KitapAğacı.org

Karanlığa bir ışık da siz yakın.

GÜNÜN İPUCU

Suistimallere karşı uyanık olalım! Devamını okumak için lütfen tıklayın.

GÜNÜN İPUCU

Bağışlarınızı, kitap yardımı olduğunu belirtmek kaydıyla, PTT Kargo ile indirimli olarak gönderebileceğinizi biliyor musunuz? Bunun için her PTT şubesi değil ancak merkez PTT kargo şubelerine, paketin ağzı açık şekilde (içini göstererek) başvurmanız gerekmektedir.

İlanınızın burada görüntülenmesini istiyor musunuz?

KitapAğacı.org sizi karanlığa bir ışık yakmaya davet ediyor.
Lütfen İlan Ver bağlantısına tıklayarak kitaba gereksinimi olanları kitapla buluşturmaya başlayın.
Bu sitede vereceğiniz tüm ilanlar ücretsizdir.

Aydınlık Bir Nesil için!..

Kenan Özkan

kenan_k.s@hotmail.com

Merhaba. Ben, Gebze Kanuni Sosyal Bilimler Lisesi okul başkanıyım. Okulumuzun kütüphanesi var fakat kitaplarımız çok yetersiz. Bu yüzden, sizden kitap bağışı istiyoruz. Şimdiden teşekkürler.

Acil Kitap!..

Özgetaş

ozgetas4468@gmail.com

Arkadaşlar: Ben ortaokulda çalışıyorum. Hikaye ve roman türünde kitaplara ihtiyacımız var. Okulumuzda bir kütüphane kurmak istiyoruz. Lütfen acil yardımda bulununuz. Şimdiden çok teşekkür ederiz.

Akpınar Fen Lisesi Kitap Kardeşliği Projesi...

Akpınar Fen Lisesi

akpinarkitapkardesligi@gmail.com

Biz Akpınar Fen Lisesi öğrencileri olarak kendi ilimizde bulunan bir okulu kardeş okul seçmek ve ona bir kütüphane yapmak istiyoruz. Ayrıca okulumuzda bulunan eski yıkık köşkümüzü kütüphane olarak değerlendirip kullanmak istiyoruz. Kütüphanemize ise okulumuzdan mezun Şehit Mustafa Yahya Mertcan abimizin adını vermek istiyoruz. Sizden gelecek her türlü yardıma açığız. Şimdiden Teşekkür ederiz. Aşağıdaki bağlantılardan bize ulaşabilirsiniz.

Facebook Sayfamız:
https://www.facebook.com/Akp%C4%B1nar-Kitap-Karde%C5%9Fli%C4%9Fi-Projesi-1505452049765928/

Google+ :
https://plus.google.com/u/1/118176596747627687272/posts?hl=tr

Henüz Yapım Aşamasında Olan Sitemiz:
http://akpinarkitapkardes.wix.com/kitapsizyerkalmasin

Ladik İlçe Başkanımıza Bu konuda yaptığımız ziyaret :
http://www.ladik.bel.tr/index.php?page=haber&idb9

Kitap İhtiyacı Var!

Nezaket Demir

nezo-19@hotmail.com

Ortaokul seviyesindeki kitaplara ihtiyacımız bulunmaktadır. 100 temel eser kitaplarımız mevcut ama günümüz yazarlarına ait eserler yok.

Acil Olarak Kitaba İhtiyacımız Var!

İsa Bucak

bucak46@hotmail.com

Merhaba. Ben, Adıyaman-Gölbaşı-Belören İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuz, küçük bir kasaba okuludur. İlçeye uzaklığı 23 km’dir. Okulumuzda; bir ana sınıfı, 9 tane ilkokulda, 7 tane de ortaokulda olmak üzere 17 tane sınıf bulunmaktadır. Okulumuzdaki maddi durumu kötü öğrencilerimiz için kırtasiye malzemesine ve kıyafete ihtiyacımız bulunmaktadır. Okulumuzun kütüphanesi için de kitaba ihtiyacımız bulunmaktadır. Okulumuza katkıda bulunabilirseniz çok seviniriz.

Orda Bir Köy Var Çok Uzakta...

Fehmi Köse

fehmi_kose68@hotmail.com

Merhabalar. Hakkari-Şemdinli'de Konur Köyü Dereyanı Mezrası İlkokulunda görev yapmaktayım. Köyümüz, Irak sınırında ve Şemdinli' ye 2 saatlik mesafede. Okulumuzda 350 öğrenci var ve ailelerinin ekonomik durumları ne yazık ki iyi değil. Sınavlara hazırlanabilmek için abilerinin ablalarının çözmüş oldukları test kitaplarındaki soruların cevaplarını silerek kullanıyorlar. Kütüphanemizdeki kitaplar ise az sayıda ve birçoğu eski yıpranmış kitap. İsteğimiz lütfen sesimizi duyup öğrencilerimize yardım elinizi uzatmanız. Bu ülkenin sağlam bir gelecek kurabilmesi için bu çocuklara ihtiyacı var.

Lütfen Sesimize Kulak Verin!

Gamzegül Çürük

gamzegl_crk@hotmail.com

Zahide-Mehmet Salih Tamince Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, Çaldıran/Van’da görev yapan arkadaşım edebiyat öğretmeni Nihan Çapa’nın ricasıyla bu ilanı veriyorum. Okulda kütüphanemiz eksik. Lütfen herkes elini vicdanına koyup yardım yapsın!

Bilgi Yarışmasında Hediye Etmek için Kitap ihtiyacımız Var.

Fatma Özgen

fatma94fatma@hotmail.com

- 16 adet Sabahattin Ali - Kuyucaklı Yusuf
- 16 adet Dostoyevski - Suç ve Ceza
- 16 adet Ahmet Hamdi Tanpınar - Beş Şehir
ve kırtasiyelik eşya ihtiyaçımız var.

YGS-LYS TM Kitapları İhtiyacı...

Elif Küçük

birbilge6@gmail.com

Hakkari-Yüksekova TOKİ Anadolu Lisesine Kitap Yardımı...

Murat Erekli

muratereklii@gmail.com

Merhabalar. Hakkari'nin Yüksekova İlçesindeki TOKİ Anadolu Lisesinde öğretmenim. Okulumun kütüphanesinde, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek sayıda kitabımız bulunmamaktadır. Bu konuda bağış yapmak isteyen duyarlı kurum veya kişilerin yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Çocuklarımı Mutlu Eder misiniz?

Vedat Er

olric_1907@gotmail.com

Ben, Adana-Tufanbeyli-Kayarcık Ortaokulu Türkçe öğretmeniyim. Öğrencilerim için kütüphane kurmak istiyorum. Ortaokul düzeyine uygun her tür kitabınıza talibiz!

Suruç'taki İlkokula Yardım Bekliyoruz.

Sultan Aydoğan

sultan.1625@hotmail.com

İlkokul 2 ve 3’üncü sınıf düzeyinde hikaye kitaplarına ihtiyaç duyuyoruz. Yardımcı olmak isteyenlere şimdiden teşekkür ederiz.

100 Temel Eser, Hikaye...

Mesut Gürbüz

mesutgurbuz4444@gmail.com

Sivas İli, Gürün İlçesi, Ayvalı Köyünde Türkçe öğretmeniyim. Ortaokul öğrencilerime; hikaye, roman, atlas türünde kitap istiyorum. Geleceğin bilge insanlarının gelişiminde katkı sahibi olacak tüm ilgili kardeşlerimizin desteğini bekliyorum.

YGS-LYS Kitaplarına İhtiyacım Var.

MF Öğrencisi

selinsu.karamel@gmail.com

Acil Yardım Bekliyoruz!

Şeyda Başer

seydabaser83@hotmail.com

Okulumda yatılı, canla başla okumaya çalışan 600 kızım var. Kütüphanemiz çok yetersiz özellikle YGS-LYS ve okuma kitaplarına ihtiyacımız var. Kızlarımın hiç bir spor malzemesi de yok. Toplara, raketlere, fileye ve formaya ihtiyacımız var. Ayrıca, A4 kağıtlarına da ihtiyacımız var. Kırtasiye olarak da hiç bir şeyimiz yok. Ayrıca, Beden eğitimi malzemelerine de (hiç topumuz yok) ihtiyacımız var. Kızlarıma acil olarak yardım istiyorum. Kocaman yürekli eğitim gönüllülerine sesleniyorum. Kızların çoğunlukla okutulmadığı bu coğrafyada bir çok yürek sizi bekliyor. Muş-Malazgirt Fatma Zehra Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi, heyecanla yardımlarınızı bekliyor.

Acilen, Çocuklar için 1'inci Sınıf Düzeyinde Kitap İhtiyacımız Bulunuyor.

Bekir Şahin

bekir.sahin.1992@gmail.com

Merhabalar. Ben, Ağrı'ya 33 km uzaklıkta birleştirilmiş sınıflı bir köy okulunda öğretmenim. 2 öğretmen görev yapıyoruz. Köyümüz merkeze uzak ve öğrencilerimizin maddi imkanları yok. Birinci sınıf öğrencilerimin okuma kitaplarına ihtiyacı var. Okulumuzda hiç birinci sınıf düzeyinde kitap yok. Miniklerin okumaya geçebilmeleri için desteğinizi bekliyoruz.

Anasınıfı için Kitap İsteği...

Emine Aydın

e.aydin23@hotmail.com

Bingöl/Merkez'e bağlı Emtağ köyünde okul öncesi öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuz köy okulu olduğu için materyal, kırtasiye malzemesi ve kitap ihtiyacımız oldukça fazla. 3-5 yaş çocukları için hazırlanmış resimli kitaplara ihtiyacımız var. Ayrıca okulumuzun ilkokul ve ortaokul kısmı da aynı binada mevcut. Okul kütüphanemiz için her türlü; roman, ansiklopedi, sözlük ve öykü kitaplarını da kabul edebilirim. Yardım ederseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bartın-Şehit Üsteğmen Aydın Aydoğmuş İlkokulunda Kitap İhtiyacı...

Sultan Karaoğlan

sultankaraoglan-15@hotmail.com

100 Temel Eser gibi güzel okuma kitapları istiyoruz. İngilizce sözlük, dergi ve atlas gibi yayınlar da olabilir. İlkokul seviyesinde okuma kitabına ihtiyacımız var.

Umutları Yeşertmeye Ne Dersiniz?

Meltem Teker

fadik_64_@hotmail.com

Şırnak’a yeni atandım. Küçük bir köydeyim ve çocukların kitaba ihtiyacı var. Çocuklar bilgiye o kadar aç ki! Onlra yardımcı olalım.

Kitaplara Çok İhtiyacımız Var.

Hediye Gül

hediiye_gul@hotmail.com

KPSS lisans kitapları (soru bankası, konu anlatımlı kitap, denemeler), kardeşim için önlisans (soru bankası, konu anlatımlı kitap, denemeler ve sosyal hizmetler bölümü DGS kitapları) kitaplarına çok ihtiyacımız var. Yardımcı olursanız çok seviniriz. Şimdiden çok teşekkür ederiz.

Bir Kitap, Bir Kütüphane!

Ayşe Uysal

ayseuysal93@hotmail.com

İlkokul için çocuklara uygun okuma kitapları istiyorum. Afyon’un Çobanlar İlçesinde bir köy okulunda çalışıyorum. Yeterli oda olmadığı için kütüphanemiz yoktu. Biz de sığınakta yer alan bir odayı kütüphane yapmaya karar verdik. Fakat elimizde çocuklara uygun kitap yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çeşitli Hikaye Kitapları ve Testler...

Uğurcan Ölmez

ugurcann.olmez@gmail.com

Merhabalar. Okulumdaki en büyük eksik; ilkokul seviyesinde hikaye kitapları, TEOG ve 5, 6, 7’ler için test kitaplarıdır. Kütüphanemizdeki türkçe kitaplar çok az sayıdadır. İngilizce kitap ise hiç yok. Köy okulu olduğu için bizim ve öğrencilerimizin alabildiği kitaplar kısıtlı. Yardımlarınız ve ilginiz için şimdiden teşekkürler.

Kütüphane Kurabilmek için Kitaba İhtiyacımız Var.

Sevgi Çınar

amorfati_svg@hotmail.com

Merhaba. Ben, Van-Özalp'de Atatürk İlk/Ortaokulunda Rehber öğretmen olarak çalışmaktayım. Okulumuzda kütüphanemiz yok ve çocuklarım (1400 öğrenci) kitap okumadan büyüyorlar. Kütüphane kurabilmemiz için okuma kitaplarına ihtiyacımız var. İlköğretim seviyesine uygun hikaye, roman, şiir vb. kitaplar konusunda desteklerinizi bekliyoruz. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Köy Okulumuza Yardım Eli Uzatın!

Ömer Altundağ

altundagomer@gmail.com

Şanlıurfa-Eyyübiye’ye bağlı Mutlukaya Köyü İlkokulunda müdür yetkili öğretmenim. Okulumuz için hikaye kitabı ve özellikle kırtasiye malzemesi bağışlarınızı bekliyoruz.

Kitap Talebi...

Selim Arslan

alp_istan82@hotmail.com

Elbistan İmam Hatip Ortaokulunda Tükçe Öğretmeni olarak görev yapıyorum. Okulumuz yeni açıldı ve hala kütüphanemiz yok. Göndereceğiniz her türlü kitaba talibiz.

Sosyal Bilgiler Alanında Test Kaynakları İhtiyacı...

Emrullah Deniz

edeniz-20@hotmail.com

Sosyal bilgiler öğretmeni olarak, öğrencilerimin soru bankası ve yaprak testlere ihtiyacı var. Maddî olarak sıkıntılı olan öğrencilerim var. Gelin, bu güzelim çocuklarımızı sevindirelim.

Kütüphanesiz Olmaz!

Hüseyin Özdemir

hsynzdemir@gmail.com

Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde Suriye sınırındaki bir okulda müdür yardımcısı görev yapmaktayım. Okulum henüz eğitime açıldığı için eksikleri çok fazla. Eksiklerimizi tamamlamak için sizlerden destek istiyorum. İlkokul-Ortaokul düzeyinde okuma kitapları ve anasınıfı malzemeleri başta olmak üzere iyi haberlerinizi bekliyorum.

Şırnak Fen Lisesi için Kitap ve Kaynak Yardımı...

Ruşen Ürgen

rabusurgen@outlook.com

Kütüphanemizde kitap çeşitliliği ve yeterli kaynak yok. Kitaba ve kaynağa ihtiyacımız var. Yardımlarınızı bekliyoruz.

Kitap İhtiyacımız Var!

Tuncer Yıldızoğlu

Tunceryildizoglu@hotmail.com

Roman, edebi eserler, tarihi eserler, bilimle ilgili kitap ve dergi...

TEOG Kitabı İhtiyacı...

Seyit Ali Çiçek

kartalseyit@hotmail.com

Siirt’in Pervari ilçesinde bir köy okulunda öğretmenim. 14 öğrencim var. 8’inci sınıflara da elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum ama kaynak kitap sıkıntısı oluyor. 14 kişi için tüm derslerde TEOG soru bankasına ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

İzmir Gibi Aydın Bir Şehrin Kitaptan Uzak Çocukları İçin!

Emine Kemaneci

eminealkn.ea@gmail.com

Ben, Foça'ya bağlı Bağarası Cemil Midilli Ortaokulunda Türkçe öğretmeni olarak görev yapıyorum. Tayinim bu sene buraya çıktı. Uzun yıllar doğu illerinde çalışmış bir öğretmen olarak İzmir gibi bir şehre tayinim çıktığında çok sevindim ama geldiğimde karşılaştığım manzaraya inanamadım. Çünkü okulda, bırakın kütüphaneyi okunacak tek bir kitap bile yoktu. İzmir gibi aydın bir şehrin çocuklarının kitaptan bu kadar uzak eğitim görmesi içler acısı bir durum. Bu yüzden okulumuz öğrencilerini İzmir'e yakışır birer aydın olarak yetiştirmek için okulumuzda kütüphane kurmak istiyoruz. Yardımlarınızı bekliyoruz.Teşekkürler.

Kütüphane Kuruyoruz.

Nebahat Uçaroğlu

nbht_20@hotmail.com

Lise için kütüphane kuruyoruz. Her türlü kitap (ansiklopedi, tarih, YGS-LYS vb.) olabilir çünkü hiç kitabımız yok. Yardımlarınızı bekliyoruz... :)

Kuracağımız Kütüphaneye Kitap Desteğinizi Bekliyoruz.

A.Kadir Irmak

kadirmakadir@gmail.com

Kütüphanemizi yeni kuruyoruz ve elimizdeki kitap sayısı yok denecek kadar az. Kuracağımız kütüphane ortaokul seviyesinde olacak yani 11-15 yaş grubuna hitap edecek. Her türlü; kitap, dergi, roman, çalışma kitabı vb. kaynakları sizlerden bekliyoruz. Geleceğimizi aydınlatmak adına vereceğiniz destek için şimdiden öğrencilerim adına teşekkür ediyorum.

Kır Çiçeklerime Kitap!..

Netice Durukan

duru_51@hotmail.com

Ortaokul seviyesinde hikaye ve roman, ayrıca 8’inci sınıf öğrencilerine uygun test kitabı...

Kitap İhtiyacımız Var!

Gökçe yaman

ankara-mka@hotmail.com

Ben, Sakarya’nın Ferizli İlçesinde Türkçe öğretmenliği yapıyorum. Okulumuzun bir kütüphanesi yok. Ben, kurulmasına aracı olmak istiyorum. Öneriler üzerine buraya başvurmaya karar verdim. Eğer yardımcı olursanız, hem ben hem de öğrencilerim çok mutlu oluruz.

Bingöl'de Kitap İhtiyacı...

Ayfer Tahancı

Ayfrthnc@gmail.com

Solhan Gençlik Merkezi ve Bingöl Halk Eğitim Merkezi için acil üniversite ve diğer sınavlara hazırlık kitapları ile okuma kitaplarına ihtiyaç var. İletişime geçecek duyarlı arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Kitap İhtiyacımız Var!

Nehir Yıldız

nhryldz92@windowslive.com

Elazığ'da bir köy okulunda psikolojik danışman olarak görev yapmaktayım. İlkokul ve ortaokul birlikte ve okulumuz öğrencilerinin hikaye kitabı ihtiyacı bulunmaktadır.Yardımcı olursanız sevinirim. :)

Okumamız Lazım!..

Tamer Güney

tmrgny64@gmail.com

Iğdır-Kolikent Köyü İkokulunda öğretmenlik yapmaktayım. Okulumuzda ilk ve ortaokul olmak üzere toplam 196 öğrenci bulunmaktadır. Köy şartları gereği okulumuzda yardıma ihtiyacı olan öğrencilerimiz bulunmaktadır. Genel olarak zaruri ihtiyaçlar:
- Kırtasiye malzemeleri
- İlk ve ortaokul için destekleyici kitaplar, hikaye ve romanlar (kütüphanemiz mevcut ama yeterli kitap yok)
- İhtaiyacı olan öğrencilerimiz için kıyafet yardımı
Gülen yüzler ve gözler için yardımlarınızı bekliyoruz. Saygılarımızla...

İlkokul için Kitap Yardımlarınızı Bekliyorum.

Emine Akosmanoğlu

eminee.akosmanoglu@gmail.com

Bartın'da bir köy okuluna kütüphane kurmak için ilkokul düzeyinde kitaplara ihtiyacım var. Okul, birleştirilmiş sınıflardan oluşan bir köy okulu ve kitaplıkları dahi yok. Bu konuda desteklerinizi bekliyorum.

Elazığ E-Tipi Cezaevindeki Mahkûmlara Kitap!

Taylan Kaya

tylankaya@mynet.com

Cezaevi dediğimizde, genel anlamda aklımıza sadece mahkumları kapalı alanlarda tutmak, dış dünyadan izole etmek ve özgürlüklerinden yoksun bırakmak gelmektedir. Ancak değişen ve gelişen cezaevi düşüncesinde; mahkûmların içeride kaldıkları zaman diliminde sağlıklı ve özsaygılı yaşamalarına, sorumluluk duygusu ve toplumun bir üyesi olarak potansiyellerini geliştirmelerine destek olacak faaliyet ve programlardan yararlanmak amaçlanmaktadır. Tutuklu ve Hükümlüler Cezaevinde kaldıkları süre içerisinde boş vakitlerinin büyük bir dilimini kitaplarla geçirmektedirler. Cezaevi kütüphanemizi yenilemek ve güncelleştirmek amacıyla Türkiye genelinde başlatılan kitap bağışı kampanyası kapsamında; roman, kişisel gelişim kitapları, edebi eserler, dergi vb. her türlü kitaba ihtiyaç duymaktayız. Ayrıca sinema gösterimi yapmakta olduğumuzdan, CD ve DVD bağışlarına da ihtiyacımız var. Göndereceğiniz tür türlü kitap ve film, bir insanı yeniden topluma kazandıracaktır. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür ederiz.
Adres: Taylan Kaya (Sosyal Hizmet Uzmanı), E Tipi Cezaevi Müdürlüğü, Elazığ.

Anasınıfı için Kitap...

Şerife Emek Kara

serifeemek@gmail.com

Van-Erciş'te okul öncesi öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuz köy okulu olduğu için çocuklarla Türkçe problemi yaşıyoruz. Çocukların Türkçeyi daha iyi konuşabilmeleri için 3-5 yaş çocukları için hazırlanmış kitaplara ihtiyacımız var. Yardım ederseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Çocuklarımıza Bir Kanat da Siz Takmak İster misiniz?

Özlem Akbulut

Akbulutozlem@outlook.com

Arkadaşlar, herkese selamlar. Ben, İstanbul Kayaşehir'de bulunan Toki Turgut Özal İmam-Hatip Ortaokulunda Türkçe öğretmeniyim. Okulumuzda bulunan kütüphaneyi kendi imkanlarımızla güzelleştirdik; kitap sayısını da artırarak kullanıma hazır hale getirdik. Ancak kitap noktasında epey eksiğimiz var.Yardımlarınızı bekliyoruz. Okuyarak özgürlüğe kanat çırpmak isteyen çocuklarımıza bir kanat da siz takmak ister misiniz? Şimdiden teşekkürler.

İlkokulumuz için Kitap Yardımı Bekliyoruz.

Merve Umut

mervegs.16@hotmail.com

Van'ın Erciş İlçesine bağlı Çelebibağı Beldesinde yer alan ilkokulumuz için okuma ve hikaye kitaplarına ihtiyacımız var. Okulumuzda kütüphane yok ve öğrencilerin kitap alabilecek maddî durumları yeterli değil. Yardımlarınızı bekliyoruz.

Fidanlarıma Su Verin!

İbrahim Öztürk

ibrahim340@hotmail.com

Şanlıurfa-Akçakale Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda Türkçe Öğretmeniyim. Okulumuza kütüphane kurmak istiyoruz. Ortaokul seviyesine uygun tüm kitaplarınızı kütüphanemize bağışlar, fidanlarımıza su verirseniz bizleri çok mutlu edersiniz.

YGS-LYS Kaynaklarına İhtiyacım Var.

Belinay Demir

belinay7374@gmail.com

Eşit ağırlık öğrencisiyim. YGS-LYS kaynaklarına ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kütüphane Kuruyoruz.

Düzce İbn-i Sina Mesl.Teknik Anad.Lis.

zeynepyumnu@gmail.com

Düzce’de öğretmenim. Yeni bir kütüphane kuruyoruz. Sağlık, bilim ve her türlü konuda kaynağa ihtiyacımız var. Ders Kitabı, Ansiklopedi, Test Kitabı, Süreli Yayın, CD, Lise düzeyine uygun Okuma Kitapları, Atlaslar vb... Yardımlarınızı bekliyoruz. Teşekkürler.

Hakkari Fen Lisesinde Kitap İhtiyacı...

Hayrunnisa Dağdelen

mbrk27.mllm@gmail.com

Hakkari Fen Lisesinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Değerlerimizle ilgili kitaplara ihtiyacımız var. Kitap okumayı çok seven ama kitap almaya güç yetiremeyen öğrencilerimiz için kütüphane kurmamıza yardımcı olur musunuz?

Öğrencilerim Okumak İstiyor!

Perihan Börklü

peribrkl@hotmail.com

Kahramanmaraş-Göksun İlçesinin Büyükkızılcık Kasabasında Türkçe öğretmeniyim. Okulumuzun kütüphanesinde eksiğimiz çok. Öğrencilerim çok istekli ama kütüphanede okuyacakları kitap kalmadı. Yeni kitaplar istiyorlar. Ortaokul seviyesinde okuma kitaplarına ihtiyacımız var. Yardımlarınızı dört gözle bekliyoruz. Teşekkürler.

Okul Kütüphanesi için Yardım!..

Ahmet Karagöz

ahmet_54550@hotmail.com

Okulumuzda kütüphane kurmak istiyoruz. Temel eğitim kurumu olmamız sebebiyle 100 temel eser kategorisinde desteklerinizi bekliyoruz.
Adres: Kulaklı İlkokulu, Kaynarca/Sakarya

İlkokul Kütüphanesi için Kitap!..

Sezin Gülbahar

sezingulbahar@hotmail.com

Ortaokulda Kitap İhtiyacı...

Fatma Yıldız

fatmayildiz9107@gmail.com

5, 6, 7 ve 8’inci sınıf düzeyinde; hikaye, roman ve dergilere ihtiyacımız var.
Adres: Bakırca Ortaokulu, Yavuzeli/Gaziantep

YGS-LYS Konu Anlatımlı Kitaplar...

İbrahim Argın

ibrahimargin09@gmail.com

Herkese Merhabalar. Ben lise son sınıf öğrencisiyim. Maddî durumumuz yeterli olmadığı için hiç kaynak kitap alamadım. Acil yardımlarınızı bekliyorum. İletişim için mail adresime mail atmanız yeterli. İyi günler.

Ortaokul Test Kitapları...

Melisa Kara

melisaakarahan@hotmail.com

Merhaba. Ortaokul 5, 6, 7 ve 8’inci sınıf konu anlatım ve test kitaplarına ihtiyacımız var. Yardımcı olabilecekler iletişime geçerse çok mutlu oluruz.

Manisa-Sarıgöl'de Çok Acil Kitap İhtiyacı!..

Gülten Ebcim

gulsartenpay@hotmail.com

Ben, Manisa-Sarıgöl’de bir köy ilkokulunda görev yapmaktayım. Okulumuzda kütüphane kurmak istiyoruz. Bu yüzden, ilkokul 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıf seviyesinde; hikaye, 100 Temel Eser, Türk ve Dünya klasiklerinden oluşan okuma kitaplarına ve araştırma kitaplarına ihtiyacımız var.

Kitaba İhtiyacımız Var. En Az Ekmek, Su Kadar!..

Zülküf Özçepik

fersah_90@hotmail.com

Ortaokul öğrencilerinin yaşına uygun genel kültür kitapları ile hikaye roman vb. türde kitaplara ihtiyacım var.

Çocuklarımızın Kitaba Çok İhtiyacı Var!

Yasemin Aktaş

yasminn87@gmail.com

Muş’un Malazgirt İlçesinin Yaramış Köyündeki okulumuzda kütüphanemizin kitap sayısı yok denecek kadar az. Acil kitaba ihtiyacımız var. Yardım etmek isteyen olursa çok sevineceğiz.

Bir Kitap da Sen Uzat!

Ümran Kılıç

umran_klcc@outlook.com

Biz, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Anestezi bölümü öğrencileri olarak “Bir Kitap da Sen Uzat” adıyla bir kampanya baslattık. Amacımız, topladığımız kitaplarla İstanbul'un Esenyurt İlçesinde kütüphanesi olmayan bir ilkokula kütüphane kazandırmak. Sizlerin de kitap bağışlarınızı bekliyoruz.

Harry Potter Serisine İhtiyacım Var.

Büşra Pak

busraa.50@hotmail.com

Yüksekova-Büyükçiftlik'te Acil Kitap İhtiyacı!

İbrahim Can Polat

ibrahimcanp@hotmail.com

Herkese mutlu günler. Arkadaşlar: Ben Yüksekova-Büyükçiftlik Beldesi Çok-programlı Anadolu Lisesi rehber öğretmeniyim. Buradaki çocukların Türkçeyi anlamada çok büyük sorunları var. Ben ve diğer öğretmen arkadaşlarım, bütün öğrencilere kitap okuma alışkanlığı kazandırmaya çalışıyoruz. Ama bunun için kütüphanemizde yeterince kitap yok. Sizden bu konuda yardım istiyorum. Yardımcı olabilecek kişiler benimle iletişime geçebilirler. Şimdiden teşekkür ederiz. :)

YGS Türkçe ve Sayısal Kitaplarına İhtiyacım Var.

Kutlu Han

kutluhannunal@gmail.com

Merhaba, türkçe ve sayısal kitaplara çok ihtiyacım var. Göndermek isteyenler mail adresimden iletişime geçebilir.

Ortaokul Test Kitapları...

Melisa Kara

melisaakarahan@hotmail.com

Merhaba. Ortaokul 5, 6, 7 ve 8’inci sınıf konu anlatım ve test kitaplarına ihtiyacımız var. Yardımcı olabilecekler iletişime geçerse çok mutlu oluruz.

Kitap İstiyoruz!

Seher Silisoylar

seher_tr_92@hotmail.com

Ağrı’nın Doğubayazıt İlçesindeki bir köy okulunda Türkçe Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuzda, hikaye kitapları ve TEOG test kitapları çok eksik. Öğrencilerimizin kitap alacak durumları hiç yok. Yardımlarınızı bekliyoruz.

Minik Yüreklere Yardım!..

Gülseren Çiçek

gcicek58@hotmail.com

Merhabalar. Ben, Şanlıurfa'nın Halfeti İlçesine bağlı Gürkuyu İlkokuluna yeni atanmış bir sınıf öğretmeniyim. Okulumuza bir kütüphane kurmak istiyoruz. İmkânlarımız yeterli değil. Maalesef, yeterli sayıda kitabımız, masamız ve sandalyemiz yok. Biz öğretmenler, bu minik yüreklerin diğer akranları ile eşit şartlarda eğitim alabilmesi için elimizden geleni yapmakla yükümlüyüz. Lütfen sesimizi duyar mısınız? Bu küçük yüreklere siz de yardım elinizi uzatır mısınız? Gürkuyu İlkokulu Kütüphanesine her türlü kitap yardımınızı bekliyoruz. Şimdiden teşekkür ederim.

Eskişehir'de Ortaokul Seviyesinde Kitap İhtiyacı...

Rüveyda İncegül

ruveydaincegul26@gmail.com

5, 6, 7 ve 8’inci sınıflara uygun test kitabı ve okuma kitabı ihtiyacımız var.

Köy Öğretmeniyim. TEOG Kaynaklarına İhtiyacım Var.

Gamze Coşkun

ggamzecoskun@hotmail.com

Muş-Korkut-Güven Köyünde öğretmenlik yapıyorum. Öğrencilerimi TEOG sınavına hazırlıyorum, ancak kaynak kitapları yok. Ayrıca kütüphanemiz de yok. Kitap yardımı talep ediyorum. Teşekkürler.

Şehit Barış Öztürk Ortaokulunda Kitap Kampanyası Başlattık.

Ergin Duran

Ergindrn@gmail.com

Merhabalar. Ben, Osmangazi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü 4’üncü sınıf öğrencisiyim. Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında, Şehit Barış Öztürk Ortaokulunda kitap kampanyası başlattık. Bu kapsamda, ortaokul seviyesine uygun; hikaye, roman, deneme, konu anlatımlı dergi, kitap, soru bankası vb. envanterlere ihtiyacımız var. Şu anda okulda hiç kitap yok. Biz, bu bağlamda bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Bu aşamada, eğer bir çocuğu gülümsetebilirsek, dünyalar bizim olur. Katkılarınız için şimdiden teşekkürler.

Adres: Şehit Barış Öztürk Ortaokulu, Ertuğrul Gazi Mahallesi, Türeli Sokak, No:11, Polis Kantini, Tepebaşı/Eskişehir.

Köy Okuluna Yardım!..

Gülşah Kaya

glsh799@gmail.com

Biböl-Karlıova-Bahçeköy Okulunda matematik öğretmeniyim. Ögrencilerimin maddî durumları çok kötü. Her tür bağışınızı bekliyoruz. Teşekkürler.

Roman, Hikaye ve TEOG Sınavına Yönelik Kitap İhtiyacı...

Ümit Bayın

umit_baal@hotmail.com

Rehber öğretmenim. Ortaokula yönelik (5, 6, 7 ve 8’inci sınıflar) roman, hikaye ve TEOG sınavına yönelik kitaplara ihtiyacımız var. Desteğiniz için şimdiden çok teşekkürler. :)

Okulumuzun Kütüphanesinde Eksiğimiz Çok!..

Berat Şahin

askn-adresi61@hotmail.com

Ben, Kocaeli-Çayırova Şehit İlhan Küçüksolak Anadolu Lisesi okul başkanıyım. Okul başkanı seçilirken vaatlerim arasında kütüphanemizde neredeyse hiç bulunmayan kitapları yenilemek ve eksiklikleri gidermek de vardı. Arkadaşlarım bana güvendi ve okul başkanı oldum. Şimdi de sözümü yerine getirmek istiyorum .Yardımlarınızı bekliyorum. Her tür kitap işimize yarıyacaktır. Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Kitap ve Kırtasiye Yardımı...

Sümeyra Demir

demir.19661@hotmail.com

Merhabalar. Ben, Bingöl’ün Genç İlçesine yatılı bir okula rehber öğretmen olarak atandım. Öğrencilerimin birçoğunun her türlü yardıma gerçekten çok ihtiyacı var. Bazıları evlerine yürüyerek gidiyorlar. Yaklaşık bir saat yürüyenler bile var. Çoğunun çantası yok. Kitaplarını poşetlerle taşımaya çalışıyorlar. Onlar için odamda mini bir kütüphane oluşturmak istiyorum. Her türlü kitap ve kırtasiye yardımlarınızı bekliyor olacağım. :)

Hikaye Kitabı Yardımı...

Esra Ayrılma

esra_ayrilma@hotmail.com

Bir köy okulunda birinci sınıf öğretmeniyim. Öğrencilerimin okumasını geliştirmeleri için birinci sınıflara uygun hikaye kitabı arıyorum. Elinde olan varsa yardım edebilirse çok memnun olurum.

YGS-LYS Sayısal Kitapları...

Musa Opçin

liseli_1963_21@hotmail.com

Merhabalar. Kardeşim için YGS-LYS Sayısal bölümü kitaplarına ihtiyacımız var. Elinde bu kitaplardan bulunanlar irtibata geçerse çok seviniriz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Ortaokul Öğrencileri için Kitap Yardımı...

Vessel Karani Yıldız

pansus@hotmail.com

Herkese merhaba. Ben, bir köy okulunda öğretmen olarak çalışıyorum. Burada imkanlar kısıtlı olduğu için birçok konuda yetersizlik var. Bunlardan biri de öğrencilerin okuması için yeterli sayıda kitap olmaması. Her gün yanıma kitap için öğrenci geliyor fakat bir çoğu eli boş dönüyor. Ortaokul düzeyinde kitap bağışında bulunmak isteyen varsa lütfen benimle iletişime geçsin. Teşekkürler.

TEOG Kitap İhtiyacı...

Büşra Yıldırım

busrayldrm6093@hotmail.com

Ben Diyarbakır’da bir köy okulunda öğretmenlik yapıyorum. 8’inci sınıf öğrencilerimizin çoğunun maddî sıkıntıdan dolayı kaynak kitapları yok. Bu konu ile ilgilenenlerin yardımlarını bekliyoruz.

Köy Okulu için Kitap Yardımı...

Mustafa Uslu

mustafauslu_@hotmail.com.tr

Mersin-Mut Göksu Ortaokulunda kütüphane kurmaya çalışıyoruz. İlkokul ve ortaokul seviyesinde kitaplara ihtiyacımız var. Yardımcı olursanız, hem öğretmenler hem de öğrenciler olarak çok seviniriz.

Köy Okuluna TEOG Sınavı İçin Kitap Yardımı...

Hatch Esra Mutluay

esra_mtly@hotmail.com

Van-Tuşba'da bir köy okulunda görev yapmaktayım. Okulumuzdaki sekizinci sınıf öğrencileri için TEOG hazırlık kaynak kitaplarına ihtiyacımız var. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Toplumsal Duyarlılık...

Barış Yıldırım

byplus11@gmail.com

İyi Günler. Ben, Tokat-Gazi Osman Paşa Üniversitesinde sosyal bilgiler öğretmenliği öğrencisiyim. Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında, Tokat’ın ilçe okullarından birine kitap yardımında bulunmak istiyoruz. Elinizde 1-5’inci sınıfa uygun hikaye kitapları varsa yardımlarınızı bekliyoruz. Saygılar...

Miniklerin Kitap Ağacına İhtiyacı Var.

Ezgi Yıldız

yldzezgi91@gmail.com

Van-Erciş Kadirasker köyünde sınıf öğretmeniyim. Okulumuzda bir kütüphane kuracağız. Öğrencilerimizin, başta hikaye kitabı olmak üzere her tür kitaba gereksinimi var. Bu miniklerin her birinin, birer kitap ağacı olması için, kitap fidanı dikmesine yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Lise Kütüphanemize Kitap Bekliyoruz.

Serpil Uğur Bora

pdrserpil@gmail.com

Tekirdağ, Saray, Büyükyoncalı Çok Programlı Anadolu Lisesi Rehber ve Psikolojik Danışmanıyım. Okulumuz kütüphanesi için her türlü kitap ihtiyacımız var. Bağışlarınızı bekliyorum.

Sivas Suşehri Kütüphanesi...

Salina Şahin

ed_saliha@hotmail.com

Sivas-Suşehri İlçesinde üniversite okumaktayım. İlçe kütüphanesinde sadece eski kitaplar mevcut. İnsanları okumaya sevk edebilmek, kitapların onlara daha çok hitap edebilmesi için genelde günümüz romanları olmak üzere yapabileceğiniz her tür roman yardımı talep ediyorum.

Erzincan-Çayırlı'da Acil Kitap İhtiyacı...

Yusuf Getmez

yusufgetmez.28@gmail.com

Merhaba. Erzincan-Çayırlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Okul kütüphanemizin kitap sayısı ve türü (roman, hikaye, şiir, dergi, YGS-LYS, vb. ) yeterli olmadığı için, sizlerden bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum. Öğrencilerim adına şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum. İyi günler, iyi çalışmalar.

Okulumuza Kitap Bağışı İstiyoruz.

İbrahim Dağ

dagibrahim1@hotmail.com

Okulumuzda kitap okuma alışkanlığını yaygınlaştırmak için; roman, hikaye ve 100 Temel Eseri de içerebilecek her türlü kitaba acil ihtiyacımız var. Yardımcı olursanız, bütün öğretmen ve öğrenciler size minnettar kalacaktır.

Adres: Çamlıdere Ortaokulu, İkiağız Köyü, Haliliye/Şanlıurfa

Afyon'da Köy Okuluna Yardımlarınızı Bekliyorum.

Duygu Kiriş

duygucaylak@hotmail.com

Afyon' da, küçük bir köy okulunda Türkçe öğretmeni olarak çalışıyorum. Okulumuzda kütüphane yok. Sınıf kitaplıklarımızda bile doğru dürüst kitap yok. Bu yüzden; roman, hikaye, şiir kitaplarına özellikle de100 Temel Esere ihtiyacımız var. Yardımlarınızı bekliyoruz.

Adres: Akören Ortaokulu, İhsaniye/Afyonkarahisar

Kitapların Dünyasında Herşeyden Uzaklaşma Çabası...

İlknur Çetinkaya

ilknur_jele@hotmail.com

Köy okulunda görev yapıyorum. Anasınıfından 8’inci sınıfa kadar tüm kademeler bulunmakta. İlkokul ve ortaokul düzeyinde hikaye kitapları, anasınıfı için de boyama ve etkinlik kitaplarına ihtiyacımız var.

Ortaokul Seviyesinde Kitap İhtiyacı...

Fadime Özkaya Furtana

fdk_helen55@windowslive.com

Ortaokul öğrencilerinin okuyabileceği, roman ve hikaye kitaplarına ihtiyacımız var.

Okul Kütüphanemize Yardım...

Mutlu Şahin

muallimmutlu@hotmail.com

Okulumuza kütüphane kurduk. Köy okulu olması münasebetiyle maddi imkanlarımız sınırlı. İlkokul 3 ve 4’üncü sınıf hikaye kitaplarına ihtiyacımız var.Yardım ederseniz seviniriz. Hoşçakalın.

Şehit Halil Gelen İlkokulu, Celaller Köyü, Çamardı/Niğde

Diyarbakır'da Bir Köy Okuluna Yardım.

Tuğçe Doğan

tugce_dogannn@hotmail.com

Diyarbakır İlinde bir köy okulunda görev yapıyorum. Hem ilkokul hem ortaokul olan okulumuz yeni olduğu için kütüphanemiz bomboş. Kitap yardımlarınızı bekliyoruz.

Okul Kütüphanemize 100 Temel Eser Bağışı...

İlknur Sezgin

ilknurgulenc@hotmail.com

İyi günler. Ben, Batıkent Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde edebiyat öğretmeniyim. Okulumuz 2014-2015 eğitim öğretim yılında açıldı. Bundan dolayı, bir çok bakımdan eksiklerimiz var. Bunların başında da okul kütüphanemiz geliyor. Kütüphanemizde Türk ve Dünya klasiklerinde ciddi eksiklerimiz var. Bunları satın alabilecek maddi durumumuz da yeterli değil. Sizlerden okulumuz kütüphanesine kitap bağışında bulunmanızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Adresimiz: Turgut Özal Mahallesi 1940. Cadde No:29 Batıkent/Yenimahalle/ Ankara

Geleceğe Işık Tutmak için Kitap İstiyoruz.

Nurullah Kaçmaz

manisa_26@outlook.com

Merhabalar. Erciş Arif Nihat Asya Anadolu Lisesinde Edebiyat Öğretmeniyim. Okulumuza açmış olduğumuz kütüphaneye kitap yardımlarınızı bekliyorum. Okumaya hevesli öğrencilerimin isteğini geri çevirmeyeceğinizi umuyorum. Saygılarımla...

Şimdi, Her Cezaevi Birer Eğitimevi...

Burak Kartaloğlu

burakkartaloglu@gmail.com

Yakın tarihte hizmete açılan Fethiye T-Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumunda, 15-60 yaş aralığında bulunan insanlara hitap edebilecek her türlü kitaba ihtiyaç var. Topluma tekrar kazandırmak için çaba sarf ettiğimiz hükümlü ve tutuklularımızın zihinlerinde, aydınlık gelecek için, bir tohumda siz ekmek isterseniz yardımlarınıza ihtiyaç duymaktayız.

Adres: Fethiye T-Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü, Eşen Mah., Seydikemer İlçesi/Muğla

TEOG Sınavı için Kaynak Kitap İhtiyacı...

Ola Baran

oya-baran@hotmail.com

Ağrı-Patnos-Bozoğlak Köyü 8’inci sınıf öğrencilerinin TEOG sınavı için kaynak kitaplara ihtiyaçları var. Bu konuyla ilgilenenler bana ulaşırsa sevinirim.

İlkokul Seviyesinde Hikaye Türü Kitap ve Kırtasiye...

Yakup Kaya

yakup-kaya83@hotmail.com

Ağrı İli, Patnos İlçesi, Yukarı Kamışlı Köyü ilkokulunda, ilkokul seviyesinde hikaye türü kitap ve kırtasiye ihtiyacımız var. 110 öğrencimiz var. Şimdiden teşekkürler.

Köy Okulu Kütüphanesi için Kitap...

Yusuf Drek

nasradincocuk@gmail.com

Merhabalar. Bir köy okulunda çalışıyorum. Okulumuzun kütüphanesinde, çocukların seviyesine uygun çok az kitap var. 10-15 yaş arası çocukların okuyabileceği (100 Temel Eser, Çocuk Kitapları, Şiir vb.) kitaplardan yollarsanız bizi çok mutlu edersiniz. Teşekkürler.

Evim, Evbahçe vb. Dergi İhtiyacı...

Erdal Özden

erdalpan2015@gmail.com

Amatör olarak ev ve bahçe dekorasyonu ile ilgileniyorum.Yeni fikirler edinmek için; Evim, Evbahçe gibi dergileri okumayı, incelemeyi seviyorum. Hobime destek olmak için dergilerinizi bağışlarsanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

Bir Köy Okuluna Kütüphane Kurmak...

Merve C.

laznur_09@hotmail.com

İyi günler. Uşak Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği öğrencisiyiz. Topluma Hizmet dersimiz kapsamında, bir köy okuluna kütüphane kurmak istiyoruz. Kitap bağışı yapmak isteyenlerin yardımlarını ya da fikirlerinizi bekliyoruz. Her şey için teşekkürler.

Okumaya İhtiyacımız Var!

Musa Opçin

liseli_1963_21@hotmail.com

Merhabalar. Ben, sınıf öğretmenliği yapıyorum ve şu an 1’inci sınıfları okutuyorum. Meslekte daha yeniyim. Malum; 1’inci sınıf, çockların okuma yazma ve temel becerileri öğrendiği süreçtir. Şükürler olsun ki öğrencilerim ki okumaya geçtiler ama okuma hızları gerçekten çok düşük. Bunu; hızlı okuma metinleri, şiirler, tekerlemeler, vb. şeylerle elimden geldiğince artırmaya çalışıyorum. Ama yeterli olmuyor. Özellikle, hiç hikaye kitabı okuyamıyoruz. Çünkü bulunduğum yer dolayısıyla velilerimden para isteyip kitap alamıyoruz. Sizden, ilkokul öğrencilerine yönelik hikaye kitapları istiyorum. Elinde kitap olanlar, lütfen bu isteğe duyarsız kalmasın. Özellikle de 1’inci sınıfa yönelik hikaye kitapları olursa çok sevinirim.

Anasınıfımızda Birkaç Kırık Dökük Oyuncaktan Başka Bir Şey Yok!

Muhittin Karakuş

tolga274003@hotmail.com

Şırnak’ın Cizre İlçesine bağlı Yakacık Köyü İlk/ortaokulunda müdür olarak görev yapmaktayım. Okulumuzun ana sınıfı yeni açıldı ve çok eksiği var: Özellikle oyuncak ve kırtasiye malzemesi... Sınıfta, birkaç kırık dökük oyuncaktan başka bir şey yok. Yapacağınız küçük yardımlar miniklerimizi çok mutlu edecek. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

İhtiyaçlarımız:
- Keçeli boyama kalemleri, pastel boyalar, kuru boyama kalemi, sulu boya ve fırçaları,
- Boyama etkinlik kitapları, dökümanları (boyama kitapları),
- Duvar çıkartmaları (ana sınıfı duvarları için), çizgi film kahramanları, sayılar, meyveler vb.,
- Oyun hamuru
- Dosya ve grafon kağıdı,
- Yapıştırıcı,
- Eğitsel oyuncaklar,
- beş yaş üstü oyuncaklar (en çok gereksinimiz olan).