KitapAğacı.org

Karanlığa bir ışık da siz yakın.

GÜNÜN İPUCU

Bağışlarınızı, kitap yardımı olduğunu belirtmek kaydıyla, PTT Kargo ile indirimli olarak gönderebileceğinizi biliyor musunuz? Bunun için her PTT şubesi değil ancak merkez PTT kargo şubelerine, paketin ağzı açık şekilde (içini göstererek) başvurmanız gerekmektedir.

İlanınızın burada görüntülenmesini istiyor musunuz?

KitapAğacı.org sizi karanlığa bir ışık yakmaya davet ediyor.
Lütfen İlan Ver bağlantısına tıklayarak kitaba gereksinimi olanları kitapla buluşturmaya başlayın.
Bu sitede vereceğiniz tüm ilanlar ücretsizdir.

Çaldıran'da Masal ve Hikaye Kitabı İhtiyacı...

Muhammet Köse

muhammetkose5565@gmail.com

İyi günler. Ben, Van'ın Çaldıran İlçesinde sınıf öğretmeni olarak çalışmaktayım. 23 öğrencim var ve maddî durumları iyi değil. 1 ve 2’nci sınıf hikaye ve masal kitapları talep ediyoruz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.


Ortaokul Öğrencilerim İçin...

Ümmühan Erdoğan

ummuhanozturk_28@hotmail.com

Merhaba. Şebinkarahisar Yavuz Selim Ortaokulunda sosyal bilgiler öğretmeni olarak görev yapıyorum. Taşımalı eğitim veren okulumuz öğrencilerinin %95'i köylerden gelmekte olup çoğu ekonomik olarak yetersiz imkanlara sahip. Ben bir öğretmen olarak, öğrencilerime maddî ve manevî olarak elimden geleni yapmaya çalışmaktayım. Ama, maalesef bu yeterli değil... Öğrencilerimin başarısını artırmak için test ve yardımcı kaynak kitaplara ihtiyacımız var. Sizlerden, bu hususta yardım talep ediyorum. Umarım bu mesajımı dikkate değer bulur ve iletişime geçersiniz. Saygılarımla.


“Aydınlık Yarınlar İçin” Kitap Bağış Kampanyası

Pınar Yetiş

pinaryetis@hotmail.com

Merhaba. Öğrencilerimin hepsi topluma faydalı olabilecek çocuklar. Fakat, yaşanılan maddî sıkıntılar öğrencilerimi gelecek adına kaygılandırıyor. Gelin el ele verelim, bu öğrencilerimize yardım eli uzatalım. Sizlerin de, geleceğimiz olan çocuklarımıza katkınız olsun. Böylece, 14-17 yaş arası gençlerimize yeni ufuklar açacak, yeni değerler kazandıracak yeni bilgiler ışığında; özgüvenli, değerlerine sahip çıkan, üretken, sorgulayan, eleştiren ve bilinçli bireyler olmalarını sağlayacak bir pencere aralayalım. Okulumuzun ve gençlerimizin; Dünya Edebiyatı Klasiklerine, Türk Edebiyatı Klasiklerine, Güncel Romanlara, kırtasiye malzemelerine ve eğitimde kullanabileceğimiz projeksiyon cihazlarına ihtiyacı var. Yapılacak yardımlar, okumaya ihtiyaç duyan geçlerimizi mutlu edecek ve eğitimde fırsat eşitliği sağlanmasında bizlere yardımcı olacaktır. Yüce Atatürk "Bütün ümidim gençliktedir." derken, gençliğin deli akan kanının, enerjisinin, hayal dünyasını kullanma gücünün önemli olduğunu vurguluyor. Ben de Atatürk'ün evladı olarak sizleri, hitap ettiğim gençliğe kitap okumayı sevdirmek için harekete geçmeye davet ediyorum.

Adres: Şahinbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Gaziantep.


Malatya'da Kitap İhtiyacı!

Zeynep Asya Höbere

turkusevdam@hotmail.com

Malatya Mustafa-İclal Başer Anadolu Lisesi Kütüphanesinde kitap ihtiyacı var: İngilizce ve Türkçe hikaye, roman, sözlük vb...Kütüphanemiz var Kitabımız Yok!

Gültekin Yücel

gyucel@ogu.edu.tr

Eskişehir-Seyitgazi Şehit Mustafa Akbaş İlkokulumuza, proje kapsamında Z-Kütüphane kuruldu; fakat kitap sayımız yetersiz. Bir Çin Atasözü “Kitapsız büyüyen çocuk, susuz büyüyen bitkiye benzer.” der. Yardımseverlerden kitap desteklerini bekliyoruz. Şimdiden teşekkürler.

Adres: Şehit Mustafa Akbaş İlkokulu, Nasuh Yayalan Cad., No:6, Seyitgazi/ESKİŞEHİRYeni Yapılan Okulumuza Kitap Yardımı...

Hakan Elitaş

elitas_hakan@hotmail.com

Bu yıl faaliyete geçen Van-Gürpınar-Kırkgeçit Ortaokulu öğrencileri acil olarak kitap yardımlarınızı bekliyor. Gerek sınav kaynakları olsun, gerekse okuma amaçlı roman, hikaye vb. türden kitap bağışlarınız çocuklarımızın geleceğinin inşasında katkınızın olmasını sağlayacaktır. Lütfen gereken ilgiyi gösterelim!KPSS Kitabı İhtiyacı...

Seçil Ceylan

secil_cyln@hotmail.com

2010-2014 arası KPSS lisans düzeyi soru bankalarına ihtiyacım var. Elinde ÖABT ve AÖF edebiyat kitapları olup da vermek isteyen olursa sevinirim. Teşekkürler.


Karanlığa Bir Kitap Uzat, Bir Işık Yak...

Emine Alkan

eminealkn.ea@gmail.com

Okulumuz, Kahramanmaraş'a 50 km uzaklıkta bir köy okulu. Merkeze olan uzaklık nedeniyle okulumuz tam bir unutulmuşluk içinde. Bu nedenle; okulumuzda kendi çabalarımızla bir kütüphane oluşturmak ve “cehalet” denen karanlığı yırtmak için bir nebze olsun ışık tutmak istiyoruz. Onlara farklı pencereler açmak gayreti içindeyiz. Böylece, “Karanlığa bir Kitap Uzat, Bir Işık Yak” diyerek yola çıktık. Ortaokul seviyesinde okunabilecek her türlü kitap, dergi ve materyal konusunda desteğinizi bekliyoruz. Teşekkürler.


Kitap ve Kırtasiye Malzemesine İhtiyacımız Var! :(

Fesih Turan

fesihdiyadin@hotmail.com

İyi günler. Ağrı'nın Diyadin İlçesinde sınıf öğretmeni olarak çalışmaktayım. 35 öğrencim var. Öğrencilerimin maddi durumu iyi değil. Öyle ki kalem alacak para bulamıyorlar. Önümüz kış ve burada çetin kış şartları yaşanıyor. Öğrencilerimin çoğunun paltosu bile yok. İhtiyacımız çok: Giyecek, kırtasiye malzemesi, hikaye kitapları... Artık gönlünüzden ne koparsa... Yardımlarınız için şimdiden sonsuz teşekkürler.


Bartın-Turgut Işık Anadolu Sağlık Meslek Lisesine Yardım!

Hilal Badur

Hilalbadur74@gmail.com

Merhaba. Bartın-Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde biyoloji öğretmenliği yapmaktayım. Aynı zamanda, okulun Kütüphanecilik Kolu danışman öğretmeniyim. Kütüphanemizde çok az sayıda kitap var. Kendi imkânlarımızla, öğrencilerden 1-2 lira toplayarak yeni kitaplarda aldık. Çocukların, yeni gelen bu kitaplara çok fazla rağbet göstermesi bizi çok mutlu etti. Ancak, gerek okulun imkânları, gerekse öğrencilerin maddi durumları daha fazla kitap edinmemiz noktasında elimizi kolumuzu bağlıyor. Kütüphanemizi daha da büyütmek, kitap sayısı artırmak için sizlerden okul kütüphanemize yardım bekliyoruz.

Adres: Turgut Işık Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Bartın


Okulumuza Destek Olur musunuz?

Pınar Yalçın

ppinar63@gmail.com

Her türlü kitap, giysi, kırtasiye malzemeleri, hatta kitaplık yardımlarınız için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler...


Acil Kitap, Kırtasiye ve Giyecek İhtiyacı!

Ömer Altundağ

altundagomerpinar@gmail.com

Şanlıurfa’nın Eyyübiye İlçesine bağlı Mutlukaya köyünde oluşturacağımız kütüphanemizde kitap eksiğimiz bulunmakta. Ayrıca, kırtasiye malzemesi ve giysi yardımlarınızı da bekliyoruz. Çok acil!Kütüphanemize Katkıda Bulunmak İster misiniz?

Mehmet Dönmez

mehmetomu@hotmail.com

Şırnak'ın Cizre İlçesine bağlı Örencik Ortaokulunda Türkçe öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Mezra olmamız sebebiyle okul dışında hiçbir hanede İnternet bulunmamaktadır. Bu sebeple öğrenciler araştırma ödevlerini yapmakta sıkıntı çekmektedir. Öğrencilerimin yararlanabileceği ansiklopedi, roman, hikâye, masal gibi kitaplara ihtiyacımız var. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

KitapAğacı.org Notu: Örencik Ortaokulunda, bilgisayar ve İnternet olanaklarının geliştirilmesi için bağışta bulunabilecekler de temasa geçsin lütfen...Köy Okullarına Kütüphane...

Metin Ülker

mtn__ulker@hotmail.com

Merhaba. İyi günler arkadaşlar. Köy okullarına kütüphaneler kurmak için sizlerden kitap desteği istiyorum. Gönderim ne kadar çok olursa, o kadar çok köy kütüphanemiz olacaktır. Çocuklar göndereceğiniz kitaplar ile daha iyi okuma alışkanlığı kazanacaktır. Şimdiden teşekkür ederim.Adıyaman-Besni Anadolu Öğretmen Lisesinde Kitap İhtiyacı...

Edasu Çulcu

culcuedasu@gmail.com

Ansiklopedi dışında, hikaye, roman vb. kitaplara ihtiyacımız var. Daha çok liseli öğrencilerin okuyabileceği tarzda kitaplar olursa seviniriz. Şimdiden çok teşekkür ederiz.Muş Güzel Sanatlar Lisesinde Kitap İhtiyacı...

Ersin Taş

ersintas.197800@gmail.com

Muş Güzel Sanatlar Lisesinde, okulumuzun yeni açılan kütüphanesi için kitap ihtiyacımız var.


Köy Ortaokuluna Kitap Yardımı...

Evindar Andiç

zarpanid@hotmail.com

Merhabalar. Ben, Diyarbakır’ın Silvan İlçesinde bir köy ortaokulunda öğretmenim. Öğrencilerimiz için hikaye kitaplarına ihtiyacımız var. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.


Okulumuza Kitap Lazım. Kütüphanemiz çok fakir.

Salih Şimşek

salih_simseko1@hotmail.com

Merhaba. Ben Adana-Aladağ-Kıcak Ortaokulu Matematik Öğretmeniyim. Okulumuza bulunan “Zenginleştirilmiş Kütüphane”miz, adı gibi zengin değil! Kitap yönünden çok çok eksiğimiz var. Yardımlarınız, Torosların eteğinde bulunan bu dağ köyümüzdeki öğrencileri çok mutlu edecİlkek. Yardımlarınızı bekliyoruz.


Çocuklarımızın Okumayı Sevmesi İçin...

Eren Günindi

david.ricardo52@gmail.com

İlkokul öğrencilerinin seviyelerine uygun her türlü kitap olabilir. Çocuklarımızın okumayı sevmesi için kitaplara ihtiyacımız var.


7'nci Sınıf Test Kitapları İhtiyacı...

Ayşe Akşit

ayseaksit_55@hotmail.com

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde bir köy okulunda öğretmenlik yapıyorum. Öğrencilerimin hiç test kitabı yok. Özellikle 7 ve 8’inci sınıflar için test kitaplarına ihtiyacımız var. İlginiz için teşekkürler.


Dörtdivan Anadolu Lisesi Kütphanesini Açmak İstiyoruz.

Ebru Öktem

ebruktem@outlook.com

Yeni açacağımız kütüphanemiz için her alanda kitaba ihtiyacımız var.


Malazgirt'in Bir Dağ Köyünde Kitap İhtiyacı!

Kamuran Eke

kamocan_49@hotmail.com

Merhabalar. Ben, Muş'un Malazgirt İlçesinin bir dağ köyünde öğretmenim. Bu köye gönüllü öğretmen olarak geldim. Okulun toplam öğrenci sayısı 13. Köydeki insanların maddi durumu yetersiz. Çocukların üstünde doğru düzgün bir palto ve ayağında doğru dürüst ayakkabısı yok. Sizden ricam, bu çocuklar için yardım elinizi uzatın. Yardımın büyüğü küçüğü olmaz. Kimin elinden ne geldiyse kabulümüzdür. Şimdiden çok teşekkürler.

İhtiyaçlar:
- Kışlık giyecek ve ayakkabı
- 1’inci sınıflar için okuma setleri ve kırtasiye malzemesi


Erzurum-Kazım Yurdalan İlkokulunda Kitap İhtiyacı!

Emine Aktaş

emine_yilmaz@windowslive.com

Erzurum-Kazım Yurdalan İlkokulunda çalışıyorum. Okulumuzun kütüphanesi olmadığı için öğrencilerimizi okumaya teşvik etmek zor oluyor. Okul çevresindeki ailelerin maddi durumları kötü olduğu için acil yardımlarınızı bekliyoruz.


Rıfat Ilgaz Ortaokulu Kütüphanesinde Kitap İhtiyacı!

Erkul Dalkılıç

erkul22@hotmail.com

Merhabalar. Esenyurt Rıfat Ilgaz Ortaokulunda Türkçe Öğretmeniyim. Okulumuz geçen sene yapıldı. 2000'e yakın öğrencimiz var. Öğrencilerimiz için bir kütüphane oluşturmaya karar verdik. Rıfat Ilgaz’a yakışır bir kütüphane olmasını istiyoruz. Kütüphanemiz için kitap bağışlarınızı bekliyoruz. Tek bir kitap bile bizim için çok önemli. Teşekkürler.

Adres: Rıfat Ilgaz Ortaokulu, Fatih Mah., Ünverdi Cad., 869. Sokak, No:17 Esenyurt/İstanbul


Gaziantep H-Tipi Cezaevindeki Mahkûmlara Kitap!

Taylan Kaya

tylankaya@mynet.com

Cezaevi dediğimizde, genel anlamda aklımıza sadece mahkumları kapalı alanlarda tutmak, dış dünyadan izole etmek ve özgürlüklerinden yoksun bırakmak gelmektedir. Ancak değişen ve gelişen cezaevi düşüncesinde; mahkûmların içeride kaldıkları zaman diliminde sağlıklı ve özsaygılı yaşamalarına, sorumluluk duygusu ve toplumun bir üyesi olarak potansiyellerini geliştirmelerine destek olacak faaliyet ve programlardan yararlanmak amaçlanmaktadır. Tutuklu ve Hükümlüler Cezaevinde kaldıkları süre içerisinde boş vakitlerinin büyük bir dilimini kitaplarla geçirmektedirler. Cezaevi kütüphanemizi yenilemek ve güncelleştirmek amacıyla Türkiye genelinde başlatılan kitap bağışı kampanyası kapsamında; roman, kişisel gelişim kitapları, edebi eserler, dergi vb. her türlü kitaba ihtiyaç duymaktayız. Ayrıca sinema gösterimi yapmakta olduğumuzdan, CD ve DVD bağışlarına da ihtiyacımız var. Göndereceğiniz tür türlü kitap ve film, bir insanı yeniden topluma kazandıracaktır. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür ederiz.
Adres: Taylan Kaya (Sosyal Hizmet Uzmanı), H Tipi Cezaevi Müdürlüğü, Gaziantep.


Okulumuzun Yardımlarınıza İhtiyacı Var!

Fehmi Köse

fehmi_kose68@hotmail.com

Merhabalar. Hakkari-Şemdinli-Konur Köyü-Dereyanı Mezrası İlk/Ortaokulunda görev yapmaktayım. Okulumuzda 350 öğrenci bulunmakta fakat kütüphanemizdeki kitaplar yok denecek kadar az. Öğrencilerimizin bilgi açlığını giderebilmek ve onların bu ülke için iyi birer birey olmalarını sağlayabilmek için karanlığa bir mum yakar mısınız? Onların yüzünde tebessüm oluşturacak her türlü yardım ve desteklerinizi bekliyoruz. Teşekkürler.


Atatürk Ortaokulunun Kitaba İhtiyacı Var!

İnanç Kılınç

inanci_87@hotmail.com

Arkadaşlar. Beş yıl köyde çalıştıktan sonra, bu yıl nihayet ilçe merkezine geçtim. İmkanların çok daha iyi olacağını düşündüğümden mutluydum. Ta ki okulu görene kadar... Okulumuz ilçe merkezinde olmasına rağmen çok bakımsız ve sahipsiz. Öğrencilerimizin tamamının (abarttığımı düşünmeyin) maddi durumu kötü. Dolayısıyla veli desteği de yok. Hayata zaten yenik başlamış bu çocuklarımızın geleceğini inşa ederken yardımlarınızı bekliyoruz. Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin. 5, 6, 7 ve 8’inci sınıf düzeyinde kitaba ihtiyacımız var. Şimdiden teşekkür ederiz.


Kitap Kampanyası...

Deniz Tekin

melisatekin35@gmail.com

Çalıştığım okul kütüphanesi için roman, hikaye ve şiir kitaplarına ihtiyacım var.


Çanaklı İlkokulunda Kitap ihtiyacı...

Sedat Dursun

wedatdursun@gmail.com

Birleştirilmiş sınıflı okulumuz için kullanabileceğimiz her türlü hikaye kitabı...


Okul Kütüphanesi için Destek Bekliyoruz.

M. Seval Dindar

orseval89@gmail.com

Lise öğrencilerinin faydalanabilmesi için, öncelikle dünya klasikleri ve başyapıt düzeyindeki roman türündeki kitaplara okulumuzda kuracağımız kütüphane için ihtiyaç duymaktayız.


Ağrı-Patnos-Aşağı Kamışlı İlkokulu Kitap İstiyor!

Gizem Uludağ

mystery.u92@hotmail.com

1, 2, 3 ve 4’üncü sınıflar için, hikaye kitabı ihtiyacımız var. Ayrıca 3. ve 4’üncü sınıflar için; test kitabı, Türkçe sözlük ve İngilizce sözlük ihtiyacımız var. Şimdiden teşekkür ederim.


Kitap Bağışı Almak İstiyorum!

Meryem Aydın

meryem_meryemgs@hotmail.com

Yapılacak bağışlar, bir köy okulu için... 1-8’inci sınıf arası; hikaye, roman, test ve çalışma kitaplarına ihtiyacımız var. Yardımlarınız, bizim için önemli ve değerli. Yardımı dokunacak herkese şimdiden teşekkür ederiz.


Eğitim Zincirinin Bir Halkası Olabilirsiniz!

Halime Bozkurt

halimefel@hotmail.com

Siirt'in Eruh İlçesinde bulunan Eruh Çok Programlı Lisesinde kütüphane bulunmasına rağmen kitap sıkıntısı yaşanmaktadır. Lise öğrencilerine yönelik üniversiteye hazırlık ve diğer kategorilerde kitap yardımı yapılırsa öğrenciler adına çok seviniriz. İlginiz için şimdiden teşekkürler.


Birleştirilmiş Sınıfa Yardım Bekliyoruz.

Özlem Toprak

ozlem-1446@hotmail.com

Birinci sınıf için ilk okuma-yazma setlerine ve ilk okuma kitaplarına ihtiyacımız var.


Nusaybin Yıldırım Ortaokulunda Kitap İhtiyacı...

Aydın Meral

meralofmeral@hotmail.com

Çocuk ve gençlik edebiyatına ilişkin yazınsal ürünlere gereksinimiz var. Katkınıza, paylaşımınıza şimdiden eyvallah!


Okul Kütüphanemiz Yok!

Bekir Türkaslan

bekir_x510@hotmail.com

Herkese iyi günler. Akkışla İlçesi Atatürk Ortaokulunda müdür vekili olarak görev yapmaya başladım. Okulumuz ilçe merkezinin tek ortaokulu. Kısıtlı imkanlarımız çocuklarımızın bilgiye ulaşmasına engel olmakta. Yardımsever vatandaşlarımızdan okul kütüphanesi kurmak için yardım bekliyoruz. İlginiz için öğrencilerim ve öğretmen arkadaşlarım adına şimdiden teşekkür ederim.


Mağaracık Ortaokuluna Kütüphane...

Fatih Yatkın

fatih_12121212@hotmail.com

Roman, öykü, masal, şiir, antoloji, biyografi, çocuklar için kitaplar, vb.


Birleştirilmiş Sınıflı Okula Yardım!

Burak Çomruk

b.comruk@hotmail.com

Birleştirilmiş sınıfta görev yapmaktayım. 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıflar için hikaye kitabı ihtiyacımız var. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.


İlkokul Hikaye Kitapları ve Kırtasiye İhtiyacı...

Ramazan Saray

r.saray@hotmail.com

1, 2, 3 ve 4’üncü sınıflar için hikaye kitapları ve kırtasiye malzemesi lazım. Yardımlarınızı bekliyoruz.


İlyasbey Fahri Aygün Ortaokulu Öğrencileri Okumak İstiyor!

Murat Güven

muratguven_tr@windowslive.com

Okulumun kütüphanesinin kitapları çok eski ve çocukların seviyesine uygun değil. Yardımlarınızı bekliyoruz. Okulumuz Kastamonu’nun Cide İlçesi, İlyasbey Köyünde de bulunan Fahri Aygün Ortaokulu. Okulumuzda 171 öğrenci var ve aileleri oldukça yoksul.


Lütfen Kitap Gönderin!

Aysun Yüksel

aysun--pdr@hotmail.com

Okul kütüphanemiz için ansiklopedi hariç her tür kitaba ihtiyacımız var. Ayrıca, YGS ve LYS kitapları da lazım.


Dicle'de Bir Köy Okuluna Yardım...

Mustafa Recep Durmuş

musti.efe.1245@gmail.com

Okulumuz Dicle'ye bağlı bir köy okulu. Okul kütüphanemiz için kitap ihtiyacımız var. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ediyorum.


Sarız Türk Telekom Yatılı Bölge Ortaokulunda Kitap İhtiyacı...

Hülya

hulya_dsdmr@hotmail.com

Merhaba. Sarız Türk Telekom Yatılı Bölge Ortaokulunda Türkçe Öğretmeni olarak görev yapıyorum. Ne yazık ki okul ve yurt kütüphanemizde öğrencilerimizin ihtiyacını karşılayacak kadar kitabımız yok. Bu konuda bize yardımcı olabilirseniz çok mutlu oluruz.


Okul Kütüphanemizi Güncellemek İçin...

İlknur Tunçay

ilknurtuncay19@hotmail.com

Havran Mehmet Çalışır Anadolu Lisesinde Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Okul kütüphanemiz çeşitlilik yönünden çok zayıf. Öğrencilerimizin seviye ve ilgilerine göre kitap seçip okuma alışkanlığı kazanabilmeleri adına yapacağınız bağışları bekliyoruz’.


Bir Işık Bekliyoruz!

Yunus Kılıç

yunuskilic004@gmail.com

Görev yaptığım okul, eğitim materyali ve donanım açısından yetersiz. Eğitimde kullanmak üzere; projeksiyon cihazı, yazıcı, perde ve 5, 6, 7, 8’inci sınıf seviyelerine uygun kitap ihtiyacımız var. Bu ihtiyaçları gidermekte, veliler ve çevremiz maddî anlamda yetersiz kalıyor. İhtiyaçlarımızın karşılanması için sizlerden yardım talep ediyorum. Yardım çağrıma ses verirseniz, ben ve öğrencilerim çok seviniriz. Çocuklarımızın geleceği bizlerin elinde. Sizlerin de desteğiyle, çocuklarımız için bir şeyler yapabilirsek ne mutlu bizlere. Yardımlarınızı bekliyoruz. Güneş burada da doğuyor ama inanın burayı ısıtmıyor. Buraların ısınması için, sıcak yürekli insanların el uzatması lazım. Lütfen! En azından bir projeksiyon cihazına çok ihtiyacımız var. Şimdiden teşekkür eder İyi çalışmalar dilerim.


Yeraltı Edebiyatı ve Şiir Kitapları Arıyorum.

Safanur Bol

safanurbol@gmail.com

Yerli ve yabancı şairlerden şiir kitaplarına ve yeraltı edebiyatı kitaplarına ihtiyacım var. Kafka ve Bukowski okumayı seviyorum. Kitaplarım tek dostumdur. Bu yüzden gerçekten değer veririm. Bireysel kütüphanemi oluşturmaya çabalıyorum. Yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkürler.


Janet Wallach'ın Çöl Kraliçesi Adlı Kitabını Arıyorum.

Abbas Demir

demir_75_969@hotmail.com

Janet Wallach'ın Çöl Kraliçesi adlı kitabını piyasada bulamadığım için, elinde bulunan duyarlı arkadaşların yardımcı olmasını rica ediyorum.


Elinde Yusuf Atılgan'ın Kitapları Olan Varsa, İletişime Geçebiliriz.

Ayşegül Çorok

aysegulcorok@gmail.com


Lise için Kitap İhtiyacı...

Dila Deniz Ağzıpak

diladeniz01@hotmail.de

Ben, Adana’da bir okulda Almanca öğretmeniyim. Öğrencilerimiz kitap okumaya pek meraklı. Ama, hem onların maddî yetersizliği hem de kütüphanemizin zengin olmayışı yüzünden kitap okuyamıyorlar. Okulumun adresini versem bize bağış yapabilir misiniz? Okulumuz yeni açılan bir Anadolu Lisesi...


ALES veya YDS Kitapları İhtiyacı...

Gülşen Güven

dgm5506@hotmail.com

ALES ya da YDS için İngilizce kitaplarına ihtiyacım var. Elinde olan varsa irtibata geçmelerini bekliyorum.


Gülüşleri Daim Olsun Diye... :)

Zeynep Karadaş

zeyno___karadas@hotmail.com

Hakkari-Çukurca-Üzümlü Köyü, Kaymakam Avni Kula İlkokulu; yazıcı, projeksiyon aleti, perde, kırtasiye malzemeleri, hikaye kitapları, test kitapları, yazlık-kışlık kıyafetler, ayakkabı, mont, oyuncak vb. yardımlarınızı ve umut dolu mektuplarınızı bekliyor. Kampanyamıza desteklerinizi bekliyoruz.


Ağrı-Ahmetbey İlkokulunda Okuma Seti, Kitaplık ve Kitap İhtiyacı...

Emre Buğur

emrebgr@gmail.com

Ağrı’ya 17 km uzaklıkta bulunan, merkeze bağlı Ahmetbey köyünde görev yapmaktayım. 18 öğrencili birleştirilmiş sınıf okutmaktayım. Köydeki öğrencilerin okuma seti alacak durumları yok. Tarım ve hayvancılıkla uğraşan köylü, uzun sert geçen kıştan dolayı kırtasiye malzemelerini bile karşılayamıyor. 5 tane 1’inci sınıf öğrencim var ve bunlar için okuma setine ihtiyacım var. Ayrıca, çok eski bir kitaplığım bulunuyor. Kitaplık ihtiyacım da var. İlginiz için teşekkür ediyorum.Köy Okullarına Kitap ve Kırtasiye Yardımı Projesi...

Büşra Işıklı

sklbusra@gmail.com

Merhaba. Ben, Mersin Üniversitesi Silifke İşetmecilik Yüksekokulunda okuyorum. Okulumuzun her yıl gerçekleştirdiği “Kardeş Okul” projesi için size yazıyorum: Biz, üniversite öğrencileri olarak elimizden geldiğince yardım etmeye çalışıyoruz ama yeterli olmuyor. Okulumuz, merkezden uzakta. Köy okullarının çoğu kötü durumda. Çadırda yaşayan öğrenciler var. Ailelerin gelir düzeyi düşük. İmkanlar çok kısıtlı. Fakat biz, çocuklarımızın geleceği için umut etmekten, çabalamaktan vazgeçmiyoruz. Sizden de bu konuda destek bekliyoruz. Bize yardım etme imkanınız varsa, umutla sizlerden geri dönüş bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.İlkokul Okuma Kitapları ve Anaokulu için Oyuncak İhtiyacı...

Ahmet Haki İpek

haki__63@hotmail.com

İlkokul ses grupları başta olmak üzere; çocuk hikayeleri, masalları vb. kitaplara ve ana okulu oyuncaklarına ihtiyacımız var.Sevgili Kitapseverler: Lütfen Okulumuza Yardım Edin!

İlayda Konca

ilayda_konca@windowslive.com

Türkiye'nin, bulunduğu ilçeye en uzak mesafede bulunan sayılı liselerden biri olan Kayseri Battal Topuz Lisesinde Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeniyim. Okulumuzun kütüphanesi kitap bakımından çok yetersiz. Sayısı 20'yi geçmeyecek roman-hikaye kitabı ve birkaç ansiklopedi dışında hiçbir kaynağımız yok. Öğrencilerim, okul idaremiz ve kendim adına sizlerden lise grubu test kitapları ve okuma kitapları rica ediyorum. Lütfen yardım elinizi uzatıp bizleri mutlu edin. Öğrencilerim kitap okumaya ve test çözmeye çok istekli, azimli çocuklar. Lütfen yardım edin. Basım hatalı kitaplarınıza da talibiz. Lütfen geri dönüş yapın. Şimdiden teşekkürler.Edebiyat, Tarih ve Sanat Dergilerinize Talibim.

Muhammet Demirakın

muhammet.demirakin@yahoo.com

Yoğun bir okurum. Eh! Bu memlekette kitap, dergi pahalı. Vatandaş; okumasın, aydınlanmasın, bilinçlenmesin! Her neyse... Edebiyata, sanata, kültüre felsefeye, tarihe aç biriyim. Bu açlığımı giderecek olan varsa sevinirim. Edebiyat, tarih, sanat, felsefe konularında her türlü derginize talibim. Yırtık, pırtık, solmuş, eski diye düşünmeyin. Benim için, okunur olması yeterli. Şimdiden teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum.Manisa'ya Test Kitabı Yardımı...

Fethi Türk

fethiturk84@hotmail.com

Okulumuzda, maddi durumu iyi olmayan bir çok öğrencimiz bulunmakta. 6, 7 ve 8’inci sınıf öğrencilerimiz için bol miktarda test yayınına ihtiyacımız var. Yardımlarınızı bekliyoruz.Şırnak-Cizre'de Acil Kitap İhtiyacı!

Muhittin Karakuş

tolga274003@hotmail.com

İyi günler. Bu yazı, size belki ulaşır belki ulaşmaz. Ben, kendi vicdanımı rahatlatmak istiyorum. Şırnak’ın Cizre İlçesine bağlı Katran Ortaokulunda (Köy Okulunda) fen ve teknoloji öğretmeniyim. Okulumuz bu sene yeni açıldı ve okulda sıra ve tahta dışında hiçbir şey yok. 5, 6, 7, 8’inci sınıflara ait, her dersten, tarihi geçmiş, eski yıllara ait test ve doküman veya yeni kitapları (roman, şiir, fark etmez) bize gönderirseniz çok sevinirim. Saygılarımla. İyi günler.Ağrı-Hamur-Seyithanbey Köyü İlk/Ortaokulunda Kitap İhtiyacı...

Aysun Yıldız

aysunyildiz92@hotmail.com

Ağrı'nın Hamur İlçesine bağlı Seyithanbey köyü öğretmeniyim. Okulumuza bir kütüphane kurmak istiyoruz. İlkokul-ortaokul düzeyinde kitaplara ihtiyacımız var. Yardımlarınızı bekliyoruz.Batman-Kozluk-Yukarı Kıratlı Köyü İlkokulunda Kitap İhtiyacı...

Hakan Bal

hakanbal4@hotmail.com

Batman-Kozluk-Yukarı Kıratlı Köyü İlkokulunda öğretmenim. Okulumuzda ana sınıfı ve ilkokul 4’e kadar öğrenci var. Öğrencilerimizin kitaba ihtiyacı var. Şimdiden teşekkür ederim.Her Çocuk Kitap Okumayı Hak Ediyor.

Rohat Akyol

rohat_akyol97@hotmail.com

Kütüphanesi olmayan okullar için kütüphane açmaya karar verdik. Ancak maddi durumumuz yeterli değil. Bize yardım edebilecek olan varsa mail adresimden ulaşabilir. Unutmayın: Her çocuk kitap okumayı hak ediyor. Saygılarımla...Okul Kütüphanesi Kurmak İstiyoruz.

Anıl Çakar

anilcakar81@gmail.com

7-10 yaş İlkokul seviyesinde çocuk kitaplarına ihtiyacımız var.

Adres: Akçakoca Esentepe İlkokuluBir Köy Okuluna Yardım...

Mehmet Utku Odabaşı

utku7049@hotmail.com

Merhabalar. Ben, Mehmet Utku Odabaşı. Selçuk Üniversitesi İnşaat Mühendisliği 3’üncü Sınıf öğrencisiyim. Bir grup arkadaş, Konya Başak Mahallesinde bulunan Mehmetçik İ.Ö.O.’na yardım yapmaktayız. İşe, giysi, kitap ve kırtasiye yardımı yapmakla başladık. Çevremizden toplayabildiğimiz kadar ve gücümüz yettiğince... Ancak bu yeterli değil. Eğer bize giysi, kitap ve kırtasiye gönderebilirseniz çok seviniriz. Oradaki öğrencilerin her türlü yardıma ihtiyaçları var. Şimdiden herkese teşekkürler.Bingöl-Solhan'da Acil Kitap İhtiyacı...

Pınar Özcan

pinarturkozu@gmail.com

İyi günler. Ben, Bingöl'ün Solhan ilçesinde matematik öğretmeniyim. Adım Pınar Özcan. Okulumuzun öğrencisi çok fazla. 5’inci sınıftan 12’nci sınıfa kadar tüm sınıflarımız mevcut. Öğrencilerimiz kitap okumayı çok seviyorlar. Ben de kütüphane kulübünde görev almaktayım. Öğrencilerime katkı olması için size yazmak istedim. Bize kitap yardımında bulunabilirseniz çok memnun oluruz. En kısa zamanda sizden cevap bekliyorum. Teşekkürler.

Adres: Solhan İmam Hatip Lisesi, Şehit Recep Battal Caddesi, No: 3, Yenimahalle, Solhan/BingölGelecek İnşa Ediyoruz.

Hüseyin Özdemir

hsynzdemir@gmail.com

Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesine bağlı Öncül köyünün Oymaklı mezrasında bulunan Şehit Polis Ferhat Avcı Ortaokulunun "Mutlaka gerekli olan bir çok şeyden mahrum olduğumuzun farkında bile olmayan masumlukta" öğrencileri için her türlü kitap, mont, ayakkabı, vb. yardımlarınızı bekliyoruz.Okuduğunuz Kitapları Benimle Paylaşır mısınız?

Seda Aktürk

soluklansak@gmail.com

Roman, şiir, deneme, kişisel gelişim vb. kitaplara ihtiyacım var. Lütfen bana ulaşın.Okulumuzda, Arapça Kaynaklara İhtiyaç Var.

Yunus Yılmaz

yunusgazii@gmail.com

İyi günler arkadaşlar. Ben, Sivas-Kangal Anadolu İmam Hatip Lisesinde öğretmenim. Okulumuz için geçen seneden beri kütüphane oluşturmaya çalışıyoruz. Bu çalışma kapsamında kütüphanemizin Arapça ile ilgili kaynaklara ihtiyacı var. Siz değerli arkadaşlardan yardım talep ediyorum. Eğer elinde Arapça ile ilgili kaynak olan varsa gönderebilir mi? Bu; ders kitabı, hikaye vb. kaynaklar olabilir. Şimdiden çok teşekkür ediyorum Allaha emanet olun.5-12 Yaş Grubu Hikaye Kitapları...

Zafer Yavuz

zaferyavuz55@gmail.com

Köy okulunda öğretmenlik yapmaktayım. 5-12 yaş grubu hikaye kitaplarına ihtiyacımız var. Okuma alışkanlığı açısından gönderirseniz sevinirim.


Şırnak-İdil-Yağmurca Köyüne Kütüphane...

Ahmet Eren

ahmeteren_1990@msn.com

Sizden bir ricam olacak: Sosyal Bilgiler Öğretmeni olduğum, Şırnak İlinin İdil İlçesindeki Yağmurca Köyü İlk/Ortaokuluna ufak da olsa bir kütüphane yapmak istiyorum. Bu doğrultuda sizden kitap yardımı istiyorum. Desteklerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Adres: Yağmurca Köyü İlk/Ortaokulu, İdil/Şırnak


Yeşeren Fidanlarımıza Bir Damla Su...

Hüsnü Çelik

husnucelik52@hotmail.com

Hepimizin evinde muhakkak okuyup da bir kenera bıraktığımız hikaye, roman ve dergiler, ayrıca dolaplarımızda kullanmadığımız kıyafetler vardır. Bunları bize yollamaya ne dersiniz? Her türlü kıyafeti kabul ediyoruz. Ayakkabıdan tutun da oyuncağa kadar aklınıza ne geliyorsa bizlere ulaştırabilirsiniz. Sadece öğrencilerimize değil ailelerine de vermek istiyoruz.

Adres: Kabataş Lisesi Fatsa cad.No: 2 Kabataş / Ordu


Yardımlarınızı Bekliyoruz.

Emre Akgün

emreakgun@hotmail.com.tr

Öğretmenliğimin ilk yılı. Okulumuz bu sene açıldı ve henüz bir kütüphanemiz yok. Öğrencilerle el ele kütüphanemizi kurmaya çalışıyoruz. Bu süreçte, sizlerin de desteklerini bekliyoruz. Genellikle roman türü kitaplara ihtiyacımız var.


Ağrı-Yalnızkonak Köyü İlkokulunda, Kitap ve Her Tür Malzemeye İhtiyacımız Var.

Ümit İkiz

umit_ikiz@hotmail.com

Merhabalar. Adım, Ümit İkiz. Ağrı İli Merkez ilçesine 28 km uzaklıktaki Yalnızkonak adlı birleştirilmiş sınıflı bir köy okulunda tek öğretmen olarak görev yapıyorum. Ben Sakaryalıyım ve Sakarya'dan bu tarafa ilk defa geçtim. Ve, Doğu ne demekmiş daha iyi gördüm anladım.
Öğretmeni baş göz üstüne koyan, her Allah'ın günü elindekinin birazını da öğretmenine, imamına yollayan, her gün “Eksik var mı?” diye soran bir halk var burada. Ve de bize emanet ettikleri çocukları. 27 öğrencim var. Burada, dağ başında zor şartlar altında kar-kış ortasında -35 derece soğuklarda eğitim öğretim yapmaya çalışıyorum.
27 öğrencimin hiçbirinin durumu iyi değil. Okula terlikle ve yırtık elbiselerle geliyorlar. Kırtasiye malzemesi bakımından da çok eksikleri mevcut. Bir çok yere başvurdum bu çocuklarımıza sahip çıkalım diye. Google'da köy okullarına yardım aramalarımda sizi de gördüm.
Sizden ricam bana yardımcı olmanız. 1 hikaye kitabı, 1 kalem de olsa, 1 bot da olsa bu çocuklarımı sevindirseniz size o kadar minnettar olacağım ki. Bu sayede, 27 gariban evladımızı sevindirmiş olacaksınız. Şimdiden teşekkür ederim. Haberlerinizi bekliyorum..
(Eğer sadece hikaye kitabı olarak yardım sağlayabiliyorsanız, 1 ve 2’nci sınıf düzeyi kitaplara ihtiyacımız var.)

Adres : Ağrı-Merkez Murat Bucağı, Yalnızkonak Köyü No: 28 (Okul)


Keşan'da Bulunan UBYO Kütüphanemizi Geliştirelim.

Emre Yiğit

e.y.kars@hotmail.com

Trakya Üniversitesi, Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Öğrencisiyim. Okulumuzun kütüphanesi vasat durumda. Bu durumu düzeltmek adına yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.


İskenderun'daki Okulumuza Kütüphane Kuruyoruz.

Ahmet Kısa

kisahmet@hotmail.com

Yeni açılan okulumuzun kütüphanesinde kitap ihtiyacımız var. Destek ve yardımlarınızı bekliyoruz.

Adres: Sarıseli Ç.İ.B. Recep Sami Yazıcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İskenderun, Hatay


Kardeşimin Acil Kitap İhtiyacı!

Sibel

sibe_lll54@hotmail.com

Merhaba arkadaşlar. Daha önce, bu sitede YGS-LYS kitapları ihtiyacım için sizlerden yardım ve destek istemiştim. Allah, hepinizden binlerce kez razı olsun. Bana yardımcı oldunuz. 13 yaşındaki 8’inci sınıf öğrencisi erkek kardeşim, önümüzdeki aylarda TEOG sınavına girecek. Fakat biz, kitap ihtiyacını karşılayamıyoruz. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Allah şimdiden hepinizden razı olsun. Babamız hayatta olmadıgı içini yardımlar sayesinde okumaya çalışıyoruz.


Kitaba Açım!

Hayrettin Adlığ

hayrettin_deniz_19@hotmail.com

Roman, hike, şiir...


Çaldıran-Yukarı Sağmalı Ana/İlk/Ortaokuluna Her Türlü Yardım!

Ekrem Demir

ekodemir_63@hotmail.com

Merhaba. Okulumuz, merkeze en uzak köy okullarından biri. Öyle ki; öğrencilerimiz senede bir kere Çaldıran'a gittiler mi, o gün onlar için bayram sayılır! Öğrencilerimizin çoğunun doğru dürüst giyecek elbise ve ayakkabısı dahi yok. Okulumuzun ve öğrencilerimizin imkanları çok kısıtlı. 1’inci sınıftan 8’inci sınıfa kadar her türlü; hikaye kitabı, roman, elbise, ayakkabı vb. şeylere ihtiyacımız var. Özellikle, anasınıfı için oyuncak ve kırtasiye malzemesine çok ihtiyacımız var. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Adres: Yukarı Sağmalı İlkokulu ve Ortaokulu, Çaldıran/Van


YGS-LYS Kaynaklarınızı Bekliyoruz.

İbrahim Mollavelioğlu

ibrahimmollavelioglu@hotmail.com

Öncelikle; en içten sevgilerimizi sunar, işlerinizde başarılar dileriz. Öğrencilerimize; dinî, ahlakî, insanî, millî değerlerimizi doğru olarak tanıtan eserlerle, YGS - LYS sınavlarına hazırlık kitaplarına ihtiyaç duyuyoruz. Bu konuda öğrencilerimize kaynak sunmakta yetersiz kalıyoruz. Siz saygıdeğer bağışçılarımızdan, okul kütüphanemize katkıda bulunmanızı rica ediyoruz. Okulumuz ve öğrencilerimiz adına, şimdiden teşekkür ederiz.


Okumak İstiyoruz ama Kitabımız Yok :(

Gamze Gül

gamzegul_ozgun@hotmail.com

İlköğretim düzeyinde hikaye kitaplarına ihtiyacımız var. Öğrencilerimin maddi durumları iyi olmadığından kitap almakta zorlanıyoruz. Onlar adına, şimdiden teşekkür ederim.


Karbeyaz Mahallesine Kütüphane!

Emrullah Aşkan

aaskann94@gmail.com

Hatay'ın Altınözü İlçesine bağlı Karbeyaz mahallesinde ikamet eden gençlerin, çocukların ve ilköğretimde okuyan öğrencilerin faydalanması için kütüphane kurmayı düşünüyoruz. Her türlü kitap yardımlarınıza ihtiyacımız var.


Bozkırın Çiçekleri Su Bekliyor!

Kaymakamlık AR-GE Birimi (Selçuk Yoğurtcu)

s.yogurtcu@gmail.com

İyi günler. Kırşehir-Çiçekdağı AR-GE biriminde görev almaktayım. Ögrencilerimize kitap okuma alışkanlığı kazandırmak üzerine bir proje yürütmekteyiz ve ilçe kütüphanemiz olmadığı için kitap ihtiyacımız var. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Türk ve Dünya Edebiyatı, 100 temel eser, Çocuk Klasikleri, Kütüphanede yer alabilecek her türlü içerik.


Nusaybin: Bir Kütüphanemiz Bile Yok!

Gül Değer Çelik

guldeger.celik@gmail.com

Ben Mardin'in Nusaybin ilçesinde Yıldırım Ortaokulunda Türkçe Öğretmeni olarak görev yapıyorum. Maddi imkansızlıklar sebebiyle hala bir kütüphanemiz yok. Çocuklarımın her şeyden önce okumaya ihtiyaçları var.Elimden geldiğince onları kitaplarla yakın tutmaya çalışıyorum; fakat benim kendi başıma yapacaklarım maalesef kısıtlı. Bu konuda naçizane desteklerinizi bekliyorum.


Kütüphanesiz!

Erdem Uludağ

eerdemuludag@gmail.com

Ana sınıfı, ilkokul ve ortaokul seviyesine uygun kitapların gelmesini can-ı gönülden istiyorum. Teşekkür ederim.1'inci Sınıf Öğrencilerimizin İlkokuma-Yazma Setlerine İhtiyacı Var!

Ali Yurdakul

a.yurdakul@mynet.com

Okulumuz bir köy okulu. Haliyle, ailelerin maddî imkanları kısıtlı. İlkokuma-yazma setlerinin de en ucuzu 30 lira. 11 tane 1’inci sınıf öğrencimiz için İlkokuma-yazma setlerine ya da en azından İlkokuma hikaye setlerine ihtiyacımız var. Yardımlarıyla çocukların ufkunun açılmasına katkıda bulunmak isteyenlerin irtibat kurmasını rica ediyorum.

Adres: Çamlıca Köyü İlkokulu, Gürün/SivasIsparta-Yalvaç Uygulamalı Bilimler Yüksekokuluna Kitap Bağışı...

Mihriban Arslan

m-arslann@hotmail.com

Merhaba. Ben, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Yalvaç Büyükkutlu Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu öğrencisiyim. Ayrıca, okulumuzun kütüphanesinde kısmî zamanlı çalışmaktayım. İlçede olmamızdan kaynaklanan birçok eksiğimiz var. Ama bunlardan en büyüğü üzücü olanı kütüphanemizin çok fakir olması. Öncelikle; roman, KPSS, ALES gibi kitaplar olmak üzere, bağışlayabileceğiniz güncel kitaplarınıza talibiz. İlginiz için şimdiden teşekkürler.Gaziantep Arif Nihat Asya Anadolu Lisesine Kitap...

Abdullah Sarıgül

abdullah_271991@hotmail.com

Ben, Gaziantep Arif Nihat Asya Anadolu Lisesinde, kütüphanede görevli engelli memurum. Maalesef kütüphanemizde yeterli kitap (roman, YGS-LYS kitapları, vb.) yok. Sizlerden ricam; kitap yardımı yapmanız.İlköğretime Mini Kütüphaneler...

Hakim Polat

siyawii@hotmail.com

Merhaba kitap dostları! Şanlıurfa’nın Ceylanpınar İlçesine bağlı Akbulut köyünde, yeni yapılmış bir ilköğretim okulunu, bir grup arkadaşla ziyarete gittiğimizde, okulun kütüphanesinin olmadığını gördük. Arkadaşlar arasında, buraya mini bir kütüphane yapabilir miyiz diye düşündük. Şu an böyle bir çalışma içindeyiz. Hikaye ve roman tarzı kitaplarınızı buraya göndererek destek olmanızı rica ediyorum. Destek olmak isteyen arkadaşlara şimdiden can-ı gönülden teşekkür ederim.Öğrencilerim İçin Kitaba İhtiyacım Var.

Çiğdem Demir

yorgun_sevdaklp@hotmail.com

Hikaye, kişisel gelişim, dinî, kısaca öğrencilerimizin okuyabileceği türde kitaplara ihtiyacımız var."Bir Kitap da Benden" Projesi...

Lokman Hekim Balal

lbalal@mynet.com

Saygıdeğer kitap dostları: Ben, Diyarbakır’ın Ergani İlçesinde sosyal bilgiler öğretmeniyim. Okulumuzda kitap büyük bir eksiklik. Biz öğretmenler olarak, öğrencilerimize ayda birkaç kitap hediye etmenin ötesine geçemiyoruz. Siz kitap dostu kardeşlerimizi, ‘’Bir Kitap da Benden’’ adını verdiğimiz kitap toplama kampanyamıza katılmaya davet ediyorum. İlginize, şimdiden teşekkürler.Nazilli Öğrenci Derneğine Kitap Yardımı...

Azat Bağlu

azad_baglu@hotmail.com

Merhaba arkadaşlar. Aydın-Nazilli Öğrenci Derneğimizin kitap ihtiyacı var. Kütüphane kurmayı amaç edindik. Her tür kitaba ihtiyaç var: Öncelikli olarak; roman ansiklopedi vb. yararlı kaynaklar...Afşin'de Kitap İhtiyacı...

Mehmet Gülaç

meja0131@hotmail.com

İlkokul ve ortaokul düzeyinde (özellikle 1’inci sınıf için) hikaye ve kaynak kitaplarına ihtiyacımız var.

Adres: Küçüktatlar Deniz Feneri İlkokulu ve Ortaokulu, Küçüktatlar Köyü, Afşin/KahramanmaraşÜniversiteye Hazırlanan Öğrencilerimiz İçin...

Emre Ünsal

emre_unsal_@hotmail.com

Samsun Asarcık Anadolu Lisesinde Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeniyim. Samsun denince akla gelişmiş bir yer geliyor; fakat bulunduğum ilçe merkeze uzak küçük bir yer. Öğrencilerimiz yatılı ve maddi imkanları çok kısıtlı. YGS-LYS'ye hazırlanan öğrencilerimizin kaynak sıkıntısı var. Bu konuda bize; YGS-LYS deneme testleri, sayısal-sözel-eşit ağırlık-yabancı dil alanları için soru bankaları, konu anlatımlı kitap ve fasikül gibi kaynak kitaplar konusunda yardımcı olursanız çok seviniriz. İnanın, öğrencilerimizin ciddi manada ihtiyaçları var.

Adres: Asarcık Anadolu Lisesi, Asarcık/Samsunİlkokulumuz İçin Çoçuk Hikaye ve Şiir Kitapları...

Abdurrahman Topal

abdorrahmantopal@hotmail.com

İlkokulumuz öğrencileri için kitaba ihtiyacımız var. Genel olarak; çocuk kitapları, şiir ve hikaye kitaplarına gereksinim duyulmaktadır. Yapacağınız kitap bağışları, çocuklarda büyük bir sevinç uyandıracak ve okumaya daha duyarlı birer birey olmalarını sağlayacaktır. İhtiyacımızı duyurmamıza vesile olduğu için KitapAğacı.org'a teşekkür ediyorum.Fırat Üniversitesinin Projesine Siz de Katkıda Bulunun!

Cevdet Dicleli

ddcevdet@gmail.com

Merhabalar Arkadaşlar. Bizler, Fırat Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği 3’üncü sınıf öğrencileriyiz. Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında, grup arkadaşlarımızla birlikte bir ilkokulun kütüphanesini düzenleyip kitap yardımında bulunacağız. Bu amaçla kendi aramızda bir miktar para topladık. Ancak, bu parayla alınacak kitaplar kütüphane için yeterli değil. Bizlere, özellikle ilk ve ortaokul seviyesine uygun çocuk kitapları lazım. Sizler de, kitap bağışında bulunarak bize yardımcı olursanız çok seviniriz.Kızlarımız İçin Bir Umut da Siz Olun!

Ceylan Kan

kanceylan@gmail.com

Merhabalar. Van Nene Hatun Kız Meslek Anadolu Lisesinde görev yapmaktayım. Okulumuz, deprem sonrası yeni yeni toparlanabilmiş bir okul. İmkanlar dahilinde bir okul kütüphanesi kurduk. Fakat, nitelikli kaynak sıkıntımız var. Kızlarımıza okutacak roman bulamıyoruz. Lütfen destek olalım. YGS-LYS kaynaklarına, roman ve şiir kitaplarına, mesleki gelişim kitaplarına acil ihtiyacımız var. Kırtasiye malzemesi gönderebilecek arkadaşlar var ise memnun oluruz. Çünkü, okulumuzdaki öğrencilerin hemen hemen hepsinin maddi durumu kötü. İnanıyorum ki, sizin desteklerinizle raflarımız dolacak.
Adres: Şerefiye Mah. Ayaz Sok. Nene Hatun Kız Meslek Anadolu Lisesi-Van


Her Kitap Bir Dünya!

Beyazıt Genç

byztgnc@hotmail.com

Gaziantep-Nurdağı Nurten Öztürk İlkokulunda, seviyeye uygun bağışlayacağınız her türlü kitap için şimdiden teşekkür eder saygılarımı sunarım.Okumaya İhtiyacımız Var!

Pınar Aksoy

pinar-68-68@hotmail.com

Merhaba. Sarıkamış'ta birçok köy okulunun ciddi kitap sorunları var. Kaymakamlık bünyesinde elimizden geldiği kadar her okula bir kütüphane kurmaya çalışıyoruz ama ne yazık ki yeterli olamıyoruz. Göndereceğiniz bir kitap dahi bizim için çok önemli. Şimdiden teşekkürler.Siirt-Pervari'deki İlkokulum için Kitap...

Nursu Uysal

nursuu_uysal@hotmail.com.tr

Siirt Pervari’de bir köy okulunda sınıf öğretmeniyim. Okulumda kitap eksiği bulunmakta. Anasınıfı, 1 ve 2’inci sınıf öğrencilerine daha fazla yönelik olacak şekilde, ilkokul seviyesine uygun hikaye kitapları talep ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.Site logo