KitapAğacı.org

Karanlığa bir ışık da siz yakın.

GÜNÜN İPUCU

Suistimallere karşı uyanık olalım! Devamını okumak için lütfen tıklayın.

GÜNÜN İPUCU

Bağışlarınızı, kitap yardımı olduğunu belirtmek kaydıyla, PTT Kargo ile indirimli olarak gönderebileceğinizi biliyor musunuz? Bunun için her PTT şubesi değil ancak merkez PTT kargo şubelerine, paketin ağzı açık şekilde (içini göstererek) başvurmanız gerekmektedir.

KPSS Lisans Kitaplarına İhtiyacım Var.

Bahar Tekdemir

tkdmr.bahar@gmail.com

Roman ve Dergilere Gereksinimim Var.

Şeyma Kocaağa

seymaa.kumru@gmail.com

Elimde okunacak romanım kalmadı. Klasik veya farklı türde romanlara ve çeşitli dergilere ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim. Kitap bağışlarınızı bekliyorum.

TEOG Yardımcı Kaynak...

Melike Altun

altun_293@hotmail.com

TEOG yardımcı kaynaklarına ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Oyuncak ve Kitap İhtiyacımız Var.

Duygu Perçin

percinduygu@gmail.com

Sınıfımın, maddi anlamda profili çok düşük. 4-5 yaş grubuna yönelik hikaye kitaplarına ve oyuncaklara ihtiyacım var. Bağışlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

YGS-LYS Kitap...

Ela İbiş

Alaa.ebish2000@gmail.com

Merhaba. Ben, 12’nci sınıf öğrencisiyim. YGS-LYS (MF) test ve konu anlatım kitaplarına gerçekten ihtiyacım var. Yardım etmek isteyen olursa memnun olurum. 😊

YGS-LYS...

Sevda Binici

ssevocan349@gmail.com

Ailemin durumu iyi değil. Bu sene, 12’nci sınıf oluyorum. Kitaplarınızı benimle paylaşırsanız sevinirim.

YGS-LYS (MF) Kaynak İhtiyacı...

Nazlı Karaosmanoğlu

nazli.can-k@hotmail.com

12’nci sınıf MF öğrencisiyim. Dershaneye gidemeyeceğim. Kaynak ihtiyacım var. Mezunlardan, elinde kitap kalmış olan kişiler yardım edebilirse çok memnun olurum. Teşekkürler.

Yabancı Dil Kitaplarına İhtiyacım Var.

Elif Ayaz

elif.ayaz1@outlook.com

Üniversiteye hazırlanıyorum. İngilizce üzerinden sınava gireceğim. YGS ve LYS-5 kitaplarına ihtiyacım var. Elinizde, yararlanabileceğim kitaplar var ise almak isterim.

Mahkûmlar Kitap Okumak İstiyor!

Taylan Kaya

tylankaya@mynet.com

Cezaevi dediğimizde, genel anlamda aklımıza sadece mahkumları kapalı alanlarda tutmak, dış dünyadan izole etmek ve özgürlüklerinden yoksun bırakmak gelmektedir. Ancak değişen ve gelişen cezaevi düşüncesinde; mahkûmların içeride kaldıkları zaman diliminde sağlıklı ve özsaygılı yaşamalarına, sorumluluk duygusu ve toplumun bir üyesi olarak potansiyellerini geliştirmelerine destek olacak faaliyet ve programlardan yararlanmak amaçlanmaktadır. Tutuklu ve Hükümlüler Cezaevinde kaldıkları süre içerisinde boş vakitlerinin büyük bir dilimini kitaplarla geçirmektedirler. Cezaevi kütüphanemizi yenilemek ve güncelleştirmek amacıyla Türkiye genelinde başlatılan kitap bağışı kampanyası kapsamında; roman, kişisel gelişim kitapları, edebi eserler, dergi vb. her türlü kitaba ihtiyaç duymaktayız. Ayrıca sinema gösterimi yapmakta olduğumuzdan, CD ve DVD bağışlarına da ihtiyacımız var. Göndereceğiniz tür türlü kitap ve film, bir insanı yeniden topluma kazandıracaktır. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür ederiz.
Adres: Taylan Kaya (Sosyal Hizmet Uzmanı), E Tipi Cezaevi Müdürlüğü, Elazığ.

Roman İhtiyacım Var.

Leyla

intern305@gmail.com

Merhaba. Şu anda okuyabileceğm hiç romanım yok. Roman ihtiyacım var. Romanlarını bağışlamak isteyen olursa çok mutlu olurum. Şimdiden çok teşekkürler.

YGS-LYS...

Furkan Sönmez Kaya

furkan.sk@hotmail.com

YGS-LYS (TM) kitap ihtiyacım var. Yardım etmek isteyen olursa çok memnun olurum.

Ansiklopedi Setine İhtiyacım Var.

Semanur Gökdeniz

s-n.bas@hotmail.com

Mümkünse az kullanılmış ve az yıpranmış ansiklopedi setine ihtiyacım var. Yardımcı olabilecek bağışçı olursa çok memnun olurum.

Lise Kütüphanemiz için Bağış...

Feyza Nur Yılmaz

feyzanur298@hotmail.com

Merhabalar. Ben ve arkadaşlarım okulumuza kütüphane açtık. Müdürümüz ve öğretmenlerimizden izin aldık ve bize yardımcı oldular. Fakat, maddî kaynak bulmakta zorluk çektiğimiz için elimizde çok fazla kitap yok. Bu yüzden size mesaj atmaya karar verdik. Eğer elinizde bağış yapabileceğiniz lise için uygun kitap, dergi vb. kaynaklar varsa memnuniyet ve şükranla kabul edeceğiz. Cevabınızı umutla bekliyoruz. Şimdiden çok teşekkür ederiz.
Adres: Samanyolu Gülbahar Anadolu Lisesi, Eskişehir.

KPSS Lisans Kitaplarına İhtiyacım Var.

Özgür Güner

ozgurguneridil@gmail.com

KPSS Genel Yetenek, Genel Kültür, Eğitim Bilimleri ve ÖABT Matematik Öğretmenliği kitaplarınıza ihtiyacım var.

KPSS Kitaplarına İhtiyacım Var.

Tuğba İlgün

ilguntugba@hotmail.com

Merhaba. KPSS kitaplarına ihtiyacım var. Özellikle, genel yetenek ve genel kültür olursa sevinirim. Elinizde, yararlanabileceğim kitaplar varsa almak isterim. Şimdiden teşekkürler.

Her Türden Roman Bağışı...

Sena İlgün

sena_naz68@hotmail.com

Merhaba. Lise 3 öğrencisiyim. Romana ihtiyacım var. Elinizde, yararlanabilecegim türden roman varsa almak isterim. Şimdiden teşekkürler.

Kitap Okumayan Kalmasın!

Gamze Çıngıl

gmz.cngl@hotmail.com

Yeni kuracağımız Genç Kütüphanemizde, her tür; ansiklopedi, roman, öykü, ders ve çalışma kitabına ihtiyacımız var. Yapılan bağışların fazlası, ihtiyaç sahibi köy okullarına dağıtılacaktır. Siz gönüllülerin, “Kitap Okumayan Kalmasın” kampanyamıza katkıda bulunmalarını temenni ediyoruz.

Klasik veya Güncel Romanlar...

Nurgül Temiz

Ttemiznurgul@gmail.com

Bagışlamak istediğiniz romanları, okuduktan sonra ben de tekrar bagışlamak üzere almak istiyorum.

Okuma Kitaplarına İhtiyacım Var.

Veysel Çolak

Veysel.10@hotmail.com

Kütüphane Kuruyoruz!

Büşra Zeynep Yalçın

busrazeynepyalcin45@gmail.com

Bilim-teknik, kişisel gelişim, roman, hikaye, ansiklopedi vb. kitaplara ihtiyacımız var.

Kitap Okumak İstiyorum.

Şirin Şahin

sirin190507@hotmail.com

Her türlü kitaba ihtiyacım var. Üniversite öğrencisiyim. Yardımlarınızı bekliyorum.

Franz Kafka, Nazım Hikmet, Ahmet Altan...

Sait Özgen

saitkerim@gmail.com

Franz Kafka, Nazım Hikmet ve Ahmet Altan'ın kitaplarını okumak istiyorum. Eğer elinizde gerçekten iyi, başka yazarlar varsa onlara da “Hayır” demem.

Acil DGS Soru Bankası...

Bekir Maraş

bekirmaras111@gmail.com

DGS’de mühendislik için uğraşacağım. Zamanında, aileme çok büyük bir söz verdim. Sınava az kaldı ama elimdeki kitapları ancak bitirebildim. Sizlerin de desteğiyle bu sınavı kazanıp ailemin yüzünü kara çıkartmamak istiyorum. Türkçe soru bankasına ihtiyacım var. Şu mübarek günde, bana yardım edebilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Mevlana Divan-ı Kebir...

Fahrettin Durdahanoğlu

f.durdahanoglu@gmail.com

Mevlana'ya ait Divan-ı Kebir (Şems Divanı) kitabını arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.

Okumak Özgürlüktür. Çocuklarımıza Özgürlüklerini Verelim.

İmmi Gülsüm Yeşilgil

yesilgilgulsum@gmail.com

Merhaba. Okulumuz, bir köy okulu ve kütüphanemiz yok. Sınıf kitaplıklarındaki kitaplar ise çok çok eski ve az sayıda. Çok zor şartlarda kurmaya çalıştığımız kütüphanemiz için ilkokul-ortaokul seviyesine uygun her tür kitaba ihtiyacımız var. Çocuklarımız için yardımlarınızı bekliyoruz. Şimdiden teşekkür ederim.

Okulumuzun Daha Çok Kitaba İhtiyacı Var.

Halit Çolak

halitclk@outlook.com

Samsun Havza'da bir köy okulunda Türkçe öğretmeniyim. Okulumuzun kütüphanesinde çok az kitabımız var. Özellikle ortaokul seviyesine uygun; hikaye, roman, masal vb. türlerde ihtiyacımız var. Kitap sayımızı artırmak için siz değerli kitap dostlarının desteğini bekliyoruz.

KPSS Kitapları Arıyorum.

Furkan Aydın

frknydn_1997@hotmail.com

Merhabalar. 2016 KPSS’ye hazırlanıyorum. Elimde yeterince kaynak yok. Lisans sınavına girmiş büyüklerimin kitaplarına talibim. Herkese şimdiden teşekkürler.

Hobyarlı Ahmet Paşa İlkokulu...

Tuğba Kurtuluş

tugbadundarr@hotmail.com

Okulumuzun kütüphanesini için, 6-12 yaş arası öğrencilerin okuyabileceği kitaplara ihtiyacımız var. Yardım edebilecek olan kişiler varsa, öğrencilerimiz çok mutlu olurlar.

Roman ve Edebî Eserler...

Kübra Öztürk

kuboss_ozturk@hotmail.com

Yerli ve yabancı yazarlara ait roman ve edebî eserler... Bağışlarınızı bekliyorum.

Kitap Yardım Talebi...

Fatma Mutlu

Fatm_rpd@hotmail.com

Merhabalar. Ben, Bursa Görükle Hazinedaroğlu-Özkan İlkokulu Rehber Öğretmeni Fatma Mutlu. Okulumuz, Bursa'nın Görükle Nilüfer İlçesindedir. Okulumuz, bu sene başında Z-Kütüphane kurmaya başladı. Fizîkî olarak hazır sayılırız ama kitap eksiğimiz var. Bu konuda bizlere yardımcı olabilir misiniz?
İhtiyaçlarımız:
- Okul kütüphanemiz için, öğrencilerimizin seviyesine uygun okuma ve hikaye kitapları,
- Öğrencilerimizin seviyesine uygun; dergiler, derslere yardımcı kaynaklar,
- Genç ve yetişkinler için, okuma kitapları.
Adres: Görükle Hazinedaroğlu-Özkan İlkokulu, Görükle Kurtuluş Mah. Nilüfer/Bursa.

2016 ÖABT İngilizce...

Aysun Karakaya

ayse_karakaya92@hotmail.com

Merhaba. Acil olarak, 2016 İngilizce ÖABT soru bankasına ihtiyacım var. Gönderebilecek olan varsa çok sevinirim. Teşekkürler.

DGS için Güncel Test Kitabı Arıyorum.

Yağmur Kanatlı

yagmur.kanatlu@gmail.com

DGS yaklaştı. Malum, kitaplar biraz pahalı. Elinde, DGS’ye ya da ALES’e ait güncel kitap olan varsa ve benimle paylaşırsa çok minnettar olurum. :)

Acil Yardım!

Gönül Yıldız

Gonul-yldz@outlook.com

Artvin'in küçük bir ilçesinde görev yapmaktayım. Kütüphanemizdeki kitaplar çok eski. Bu yüzden acil yardım bekliyorum. Çocuklarım kitap okumak istiyor ama kitapları yok.

YGS-LYS Hazırlık Kitapları...

Sebiha Çağlar

sebihacaglar@gmail.com

Merhaba. Elinde, üniversite sınavı için fazla kaynak kitabı olan varsa, almayı çok isterim. MF öğrencisiyim. Yardımcı olmak isteyenlere şimdiden teşekkürler.

Kütüphanemize Destek Bekliyoruz.

Önder Baba

onderbaba@gmail.com

2015 yılında açılan ceza infaz kurumumuzun 2 tane çok büyük kütüphanesi var. Mevuzat gereği, ihtiyacımızı çoğunlukla bağış ve yardımlardan karşılıyoruz. Şimdiye kadar, değerli bağışçıların desteği ile ihtiyacın bir kısmını karşılayabildik; fakat halen daha fazla kitaba ihtiyacımız var. Mahkumların, kitaplara ilgisi çok fazla. Göndereceğiniz her kitabın bir insana ışık olabileceği kanaatindeyiz. Şimdiden Teşekkürler.

Adres:Tavşanlı Ceza İnfaz Kurumu, Çukurköy Mevkii, Tavşanlı/Kütahya.

Üniversite Kütüphanesine Kitap Topluyoruz.

Turan Tükenmez

ttukenmez@gmail.com

Selahaddin Eyyubi Üniversitesi (SEÜ) olarak bir kitap kampanyası başlattık. Kütüphanemizde çok kitap olsun istedik. Her konuda kitap olabilir. Lütfen, kitaplarınızı SEÜ Kütüphanesine bağışlayın. Kitaplar, üniversitemiz kütüphanesinde bilgi kaynağı olsun.

Adres: Fırat Mahallesi, 590 Sokak, No: 3, Kayapınar/Diyarbakır.

Kitap İstiyorum.

Tolga Şahin

hamzatolga@outlook.com

Her tür romana (özellikle; fantastik, bilim-kurgu ve polisiye) ihtiyacım var. Üniversite öğrencisiyim ve maddi durumum kitap almaya yetmiyor. Çok da kitap okuyorum. Bağışlayabilecek olanlar varsa çok sevinirim. Esenlikler...

YGS-LYS...

Gözde Altınkaynak

gozdealtnkaynk@hotmail.com

Merhaba. 2017 YGS-LYS (TM) öğrencisiyim. Fakat, kitap eksiğim çok fazla. Yardımcı olursanız çok sevinirim. :)

Kitap Okumayan Kalmasın...

Mustafa Kılıç

mustafa04kilic@gmail.com

Merhaba. Ben, Ağrı-Patnos-Kaş Köyü İlköğretim Okulunda sınıf öğretmeniyim. Okulumda, 5-6 tane kitap var ve öğrencilerim bu kitaplarla yetiniyor. Eğer köy okullarına kitap yardımında bulunuyorsanız, benim okuluma da yardımda bulunmanızı isterim. Saygılarımla...

Bir Kitap Ver, Bir Nesil Kurtar...

İbrahim Aslan

iaslan446@gmail.com

Arkadaşlar. Ben, rehber öğretmeni bulunduğum okulun kütüphanesini zenginleştirmek istiyorum. Yalnızca birkaç tane kitap var. Lise düzeyinde her türlü kitap işimize ziyadesi ile yarayacaktır. İlginizden dolayı şimdiden teşekkürler.

Parlayan Sözler-Brandon Sanderson...

Murat Doğan

mertay015@gmail.com

"Parlayan Sözler" adlı kitabı bağışlamak isteyen bana gönderebilir. Çok makbule geçer.

Yeni Açılan Okulumuzun Kütüphane İhtiyacı...

Mustafa Erdoğan

erdogan66m@hotmail.com

- Hikaye/Roman,
- Bilim/Fikir/Düşünce,
- Dini İçerikli,
- Ansiklopedi olabilir.

İlgilenen dostlara şimdiden teşekkür ederim.

Okul Kütüphanesine Yardım...

Münür Yarpuz

osm744804@gmail.com

Osmaniye-Düziçi-Böcekli Beldesi, Boyalı Atatürk İlkokulu olarak eğitim öğretime devam etmekteyiz. Okulumuza, bu eğitim öğretim yılında, kendi imkanlarımızla bir okul kütüphanesi oluşturmaya çalışıyoruz. Kütüphanemiz, hem öğrencilerin hem de velilerimizin kullanımına açık olacaktır. Okulumuz kırsal kesimde olduğu için kitap temininde zorluk çekmekteyiz. Yardımlarınızı bekliyoruz. İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz.

Esenler Güzide Özdilek Anadolu İmam Hatip Lisesinde Kitap İhtiyacı...

Hüseyin Erdem

lavminm@gmail.com

Üniversite Hazırlık...

Barış

brsyzc3@gmail.com

Eğer elinizde kullanım dışı YGS-YLS veya temel matematik vb. öğrenim kitapları var ise, bana göndererek hayra vesile olabilirsiniz. Meslek Lisesinde öğrenim görüyorum. İmkanlar kısıtlı. Şimdiden teşekkür ederim.

Klasikler, Kişisel Gelişim, vb.

Özge Çevik

hepsen_teksen55@hotmail.com

Klasikler, Oğuz Atay, Osho-Kişisel Gelişim, psikoloji, roman... Güzel olan her tür kitap olabilir. Şimdiden teşekkür ederim.

Dünya Klasikleri ve Her Tür Roman İhtiyacı...

Beyza Güneç

gunecbeyza@hotmail.com

Yazın, Kütüphane Kurmak İstiyorum.

Gülsüm Ülger

kara_duman_1992@hotmail.com

Dünya Klasikleri ile Ömer Seyfettin, Gülten Dayıoğlu ve Muzaffer İzgü kitapları...

İdil-Fatih Ortaokulu Kütüphanesini Yeniden Kuralım!

Abdurrahim Ter

ater7373@gmail.com

Ben, Şırnak'ın İdil İlçesi Fatih Ortaokulunda Fen ve Teknoloji öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Bölgemizde bir yıla yakındır devam eden terör olaylarından okulumuz da nasibini almış ve kütüphanemiz talan edilmiştir. Siz değerli yardımseverlerden; bilim, roman, hikaye, kişisel gelişim vb. kitap talebinde bulunmaktayım. Saygılarımla...

Çocuk Kitabı İhtiyacı...

Hasbi Erbaş

erbas1hasbi@hotmail.com

1’inci sınıf öğrencileri için, bitişik eğik yazı ile yazılmış okuma ve hikaye kitapları.

Ondokuzmayıs Tekel İsmail Çolak İlköğretim Okuluna Yardım...

Mustafa Kemal Aydemir

omuemmt@gmail.com

13 Mayıs 2016 tarihine kadar, Samsun’un Ondokuzmayıs İlçesindeki Tekel İsmail Çolak İlköğretim Okuluna, ilkokul ve ortaokul seviyesinde okuma kitabı gerekmektedir. Biz, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu olarak kampayayı başlattık. Okulu ziyaret ettik. Kütüphaneleri bomboş. Yardım etmek isteyenler mail yoluyla ulaşabilir. Etkinliğimizi, facebook'tan da takip edebilirsiniz.
https://www.facebook.com/groups/omu.emmk/?fref=ts

Okulumuza Kütüphane Kuruyoruz.

Melek Yavuz

mlkyvz33@hotmail.com

Yeni kurduğumuz kütüphanemizin raflarını doldurmaya çalışıyoruz. Okulumuz bir kasaba okulu ve öğrencilerimizin gelir durumu düşük. 5-8’inci sınıf seviyesine uygun her türlü kitap desteğini bekliyoruz.

Geleceğin Yöneticilerine Yardım!

Pınar

ouestdieu@gmail.com

Merhaba. Sosyal bilimler-Lise öğrencileri olarak, 100 Temel Eseri, okulumuzun sınıf kitaplığına kazandırmak istiyoruz. Yardımlarınızı bekliyoruz.

Antakya Belediyesi "Genç Kütüphane" Projesi...

Gamze Çıngıl

gmz.cngl@hotmail.com

Ansiklopedi, bilgi-teknoloji dergileri, sözlük, roman vb...

Kitaplıkta Duracağına Paylaşın!

İlkcan Gözcüoğlu

igozcuoglu@hotmail.com

Aylardır, hem bu site sayesinde, hem de; çevrem, okulum ve arkadaşlarım sayesinde bir sürü kitap bağışı yaptım ama gözüm doymuyor. Bu sefer de, bu ilan ile kitap toplamaya karar verdim. Başkaları da okusun dediğiniz romanları bekliyorum.

YGS-LYS...

Hüsna Kerim

kerim.husna.61@hotmail.com

Seneye üniversite sınavına girecek kardeşim için YGS-LYS kitaplarına ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler...

Ceza İnfaz Kurumuna Kitap Bağışı...

Hanım Özkaya

hanmozkaya6@gmail.com

Merhabalar. Ben, Kocaeli Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü 4’üncü sınıf öğrencisiyim. Okulumun son döneminde, Kocaeli-Kandıra 2 No'lu T-Tipi Ceza İnfaz Kurumunda psiko-sosyal serviste staj yapıyorum. Kurumda var olan kütüphaneye ek kitap sağlamanın, hem mahkumlar hem de kurum çalışanları için faydalı olacağını düşünüyorum. Kitap bağışlarınızı bekliyoruz. Teşekkürler...

Çocuklarımız, Birer Fidandır.

Mesude Öz

mesude-1971@hotmail.com

Konya-Kulu Alparslan İlkokulunda Sınıf Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. İlkokul ve Ortaokul seviyesinde; roman, hikaye, dergi, masal vb. türde kitaplara ihtiyacımız var. Bir fidanın büyüyebilmesi için, her yönüyle beslenmesi lazım. O fidan da, canımızın bir parçası olan çocuklarımızdır. Onların büyümesi, yeşerip meyve vermesi bizim elimizde... Yardımcı olursanız çok mutlu olacağız.

Geleceğimize Işık Olur musunuz?

Canan Balbay

cananbalbay@hotmail.com

Merhaba değerli gönüllüler. Ben, Uludere'nin Yemişli Köyünden, sınıra sıfır noktasından sizlere sesleniyorum. Yemişli İlkokulu rehber öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuz, bir köy okulu olduğu için imkanlar kısıtlı. Birçok eksiğimiz var. Elimizden geldiğince zorlukları aşmaya çalışıyoruz. Kütüphanemiz var ama yeterli kitabımız yok. Sizlerden; ilkokul ve ortaokul düzeyinde; hikaye, roman, test kitabı, çalışma kitabı gibi çocuklar için yararlı olabilecek her türden kitap desteği istiyorum. Sizler de, yardımlarınızla bu minik kalpleri ısıtıp onların geleceklerine ışık olun. Şimdiden çok teşekkür ederim. Sevgi ve saygılarımla.

Geleceğin Büyük İnsanları için Yardım...

Zeynep Varol

zeynepvarol06@hotmail.com

Ben, üniversite öğrencisiyim. Yürüttüğümüz bir projemiz var. Yardıma ihtiyacı olan çocuklara; giyecek, defter, kitap gibi şeyler alacağız. Bunun için, elinizde olan ortaokul düzeyinde kitapları bağışlamak ister misiniz? Unutmayın: Onlar bizim geleceğimiz.

Şanlıurfa-Gözenek Köyü Ortaokulunda Acil Kitap ve Kırtasiye İhtiyacı!

Kübra Kurt

kkubrakurt.06@gmail.com

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde öğrenciyim. Şanlıurfa-Bozova İlçesinin Gözenek Ortaokuluna; TEOG kitapları, kırtasiye ve okuma kitabı yardımı topluyoruz. Oradaki çocuklar, okumak için çok hevesliler; fakat yeterli kitap ve materyalleri yok. Yardımlarınızı bekliyoruz. Çocuklar Okur, Dünya değişir.

Elinde İsmail Saymaz Kitabı Olan Var mı?

Onur Onur

egitmen2009@hotmail.com

İsmail Saymaz’ın yazmış olduğu kitaplardan elinde olan ve bağışlamak isteyen varsa, memnuniyetle kabul ederim.

Aksaray'da bir Köy İlkokulu...

Özge Arslan

arslan-ozge@hotmail.com

Aksaray’da bir köy ilkokulunu boyamaya gideceğiz. Bu okulun, fazlasıyla kitap ihtiyacı olduğunu gördüm. Eğer elinizde ilkokul düzeyi kitaplar varsa, yardımlarınızı bekliyorum. :)

Ted Walther'in "Dünya Ekonomisi" Kitabını Arıyorum.

Ali Çiğdem

Ali-cigdem@hotmail.com

Ted Walther’in “Dünya Ekonomisi” adlı kitabına ihtiyacım var. Kitap 2002' de çıkmış ve -maalesef- hiçbir yerde yok. Teşekkür ederim.

Kitap Okumayan Kalmasın Diye...

Gamze Çıngıl

gmz.cngl@hotmail.com

Ansiklopediler, bilim ve teknoloji kitapları, dergiler, sözlükler, hikaye ve romanlar... Akla gelebilecek her türlü kitaba ihtiyacımız var! Umarım yapılan bağışlar faydalı olur.

Aydınlık Geleceğimize Köprü Olur musunuz?

Yunus Güzel

yunusguzel1983@hotmail.com

Size bu mektubu Anadolu’nun güneydoğusundan; ama gönlümüzün en iç kısmından yazıyoruz. Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri olarak bu mektubu kaleme aldık.
Derdimiz belli, derdimiz okumak, derdimiz ülkemize faydalı olmak, derdimiz değerli olduğumuzu hissetmek… İşte bu derdin dermanı olarak da en iyi dostumuza yani kitaplarımıza sığınmak istiyoruz. Ama… Ama… Ama hangi kitaba…
Türk Telekom tarafından büyük emekler ve paralar harcanarak yapılan okulumuzda kitap sayımızı artırmak istiyoruz. Ama dedik ya derdimiz büyük… Derdimiz okumak…
İşte bu dertle sesimizi duyurmaya çalışıyoruz. Sizden okulumuzun kütüphanesi için kitap talep ediyoruz. Biliriz ki herkeste fazlasıyla vardır kitap ama süstür sadece kitaplıklarda. Bu süs bizim bilgimiz olsun… Işığımız olsun… Geleceğimizi çizecek yol olsun…
Umarız bu sesimizi duyarsınız da bu isteğimize olumlu bir yanıt verirsiniz.
Derdimiz büyük dedik, derdimiz okumak dedik… Dermanımız olmaya sizler de var mısınız?
Sevgilerimizle…
Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi öğrencileri Adına…
Yunus GÜZEL
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Yeni Kurulacak Kütüphanemiz için Kitap İhtiyacı...

Abdullah Çakmak

a.cakmak06@hotmail.com

Sakarya'nın Arifiye İlçesi, Ekrem Oba İlköğretim Okulu'nda öğretmenim. Okulumuza sıfırdan kütüphane kuruyoruz. Bu yüzden ilkokul ve ortaokul öğrencileri seviyesinde; hikaye, roman, ansiklopedi, dergi vb. kitaplara ihtiyacımız var. Yardımlarınızı bekliyoruz.

Üniversite Hazırlık Kitapları...

Belinay Demir

belinay7374@gmail.com

Merhaba. YGS ve LYS kaynak kitaplarına ihtiyacım var. Elinizde, yararlanabileceğim kitaplarınız var ise almayı çok isterim. En iyi yerleri kazanmamızda, sizin de katkınız olsun. Teşekkürler.

Yeni Kütüphanemize Bağış Topluyoruz.

Talha Güler

talhaguler44@gmail.com

Gaziantep TOBB Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak yeni bir kütüphane kurmaktayız. Okulumuz olarak, sizden lise ve dengi seviyesinde olan kitaplar talep ediyoruz. İlgileriniz için teşekkür ederiz.
Adres: Güneykent Mah., 102247 Nolu Cadde, No: 22, TOBB Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi, Şahinbey/ Gaziantep.

Sen de Bir Kitap Gönder!

Uveys Becerman

uweyss@gmail.com

Merhabalar. Ben, Diyarbakır’ın Hazro İlçesi Tarım Müdürlüğünde Veteriner Hekimim. 4 Ocak’ta, Milliyet Blogumda (http://blog.milliyet.com.tr/kampanya-basladi-sen-de-bir-kitap-gonder/Blog/?BlogNoR0085) bir kampanya başlatmıştım. Kampanyanın adı "Sen de Bir Kitap Gönder!”. Kampanya, açıkçası biraz ses getirdi ve birçok ilden telefonlar geldi. An itibarıyla, toplam 10 koli dolusu kitap elimize ulaştı. Şimdiki amacımız ise; buradaki Halk Eğitim Merkezinde bir küçük kütüphane oluşturmak. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüyle de iletişime geçtik ve böyle bir olayın çok güzel olacağını sevinerek bildirdiler. Mutlu bir olaya adım atmak üzereyiz. Sizden isteğim; bu yardım kampanyasında bize katkıda bulunmanız. Yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkürler.
Adres: İlçe Tarım Müdürülüğü, Hazro/Diyarbakır.

Köy Okulumuza Kitap!

Fatih Kaynak

turklerio@gmail.com

Bizler, köy okuluyuz. İmkanlarımız oldukça kısıtlı. Ayrıca taşıma merkezi olmamızdan dolayı bir çok köye hizmet veriyoruz. Kütüphanemizde maalesef yeterli sayıda kitabımız yok. Çocuklarımız için imkanı olanlardan kitap talep ediyoruz. Saygılarımla.

İlkokul 4'üncü Sınıfa Kadar Olan Her Tür Kitaba İhtiyaç Var!

Vedat Güzen

vedat_guzen_115@hotmail.com

YGS-LYS'ye Hazırlanan Öğrencilerim için Kitap Arıyorum.

Sinan Çelik

snnlk.6@gmail.com

Sınava hazırlanan öğrencilerim için YGS-LYS kitaplarına (Matematik-1, Türkçe, Tarih, Coğrafya, Felsefe ve Geometri) ihtiyacım bulunmaktadır.

Okulumun Kitaba İhtiyacı Var!

Ayşe Sümeyya Omaç

omacayse_23@hotmail.com

Ortaokul düzeyinde; roman, dergi, hikayeye ihtiyaç var...

Hasta Çocuklar için Kitap ve Oyuncak...

Eda Kocaoğlu

edakocaoglu@yahoo.com

Merhaba. Uludağ Üniversitesi, Çocuk Hematoloji ve Onkoloji bölümünde yatan hasta çocuklar için kitap ve oyuncak topluyoruz. Katılmak ister misiniz?

LYS Kitap...

Çağatay Ateş

cagatayates-1996@hotmail.com

Merhaba arkadaşlar. Ben Adana'da yaşıyorum ve burada, Haziran ayında yapılacak olan LYS sınavına hazırlanmakta olan, güzel yürekli bir kardeşimiz var. Arkadaşımız sınava Matematik-Fen (MF) alanından hazırlanıyor. Okumaya çok hevesli! İhtiyacı olan şey para değil, sadece kitap. Durumları pek iyi olmadığından, kitaplarının bir çoğunu temin edemedi. Ben, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım ama maalesef ben de öğrenci olduğumdan çabalarım yetmedi. Sonra aklıma siz geldiniz. Evet arkadaşlar! Şimdi sizden ricam: Sizin, komşunuzun, kardeşinizin veya bir tanıdığınızın kullanmadığınız LYS kitapları var ise bunları ulaştırmanız. Desteklerinizi esirgemeyin. İyi Günler.

Kütüphane için Kitap...

Evrim İlhan

evrimilhan00@icloud.com

Okulumuz için kütüphane kurmaya çalışıyoruz. Her türlü hikaye, roman vb. kitaplara ihtiyaç duymaktayız. 5, 6 ve 7’inci sınıf ile TEOG için konu anlatımlı ders kitapları ve test kitaplarına ihtiyacımız blunmaktadır.

Ortaokul Kütüphanesine Kitap...

Cihad Şahin

chdshn@gmail.com

İyi günler. İstanbul-Gaziosmanpaşa Emine Sabit Büyükbayrak Ortaokulunda öğretmenlik yapıyorum. 1400 öğrencinin olduğu okulumuzda, kütüphanedeki kitap sayısı oldukça yetersiz. 9-14 yaş seviyesine uygun kitaplara ihtıyacımız var. Bağış yapan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederiz.

İTÜ SPE I-Tech Kulübünün Kütüphane Kazandırma Projesi...

Tuğçe Sivrihisar

tugcesvrhsr@gmail.com

Merhaba. İstanbul Teknik Üniversitesi Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği öğrencisiyim. Society of Petroleum Engineers'in İTÜ'deki kolu (SPE I-Tech) olarak, her dönem, yetersiz şartlardaki okullara yardım ediyor ve kütüphane kazandırıyoruz. Bu dönem de, Uşak ilindeki Malkoçoğlu İlkokuluna yardımda bulunacağız. Amacımız, bu okulda zengin bir kütüphane oluşturmak. Bunun için, ilkokul ve ortaokula yönelik eğitici ve öğretici kitapları topluyoruz. Desteklerinizi bekliyoruz. Duyarlılığınız için teşekkür ederim.

Adres: İTÜ Ayazağa Kampüsü, Prof. Dr. Ali İhsan Aldoğan Yurdu, Maslak/İstanbul.
Kulüp facebook sayfası: https://www.facebook.com/SPE-ITU-Student-Chapter-SPE-I-Tech-117986138595105/timeline

Kütüphanesi Olmayan Bir Ortaokula Yardım Edelim!

Hatice Yener

95htcynr@gmail.com

Ben, Marmara Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği 3’üncü Sınıf öğrencisiyim. Van-Özalp-Çubuklu Ortaokulundaki öğrencilerin kütüphane oluşturabilmesi için kitap topluyoruz. Ortaokul öğrencisinin okuyabileceği her türlü; roman, hikaye vb. kitaplar ile tarih ve bilim dergileri olabilir... Siz de bize yardımcı olursanız çok seviniriz. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Çocuklarımızın, Sizlere İhtiyacı Var!

Başak Kılıç

bsklc_89@hotmail.com

Merhaba. Ben Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinin Toklu Köyünde görev yapmaktayım. Anasınıfı öğrencilerimin hikaye ve etkinlik kitaplarına ihtiyaçları vardır. Şimdiden teşekkür ederim.

YGS-LYS Kitap Bağışı...

Gözdehan Altınkaynak

gozdealtnkaynk@hotmail.com

Merhabalar. Ben, 11’nci sınıf ögrencisiyim. Eşit Ağırlıkçıyım. Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümünü düşünüyorum. Kaynak sıkıntım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

LYS Kitaplarına İhtiyacım Var.

Ayşe Kılıç

aaysekilic98@gmail.com

LYS’ye gireceğim. Fakat, Sağlık Meslek Lisesi öğrencisi olduğum için sayısal dersler görmüyorum. Bir şekilde, -kendi çapımda- birşeyler yapmak istiyorum. Türkçe, Sosyal Bilimler, Biyoloji, Kimya, Tarih vb. alanlarda konu anlatımlı kitaplar, soru bankası ve test kitaplarınızı bana gönderirseniz çok sevinirim.

Romanlara İhtiyacım Var.

Hepsen Teksen

hepsen_teksen55@hotmail.com

Merhaba. Elinizde olan romanlar varsa, ihtiyacım var. Şimdiden çok teşekkür ederim.

LYS (Sözel) Kitaplarına İhtiyacım Var.

Elife Çevik

elifecevik@gmail.com

LYS (Sözel) kitaplarına ihtiyacım var. Kendi çabamla istediğim bölüme girmek istiyorum. Dershaneye gitmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Armağanınız Kitap Olsun.

Semiha Çelik

smclk80@gmail.com

Merhaba. Ben, Nizip İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Öğrencilerimize okuma alışkanlığı kazandırmayı amaçlıyoruz ancak kütüphanemizdeki kitaplar bunun için yeterli değil. Roman, hikaye, şiir kitapları ve edebiyat dergileri gönderebilirseniz çok mutlu olurum. Sevgiler.

LYS'ye Az Kaldı!

Kader Alın

kader_kader_479@hotmail.com

Haziran’da yapılacak olan LYS sınavına çok az bir süre kaldı ve benim elimde hiç kaynak yok. Eğer elinizdeki kitapları gönderirseniz çok mutlu olurum. Teşekkürler.

Kütüphanemiz Kitapla Dolsun!

Serkan Bilgin

serkanbilgin_08_08@hotmail.com

İyi çalışmalar. Ben, Rize Merkez Veliköy Uzun Mustafa Kopuz İlk/ortaokulunun Türkçe öğretmeniyim. Rize Valiliği tarafından okulumuza bir Z Kütüphane yapılacak. Fakat okulumuzda, öğrencilerimizin faydalanabilecekleri yeteri kadar kitap bulunmamaktadır. Yapılacak olan bu kütüphanenin, sizlerin de destekleriyle güzel kitaplarla dolu olmasını istiyorum. Bu nedenle sizlerden okulumuza kitap bağışında bulunmanızı talep ediyorum.
Adres: Veliköy Uzun Mustafa Kopuz İlk-Ortaokulu, Veliköy Köyü, Merkez/Rize.

Gemlik Körfez Ortaokulunda Acil Kitap İhtiyacı!

Esengül Aksakal

esengulesinaksakal@gmail.com

Merhaba. Ben, Bursa Gemlik Körfez Ortaokulunda Türkçe öğretmeniyim. Okulumuz öğrencileri, eğitim ve gelir düzeyi düşük ailelerin çocukları. İdaremiz, eski kütüphaneyi yeniledi fakat okulun imkanları kısıtlı olduğundan yeterli kitabımız yok. Olan kitaplar da eski... Bizi destekleyeceğinizi umarak sizlerden kütüphanemize kitap bağışında bulunmanızı rica ediyoruz. “Yardımın azı çoğu olmaz” diyerek bu yola çıktık. Lütfen bizi yalnız bırakmayın.

LYS Kitaplarına İhtiyacım Var!

Enes Yılmaz

enss1998ymz@gmail.com

Haziran’daki LYS için, eşit ağırlık ve sayısal kitaplarına ihtiyacım var.

Bir Kitap Bir Umuttur.

Nejdet Güneş

nejdetgunes90@gmail.com

Merhabalar. Ben, Gaziantep İli Şahinbey İlçesi Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulunda Türkçe öğretmeniyim. Okulumuz, 2500 öğrencisi bulunan şehir merkezinde olmasına rağmen imkanları çok kısıtlı bir okul. Kütüphanemizde kitap yok denecek kadar az. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Saygılar.

KPSS Lisans Kitaplarına İhtiyacım Var.

Lale Ekinci

laleekinci2010@hotmail.com

Lisans KPSS kitaplarına ihtiyacım var. Elinde olan gönderebilir mi?

YGS-LYS Kitaplarına İhtiyacım Var!

Tuğba Top

gala_tugba@hotmail.com

Dershaneye gitmiyorum. Kendi imkanlarımla sınava hazırlanmak istiyorum. Fakat kitap alamıyorum. Elinizde YGS-LYS kitaplarınız varsa bana gönderebilir misiniz?

Raflarda Durmasın...

Hasan Akkuş

tokatli_hasan@yahoo.com

Okul kütüphanemiz için, 6-18 yaş arası öğrencilerimizin duygu ve düşünce dağarcığını geliştirecek; roman, hikaye, dergi vb. kitap bağışlarınızı bekliyoruz.
Adres: Yeni Yerleşim Köyü Ortaokulu, Çavuşlar/Bingöl.

İlkokul Kütüphanesi için Kitap Bağışı (Sosyal Sorumluluk Projesi)

Tuğçe Sivrihisar

tugcesvrhsr@gmail.com

İlkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik; roman, hikaye, ansiklopedi, atlas vb. eğitici ve öğretici her türlü yazılı kaynak.

Lise Kütüphanesi için Kitap Bağışı...

Feyza Nur Yılmaz

feyzanur298@hotmail.com

Merhabalar. Ben ve arkadaşlarım okulumuza kütüphane açtık. Müdürümüz ve öğretmenlerimizden izin aldık ve bize yardımcı oldular. Fakat, maddî kaynak bulmakta zorluk çektiğimiz için elimizde çok fazla kitap yok. Bu yüzden size mesaj atmaya karar verdik. Eğer elinizde bağış yapabileceğiniz lise için uygun kitap, dergi vb. kaynaklar varsa memnuniyet ve şükranla kabul edeceğiz. Cevabınızı umutla bekliyoruz. Şimdiden çok teşekkür ederiz.

Okulumuzun Kitaba İhtiyacı Var.

Çiğdem Şimşek

cigdemsimsek-@hotmail.com

Merhabalar. Elazığ İli Baskil İlçesinde İmam Hatip Ortaokulu Türkçe öğretmeniyim. Okulumuzda kütüphane olmadığı için öğrencilerim okuma kitabı bulmakta zorlanıyor. Bana ait olan kitapları okuyup bitirdiler. Sizlerden miniklerim için; hikaye, roman ve dergi rica ediyorum. Çünkü çocukların eline en çok kitap yakışıyor. Sevgiler.

Köy Okulunun 23 Nisan Neşesine Sen de Destek Ol!

Elçin Özbilir

elcnozblr@gmail.com

Erzincan'da bulunan bir köy okulunun atıl durumunda olan ek binasını kütüphaneye çevirmek için, ilk/ortaokul düzeyinde; roman, hikaye, şiir, dergi vb. kitaplara ihtiyacımız var. Kütüphane 23 Nisan'da açılacağı için bir nevi çocuklara hediye olacak. ☺ Bu konuda desteklerinizi bekliyoruz.