KitapAğacı.org

Karanlığa bir ışık da siz yakın.

GÜNÜN İPUCU

Bağışlarınızı, kitap yardımı olduğunu belirtmek kaydıyla, PTT Kargo ile indirimli olarak gönderebileceğinizi biliyor musunuz? Bunun için her PTT şubesi değil ancak merkez PTT kargo şubelerine, paketin ağzı açık şekilde (içini göstererek) başvurmanız gerekmektedir.

İlanınızın burada görüntülenmesini istiyor musunuz?

KitapAğacı.org sizi karanlığa bir ışık yakmaya davet ediyor.
Lütfen İlan Ver bağlantısına tıklayarak kitaba gereksinimi olanları kitapla buluşturmaya başlayın.
Bu sitede vereceğiniz tüm ilanlar ücretsizdir.

Okulumuzda, Arapça Kaynaklara İhtiyaç Var.

Yunus Yılmaz

yunusgazii@gmail.com

İyi günler arkadaşlar. Ben, Sivas-Kangal Anadolu İmam Hatip Lisesinde öğretmenim. Okulumuz için geçen seneden beri kütüphane oluşturmaya çalışıyoruz. Bu çalışma kapsamında kütüphanemizin Arapça ile ilgili kaynaklara ihtiyacı var. Siz değerli arkadaşlardan yardım talep ediyorum. Eğer elinde Arapça ile ilgili kaynak olan varsa gönderebilir mi? Bu; ders kitabı, hikaye vb. kaynaklar olabilir. Şimdiden çok teşekkür ediyorum Allaha emanet olun.5-12 Yaş Grubu Hikaye Kitapları...

Zafer Yavuz

zaferyavuz55@gmail.com

Köy okulunda öğretmenlik yapmaktayım. 5-12 yaş grubu hikaye kitaplarına ihtiyacımız var. Okuma alışkanlığı açısından gönderirseniz sevinirim.


Şırnak-İdil-Yağmurca Köyüne Kütüphane...

Ahmet Eren

ahmeteren_1990@msn.com

Sizden bir ricam olacak: Sosyal Bilgiler Öğretmeni olduğum, Şırnak İlinin İdil İlçesindeki Yağmurca Köyü İlk/Ortaokuluna ufak da olsa bir kütüphane yapmak istiyorum. Bu doğrultuda sizden kitap yardımı istiyorum. Desteklerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Adres: Yağmurca Köyü İlk/Ortaokulu, İdil/Şırnak


Yeşeren Fidanlarımıza Bir Damla Su...

Hüsnü Çelik

husnucelik52@hotmail.com

Hepimizin evinde muhakkak okuyup da bir kenera bıraktığımız hikaye, roman ve dergiler, ayrıca dolaplarımızda kullanmadığımız kıyafetler vardır. Bunları bize yollamaya ne dersiniz? Her türlü kıyafeti kabul ediyoruz. Ayakkabıdan tutun da oyuncağa kadar aklınıza ne geliyorsa bizlere ulaştırabilirsiniz. Sadece öğrencilerimize değil ailelerine de vermek istiyoruz.

Adres: Kabataş Lisesi Fatsa cad.No: 2 Kabataş / Ordu


Yardımlarınızı Bekliyoruz.

Emre Akgün

emreakgun@hotmail.com.tr

Öğretmenliğimin ilk yılı. Okulumuz bu sene açıldı ve henüz bir kütüphanemiz yok. Öğrencilerle el ele kütüphanemizi kurmaya çalışıyoruz. Bu süreçte, sizlerin de desteklerini bekliyoruz. Genellikle roman türü kitaplara ihtiyacımız var.


Ağrı-Yalnızkonak Köyü İlkokulunda, Kitap ve Her Tür Malzemeye İhtiyacımız Var.

Ümit İkiz

umit_ikiz@hotmail.com

Merhabalar. Adım, Ümit İkiz. Ağrı İli Merkez ilçesine 28 km uzaklıktaki Yalnızkonak adlı birleştirilmiş sınıflı bir köy okulunda tek öğretmen olarak görev yapıyorum. Ben Sakaryalıyım ve Sakarya'dan bu tarafa ilk defa geçtim. Ve, Doğu ne demekmiş daha iyi gördüm anladım.
Öğretmeni baş göz üstüne koyan, her Allah'ın günü elindekinin birazını da öğretmenine, imamına yollayan, her gün “Eksik var mı?” diye soran bir halk var burada. Ve de bize emanet ettikleri çocukları. 27 öğrencim var. Burada, dağ başında zor şartlar altında kar-kış ortasında -35 derece soğuklarda eğitim öğretim yapmaya çalışıyorum.
27 öğrencimin hiçbirinin durumu iyi değil. Okula terlikle ve yırtık elbiselerle geliyorlar. Kırtasiye malzemesi bakımından da çok eksikleri mevcut. Bir çok yere başvurdum bu çocuklarımıza sahip çıkalım diye. Google'da köy okullarına yardım aramalarımda sizi de gördüm.
Sizden ricam bana yardımcı olmanız. 1 hikaye kitabı, 1 kalem de olsa, 1 bot da olsa bu çocuklarımı sevindirseniz size o kadar minnettar olacağım ki. Bu sayede, 27 gariban evladımızı sevindirmiş olacaksınız. Şimdiden teşekkür ederim. Haberlerinizi bekliyorum..
(Eğer sadece hikaye kitabı olarak yardım sağlayabiliyorsanız, 1 ve 2’nci sınıf düzeyi kitaplara ihtiyacımız var.)

Adres : Ağrı-Merkez Murat Bucağı, Yalnızkonak Köyü No: 28 (Okul)


Keşan'da Bulunan UBYO Kütüphanemizi Geliştirelim.

Emre Yiğit

e.y.kars@hotmail.com

Trakya Üniversitesi, Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Öğrencisiyim. Okulumuzun kütüphanesi vasat durumda. Bu durumu düzeltmek adına yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.


İskenderun'daki Okulumuza Kütüphane Kuruyoruz.

Ahmet Kısa

kisahmet@hotmail.com

Yeni açılan okulumuzun kütüphanesinde kitap ihtiyacımız var. Destek ve yardımlarınızı bekliyoruz.

Adres: Sarıseli Ç.İ.B. Recep Sami Yazıcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İskenderun, Hatay


Kardeşimin Acil Kitap İhtiyacı!

Sibel

sibe_lll54@hotmail.com

Merhaba arkadaşlar. Daha önce, bu sitede YGS-LYS kitapları ihtiyacım için sizlerden yardım ve destek istemiştim. Allah, hepinizden binlerce kez razı olsun. Bana yardımcı oldunuz. 13 yaşındaki 8’inci sınıf öğrencisi erkek kardeşim, önümüzdeki aylarda TEOG sınavına girecek. Fakat biz, kitap ihtiyacını karşılayamıyoruz. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Allah şimdiden hepinizden razı olsun. Babamız hayatta olmadıgı içini yardımlar sayesinde okumaya çalışıyoruz.


Kitaba Açım!

Hayrettin Adlığ

hayrettin_deniz_19@hotmail.com

Roman, hike, şiir...


Şanlıurfa-Mutlukaya Köyüne Kitap ve Malzeme...

Pınar Yalçın

ppinar63@gmail.com

Şanlıurfa’ya bağlı Mutlukaya köyünde çalışmaktayım. Okulumuza kütüphane oluşturma çabasındayız. Her tür kitap, kitaplık, kırtasiye, oyuncak, giysi vb. yardımlarınızı bekliyoruz.


Gaziantep H-Tipi Cezaevindeki Mahkûmlara Kitap!

Taylan Kaya

tylankaya@mynet.com

Cezaevi dediğimizde, genel anlamda aklımıza sadece mahkumları kapalı alanlarda tutmak, dış dünyadan izole etmek ve özgürlüklerinden yoksun bırakmak gelmektedir. Ancak değişen ve gelişen cezaevi düşüncesinde; mahkûmların içeride kaldıkları zaman diliminde sağlıklı ve özsaygılı yaşamalarına, sorumluluk duygusu ve toplumun bir üyesi olarak potansiyellerini geliştirmelerine destek olacak faaliyet ve programlardan yararlanmak amaçlanmaktadır. Tutuklu ve Hükümlüler Cezaevinde kaldıkları süre içerisinde boş vakitlerinin büyük bir dilimini kitaplarla geçirmektedirler. Cezaevi kütüphanemizi yenilemek ve güncelleştirmek amacıyla Türkiye genelinde başlatılan kitap bağışı kampanyası kapsamında; roman, kişisel gelişim kitapları, edebi eserler, dergi vb. her türlü kitaba ihtiyaç duymaktayız. Ayrıca sinema gösterimi yapmakta olduğumuzdan, CD ve DVD bağışlarına da ihtiyacımız var. Göndereceğiniz tür türlü kitap ve film, bir insanı yeniden topluma kazandıracaktır. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür ederiz.
Adres: Taylan Kaya (Sosyal Hizmet Uzmanı), H Tipi Cezaevi Müdürlüğü, Gaziantep.


Çaldıran-Yukarı Sağmalı Ana/İlk/Ortaokuluna Her Türlü Yardım!

Ekrem Demir

ekodemir_63@hotmail.com

Merhaba. Okulumuz, merkeze en uzak köy okullarından biri. Öyle ki; öğrencilerimiz senede bir kere Çaldıran'a gittiler mi, o gün onlar için bayram sayılır! Öğrencilerimizin çoğunun doğru dürüst giyecek elbise ve ayakkabısı dahi yok. Okulumuzun ve öğrencilerimizin imkanları çok kısıtlı. 1’inci sınıftan 8’inci sınıfa kadar her türlü; hikaye kitabı, roman, elbise, ayakkabı vb. şeylere ihtiyacımız var. Özellikle, anasınıfı için oyuncak ve kırtasiye malzemesine çok ihtiyacımız var. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Adres: Yukarı Sağmalı İlkokulu ve Ortaokulu, Çaldıran/Van


YGS-LYS Kaynaklarınızı Bekliyoruz.

İbrahim Mollavelioğlu

ibrahimmollavelioglu@hotmail.com

Öncelikle; en içten sevgilerimizi sunar, işlerinizde başarılar dileriz. Öğrencilerimize; dinî, ahlakî, insanî, millî değerlerimizi doğru olarak tanıtan eserlerle, YGS - LYS sınavlarına hazırlık kitaplarına ihtiyaç duyuyoruz. Bu konuda öğrencilerimize kaynak sunmakta yetersiz kalıyoruz. Siz saygıdeğer bağışçılarımızdan, okul kütüphanemize katkıda bulunmanızı rica ediyoruz. Okulumuz ve öğrencilerimiz adına, şimdiden teşekkür ederiz.


Okumak İstiyoruz ama Kitabımız Yok :(

Gamze Gül

gamzegul_ozgun@hotmail.com

İlköğretim düzeyinde hikaye kitaplarına ihtiyacımız var. Öğrencilerimin maddi durumları iyi olmadığından kitap almakta zorlanıyoruz. Onlar adına, şimdiden teşekkür ederim.


Karbeyaz Mahallesine Kütüphane!

Emrullah Aşkan

aaskann94@gmail.com

Hatay'ın Altınözü İlçesine bağlı Karbeyaz mahallesinde ikamet eden gençlerin, çocukların ve ilköğretimde okuyan öğrencilerin faydalanması için kütüphane kurmayı düşünüyoruz. Her türlü kitap yardımlarınıza ihtiyacımız var.


Bozkırın Çiçekleri Su Bekliyor!

Kaymakamlık AR-GE Birimi (Selçuk Yoğurtcu)

s.yogurtcu@gmail.com

İyi günler. Kırşehir-Çiçekdağı AR-GE biriminde görev almaktayım. Ögrencilerimize kitap okuma alışkanlığı kazandırmak üzerine bir proje yürütmekteyiz ve ilçe kütüphanemiz olmadığı için kitap ihtiyacımız var. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Türk ve Dünya Edebiyatı, 100 temel eser, Çocuk Klasikleri, Kütüphanede yer alabilecek her türlü içerik.


Nusaybin: Bir Kütüphanemiz Bile Yok!

Gül Değer Çelik

guldeger.celik@gmail.com

Ben Mardin'in Nusaybin ilçesinde Yıldırım Ortaokulunda Türkçe Öğretmeni olarak görev yapıyorum. Maddi imkansızlıklar sebebiyle hala bir kütüphanemiz yok. Çocuklarımın her şeyden önce okumaya ihtiyaçları var.Elimden geldiğince onları kitaplarla yakın tutmaya çalışıyorum; fakat benim kendi başıma yapacaklarım maalesef kısıtlı. Bu konuda naçizane desteklerinizi bekliyorum.


Kütüphanesiz!

Erdem Uludağ

eerdemuludag@gmail.com

Ana sınıfı, ilkokul ve ortaokul seviyesine uygun kitapların gelmesini can-ı gönülden istiyorum. Teşekkür ederim.1'inci Sınıf Öğrencilerimizin İlkokuma-Yazma Setlerine İhtiyacı Var!

Ali Yurdakul

a.yurdakul@mynet.com

Okulumuz bir köy okulu. Haliyle, ailelerin maddî imkanları kısıtlı. İlkokuma-yazma setlerinin de en ucuzu 30 lira. 11 tane 1’inci sınıf öğrencimiz için İlkokuma-yazma setlerine ya da en azından İlkokuma hikaye setlerine ihtiyacımız var. Yardımlarıyla çocukların ufkunun açılmasına katkıda bulunmak isteyenlerin irtibat kurmasını rica ediyorum.

Adres: Çamlıca Köyü İlkokulu, Gürün/SivasIsparta-Yalvaç Uygulamalı Bilimler Yüksekokuluna Kitap Bağışı...

Mihriban Arslan

m-arslann@hotmail.com

Merhaba. Ben, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Yalvaç Büyükkutlu Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu öğrencisiyim. Ayrıca, okulumuzun kütüphanesinde kısmî zamanlı çalışmaktayım. İlçede olmamızdan kaynaklanan birçok eksiğimiz var. Ama bunlardan en büyüğü üzücü olanı kütüphanemizin çok fakir olması. Öncelikle; roman, KPSS, ALES gibi kitaplar olmak üzere, bağışlayabileceğiniz güncel kitaplarınıza talibiz. İlginiz için şimdiden teşekkürler.Gaziantep Arif Nihat Asya Anadolu Lisesine Kitap...

Abdullah Sarıgül

abdullah_271991@hotmail.com

Ben, Gaziantep Arif Nihat Asya Anadolu Lisesinde, kütüphanede görevli engelli memurum. Maalesef kütüphanemizde yeterli kitap (roman, YGS-LYS kitapları, vb.) yok. Sizlerden ricam; kitap yardımı yapmanız.İlköğretime Mini Kütüphaneler...

Hakim Polat

siyawii@hotmail.com

Merhaba kitap dostları! Şanlıurfa’nın Ceylanpınar İlçesine bağlı Akbulut köyünde, yeni yapılmış bir ilköğretim okulunu, bir grup arkadaşla ziyarete gittiğimizde, okulun kütüphanesinin olmadığını gördük. Arkadaşlar arasında, buraya mini bir kütüphane yapabilir miyiz diye düşündük. Şu an böyle bir çalışma içindeyiz. Hikaye ve roman tarzı kitaplarınızı buraya göndererek destek olmanızı rica ediyorum. Destek olmak isteyen arkadaşlara şimdiden can-ı gönülden teşekkür ederim.Öğrencilerim İçin Kitaba İhtiyacım Var.

Çiğdem Demir

yorgun_sevdaklp@hotmail.com

Hikaye, kişisel gelişim, dinî, kısaca öğrencilerimizin okuyabileceği türde kitaplara ihtiyacımız var."Bir Kitap da Benden" Projesi...

Lokman Hekim Balal

lbalal@mynet.com

Saygıdeğer kitap dostları: Ben, Diyarbakır’ın Ergani İlçesinde sosyal bilgiler öğretmeniyim. Okulumuzda kitap büyük bir eksiklik. Biz öğretmenler olarak, öğrencilerimize ayda birkaç kitap hediye etmenin ötesine geçemiyoruz. Siz kitap dostu kardeşlerimizi, ‘’Bir Kitap da Benden’’ adını verdiğimiz kitap toplama kampanyamıza katılmaya davet ediyorum. İlginize, şimdiden teşekkürler.Nazilli Öğrenci Derneğine Kitap Yardımı...

Azat Bağlu

azad_baglu@hotmail.com

Merhaba arkadaşlar. Aydın-Nazilli Öğrenci Derneğimizin kitap ihtiyacı var. Kütüphane kurmayı amaç edindik. Her tür kitaba ihtiyaç var: Öncelikli olarak; roman ansiklopedi vb. yararlı kaynaklar...Afşin'de Kitap İhtiyacı...

Mehmet Gülaç

meja0131@hotmail.com

İlkokul ve ortaokul düzeyinde (özellikle 1’inci sınıf için) hikaye ve kaynak kitaplarına ihtiyacımız var.

Adres: Küçüktatlar Deniz Feneri İlkokulu ve Ortaokulu, Küçüktatlar Köyü, Afşin/KahramanmaraşÜniversiteye Hazırlanan Öğrencilerimiz İçin...

Emre Ünsal

emre_unsal_@hotmail.com

Samsun Asarcık Anadolu Lisesinde Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeniyim. Samsun denince akla gelişmiş bir yer geliyor; fakat bulunduğum ilçe merkeze uzak küçük bir yer. Öğrencilerimiz yatılı ve maddi imkanları çok kısıtlı. YGS-LYS'ye hazırlanan öğrencilerimizin kaynak sıkıntısı var. Bu konuda bize; YGS-LYS deneme testleri, sayısal-sözel-eşit ağırlık-yabancı dil alanları için soru bankaları, konu anlatımlı kitap ve fasikül gibi kaynak kitaplar konusunda yardımcı olursanız çok seviniriz. İnanın, öğrencilerimizin ciddi manada ihtiyaçları var.

Adres: Asarcık Anadolu Lisesi, Asarcık/Samsunİlkokulumuz İçin Çoçuk Hikaye ve Şiir Kitapları...

Abdurrahman Topal

abdorrahmantopal@hotmail.com

İlkokulumuz öğrencileri için kitaba ihtiyacımız var. Genel olarak; çocuk kitapları, şiir ve hikaye kitaplarına gereksinim duyulmaktadır. Yapacağınız kitap bağışları, çocuklarda büyük bir sevinç uyandıracak ve okumaya daha duyarlı birer birey olmalarını sağlayacaktır. İhtiyacımızı duyurmamıza vesile olduğu için KitapAğacı.org'a teşekkür ediyorum.Fırat Üniversitesinin Projesine Siz de Katkıda Bulunun!

Cevdet Dicleli

ddcevdet@gmail.com

Merhabalar Arkadaşlar. Bizler, Fırat Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği 3’üncü sınıf öğrencileriyiz. Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında, grup arkadaşlarımızla birlikte bir ilkokulun kütüphanesini düzenleyip kitap yardımında bulunacağız. Bu amaçla kendi aramızda bir miktar para topladık. Ancak, bu parayla alınacak kitaplar kütüphane için yeterli değil. Bizlere, özellikle ilk ve ortaokul seviyesine uygun çocuk kitapları lazım. Sizler de, kitap bağışında bulunarak bize yardımcı olursanız çok seviniriz.“Aydınlık Yarınlar İçin” Kitap Bağış Kampanyası

Pınar Yetiş

pinaryetis@hotmail.com

Merhaba. Öğrencilerimin hepsi topluma faydalı olabilecek çocuklar. Fakat, yaşanılan maddî sıkıntılar öğrencilerimi gelecek adına kaygılandırıyor. Gelin el ele verelim, bu öğrencilerimize yardım eli uzatalım. Sizlerin de, geleceğimiz olan çocuklarımıza katkınız olsun. Böylece, 14-17 yaş arası gençlerimize yeni ufuklar açacak, yeni değerler kazandıracak yeni bilgiler ışığında; özgüvenli, değerlerine sahip çıkan, üretken, sorgulayan, eleştiren ve bilinçli bireyler olmalarını sağlayacak bir pencere aralayalım. Okulumuzun ve gençlerimizin; Dünya Edebiyatı Klasiklerine, Türk Edebiyatı Klasiklerine, Güncel Romanlara, kırtasiye malzemelerine ve eğitimde kullanabileceğimiz projeksiyon cihazlarına ihtiyacı var. Yapılacak yardımlar, okumaya ihtiyaç duyan geçlerimizi mutlu edecek ve eğitimde fırsat eşitliği sağlanmasında bizlere yardımcı olacaktır. Yüce Atatürk "Bütün ümidim gençliktedir." derken, gençliğin deli akan kanının, enerjisinin, hayal dünyasını kullanma gücünün önemli olduğunu vurguluyor. Ben de Atatürk'ün evladı olarak sizleri, hitap ettiğim gençliğe kitap okumayı sevdirmek için harekete geçmeye davet ediyorum.

Adres: Şahinbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Gaziantep.


Kızlarımız İçin Bir Umut da Siz Olun!

Ceylan Kan

kanceylan@gmail.com

Merhabalar. Van Nene Hatun Kız Meslek Anadolu Lisesinde görev yapmaktayım. Okulumuz, deprem sonrası yeni yeni toparlanabilmiş bir okul. İmkanlar dahilinde bir okul kütüphanesi kurduk. Fakat, nitelikli kaynak sıkıntımız var. Kızlarımıza okutacak roman bulamıyoruz. Lütfen destek olalım. YGS-LYS kaynaklarına, roman ve şiir kitaplarına, mesleki gelişim kitaplarına acil ihtiyacımız var. Kırtasiye malzemesi gönderebilecek arkadaşlar var ise memnun oluruz. Çünkü, okulumuzdaki öğrencilerin hemen hemen hepsinin maddi durumu kötü. İnanıyorum ki, sizin desteklerinizle raflarımız dolacak.
Adres: Şerefiye Mah. Ayaz Sok. Nene Hatun Kız Meslek Anadolu Lisesi-Van


Her Kitap Bir Dünya!

Beyazıt Genç

byztgnc@hotmail.com

Gaziantep-Nurdağı Nurten Öztürk İlkokulunda, seviyeye uygun bağışlayacağınız her türlü kitap için şimdiden teşekkür eder saygılarımı sunarım.Okumaya İhtiyacımız Var!

Pınar Aksoy

pinar-68-68@hotmail.com

Merhaba. Sarıkamış'ta birçok köy okulunun ciddi kitap sorunları var. Kaymakamlık bünyesinde elimizden geldiği kadar her okula bir kütüphane kurmaya çalışıyoruz ama ne yazık ki yeterli olamıyoruz. Göndereceğiniz bir kitap dahi bizim için çok önemli. Şimdiden teşekkürler.Siirt-Pervari'deki İlkokulum için Kitap...

Nursu Uysal

nursuu_uysal@hotmail.com.tr

Siirt Pervari’de bir köy okulunda sınıf öğretmeniyim. Okulumda kitap eksiği bulunmakta. Anasınıfı, 1 ve 2’inci sınıf öğrencilerine daha fazla yönelik olacak şekilde, ilkokul seviyesine uygun hikaye kitapları talep ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.Şırnak-Cizre'de Acil Kitap İhtiyacı!

Muhittin Karakuş

tolga274003@hotmail.com

Okulumuz, Şırnak’ın Cizre İlçesine bağlı Katran Köyü okuludur. Okulumuz yeni yapıldı. Kütaphanemiz var ama içinde bir tane bile kitap yok. Eğitici ve öğretici her tür kitabı kabul ediyoruz.Okulumuzda Yeni Bir Kütüphane Kuruyoruz.

Gülfidan Güler

glfdnglr@hotmail.com

5, 6, 7 ve 8’inci sınıflar için; hikaye, roman ve araştırma kitaplarına ihtiyacımız var. Bu konudaki desteğiniz bizi çok mutlu edecek. İlginiz için teşekkürler."Çocuklar Hep Gülsün" Projesi.

Nazlı Aypak

nazliaypak@hotmail.com

Az kullanılmış; 1’inci sınıftan 8’inci sınıfa kadar seviyede okutulabilecek ders/hikaye kitapları, SBS çalışma kitapları, ilköğretim seviyesinde Eğitim Setleri (İngilizce, matematik, okuma, anasınıfı eğitim setleri, vb.) çok faydalı olacaktır. Bunun dışında, bütün kırtasiye malzemelerine ihtiyaç var. Çocuklar, özelikle ajanda tarzında defterlere bayılıyorlar.1'inci Sınıflar İçin Okuma Kitabı İhtiyacı...

Özlem Atik

kubraa_51@hotmail.comOkul Kütüphanesi İçin...

Siyament Mat

yilmaz43@yahoo.com

Kütüphane için her tür kitap, özellikle roman ve hikaye kitaplarına ihtiyacımız var.6'ıncı Sınıf Öğrencisiyim. Kitaba İhtiyacım Var.

Yunus Emre Aburşum

abursum46@gmail.com

6’ıncı sınıf öğrencisiyim. Elinizde, soru bankası ve hikaye kitapları varsa gönderebilir misiniz? Teşekkür ederim.Hakkari-Yüksekova'ya Destek!

Gül Girgin

gul.grgn@hotmail.com

Üniversiteye hazırlık ve yardımcı kitaplar, deneme testleri, roman, kültür, sanat, bilim, tarih, teknoloji, mizah kitapları ve dergileri.Kitap, Kitaplık ve Oyuncak İhtiyacı...

Pınar Altundağ

ppinar63@gmail.com

2’inci sınıf seviyesinde kitaba, ana sınıfı için oyuncaklara ve raflı küçük kitaplıklara ihtiyacımız var.

Adres: Mutlukaya Köyü İlkokulu, Eyyubiye, Şanlıurfa.Birecik-Yukarıhabip İlkokulunda Kitap İhtiyacı...

Soner Tülü

mersin_soner@hotmail.com

Şanlıurfa-Birecik-Yukarıhabip İlkokulunda görev yapmaktayım. Okulumuz birleştirilmiş sınıflı bir köy okulu. Okulda çok ciddi hikaye kitabı sıkıntımız var. Desteklerinizi bekliyorum."Okuduk Okumadık Kalmasın" Projesi...

Duygu Alp

karcicegi___88@hotmail.com

Merhaba, Ben, Arguvan Çok Programlı Anadolu Lisesinde İngilizce Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. “Okuduk Okumadık Kalmasın” Projesi kapsamında, bu yıl okulumuzun kütüphanesini yeniliyoruz. Mevcut kitaplar, 50-60 yıl eskiye dayanıyor. 200 öğrencimiz var ve öğrencilerimizin yeterli maddi imkanının olmaması bizi siz kitapseverlerden yardım isteme fikrine sevk etmiştir. Kitap okumaya verdiğiniz önemi göz önünde bulundurarak; okulumuzun bulunduğu konum bakımından oldukça düşük gelirli ailelerin çocuklarının okuduğu, Arguvan Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri adına, kütüphanemizin gelişmesi için okulumuza kitap bağışında bulunmanızı rica ederiz.Saklamayın, Bağışlayın!

Emrah Özdemir

emrah23m_1@hotmail.com

Merhaba. Ben, Şırnak-Cizre’de Edebiyat Öğretmeni olarak görev yapıyorum. Burada, öğrencilerimize kitap okutmak için, çok iyi çalışmalar yapıyoruz. Fakat okulumuz yeni açıldı ve okutacağımız kitap yok. Kütüphane oluşturmak icin siz değerli insanların yardımına ihtiyacımız var. Teşekkür ederiz.Bingöl-Merkez Çavuşlar İlkokuluna Acil Kitap Yardımı!

Şeyhmus Karaman

skaraman340219@gmail.com

Okulumuza bu sene kütüphane kurmayı düşünüyoruz. Kütüphanemiz için, okul öncesi ve ilkokul düzeyinde kitaplara acil olarak ihtiyacımız var. İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.YGS-LYS Kitapları İhtiyacı...

Beyzanur Tosun

b_civciv_11@hotmail.com

Sakarya'da yaşıyorum. Anadolu Lisesi 11’inci sınıf öğrencisiyim. Şu an YGS’ye hazırlanıyorum. Seneye sınava gireceğim. Bu sınav, benim hayatım için çok önemli. Sınava, çeşitli kaynaklardan yararlanarak hazırlanmak istiyorum. Bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.Köy Okuluna Kitap Yardımı...

Şeyhmus Demir

syhmsdmr@gmail.com

Öncelikle herkese iyi bayramlar diliyorum. Ben, Mardin-Kızıltepe ilçesindeki bir köy okuluna Türkçe Öğretmeni olarak atandım. Yalnız, atandığım okulun ve öğrencilerin imkanları çok kısıtlı. Özellikle ortaokul seviyesine uygun kitabımız yok. Kitap yardımlarını bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkürlerimi sunuyorum.Her Kütüphane, Bir Hapishane Kapatır!

Sezen Solhan Dartıcı

solhan.sezen@gmail.com

Merhabalar. Ben, Hakkari-Yüksekova-Şemsettin Onay Anadolu Lisesinde Almanca öğretmenliği yapmaktayım. Okulumuzun kütüphanesinin o kadar çok boş rafı var ki; sizlere yazma ihtiyacı duydum. Dünya klasikleri, gençlik romanları, şiir, hikaye kitapları, yabancı dilde yazılmış hikayeler, bilimsel, tarihle, edebiyatla ilgili dergiler... Kısacası; bilgiye aç beyinlere sunabileceğiniz tüm kaynaklara ihtiyacımız var. Her kütüphane bir hapishane kapatır. Yardımlarınızı bekliyorum.


Öğrencilerim İçin Kitap Arıyorum.

Hande Acar

handeacar--@hotmail.com

Yüksekova’da öğretmenlik yaptığım lisede, öğencilerim için yararlı olabilecek roman ve kişisel gelişim kitapları toplamaya çalışıyorum. Yardımcı olabilecek kişilerin iletişime geçmesini rica ederim.


Hiç Kitabımız Yok!

Ümit Esen

umitesen_47@hotmail.com

Mardin-Kızıltepe-Boğaziye Köyü İlkokulu için, 3’üncü sınıf seviyesine uygun hikaye kitaplarına ihtiyacım var. Suriye sınırına yakın köy okulumuzun hiç kitabı yok. Çocuklarımızın kitaba ihtiyacı var. Herkesten destek bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.


Okumaya Aç Öğrencilerimize Kitap!

Huriye Karatepe

shkaratepe@gmail.com

7 ve 8’inci sınıf öğrencileri için hikaye kitaplarına ihtiyacımız var. Elinizde, dağıtmak istediğiniz kitaplarınız varsa, okumaya aç öğrencilerimize dağıtmak istiyoruz. Destekleriniz için teşekkürler.


Yaşamlar, Kitapla Aydınlansın!

İbrahim Alp

ibrahimalp021@gmail.com

Roman, hikaye, ansiklopedi ve üniversiteye hazırlık kitaplarına ihtiyacımız var.


Köy Çocuklarına Yardım Etmek İster misiniz?

Erdinç Üst

acakus_5555@hotmail.com

Görev yaptığım okulun anasınıfı için; oyuncaklara, 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıflar için de hikaye ve test kitaplarına ihtiyacımız var.


Köy Okuluna Yardım Talebi...

Ömer Murat Doğan

omer.murat.dogan@gmail.com

Merhabalar. Kahramanmaraş-Elbistan-Çalış köyü İlkokulunda, 37 öğrencimizle eğitim-öğretim faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Sizden ricamız, bize 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıf öğrencileri için hikaye kitapları göndermeniz. Şimdiden çok teşekkür ederiz.


Bursa-Muş Eğitim Vakfı...

Cihan Sevinç

eymen_sevinc@hotmail.com

Merhabalar. Biz, Bursa’da üniversite öğrencilerine burs vermek için kurulmuş Muş Eğitim Vakfıyız. Öğrencilerimizin, vakfımıza gelip kitap okuma alışkanlığı var. Bu yüzden, 30 metrekarelik bir alanımızı kütüphane yapmak istiyoruz. Sizden; roman, hikaye, dini kitap ve ansiklopedi tarzında kitaplar istiyoruz.


Gemerek'te Kitap İhtiyacı...

Adem Karakaş

ademkarakas82@hotmail.com

Ben, Sivas-Gemerek Eğerci İlkokulunda görev yapan bir sınıf öğretmeniyim. Çocuklarımızın; hikaye kitabı, roman vb. ihtiyaçları var. Mümkünse yardımlarınızı bekliyoruz. İyi çalışmalar.


Lisemize Kitap Bağışlayarak Bir Tuğla da Siz Koyun.

Mustafa Tentik

mtendik@hotmail.com

Mutlu Günler Değerli KitapAğacı.org Sakinleri! Ben, öğrencilerin kitapları sadece kütüphane raflarında gördüğü, Malatya-Arguvan Çok Programlı Anadolu Lisesinden rehber öğretmen Mustafa Tentik. Okulun temel taşının kütüphane olduğunu düşündüğümüz için, kütüphanemize kitap toplamaya çalışıyoruz. Kendi imkanlarımızla çıkardığımız Erguvan Dergisi satışlarından kütüphanemize çok az sayıda kitap kazandırabildik. Gerek fizikî gerekse maddî imkanlar sebebiyle öğrencilerin kitaplarla okul saati içinde buluşabildiği bu güzel ilçemizde kitaba olan ihtiyacımızı siz eğitim gönüllüleri sayesinde karşılayabilirsek mutlu oluruz. Kitap bağışı yaparak kütüphanemize destek olur musunuz? Şimdiden vereceğiniz cevap için teşekkür ederiz. Olumlu haberlerinizi bekliyoruz. İyi günler.


Öğrecilerim Eksik Kalmasın!

Erol Gökay

erol.gokay@hotmail.com

Okulumuz 1-4 birleştirilmiş sınıftan oluşuyor. Öğrencilerin maddî imkanları kısıtlı. Birleştirilmiş sınıf olduğu için, tek öğretmen olarak yeteri kadar ilgilenemiyorum. Bunun yanında kırtasiye eksikliği işimizi daha da zorlaştırıyor. Öğrencilerimde okuma sıkıntısı var ve çok az okuma kitabı var. Kırtasiye ve kitap ihtiyacımızı karşılarsanız, öğrencilerime çok büyük yardım etmiş olursunuz. Saygılarımla.


Adıyaman-Gölbaşı-Belören İlk ve Ortaokulunda Kitap İhtiyacı...

İsa Bucak

bucak46@hotmail.com

İlkokul ve ortaokul öğrencilerinin okuyabileceği her türlü hikaye, roman vb. kitaplara ihtiyacımız vardır. Yardımlarınızı bekliyoruz.


Bir Kitap da Sen Ver!

Volkan Doğan

volkandogan17@gmail.com

Muş-Hasköy Kadir Rezan Has Kız YBO kütüphanesi için ortaokul düzeyinde; hikaye, masal, şiir ve roman türlerinde kitaplara ihtiyacımız var. Çocuklar, köyden yatılı olarak okulumuza gelmekte ve maddî durumları iyi değil. Bu parlak gençlerin ufkunun açılmasında biraz da olsa payınız olsun istiyorsanız, kampanyamıza desteklerinizi bekliyoruz.

Adres: Kadir Rezan Has Kız YBO, Hasköy / Muş


Ardahan-Göle'de Kitap İhtiyacı...

Selahattin Cengiz

selahattincengiz@gmail.com

Ardahan-Göle Eyüp Sabri Çarmıklı Anadolu Lisesinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği yapmaktayım. Buradaki çocuklarımız için, kütüphanemize kitap yardımı yapabilir misiniz? Teşekkürler.

Tel: 478 411 21 65


Muş-Bulanık Sizlerden Kitap Bekliyor!

Metin Ülker

mtn__ulker@hotmail.com

Muş-Bulanık'daki ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak üzere; 5, 6, 7 ve 8’inci sınıflara, TEOG sınavı için yardımcı ders kitapları ve yaprak testler gerekiyor. Ayrıca; 9, 10, 11 ve 12’inci sınıflar için de LYS ve YGS sınavları için, yardımcı ders kitapları ve yaprak test talebinde bulunuyorum. Gönderebileceğiniz bütün yardımcı ders kitapları, yaprak testler ve ders araç-gereçleri, en fazla ihtiyacı olan öncelikli olmak üzere, itina ile öğrencilere ulaştırılacaktır.

Adres: Bulanık İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü, Zafer Mahallesi, İMKB Okulu Yanı, Bulanık/Muş.


İlköğretim Seviyesinde Kitap İhtiyacı...

Mücahit Çetin

tatlikuyu_10@mynet.com

Okulumuzda oluşturmaya çalıştığımız kütüphanemiz ve sınıf kitaplıklarımız için ilköğretim seviyesinde hikaye, roman, masal vb. kitaplara ihtiyacımız var. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.


YGS-LYS Kitaplarına İhtiyacım Var.

Meltem Aşan

meltem.asan@hotmail.com

Ben Sakarya'da bir Anadolu Lisesinde okuyorum.11’inci sınıf Eşit Ağırlık öğrencisiyim. Seneye gireceğim YGS-LYS sınavlarına çalışabileceğim konu anlatımlı ve soru bankası kitaplarına ihtiyacım var. Eğer bu kitap ihtiyacım konusunda bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Bu sınav büyük ölçüde geleceğimizi belirleyeceği için çok önemli. Bu yüzden sizlerin de, benim bu gibi önemli bir sınavda başarılı olmamda payı olursa çok müteşekkir kalırım.


Zor Şartları Beraber Aşalım!

Gülşah Köksal

gulsahkaravil@mynet.com

Van-Muradiye-Devetaş Köyünde görev yapmaktayım. Ana sınıfı dahil 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ve 8’inci sınıflar için; hikaye kitabı, roman, dersler için ek kaynak (soru bankası, yaprak test, deneme sınavı, vb.) ihtiyacımız bulunmakta. Okulumuz yeni yapıldı ve ilköğretim ikinci kademe yani 4, 5, 6, 7 ve 8’inci sınıflarla bu yıl ilk defa eğitim öğretime başlandı. Ders kitapları dışında hiçbir kaynağımız yok. Maalesef, okulumuzun kütüphanesi de yok. Gönüllü olarak sizlerden ricam, öğrencilerimizin geleceklerinin aydınlanması ve zor şartları beraber aşmamız için bize yardım elinizi uzatmanız.Manisa'ya Kitap Yardımı Talebi.

Fethi Türk

fethiturk84@hotmail.com

Selamlar. Bir köy okulu öğretmeni olarak, kitap gereksinimimiz olduğunu belirtmek istiyorum. Genellikle hikaye, roman ve araştırma tarzında kitaba ihtiyacımız olmakla birlikte, tür ayrımı yapmadan her türlü kitap yardımı alabiliriz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz. İyi çalışmalar.Hacı Fatma Gül Meslek Lisesinde YGS-LYS Kitabı İhtiyacı...

Sultan Kılıçarslan

sltn_klcasln_890@hotmail.com

Öğrencilerimizin, YGS- LYS hazırlık konu anlatımlı ve soru bankasına ihtiyacı var.


Doğan Kündür Mezrasında Kitap İhtiyacı...

Sercan Karataş

sercan_karatas@hotmail.com

Merhabalar. Ben, Diyarbakır-Ergani-Doğan Kündür Mezrası İlkokulunda, müdür ve yetkili birleştirilmiş sınıf (1-4) öğretmeniyim. Okulumuz kitaplığında, çocuklar için yeterli okuma kitapları ve araştırma yapabilecekleri ansiklopedi tarzında kitaplar yok. Siz değerli Kitapağaci.org bağış gönüllüleri, kitaplığımıza bir katkıda bulunabilirseniz çok bizi mutlu edersiniz.


Bir Kitaplık da Sen Kur!

Tuğçe Yakın

two_che35@hotmail.com

Diyarbakır-Kulp’da, bir köy okulunda, 4’üncü sınıf düzeyinde hikaye kitaplarına ihtiyacım var.


Bismil-TOKİ İlkokul ve Ortaokuluna Kütüphane Kuruyoruz.

Erdi Yakarışık

erdi.yakarisik@hotmail.com

Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde bulunan TOKİ İlkokulu ve Ortaokuluna kütüphane kuruyoruz. Öğrencilerimize uygun her türlü kitaba ihtiyacımız var. Okumak isteyen minik kalplerin mutluluğu için bağışlarınızı bekliyoruz.

Adres: TOKİ İlköğretim Okulu, Şentepe Mah., 1133 Sok., Bismil/Diyarbakır.


Hopa Kitapla Buluşsun!

Onur Baydar

onurbaydar@hotmail.com

Değerli Kitap Dostları: Okulumda, öğrencilerimin kitap okumak isteyip de okuyamamaları beni derinden üzmektedir. Elimden geldiği kadarı ile onlara kitap temin etmeye çalışıyorum; lakin hala elini boş gönderdiğim öğrencilerim mevcut. Siz değerli kitap dostlarından, öğrencilerim adına özellikle Türk ve Dünya Klasik Romanları isteğinde bulunmaktayım. İlgilerini esirgemeyen siz değerli kitap dostlarına ve KitapAğacı.org ekibine şimdiden şükranlarımı sunuyorum.


1'inci Sınıflar İçin "Okuma Öğreniyorum" Setine İhtiyaç Var.

Mehmet Demir

mehmetdemir-fe@hotmail.com


Köy Okulumuza Yardımlarınızı Bekliyoruz.

Tuğçe Yiğiter

yigitertugce@gmail.com

1, 2, 3 ve 4’üncü sınıflar için hikaye kitabı ve kırtasiye malzemelerine ihtiyacımız var. Yardımda bulunursanız çok sevineceğiz.


İlkokul İçin Kitap Talebi...

Özge

ozgeakar19@gmail.com

İyi günler. Mardin'in Kızıltepe ilçesinde bir köy öğretmeniyim. Okulumuz Suriye sınırında bulunan ve imkanları kısıtlı bir ilkokul. Kitap temin etmekte bir hayli zorluk çekiyoruz. İlkokul seviyesinde kitap yardımında bulunursanız sevinirim.


Van'a Kitap...

Rıdvan Lüleci

ridvan.lulaci@hotmail.com

Lise öğrencisinin okuyabileceği düzeyde çeşitli romanlar ve YGS-LYS bölümümüz için ders kitapları...


Bismil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Kütüphane...

Merve Yakarışık

erdi.yakarisik@hotmail.com

Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde bulunan okulumuzun, bugüne kadar hiç kütüphanesi olmamış. Bu doğrultuda, her tür kitaba ihtiyacımız vardır. Desteklerinizi bekliyoruz.

Adres: Bismil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kızılyar Mevkii, İlçe Jandarma Komutanlığı Yanı, Bismil/Diyarbakır


KPSS A Grubu ve İktisat Kitapları...

Meryem Önder

meryemonder.1@hotmail.com

İktisat bölümü öğrencisi olarak KPSS'ye hazırlanıyorum. Elinde kitap fazlası olan arkadaşlar mail atarsa sevinirim.


Kızılcaköy İlkolununda Kitap İhtiyacı...

Selma Bekçi

selma_bekci@hotmail.com

Ana Sınıfı, 1, 2 ve 3’üncü sınıf düzeyine uygun hikaye kitapları ve yardımcı kitaplara ihtiyacımız var.


Kitap ve Kırtasiye Yardımı...

Kübra Aslan

sanadiyorum11@hotmail.com

Muş merkeze bağlı Meşecik mezrasında sınıf öğretmeniyim. Tek öğretmenli bir okulun; hem müdürü, hem öğretmeni, hem de her şeyiyim. Çocukların ailelerinin durumları iyi değil. Kitap ve kırtasiye yardımında bulunursanız çok sevinirim.


Öğretmenimiz Anısına Kütüphane Kurmak İstiyoruz.

Ömer Arda

02114044a@gmail.com

Şırnak’ta görev yapmakta olan bir sınıf öğretmeniyim. Geçen sene vefat eden bir öğretmen arkadaşımızın anısına okulumuzda bir kütüphane kurmak istiyoruz. Bunun için, ilk ve orta okul hikaye kitaplarına ihtiyacımız bulunmaktadır.


Okulum İçin Kütüphane...

Murat Ali Aldırmaz

aldirmaz_333@hotmail.com

İlköğretim düzeyinde, hikaye ve roman türü kitaplara ihtiyacım var.


Bitişik El Yazılı 1'inci Sınıf Kitabı İhtiyacı...

Ümit İkiz

umit_ikiz@hotmail.com

Bitişik eğik el yazılı 1’inci sınıf hikaye kitaplarına ihtiyacım var.Köy Okuluna Yardım...

Çağla Kalaycıoğlu

caglakalaycioglu90@gmail.com

Merhabalar. Van-Özalp Hacıkışlak İlkokulunda tek öğretmen olarak görev yapmaktayım. Büyük ölçüde eksikleri olan, üç derslikli, eski bir köy okuluyuz. Kışın soba ile ısınma sağlıyoruz. Van’da oldukça sert geçen kış mevsimi için sobalarımız çok eski ve yetersiz. Sınıflardaki kara tahtalarımız çok eski. Büyük ölçüde kırtasiye malzemesine de ihtiyacımız var. Öncelikli olarak;
- 1!inci sınıflar için hikaye kitapları,
- 2, 3 ve 4’üncü sınıflar için hikaye kitapları,
- İlk okuma yazma setleri,
- A4 kağıdı,
- Pano,
- Boya (pastel, sulu, kuru vb.), kısacası her türlü yardım ve desteğe ihtiyacımız var. İmkânları kısıtlı, 120 kişilik okulumuza yardım ederseniz ben ve öğrencilerim minnettar kalırız. İlginiz için şimdiden teşekkürler.Yeni Yapılan Okulumun Kitaba İhtiyacı Var.

Yusuf Konak

yusufknk@hotmail.com.tr

Ana sınıfından sekizinci sınıfa kadar her türlü kitaba ihtiyacımız var: Ana sınıfı için boyama kitapları, ilkokul için hikaye, ortaokul için hikaye-roman tarzı... Bir de köyümüzde İnternet olmadığı için, ansiklopedi de olması iyi olur. Teşekkürler.Lütfen Duyarsız Kalmayalım!

Hakan Başoğlu

basogluhakan@hotmail.com

Zonguldak-Gökçebey-Bakacakkadı Bakiler İlkokulunda birleştirilmiş sınıf okutmaktayım. Eğitim açısından burada görev yapmak gerçekten çok zor. Okulumuzun birleştirilmiş sınıf olması, okulun maddi imkansızlıkları, öğrenci velilerinin duyarsızlığı gibi nedenler öğrencilerimi umutsuzluğa sürüklüyor.
Öğrencilerimin hepsi topluma faydalı olabilecek çocuklar. Fakat yaşanılan maddi sıkıntılar öğrencilerimi gelecek adına kaygılandıyor. Gelin el ele verelim, bu öğrencilerimize yardım eli uzatalım. Sizlerin de, geleceğimiz olan çocuklarımıza katkınız olsun. Sizlerden, kırtasiye, araç-gereç, kitap, vb. yardım talep ediyoruz. Yapacağınız yardımlar, inanın bizler için çok şey anlam ifade ediyor. Bir tane olsa bile... Eğitime göstereceğiniz duyarlılığa teşekkür eder, başarılar dileriz.

Adres: Bakacakkadı Beldesi Bakiler İlkokulu, Gökçebey, ZONGULDAK
Tel: 0 372 532 78 47Okul Kütüphanemiz İçin Kitap Arıyorum.

Enver Önel

enver_e72@hotmail.com

Merhabalar. Ben, Şırnak-Kumçatı Çok Programlı Lisesinde görev yapmaktayım. Okulumuz, geçen sene açıldığı için kütüphanemizde yeteri kadar kitap bulunmamaktadır. Kitap bağışı yapmak isteyen arkadaşlar iletişime geçerse sevinirim.Susuz Okula Bir Damla Ol!

Muhammet Gümüş

mmgumus@hotmail.com.tr

İlkokul çocuklarının eğitim seviyesine uygun kitaplar...Okulumuza Kütüphane Kurmak İstiyoruz.

Tanju Uzun

taanjuu@hotmail.com

Ardahan'ın Göle ilçesine bağlı şirin köyü Koyunlu (Gundik) Ortaokulu öğretmeniyim. 1946 yılında açılmış olan okulumuzda, bu zamana kadar hiç kütüphane olmamış. Bu ihtiyacı karşılamak adına her tür ve seviyede kitaba ihtiyaç duymaktayız. Öğrencilerimizin yanı sıra, köy halkının da yararlanacağı kütüphanemize desteklerinizi bekliyoruz.Çifteler-Körhasan Ortaokulunda Kitap ihtiyacı...

Selin Oral

selinoral.1991@gmail.com

Merhabalar. Adım Selin. Eskişehir-Çifteler-Körhasan Ortaokulunda İngilizce öğretmeniyim. Okulumuzun, Eskişehir’de olmasına rağmen fizîki koşullar bakımından birçok eksiklikleri mevcut. Bunların başında, kütüphane ve kitaplar geliyor. Çocuklarımızın seviyesine uygun yok denecek kadar az kitabımız var. Okulumuzdaki 5 öğretmenin kendi imkânlarıyla yaptıkları da maalesef yetersiz kalıyor. Bu yüzden yardımlarınıza ihtiyacımız var. 5, 6, 7 ve 8’inci sınıflar için kitaplara ihtiyacımız var. Yardımlarınız için minnettarız. Teşekkürler.Okul Kütüphanemiz Kitaplarınızla Dolsun!

Elif Zorkol

m.e.z_zrkl@hotmail.com

Kız Meslek Lisemize kütüphane kuruyoruz. Her tür kitaba ihtiyacımız var. Duyarlı kitapseverlerin bağıslarını bekliyoruz.
Adres: Nenehatun Kız Meslek Lisesi, Şerefiye Mah. Ayaz Sok., VanRahmankulu Okuluna Yardım...

Esin Erayık

esnn@windowslive.com

3 ve 4’üncü sınıfları birlikte okutuyorum. 25 tane öğrencim var. Ailelerin durumları iyi değil. Öğrencilerimin; kırtasiye malzemelerine, hikâye kitaplarına ve boya kalemlerine ihtiyaçları var. Eğer yardımcı olursanız, ben ve öğrencilerim çok memnun oluruz.Üniversiteye Hazırlık İçin Kitap İhtiyacı...

Mehmet Özçelik

mir_3838@hotmail.com

Okulumuzdaki ihtiyaç sahibi öğrenciler için üniversiteye hazırlık kitaplarına, kütüphanemiz için de edebî eserlere ve kaynak kitaplara ihtiyacımız var. Elinde olan ve arkadaşların yardımlarını seve seve kabul ederiz.Okumayı Seven Öğrencilerim İçin...

Süleyman

sulocan_5@yahoo.com

Okulumda, okumayı seven öğrencilerim için kitap yardımı bekliyorum. Kendim, imkânlarım dahilinde katkıda bulunmaya çalışıyorum fakat tam manasıyla yeterli olmuyor. İlkokul ve ortaokul seviyesinde kitabınız varsa, destekte bulunursanız sevinirim. Umarım, isteğim olumlu yanıt bulur ve kitaplarımıza kavuşuruz. Teşekkürler.1'inci Sınıflar İçin: Çok Acil!

Yasin Gün

gunyasin@hotmail.com

1’inci sınıf düzeyinde; görsel ağırlıklı okuma yazma setleri, boyama kitapları ve kırtasiye malzemeleri... İlginiz için çok sağolun.Bir Kitap da Sen Gönder.

Enver Baylar

enverbaylar@hotmail.com

İyi günler. Düzce-Kaynaşlı Kumluca Ortaokulumuzun kütüphanesini geliştirmek istiyoruz. Öğrencilerimizin okuyabileceği kitaplara ihtiyacımız var. Şimdiden teşekkür ederiz.Çamlıhemşin, Sizden Kitap Bekliyor.

Hızır Seferinoğlu

seferinoglu_H_@hotmail.com

Rize-Çamlıhemşin İmam Hatip Ortaokulu kütüphanesinin kitaba (5, 6, 7 ve 8’inci sınıf düzeyinde) ihtiyacı vardır. Bağışlarınız için şimdiden teşekkürler.Site logo