumun fakir insanları... Sizlerin yardımına ciddi anlamda ihtiyaç duyuyorlar. Okulumuzun kütüphanesi maalesef çok kısıtlı. İmkanlar ölçüsünde bir şeyler yaptık ama maalesef yeterli değil. Gelin şu okul kütüphanesine siz de bir el atın. Hep beraber bir köy okulunun sınırlarını aşan bir kütüphane yapalım. Sağlıcakla kalın.


23 Nisan'da Öğrencileri Mutlu Etmek İster misiniz?

Ayşe Kocataş

aysekurun29@hotmail.com

Merhaba. Ordu'nun Korgan İlçesine bağlı Yukarı Yaylacık İlkokulunda görev yapıyorum. Öğrencilerime, 23 Nisan için hediye (kitap, kırtasiye, vb.) yardımı istiyorum. Okulumuzda mevcut 46 öğrencimiz var. Yardımlarınızı bekliyorum.


Boş Kütüphanemizi Dolduralım!

Fatih Gençosman İlkokulu

fatihgencosmanilkokulu@gmail.com

Okulumuz, bulunduğu konum itibariyle kendi yağıyla kavrulmaya çalışan bir eğitim kurumu. Çeşitli kişilerin yardımıyla, daha bu hafta okula bir kütüphane oluşturabildik.Yalnız, nasıl dolduracağımız konusunda sıkıntımız var. Okulumuzda; 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıf düzeyinde (yeni veya kullanılmış fark etmez), hikaye, masal, roman vb. türde bolca kitaba ihtiyacımız var. Kitap isteyen çok kişi var biliyoruz. Adaletli olsun diye, sadece bizim payımıza ne kadar düşerse o kadar gönderin ki herkesin yüzü gülsün. Okul yönetimi olarak; öğretmenlerin, öğrencilerin ve velilerin adına teşekkür ediyoruz.


"Genç Gelecek" Sizden Kitap Bekliyor!

Yasin Sabah

editoryasin@hotmail.com.tr

Merhaba. Ben, Sancaktepe’de bulunan Fatih Borsa Lisesinin “Genç Gelecek” okul başkanı ve Okul Meclisi başkan yardımcısıyım. Okulumuzun kütüphanesini yeni açtık. Çok sayıda ansiklopedi, roman, vb. kitap türlerine ihtiyacımız var.Eğitimde; Bir Çocuk, Bir Dünya...

Murat Şakar

muratsakar23@gmail.com

Öncelikle Merhaba! Ben, Celal Bayar Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü son sınıf öğrencisi Murat Şakar. Fakültemizdeki Sosyal Proje Geliştirme faaliyeti kapsamında, bir grup arkadaşımızla birlikte geliştirdiğimiz “Eğitimde; Bir Çocuk, Bir Dünya“ sloganıyla bir projeye imza attık. Çevremizde bulunan Köylüce ilkokulunu, çeşitli şekillerde daha uygun bir eğitim yuvasına dönüştürmek için; fidan dikimi, sınıflara bilgisayar sağlanması, pano yapımı gibi çeşitli konularda elimizden geleni yapıyoruz. Fakat bu okul ilçe merkezine uzak bir yerde olduğu için çok eksiği var. En büyük eksiklerden biri de, hiç okuma kitabı olmaması. Bu okula, ilkokul düzeyinde kitaplar gönderecek eğitim gönüllülerine ihtiyacımız var. Yardımda bulunanlara, grubum ve okulun öğrencileri minnettar olacak.Bergama'da, Öğrencilerimizin Kitaba İhtiyacı Var!

Sevil Uç Olgun

seviluc@hotmail.com

Bergama YKP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğretmenim. Okulumuzda bir kütüphane kurmaya çalışıyoruz ve kitaba ihtiyacımız var. Lise öğrencilerine uygun her türlü kitap ve YGS-LYS' ye hazırlık kitapları bizi çok mutlu edecektir. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz.Acil Yardım Bekliyoruz!

Şeyda Başer

seydabaser83@hotmail.com

Okulumda yatılı, canla başla okumaya çalışan 600 kızım var. Kütüphanemiz çok yetersiz özellikle YGS-LYS ve okuma kitaplarına ihtiyacımız var. Kızlarımın hiç bir spor malzemesi de yok. Toplara, raketlere, fileye ve formaya ihtiyacımız var. Ayrıca, A4 kağıtlarına da ihtiyacımız var. Kırtasiye olarak da hiç bir şeyimiz yok. Kızlarıma acil olarak yardım istiyorum. Kocaman yürekli eğitim gönüllülerine sesleniyorum. Kızların çoğunlukla okutulmadığı bu coğrafyada bir çok yürek sizi bekliyor. Muş-Malazgirt Fatma Zehra Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, heyecanla yardımlarınızı bekliyor.Bir Umut Işığı da Siz Olun!

Emine Cerit

eozakcaoglu@gmail.com

Ankara’nın en ücra semtlerinden biri olan Doğantepe’de bulunan, Doğantepe Mesleki ve Teknik Anadolu Kız Lisemizin kütüphanesine, sizlerden kitap bağışı bekliyoruz. Okul çevremiz, maalesef madde bağımlılığı başta olmak üzere birçok olumsuzluğu yoğunlukla barındıran bir bölge. Yapacağınız her kitap bağışıyla, genç kızlarımızın ufkunda bir ışık da sizler yakacak, “İyi” ve “Kötü” ayrımı yapabilmelerine bir katkı da sizler sağlayacaksınız. Sevgili eğitim gönüllüleri: Sizlerden destek bekliyoruz.14-18 yaş seviyesine uygun; roman, şiir, makale, deneme, ansiklopedi vb. kitaplar kabulümüzdür.


Bir Kitap, Bir İnsan Kazandırır!

Sema Pepedil Ekmekçi

destinasema@hotmail.com

Merhabalar. Ben, Seyhan-Osmangazi Ortaokulunda Türkçe Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuz, Adana'nın ekonomik sıkıntı çeken ailelerinin yoğunlukta olduğu bir bölgesinde bulunmakta. Okulumuza bir kütüphane odası kurdurmayı başardık. Ancak; 5, 6, 7 ve 8’inci sınıf öğrencilerimiz için her türlü hikaye, roman ve test kitabına ihtiyacımız var. Yardımlarınızı bekliyoruz.

Adres: Osmangazi Ortaokulu, Bey Mahallesi, Şehit Kemal Yüzgeç Bulvarı, No:112, Seyhan/Adana.


Türk ve Dünya Klasikleri ile Bilimsel Dergi İhtiyacı...

Umur Ahmet Oğuz

umur_ahmet_oguz@hotmail.com


Gaziantep H-Tipi Cezaevindeki Mahkûmlara Kitap!

Taylan Kaya

tylankaya@mynet.com

Cezaevi dediğimizde, genel anlamda aklımıza sadece mahkumları kapalı alanlarda tutmak, dış dünyadan izole etmek ve özgürlüklerinden yoksun bırakmak gelmektedir. Ancak değişen ve gelişen cezaevi düşüncesinde; mahkûmların içeride kaldıkları zaman diliminde sağlıklı ve özsaygılı yaşamalarına, sorumluluk duygusu ve toplumun bir üyesi olarak potansiyellerini geliştirmelerine destek olacak faaliyet ve programlardan yararlanmak amaçlanmaktadır. Tutuklu ve Hükümlüler Cezaevinde kaldıkları süre içerisinde boş vakitlerinin büyük bir dilimini kitaplarla geçirmektedirler. Cezaevi kütüphanemizi yenilemek ve güncelleştirmek amacıyla Türkiye genelinde başlatılan kitap bağışı kampanyası kapsamında; roman, kişisel gelişim kitapları, edebi eserler, dergi vb. her türlü kitaba ihtiyaç duymaktayız. Ayrıca sinema gösterimi yapmakta olduğumuzdan, CD ve DVD bağışlarına da ihtiyacımız var. Göndereceğiniz tür türlü kitap ve film, bir insanı yeniden topluma kazandıracaktır. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür ederiz.
Adres: Taylan Kaya (Sosyal Hizmet Uzmanı), H Tipi Cezaevi Müdürlüğü, Gaziantep.


Kurtalan İMKB Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda Kitap İhtiyacı...

Nazan Yılmaz

nazanyilmazz@yandex.com

Kurtalan İMKB Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda görev yapmaktayım. Okulumuz kütüphanesinde yeterli kitap bulunmamaktadır. Ortaokul seviyesine uygun kitaplara ihtiyacımız var.Adıyaman-Besni Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesinde Kitap İhtiyacı...

Edasu Çulcu

culcuedasu@gmail.com

Okulumuz kütüphanesinde kitap sayımız oldukça az. Ansiklopedi, eski üniversite kitaplarınız ve lise öğrencilerinin okuyamayacağı türden kitaplar hariç, edebî, tarihî ve psikolojik nitelikte veya güncel olan kitap bağışlarınızı bekliyoruz.İlkokul 1, 2, 3 ve 4'üncü Sınıflar için Test Kitaplarına İhtiyacımız Var.

Hasan Arslan

hasanarslan2163@gmail.com

Şanlıurfa Siverek’te bir köy okulunda müdür yetkili öğretmen olarak görev yapıyorum. Okulumuzda, 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıflar için test kitaplarına ihtiyaç vardır. Yardımlarınızı bekliyoruz.Şırnak-Nazmiye Demirel MT Anadolu Lisesi Kitap Yardımlarınızı Bekliyor.

Ayşe Dağdeviren

a_caparti@hotmail.com

Okulumuz; 9, 10, 11 ve 12’inci sınıf düzeyinde 440 öğrencisi ile zor koşullar altında öğretime devam etmektedir. Okulumuz öğrencilerinin tamamı kız öğrenci olup geleceğe dönük hayalleri ve beklentileri olan ve eğitim-öğretim alanında yeni atılımlar gerçekleştirebilecek potansiyele sahiptirler. İlimizde YGS ve LYS hazırlık kaynaklarının, dershane olanağının ve okul materyallerinin yeteriz olması ve öğretmen sıkıntısı bulunması gibi nedenlerden ötürü öğrencilerimiz sınavlarda başarısız sonuçlar almakta hayata hazırlanmada her anlamda yetersiz kalmaktadır. Okul olarak, öğrencilerimizin hayata ve YGS ve LYS gibi sınavlara hazır hale gelmesi adına çeşitli çalışmalar yapmaktayız. Ancak, elimizdeki kaynakların az olması, bu kaynakların da sürekli değişen sınav sistemlerine uygun olmaması ve öğrencilerimizin ekonomik durumlarının yetersiz oluşu gibi nedenler ile istediğimiz başarı düzeyini yakalayamıyoruz.
Çocuklarımızın eğitim-öğretimine katkıda bulunabilecek ve onların aydınlık geleceklerini oluşturmada yol gösterici olabilecek, yalnız olmadıklarını hatırlatacak herkese ve her kuruma ihtiyaç duyulmaktadır. Yapacağınız yardımların (YGS ve LYS hazırlık kaynakları vb.), öğrenci ve öğretmenlerimizin ülkemiz genelindeki bu zorlu yolculuklarına ve çalışmalarına büyük bir destek olacağı şüphesizdir. Bu katkılarınız, okulumuzca kütüphane ortamında öğrencilerimizin kullanımına sunulmakla beraber derslerde öğretmenlerimizce birer başvuru kaynağı olarak değerlendirilecektir.
Bahsi edilen çalışmalarımızda bizi yalnız bırakmayacağınıza, ülkemizin geleceğinin ve toplumumuzun ihtiyaç duyduğu üretken bireylerin var edilmesinde desteklerinizi bizden esirgemeyeceğinize inanıyoruz.
Yapacağınız her türlü yardım ve destekleriniz için şimdiden teşekkürlerimizi iletir saygı ve sevgilerimizi sunarız."Kitaplarınız Gelecekleri Olsun" Projesi...

İbrahim Şimşek

ibrahimsimsek4646@gmail.com

Merhabalar. Öncelikle sizlere kendimi tanıtayım. Ben, İbrahim Şimşek. Çukurova Üniversitesi'nde okumaktayım. Çukurova Üniversitesi Sinerji Kulübünde de aktif olarak görev yapmaktayım. Kulübümüz tarafından hazırlanan ve T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından da desteklenen 40’ıncı Yıla 40 Kütüphane Projesi kapsamında, özellikle köy okulları başta olmak üzere kütüphanesi olmayan okullara kütüphane kuruyoruz. Ağırlıklı olarak Adana İli ve ilçelerinde kurmakla beraber, şehir dışında da kütüphane kurabiliyoruz. Örneğin, geçen sene Soma'da iki tane kütüphane kurduk. Okullara gidip, sadece kütüphane kurup işi bitirmiyoruz. Aynı zamanda okulda fidan dikimi, sınıflarda öğrencilere meslek tanıtımları, kitap okumaya yönelik aktiviteler, çeşitli sportif veya kültürel çalışmalarımız da oluyor. Okul mevcuduna bağlı olmakla birlikte, ortalama olarak her okula 1000 kitap götürmeye çalışıyoruz.
Bu kapsamda kitap bağışlamak isteyenlerden yardım bekliyoruz. Bizler, bağış olarak topladığımız kitaplar ile kütüphane kuruyoruz. Şu ana kadar 28 tane kütüphaneyi kurmuş bulunuyoruz.
Sizler de bir kitap bile olsa, bağış yapmak ister misiniz?
Not: Kitap göndermek isteyenler, e-posta aracılığıyla iletişime geçebilirler. Projeye ilişkin internet adresleri, isteyen kişilere oradan gönderilecektir. Ayrıca kitapları gönderebileceğiniz adres de mail üzerinden verilecektir.Dörtyol Fen Lisesinde Acil Kitap İhtiyacı...

İrem Keskin

iremyedek@gmail.com

Merhaba. Ben, Hatay-Dörtyol Fen Lisesi öğrencisi İrem Keskin. Biz, okulumuzun kütüphanesini düzenliyoruz ve kitaba ihtiyacımız var. Kütüphanemizde çok az kitap var. Geçen seneye kadar Öğretmen Lisesi olan okulumuz bu yıl Fen lisesi oldu ve maalesef hiç lise düzeyinde kitabımız yok. Lise öğrencilerine uygun roman ve ansiklopedilere ihtiyacımız var. Lütfen Yardımcı olun!"Köy Okulları için Kütüphane" Projesi...

Sultan Baran

sltn_naz0791@hotmail.com

Arkadaşlar: Erciyes Üniversitesi olarak, ögrenci grubumuzla birlikte bir proje hazırladık. Ortaokul düzeyinde; boyama, hikaye ve test kitapları ile kırtasiye malzemelerine ihtiyacımız var. Amacımız, kütüphanesi olmayan köy okullarına kütüphane kurmak. Proje kapsamında yapılan bu yardımlara, 23 Nisan’a kadar desteklerinizi bekliyoruz.Yüksekova Selahattin Eyyubi MT Anadolu Lisesinde Kitap İhtiyacı...

İbrahim Şenek

ibrahimsenek@gmail.com

Lise düzeyinde; roman, hikaye ve test kitaplarına ihtiyacımız var.Turgutlu'da Kitap İhtiyacı...

Hacer Karagöz

hacer_avci80@hotmail.com

Ben, Manisa-Turgutlu 19 Mayıs Ortaokulunda Sosyal Bilgiler öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Kütüphanemizde çok az kitabımız var. Binaya bu sene taşındık. Okulun ve öğrencilerin imkanları oldukça kısıtlı. Eksiğimiz çok. Kitap konusunda yardımcı olmanızı istiyorum.Kitap İstiyoruz!

Gamze Erol

gamzeerol@windowslive.com

Ortaokul seviyesine uygun kitaplar istiyoruz. Lütfen yardım eder misiniz?Okulumuzda Kurmak İstediğimiz Kütüphane için Kitap...

Yadigar Öztürk

yadigar20--@outlook.com

Her türlü roman, hikâye, deneme, şiir kitaplarına ve ansiklopedilere ihtiyacımız var. Lise düzeyinde olması uygun olur. Okulumuzda bir kütüphane kurmak istiyoruz.Samsun-Canik MT Anadolu Lisesinin Kütüphaneye İhtiyacı Var!

Canay Kul

canaytop@gmail.com

Lise seviyesine uygun; roman, hikaye, LYS hazırlık, tarih, bilim, kişisel gelişim içerikli kitaplara ihtiyacımız var.1'inci Sınıf Öğrencilerimize Okuma Alışkanlığı Kazandıralım.

Turgut Şimşek

ya_vuz_280@hotmail.com

1’inci sınıf öğrencileri için eğlendirici ve öğretici hikaye kitaplarına ihtiyaç var. Eşim, öğrencileri için kendi imkanlarıyla bir miktar kitap aldı. Ama aldıkları yetersiz kalıyor. Karınca kararınca, bu günün küçükleri, yarının büyüklerine katkılarınızı bekliyoruz. İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz. Saygılarımızla...Ortaokul Düzeyinde Kitap İhtiyacı...

Adem Yıldırım

ademyldrm@windowslive.com

Merhabalar. İstanbul İli Küçükçekmece İlçesinde görev yapmaktayım. Okulumuzun çok güzel bir kütüphanesi var. Buna karşılık, yeni bir okul olmamızdan dolayı kitap sayımız çok az. Yardımda bulunmak isterseniz ortaokul öğrencilerine yönelik kitap bağışlarınızla destek olabilirsiniz. Yakınlarda olup ziyaret edebilecekleri de, hem kütüphanemizi görmeye, ham de bir çayımızı içmeye bekleriz. Teşekkürler.İngilizce Hikaye Kitabı İhtiyacı...

Aslı Aktay

asli_aktay@hotmail.com

Merhaba. Aşağıulupınar Ortaokulunda İngilizce öğretmeniyim. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik İngilizce hikaye kitabı ihtiyacımız var. Şimdiden teşekkür ederim.Diyadin'de Acil Giyecek İhtiyacı!

Mehmet Taşdemir

diyadinli004@hotmail.com

Selam. Ben, Ağrı-Diyadin-Karataş Köyü İlkokulunda müdür yetkili öğretmenim. Okulumuz, merkeze 35 km uzaklıkta ve 80 öğrencimiz var. Öğrencilerimin ailelerinin maddi durumları iyi değil. Ayakkabı, mont, pantolon, kazak, gömlek, etek, kırtasiye, kitap ve çanta ihtiyaçlarının acil olarak karşılanması gerekiyor. Bize destek olmanızı rica ediyoruz.Hastanede Uzun Süre Tedavi Gören Çocuklarımıza Kitap Yardımı...

Melek Dolu

melekdolu21@gmail.com

Merhaba. Ben ve arkadaşlarım, Muş Alparslan Üniversitesinde Sınıf Öğretmenliği bölümünde okuyoruz. Muş Devlet Hastanesinde uzun süredir tedavi görmek zorunda olan çocukların eğitimlerinin aksamaması için gönüllü ders vermek istiyoruz. Ayrıca kitap okuma alışkanlığı kazanmaları için, onlara kitap okuyacağız ve hediye edeceğiz. Fakat elimizde yeterli sayıda kitap yok. İlkokul seviyesine uygun hikaye ve roman yardımına ihtiyacımız var. Teşekkürler.Kadın Konukevinde Kitap İhtiyacı...

Demet Giriş

demet_giris92@hotmail.com

Ben, Kadın Konukevinde stajyer olarak çalışmaktayım. Burada anneleriyle kalan çocukların keyifli zaman geçirebilmeleri için hikaye kitabı, boyama kitabı gibi çocuk kitaplarına ihtiyacımız var. Yardımlarınızı bekliyoruz. Teşekkür ederiz. :)Sinop'ta YGS Hazırlık Kitabı İhtiyacı...

Özge Durmuş

ayburkk37@hotmail.com

Ders çalışmaya istekli fakat maddî imkansızlık yüzünden YGS çalışma kitabı bulamayan, yine de birkaç saatliğine ödünç kitap alıp çalışacak kadar gayretli öğrencilerin YGS kitaplarına acil ihtiyaçları var!Bir Kitap Dünyadan Daha Geniştir. Çünkü, Maddeye Düşünceyi Katar.

Önder Fırat

onderfirat@msn.com

Bir kitap yürekten gelmişse, ancak o zaman başka yüreklere ulaşabilir. Yüzlerce genç beyin, yüreklerine ulaşılmayı bekliyor. Hikaye, roman, kişisel gelişim vb. kitaplara ihtiyacımız var.Kitap Kurdu Olmak İstiyoruz!

Betül Çalış

uzmanhan71@hotmail.com

Arkadaşlar: Ben, Muğla İlinin Köyceğiz İlçesine bağlı Zeytinalanı İlk/Ortaokulunda müdür yardımcısı olarak görev yapıyorum. Kitap ihtiyacımız çok fazla... Bize yardım ederseniz ben ve çocuklarım çok mutlu olacağız. Öykü, şiir ve özellikle roman türünde kitaplarınızı bekliyorum. Herkese şimdiden teşekkürler.Yeni Kütüphanemize Yardım!

Dilek Betül Güler

dbvarol@gmail.com

YGS-LYS test ve kaynak kitapları, roman, öykü ve araştırma/inceleme kitaplarına ihtiyacımız var.Bingöl-Şaban Köyünde Acil Kitap İhtiyacı!

Mehmet Budancamanak

mehmetbudancamanak.125@gmail.com

- 1, 2, 3, 4’üncü sınıf seviyesine İlkokul kitapları ve yardımcı kaynak kitapler,
- Okulöncesi kitapları,
- Okuma ve yazma kitapları,
- Hikaye kitapları.Kitap Bağışla, Farkındalık Yarat!

Emine Cerit

eozakcaoglu@gmail.com

Öncelikle Ankara’da olan sevgili kitapseverler. Ankara’nın en ücra okullarından biri olan Doğantepe Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimize yapacağınız her kitap bağışı, onları madde bağımlılığının yaygın olduğu çevreden bir adım daha uzaklaştıracak. Her türlü kitaba gönlümüz ve kütüphanemiz açık. Haydi farkındalık yaratın!Köy Okullarına Kütüphane Kurma Projesi...

Muş Akademi Derneği

numan2558@gmail.com

Bir çocuğun veya bir gencin okuyabileceği her tür kitap... Ona ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite hayatında lazım olacak her şey...
İşte Facebook sayfamız: https://tr-tr.facebook.com/pages/Akademi-Derneği/457007494366271Köy Okuluna Kitap Yardımı...

Merve Gültepe

mervegultepemerve@gmail.com

Endüstri ve Bilim Kulübü olarak, 2 köy okuluna kitap yardımında bulunuyoruz. 6-12 yaş aralığındaki çocuklar için kitap yardımınızı bekliyoruz.Bir Kitaplık Hatırınız Olsun!

Hasan Yıldırım

isiksuvarisi20@hotmail.com

İlk ve ortaokul öğrencilerimiz için her türlü okuma kitabına ihtiyaç duymaktayız. Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimiz adına elinizdeki kitaplara talibiz.

Adres: 75’inci Yıl Cumhuriyet İlk ve Ortaokulu, Hersan Mah., Hallı Sok., No:1, Merkez/BİTLİSOkulumuz için Çocuk Kitaplarına İhtiyacımız Var.

Ali Kılıç

yelcin46@hotmail.com

7-12 yaş arası çocuk kitapları ve 100 Temel Eser ihtiyacımız var. Okulumuzda ihtiyacımızı karşılayacak kadar çocuk kitabı olmadığı için desteklerinizi bekliyoruz.Sinop Atatürk Anadolu Lisesinde Kitap İhtiyacı...

Muhammed Ünlü

muhammedunlu055@gmail.com

Sinop Atatürk Anadolu Lisesi kütüphanesi için çok sayıda kitaba ihtiyacımız var.Yeni Kütüphanemize Kitap Lazım!

Ercüment Odabaş

odabas40@hotmail.com

İyi Günler. Kırşehir İli, Akçakent İlçesi, Akçakent Çok Programlı Anadolu Lisesi olarak kitap istiyoruz. Okulumuz, 2014-2015 eğitim-öğretim yılının ikinci döneminden itibaren yeni binasına taşındı. Geniş dersliklerle birlikte, sosyal faaliyetler için de geniş alanlara sahip olduk. Bunlardan biri de geniş bir kütüphane. Ne var ki, geniş kütüphanemizi dolduracak kitabımız yok! Çocukların okuyabileceği seviyede, roman ve hikaye türü eserlere ihtiyacımız var. Teşekkür Ederim.

Kütüphanemiz, Yardımlarınızla Kuruluyor!

Osman Çakır

osm.cakir@hotmail.com

Şanlıurfa'da bir ilkokulda öğretmenim. 200 öğrencili okulumuzun henüz bir kütüphanesi yok. Öğrencilerimize okunacak materyal bulmakta zorluk yaşıyoruz. Her tür kitap bağışlarınıza ihtiyacımız var. Teşekkürler.Bingöl-Solhan'da Kütüphane Kurmak İstiyoruz.

Helim Usta

usta_6169@hotmail.com

Bingöl-Solhan İmam Hatip Ortaokulunda bir kütüphanemiz yok. Kütüphanemizi yeni kurmaya çalıştığımızdan, her tür kitaba ihtiyacımız var.Çocuklarımıza Destek!

Anıl Sevim

sevim10numara@gmail.com

Okulumuzun kütüphanesinde, 6, 7, ve 8’inci sınıflar için, okuma ve yardımcı ders kitaplarına gereksinimimiz var. Ayrıca, elimizde satranca dair hiçbir kaynak yok. Sizden, satranç için de destek olmanızı bekliyorum. Teşekkür ederim.Anasınıfımızda Birkaç Kırık Dökük Oyuncaktan Başka Bir Şey Yok!

Muhittin Karakuş

tolga274003@hotmail.com

Şırnak’ın Cizre İlçesine bağlı Yakacık Köyü İlk/ortaokulunda müdür olarak görev yapmaktayım. Okulumuzun ana sınıfı yeni açıldı ve çok eksiği var: Özellikle oyuncak ve kırtasiye malzemesi... Sınıfta, birkaç kırık dökük oyuncaktan başka bir şey yok. Yapacağınız küçük yardımlar miniklerimizi çok mutlu edecek. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

İhtiyaçlarımız:
- Keçeli boyama kalemleri, pastel boyalar, kuru boyama kalemi, sulu boya ve fırçaları,
- Boyama etkinlik kitapları, dökümanları (boyama kitapları),
- Duvar çıkartmaları (ana sınıfı duvarları için), çizgi film kahramanları, sayılar, meyveler vb.,
- Oyun hamuru
- Dosya ve grafon kağıdı,
- Yapıştırıcı,
- Eğitsel oyuncaklar,
- beş yaş üstü oyuncaklar (en çok gereksinimiz olan).YGS-LYS Kitap İhtiyacı...

Ferhat Sözen

ferhat.sozen12@gmail.com

Okulumuz öğrencilerinin ekonomik durumları iyi olmadığından, kendilerine kitap (YGS-LYS ) konusunda yardım edecek, onlara ışık olacak kişi/kurum/kuruluşlara ihtiyacımız var.Lütfen, Denize Bir Deniz Yıldızı da Siz Atın!

Murat Karakuş

ardelan@mynet.com

Merhabalar. Adım Murat Karakuş. Sınıf öğretmeniyim. Okulumuzda bir kütüphane kurmak istiyoruz ve çok sayıda kitaba ihtiyacımız var. Köy okulu olduğumuzdan dolayı öğrencilerimizin maddî durumu iyi değil. Ancak okulumuzda geleceği parlak bir çok öğrenci var. Küçük büyük her türlü desteğe ihtiyacımız var. Okulumuz, bir ve ikinci kademe olmak üzere iki bölümden oluşuyor. Yani, 1’inci sınıftan 8’inci sınıfa kadar olan her türlü yaş seviyesine uygun kitap gönderebilirsiniz. Öğrencilerim ve kendi adıma teşekkür ediyorum.

Adres: Söğüt İlk/Ortaokulu, Doğanşehir/Malatya.
16 Mevcutlu Köy Okulumuza Kitap Yardımı!

Engin Çetin

engincetin123@hotmail.com

Birleştirilmiş sınıflı 16 kişilik bir köy okuluyuz. İlkokuma kitapları, değerler eğitimi kitapları, çocuk kitapları türünde kitap ihtiyacımız var. Yardımlarınızı bekliyoruz. Teşekkürler.1'inci Sınıf Hikaye Setlerine İhtiyacımız Var.

Ali Yurdakul

a.yurdakul@mynet.com

Köy okulumuzun 1’inci sınıf kitaplığında ciddi bir hikaye seti ihtiyacımız var.Denizli'nin Kale İlçesine Kütüphane Kurmak için Yardım İstiyorum.

Okan Keçelioğlu

okanozlu75@gmail.com

Pamukkale Üniversitesi 3’üncü sınıf öğrencisiyim. Topluma Hizmet dersi kapsamında, Denizli'nin Kale İlçesine kütüphane kurmak için kitap topluyoruz. Soru bankaları hariç her tür kitap olabilir.Cumhuriyet Anadolu Lisesi Kütüphanesine Destek!

Serkan Holep

serkanholep@gmail.com

Roman, Atatürk, Din, Felsefe, Kişisel Gelişim, Araştırma, İnceleme, Tarih vb. kitaplara ihtiyacımız var.


Büyükorhan'da Kütüphane Kuruyoruz.

Osman Arslan

osmanaslan82@hotmail.com

Bursa İli, Büyükorhan İlçesi İmam Hatip Ortaokulunda görev yapmaktayım. Okulumuz öğrencilerinin büyük bir kısmı taşımalı olarak köylerden gelmektedir. Sosyal, ekonomik, kültürel yönden zayıf bir bölgeyiz. Okulumuza bir kütüphane kurma düşüncesindeyiz. Kitap desteğinde bulunursanız seviniriz. Teşekkürler.
Mardin'de Anasınıfı için Muhtelif İhtiyaçlar...

Veysel Gümüşçü

veyselgms@hotmail.com

Anasınıfımız için; 5 adet minder, oyun hamuru ve oyuncak, sınıfımız için de; A4 kağıdı, kırtasiye ve hikaye kitabı ihtiyacımızda var.
Sizin Eskileriniz, Bizim Yenilerimiz Olsun!

Salih Eker

eker_salih@hotmail.com

Kırklareli-Lüleburgaz 80’inci Yıl Ortaokulu kütüphanesinin kitaba ihtiyacı var. Okulumuzda 520 öğrenci bulunuyor. Güncel roman ve popüler kitap yardımlarınızı bekliyoruz. Teşekkür ederiz.
Yeni Kurulan Kütüphanemiz için Kitaplara İhtiyacımız Var.

Meral Karabıyık

meralkarabiyik@outlook.com

Yeni açılan kütüphanemiz için her türlü kitaba ihtiyacımız var. Özellikle roman ve yeni tür ansiklopediler tercihimizdir. Şu an kütüphanemiz tamamen boş halde... Şimdiden çok teşekkür ederiz.

Adres: Şükrü Kaptanoğlu Anadolu Lisesi, Alanya/Antalya.
İlk/Ortaokul Düzeyinde Kitap ve Zeka Geliştirici Oyun İhtiyacı...

Tolga Kirazlı

tolgakirazli@gmail.com

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tarih Öğretmenliği Bölümü 4’üncü sınıf öğrencisiyim. Topluma Hizmet Dersi kapsamında, köy okullarına bağışlanmak üzere ilkokul ve ortaokul düzeyinde kitaplara ihtiyacımız var. Bunun yanı sıra, çocuklarımızın zekasını geliştirecek satranç, jenga, tabu gibi oyunlar da bağışlarsanız çok mutlu oluruz.
Okumak İsteyen Beyinlere Bir Kitap Yardımında da Siz Bulunun!

Murat Yıldırım

murat_yildirim_55@hotmail.com

Köy okulunda görev yapmakta olan bir matematik öğretmeniyim. Okulumuzda taşımalı eğitim verilmekte ve binamız yeni olmasına rağmen birçok eksiği var. Kütüphane kurmak istiyoruz. Kitaplıklar, bir hayırsever tarafından temin edildi fakat hiç kitabımız yok. İlk ve ortaokul düzeyinde her türlü yardımı kabul edebiliriz. Bağışlarınız için şimdiden teşekkürler.
Ordu-Korgan-Yukarı Yaylacık Köyü Anasınıfına Yardım!

Zeynep Tucu

zeynebtucu_52@hotmail.com

Ben, Ordu-Korgan-Yukarı Yaylacık Köyü İlkokulunda görev yapmakta olan ücretli ana sınıfı öğretmeniyim. Ana sınıfımız yeni açıldığı için birçok eksiği mevcut. 10-15 öğrencim var. Çocuklarımın ihtiyaçları: Eğitici oyuncaklar, yap-boz, kitap, boyama kitabı ve boya kalemleri... Mevcut malzemelerle çocuklara gereken eğitimi veremiyoruz; öğrenmeleri tam olmuyor. Yardımlarınızı bekliyoruz.Her Türlü Kitap, Giyecek ve Oyuncak İhtiyacı!

Erdem Uludağ

eerdemuludag@gmail.com

Merhaba. Ortaokul öğrencileri için; roman, hikaye, test kitapları, ansiklopedi vb. kitaplara ihtiyaç duyuyoruz. Ayrıca ilkokul öğrencileri için; oyuncak, okuma ve masal kitaplarının yanı sıra giyecek de yollamak isterseniz çok sevinirim. Teşekkürler.Derik-Cumhuriyet Ortaokuluna Yardım!

Ebru Bekmez

e.bekmez@hotmail.com

Yeni kurmuş olduğumuz kütüphanemizde oldukça fazla kitap eksiğimiz var. Ortaokul seviyesinde kitap yardımı yapabilirseniz çok seviniriz. Şimdiden teşekkür ederim.Kızlarımız, Sayenizde Okumaya Başladı!

Ceylan Kan

kanceylan@gmail.com

Merhaba. Ben, Van-Nene Hatun Kız Meslek Lisesinde görev yapıyorum. Yaklaşık dört ay önce verdiğim ilan çok güzel sonuç verdi ve kızlarımız haftada bir kitap okumaya başladı. Raflarımızdaki lise düzeyine uygun olmayan kitaplarımızı bir köy okuluna bağışladık. Halen lise düzeyine uygun kitaba çok ihtiyacımız var. Kızlarımızın kitap okuma heveslerinin kırılmamayacağını ve raflarımızın siz duyarlı kitap severlerin yardımıyla tekrar dolacağını ümit ediyorum. Gerçekten göndereceğiniz her kitap öğrencilerimize bir ışık olacak. Gelin kızlarımızın kaderini kitaplarla değiştirelim.

Adres: Şerefiye Mah. Ayaz Sok. Nene Hatun Kız Meslek Anadolu Lisesi-VanYüzüklerin Efendisi Serisine İhtiyacım Var.

Bayram Şahin

bayramourinho@hotmail.com

Merhaba kitap dostları. Acaba Yüzüklerin Efendisi kitap serisinden elinde olup da gönderebilecek olan var mı? Teşekkürler."Gizemli Dünyaların Sayfaları Aralanıyor"

Ömer Yıldırım

alihanek27@gmail.com

Nizip Sosyal Bilimler ve Nizip Fen Lisesi tarafından "Gizemli Dünyaların Sayfaları Aralanıyor" sloganıyla başlatılan kütüphanemiz için kitap bağış kampanyasına katkılarınızı bekliyoruz.Okuma Kitabı ve Yardımcı Kaynak Kitap İhtiyacı...

Nesim Ay

nesim0910@hotmail.com

İlkokul 4’üncü sınıf öğrencilerim için, seviyelerine uygun hikaye kitapları ve derslerine çalışma ve tekrar için yardımcı kitap ve testlere ihtiyacımız var.Mardin-Mazıdağı-Yetkinler Köyü Ortaokuluna Yardım Çağrısı...

Aysel Özgöl

aysel_ozgol@hotmail.com

Merhabalar. Mardin’in Mazıdağı İlçesi Yetkinler Köyü İlköğretim Okulunda İngilizce öğretmeni olarak görev yapıyorum. Okulumuzun ve öğrencilerimizin pek çok ihtiyacı var. Tek başıma üstesinden gelemeyeceğim için sizler gibi yardımsever gönüllülerimizden yardım almak istedim. Taşımalı olarak eğitim veren 8 yıllık bir okuluz. 225 öğrencimiz mevcut. Öğrencilerimizin ailelerinin maddi durumu kötü ve her ailede okuyan çok sayıda çocuk olduğu için ihtiyaçlarını karşılamada yetersiz kalıyorlar. Bu sebeple size yardım çağrısında bulunuyorum. Çocuklarımızın ihtiyaçları arasında en çok kırtasiye malzemesi geliyor. Çocuklar okula yırtık ayakkabı veya terlikle geliyor. Bu yüzden ayakkabı ve giyeceğe de ihtiyaçları var. Bize yardımcı olursanız çok minnettar olacağız.


Okulumuza Kitap İstiyoruz!

Uğur Alkan

ugr.alk@hotmail.com

Ortaokul seviyesinde çocuklarımızın okuyabileceği her türlü kitaba ihtiyaç duyuyoruz.


Van'a Kırtasiye ve Kitap Yardımı...

Muhammet Köse

mehmet-5588@hotmail.com

Van'ın Çaldıran İlçesinin Umuttepe köyünde 1’inci sınıf öğretmeni olarak görev yapıyorum. Öğrencilerimin, başta kırtasiye ve kitap olmak üzere çok ihtiyacı var. Elimden geldiğince karşılamaya çalışsam da bir yere kadar. Dersler, bazen araç gereç eksikliğinden işlenmez hale geliyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.


Bursa-Gürsu'da Kitap İhtiyacı!

Gürsu Toki

gursutokiokulu@mynet.com

Okulumuz, Bursa İli Gürsu İlçesinde TOKİ’nin yapmış olduğu bir okul. Anasınıfı, ilkokul ve ortaokul aynı binada olmak üzere eğitim-öğretime bu yıl başladık. Okulumuz çok güzel yapılmış ama birçok eksiği var. Velilerimiz, alt gelir grubundan olmaları sebebiyle okulumuza yeterince destek veremiyor. En büyük sorunu kütüphanede yaşamaktayız. Çok güzel bir kütüphaneye sahip olmamamıza rağmen, içinin boş olmasına çok üzülüyoruz. Sizin gibi yardımsever arkadaşlar sayesinde, en kısa zamanda doldurmayı planlıyoruz. Tüm öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz adına şimdiden çok teşekkürler.


Z-Kütüphaneler için Acil Kitap İhtiyacı...

İbrahim Canbek

ibrahimcanbek@gmail.com

Şanlıurfa-Merkeze bağlı 15 okulumuzdaki Zenginleştirilmiş Kütüphaneler için acil olarak ortaokul ve lise seviyesine uygun kitaplara ihtiyaç var. İlimizde, Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında kurmuş olduğumuz 15 yeni kütüphane için bağışlayacağınız her kitap; daha bilgili, kendini bilen, saygılı bireyler yetiştirilmesine yardımcı olacaktır.


Çorum-Yunus Emre Ortaokulunda Desteğinize İhtiyacımız Var.

Nafiz Alperoğlu

nafizalperoglu@hotmail.com

Merhaba. Kısa bir süre önce eğitim-öğretime açılan Yunus Emre Ortaokulumuzun kütüphanesi bulunmamaktadır. Öğrencilerimizin aktif olarak kullanabileceği bir kütüphane kurmak istiyoruz. Öğrencilerimizin seviyelerine uygun kitap, bilgisayar, satranç takımı vb. materyale ihtiyacımız var. Yardımlarınız için öğrencilerim adına şimdiden teşekkür ederim.

Adres: Bahçelievler Mah., Çoraklık 12’nci Sok., No:5, Merkez/Çorum


Kütüphane Kurmamız için Yardımınıza İhtiyacımız Var.

Fatma Tavşan

fatostvsn@hotmail.com

Merhaba. Samandağ-Çöğürlü Ortaokulunda Türkçe öğretmeniyim. Okulumuzda kütüphane yok. Kütüphane kurmak istiyoruz fakat imkanlarımız çok kısıtlı. Ortaokul seviyesinde her türlü kitaba ihtiyacımız var. Bize de yardımda bulunursanız çok seviniriz. Şimdiden çok teşekkürler.


Mardin-Artuklu Gökçe Ortaokulunda Çok Eksiğimiz Var!

Özge Olgun

osqe_-_@hotmail.com

Merhaba. Ben, Mardin-Artuklu Gökçe Ortaokulunda matematik öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuzun, büyük ve kalabalık olmasından dolayı birçok eksiği var. Elinizde olan test kitabı, yaprak test ve kırtasiye malzemelerini bize ulaştırabilirseniz çok seviniriz. Şimdiden çok teşekkürler.


Hakkari Selahaddin Eyyubi İlkokulunda Kitap İhtiyacı...

Yunus Şahbaz

yuns_sahbz_2113@hotmail.com

Arkadaşlar: Hakkari Merkez Selahaddin Eyyubi İlkokulunda 1’inci sınıf öğretmeniyim. Bulunduğumuz yerde, mahalle ve bölge itibariyle zor şartlarda eğitim veriyoruz. Okulumuzun kütüphanesini yeni kuruyoruz ve büyük ölçüde kitap eksiğimiz var. İlgili arkadaşlarımdan rica ediyorum: Ellerinde kitap olanlar bize gönderirse çok mutlu olacağız. İlginize şimdiden teşekkür ederim.


Yeşeren Fidanlarımıza Bir Damla Su...

Hüsnü Çelik

husnucelik52@hotmail.com

Hepimizin evinde muhakkak okuyup da bir kenera bıraktığımız hikaye, roman ve dergiler, ayrıca dolaplarımızda kullanmadığımız kıyafetler vardır. Bunları bize yollamaya ne dersiniz? Her türlü kıyafeti kabul ediyoruz. Ayakkabıdan tutun da oyuncağa kadar aklınıza ne geliyorsa bizlere ulaştırabilirsiniz. Sadece öğrencilerimize değil ailelerine de vermek istiyoruz.

Adres: Kabataş Lisesi Fatsa cad.No: 2 Kabataş / Ordu


Isparta Yalvaç Yüksekokuluna Kitap Bağışı...

Mihriban Arslan

m-arslann@hotmail.com

Merhaba. Ben, Isparta-Yalvaç’ta bir yüksekokulda kütüphane görevlisi olarak çalışmaktayım. Kütüphanemiz, kitap anlamında çok yetersiz. Üniversite düzeyinde kitaplar, KPSS, ALES, SPK, güncel roman, tarih, muhasebe ve bankacılık ile ilgili elinizde bulunan kitaplara talibiz. Destekleriniz için şimdiden teşekkürler.
"Aramakla Bulunmaz. Ama Bulanlar Arayanlardır."

Bekir Şahin

bekir.sahin.1992@gmail.com

Birleştirilmiş sınıflı bir köy okulunda öğretmenim. Her öğrencim bir dönemde ortalama 20 kitap okuyor. Ancak kitaplarımız eski ve yetersiz. İlkokul (1, 2, 3 ve 4’üncü sınıf) için kitaplara ihtiyaç duyuyoruz.Afşin'de Kitap İhtiyacı...

Mehmet Kalkan

mehmet23kernekli@hotmail.com

Kahramanmaraş’ın Afşin İlçesinde bir kasabada Türkçe öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuzun kitaplığı için yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.Tunceli Hürriyet Ortaokulu Kitap Kampanyası...

Savaş Tunçer

tuncersavas@hotmail.com

Adım Savaş Tunçer. Bilgisayar öğretmeniyim. Yaklaşık 3 yıldır, Tunceli ve yakın illerde, toplam 14 okula, kitap bağışları sayesinde 5000 kitap dağıttım. Tunceli Hürriyet Ortaokulumuza da sıfırdan kütüphane kurmak istiyorum. Ortaokul düzeyinde; roman, şiir, hikaye kitapları ile sınavlara hazırlık kitaplarına ihtiyacımız var. Kampanyamıza katılırsanız seviniriz.
Adres: Hürriyet Ortaokulu, Cumhuriyet Mah., Tunceli.Samsun-Yeşilpelit Yükseköğrenim Yurdu İçin Kitap Talebi...

Mustafa Ökmen

mustafaokmen93@gmail.com

- Türk edebiyatı eserleri,
- Tarih kitapları,
- Kişisel gelişim kitapları,
- Bilim-kurgu kitapları,
- Sanat kitapları,
- Roman,
- Dünya klasikleri,
- 100 Temel Eser,
- Mühendislik/Bilim kitapları,
- Fen bilimleri ve edebiyat dergileri.Kütüphane Açmak İstiyoruz.

Mahmut Işık

m.isik0465@gmail.com

Van-Başkale-Albayrak İlkokulunda çalışıyorum. Okulumda kütüphane yok. Sizin de yardımlarınız ile bir kütüphane kurmak istiyoruz. Yardımcı olmak isteyen olursa benimle iletişime geçebilir.
Kütüphanemizi Yeniliyoruz.

Cumali Gümüştaş

cumali007@hotmail.com

Okul kütüphanemizi yenilemekteyiz. Türk ve Dünya klasikleri başta olmak üzere edebi eserlere ihtiyacımız var. Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ediyorum.Mardin-Hatuniye MT Anadolu Lisesinde Kitap İhtiyacı...

Sedef Arslan

sedeforuc@hotmail.com

Okul kütüphanemiz yeni açıldı. Okulumuz bir kız lisesi olduğundan, kız öğrencilere hitap edecek kültür kitaplarına ve meslek derslerine yönelik (çocuk gelişimi ve bilgisayar) kitaplara ihtiyacımız var.Şırnak-Cizre'de Acil Kitap İhtiyacı!

Muhittin Karakuş

tolga274003@hotmail.com

İyi günler. Bu yazı, size belki ulaşır belki ulaşmaz. Ben, kendi vicdanımı rahatlatmak istiyorum. Şırnak’ın Cizre İlçesine bağlı Katran Ortaokulunda (Köy Okulunda) fen ve teknoloji öğretmeniyim. Okulumuz bu sene yeni açıldı ve okulda sıra ve tahta dışında hiçbir şey yok. 5, 6, 7, 8’inci sınıflara ait, her dersten, tarihi geçmiş, eski yıllara ait test ve doküman veya yeni kitapları (roman, şiir, fark etmez) bize gönderirseniz çok sevinirim. Saygılarımla. İyi günler.Bartın'a Yardımlarınızı Bekliyoruz!

Taylan Marangoz

taylan141@hotmail.com

Merhabalar. Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi Kütüphanecilik Kolu başkanıyım. Kütüphanemiz ve projeler için yardım bekliyoruz. Lisemiz için; roman ve kaynak kitaplara; yardım yapmak istediğimiz köy okulları içinse; boyama, masal ve hikaye kitaplarına ihtiyacımız var.Site logo