KitapAğacı.org

Karanlığa bir ışık da siz yakın.

GÜNÜN İPUCU

Bağışlarınızı, kitap yardımı olduğunu belirtmek kaydıyla, PTT Kargo ile indirimli olarak gönderebileceğinizi biliyor musunuz? Bunun için her PTT şubesi değil ancak merkez PTT kargo şubelerine, paketin ağzı açık şekilde (içini göstererek) başvurmanız gerekmektedir.

İlanınızın burada görüntülenmesini istiyor musunuz?

KitapAğacı.org sizi karanlığa bir ışık yakmaya davet ediyor.
Lütfen İlan Ver bağlantısına tıklayarak kitaba gereksinimi olanları kitapla buluşturmaya başlayın.
Bu sitede vereceğiniz tüm ilanlar ücretsizdir.

Kitap ve Kırtasiye İhtiyacı...

Gülçin Güçlü

pekerglcn@gmail.com

Van Erciş'te bir köyde görev yapan sınıf öğretmeniyim. Eğitim-Öğretime çok çeşitli sebeplerle (öğretmen eksikliği, atamalar vb.) geç başladık. Öğrencilerimin; hem kırtasiye, hem kaynak hem de hikaye kitabı eksiklikleri bulunuyor. Olabildiğince kendim de bu eksiklikleri tamamlamaya çalışıyorum. Ancak bu konuda yalnız kalıyorum. Kısacası, ilköğretim çağındaki çocukların ihtiyacı olan her şeye ihtiyacımız var. Yardımcı olmak isterseniz çok mutlu oluruz.Üniversiteye Hazırlık YGS-LYS Kitaplarına İhtiyacım Var!

Dila Tosun

dilantosun7@gmail.com

Üniversiteye hazırlanıyorum ve YGS-LYS 11’inci sınıf kitaplarına ihtiyacım var. Gerçekten yardıma ihtiyacim var. Bir an önce çalışmaya başlamam gerekiyor. Lütfen yardımcı olun!Her Türlü Konuda Romana İhtiyacım Var.

Azad Bağlu

azad_baglu@hotmail.com

Tarihî, siyasî, psikolojik, biyografik, vb...İlkokul Seviyesinde; Hikaye, Ansiklopedi, Güncel Bilimsel vb. Kitap İhtiyacı...

Özlem Ucgan

ozlem_198919@hotmail.com

Şanlıurfa’da, 1828 kişilik mevcudu olan okulumuza kütüphane yapmak itiyoruz. Yalnız, okulun bulundugu mevkî ve şartlar dolayısıyla kitaplarımız yok. Kütüphane ve sınıf kitaplıkları bomboş. Biz öğretmenler elimizden geldiği kadar almaya çalışıyoruz; ama malesef daha bir kütüphane oluşturamadık. Çocuklarımızın, bağışlayacağınız kitaplara geçekten ihtiyacı var. Lütfen bağışlarınızda bizleri mahrum etmeyin. Çok tesekkürler.Okul Kütüphanemizde bir Kitabınız Olsun.

Semra Akdağ

karaaslan_1990@hotmail.com

Giresun-Yağlıdere-Üçtepe Beldesinde görev yapıyorum. Ortaokul öğrencilerim için kitap istiyorum. Okul kütüphanemizde hemen hemen hiç kitabımız yok. Öğrencilerim için kitaplarınızı bekliyorum lütfen.Van-Erciş Sınıf Kitaplığına Bir Işık da Siz Yakın!

Caner Sevinç

cnrsvnc@yandex.com

Önceki yıl okulumuzun kütüphanesini gelen yardımlarla oluşturmaya çalıştık ancak daha çok ansiklopedi ve dergi tarzı kitaplarımız mevcut. 8 adet sınıfımız var ve sınıf dolaplarımız bomboş. Bu yıl sizin de yardımlarınızla ilkokul ve ortaokul seviyesi 100 temel eser setleriyle doldurmak istiyoruz. Mail yoluyla daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Şimdiden yakacak olacağınız ışık için sizlere çok teşekkürler.Gaziantep Oğuzeli Anadolu Lisesinde YGS-LYS Kitapları İhtiyacı...

Asena Merve Ergun

merveergun@msn.com

Merhabalar. Ben Gaziantep Oğuzeli Anadolu Lisesi Rehber Öğretmeniyim. Okulumda başarılı ancak yeterli kaynak sağlayabilecek durumları olmayan öğrencilerim için LYS-YGS hazırlık kitaplarına ihtiyacım var. Onlar için bir kütüphane oluşturup kitapları ortak bir şekilde kullanmalarını sağlayacağım. Yardım etmek isteyenler benimle iletişime geçerlerse çok memnun olurum. Teşekkür ediyorum.Çizgiroman ve Çizim ile İlgili Kitap İhtiyacı...

Muhammet Ertuğrul

yuksek.dose@gmail.com

Öğrenciyim. Çizgi roman ve çizim ile alakalı; sanat, felsefe, psikoloji kitapları ile dünya edebiyatı romanlarınıza talibim.Adıyaman-Battalhöyük Köyünde Kitap ve Kırtasiye İhtiyacı...

Gaffari Çevik

gaffari_cevik@hotmail.com

Adıyaman’a bağlı küçük bir köy olan Battalhöyük köyünde dört sınıfın bir arada olduğu birleştirilmiş sınıf okutan bir köy öğretmeniyim. Yardıma muhtaç öğrencilere yapmış olduğunuz yardımları, çalışmaları duydum ve takdir ettim. Bize de bir katkınız olur diye size bu e-postayı atıyorum. Umarım karşılık bulur. 1, 2, 3, ve 4’üncü sınıflar için; derslere yardımcı kitaplar, testler, çalışma kağıtları ve 1’inci sınıf seviyesinde hikaye kitapları istiyorum.Eski Kitaplarınızı Bana verir misiniz?

Melkan Fidan

tfidan34@hotmail.com

Eski romanlarınızı bana bana bağışlarsanız size minnettar kalırım.Köy Okulumuz için 7-14 Yaş Arası Hikaye ve Roman...

Güven Şerbetçi

guvenserbetci@gmail.com

Merhaba arkadaşlar. Ben, Eskişehir'in Mahmudiye ilçesinin Türkmenmecidiye köyündeki Şehit Nadir Şimşek Ortaokulu'nda bu eylül ayı itibariyle göreve başladım. Okulun kütüphanesi ve sınıf kitaplıkları içler acısı durumda. Özellikle roman ve hikaye kitapları konusunda büyük sıkıntı var. Kitapların çoğu eski basım veya kalitesiz yayınevlerinden. Birlikten kuvvet doğar diyerek burada bu sıkıntımızı paylaşıyorum. Daha önce Ağrı'da çalışırken de benzer bir yardım çağrısında bulunmuş ve okulumuzu çok sayıda kitap sahibi yapmıştık. Elinizde kaliteli yayınevlerinde basılmış, özellikle Türk ve Dünya klasikleri varsa bize gönderirseniz ben ve çocuklarım sizlere çok müteşekkir olacağız. Siz de çevrenizde bunu paylaşıp kendi arkadaşlarınızı ve öğrencilerinizi organize ederek bize yardımcı olabilirsiniz. Üniversite okuyan arkadaşlar bu yazının bir çıktısını alıp okul panosuna asabilirsiniz. Kitap gönderimi konusunda ister doğrudan okula isterseniz de PTT Kargo'yla Mahmudiye şubesine gönderebilirsiniz. (Mahmudiye'de PTT'den başka kargo firması yok). Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok ama çok teşekkürler. Hepinize başarılı bir eğitim-öğretim yılı dilerim.

Adres: Şehit Nadir Şimşek Ortaokulu, Türkmenmecidiye Köyü, Mahmudiye/ EskişehirOkul Kütüphanesinde Kitaba İhtiyacımız Var.

Semih Yılmaz

semih_ssemihh@hotmail.com

Tarih (Osmanlı, Avrupa, Türk, vb.), fikir ve düşünce kitapları, şiir (şair farketmez) kitapları... Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.Afyon-Dinar-Tatarlı Çok Programlı Lisesine Kitap Bağışı...

Barış Aydemir

muallim04@hotmail.com

Herkese merhaba! Afyon’un Dinar İlçesine bağlı Tatarlı kasabasında bulunan okulumuz Tatarlı Lisesine, lise düzeyinde; roman, hikaye ve araştırma kitabı lazım. Okulumuz kütüphanesine yardımcı olursanız bizi memnun edersiniz. Bağışlayacağınız kitapları Afyon-Dinar-Tatarlı postanesine gönderebilirsiniz.Tokat'a Kitap...

Sinem Emik

sinem__emik@outlook.com

Küçük bir kasaba okulunda sınıf öğretmeniyim. “100 temel eser” kitaplarını bağış olarak talep etmekteyim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Adres: Tokat-Pazar-Üzümören Kasabası İlkokuluÇanakkale Savaşlarının 100'üncü Yılında "Şehitler İçin 1 Milyon Kitap"

Özgür Özdemir

selinerenozdemir@gmail.com

Öncelikle iyi çalışmalar. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi'nin 2012 yılında başlattığı Çanakkale Savaşlarının 100’üncü yılında "Şehitler İçin 1 Milyon Kitap" konulu kampanya ile savaşta okullarından ve eğitimlerinden uzak kalarak şehit düşen askerlere olan manevi borcumuzu biraz olsun ödemek gayesi güdülmektedir. Şu ana kadar yaklaşık 700 bin kitap bağışı yapılmış olup, hedef 2015 yılında 1 milyon kitaptır. Üniversitenin başlattığı bu kampanyanın çok anlamlı ve önemli bir sosyal etkinlik olduğunu düşündüğüm için bu durumu buradaki değerli insanların bilgisine sunmak isterim. Bağışlarımız PTT kargo ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderilebilir. Ayrıntılı bilgi için lütfen Çanakkale On Sekiz Mart Üniversites Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı örün sayfasını ziyaret ediniz. Herkese saygılar.YGS-LYS Kitaplarına İhtiyacım Var.

Ayşe Merve Kosova

mervekosova1@hotmail.com

Merhaba ben Merve. 11’inci sınıf TM öğrencisiyim. Babam emekli ve evimizdeki tek gelir kaynağımız babamın emekli maaşı. Kredi borçlarımız olduğundan dolayı eğitim masraflarımı karşılamakta ve okula yardımcı, bir sonraki sene gireceğim YGS ve LYS sınavlarına çalışmak amaçlı olarak kitap almakta zorlanıyoruz. Kitap ihtiyacı olarak 11’inci sınıf konu anlatımlı, YGS-LYS konu anlatımı ve soru bankası almakta sıkıntı çekiyorum. Benim bu ihtiyacımı karşılamama yardımcı olursanız size müteşekkir kalırım. Eğitime yapılan yatırımın her zaman çok farklı bir anlamı olduğunu düşünüyorum okumanın ve kitaba yapılan yatırımın benim için hayati bir değer taşıdığını bilmenizi isterim.Kızlarımıza Şans Verin!

Savaş Eker

savaseker@gmail.com

Okulumuzda 50-100 kadar kitap var. Bunlar da eski baskı klasik kitaplar. Elimizde, "100 Temel Eser"in bütünü de yok. Yani imkanlarımız yetersiz. Öğrencilerimiz köylerden taşımalı sistemle okulumuza gelen, imkanları sınırlı ailelerin çocukları. Öğretmenler olarak bizler elimizden geldiği kadar kadar kütüphanemize katkı sağlamaya çalışıyoruz, ama yeterli değil. Elinizdeki roman, hikaye, şiir ve tiyatro türlerindeki tüm kitaplara talibiz. Lütfen kızlarımıza bir şans da siz verin.

Savaş EKER
Çan Merkez Meslekî ve Teknik Lisesi
(Çan Kız Meslek Lisesi)
Karşıyaka Mahallesi, Orhan Caneri Caddesi, 17400 Çan/Çanakkale
Tel: 0 (286) 416 24 24Orada Bir Köy Var Uzakta...

Necmi Özil

neco.01@mynet.com

Osmaniye'nin Kadirli ilçesine bağlı Mehedinli köyünde birleştirilmiş 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıfları okutuyorum. Öğrencilerimin durumları iyi değil. Kütüphane oluşturmak istiyoruz. Öğrencilerim çalışkan ve kitap okumaya aç çocuklar. Oluşturacağımız kütüphaneye desteklerinizi bekliyoruz.Van-Erciş'te Acil Kitap, Oyuncak ve Malzeme İhtiyacı!

Yasin Gül

gunyasin@hotmail.com

İlkokul 1’inci sınıflar için okumaya geçme setleri, 2 ve 3’üncü sınıflar için hikaye ve testler, 4’üncü sınıflar için test ve soru bankaları, ayrıca hikaye kitapları, lego, oyuncak, kuru ve suluboya ve yazı çalışmaları için kara kaleme ihtiyacımız var. Ancak, aşırı önem arz eden 1’inci sınıflar için okuma setleri. İlginiz için şimdiden teşekkürler.Kitap Sevgisi...

Sinan Yasuk

yasuksinan@hotmail.com

Okulumuz, Van’ın Erciş ilçesine bağlı ücra bir köy okulu olan Şehirpazarı İlkokulu. Okulumuzda; anasınıfı, 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıflar bulunmakta. Bu seviyedeki kitaplarınız varsa bize yardım etmenizi rica ederim. Şimdiden çok teşekkürler. Allah’a emanet olun.Köy Okuluna Yardım...

Çiğdem Güngör

cigdem_gngr@hotmail.com

İlkokul 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıf kitaplarına ihtiyacımız var.Siirt-Pervari'deki İlkokulum için Kitap...

Nursu Uysal

nursuu_uysal@hotmail.com.tr

Siirt'in Pervari ilçesini köyünde görev yapmaktayım. Okulumda öğrencilerimin okuma becerilerini ilerletmek kitap okuma alışkanlığını daha da aşılamak için kitaba ihtiyaç duyuyorum.Elinde; ilkokul seviyesine, öncelik birinci sınıflara yönelik kitap bulunan varsa daha çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.Oltu Karabekir İlkokuluna Kitap Yardımı...

Hızır Aktaş

hizirogretmen@hotmail.com

Hikaye ve masal kitaplarına ihtiyacımız var.Zeydan İlkokuluna Hikaye Kitapları Gerek!

Şener Bulut

senerbulut@mynet.com

İlkokul düzeyinde okuma yazmaya yardımcı kitaplara ihtiyacımız var.Okulumuzun Kütüphanesini Zenginleştirmek İstiyoruz.

Gamze Armutçu

gamzekrc0506@hotmail.com

Okulumuzun kütüphanesi zenginleştirmek için çocuk kitaplarına ve ansiklopedilere ihtiyacımız var. Okulumuz ortaokuldur. Yardımlarınızı bekliyoruz.Kütüphanemizi Oluşturmak için Bize Yardım Eli Uzatın!

Fatma Akbal

ftm2501@gmail.com

Adı kütüphane olan ama bomboş odamızı gerçek bir kütüphaneye çevirmek istiyorum. Okulumuzun kütüphanesi için yardımcı kitaplara ve hikaye kitaplarına ihtiyacımız var. Desteğinizi bizden esirgemeyin. Çocuklarımı sevindirin. Onlar tarlada çalışmak yerine sizin gönderdiğiniz kitapları okusun.YGS-LYS Kitaplarına İhtiyacım Var.

Melisa Akçakaya

melisakc_@hotmail.comKöy Okulumuza Kütüphane Oluşturmak İstiyoruz.

Kübra Erdoğan

kubraa_51@hotmail.com

İlkokul 1, 2, 3 ve 4’üncü Sınıf öğrencilerine yönelik hikaye kitaplarına ihtiyacımız var.Öğrencilerime Kitap Yetiştiremiyorum!

Osman Yakut

osman_yakut_72@windowslive.com

İlkokul öğrencileri için hikâye kitapları istiyorum. Çocukların fazladan bir kelime daha öğrenmesine katkıda bulunursanız çok mutlu oluruz.


Köy Okulumuzun Sınıf Kitaplığına Kitap İstiyoruz.

Müslüm Demir

m-d-1232@hotmail.com

İlkokul 1’inci Kademe seviyesinde her türlü hikaye kitapları, 100 temel eser, ansiklopedi, vb.


Van-Tuşba'da Kitap İhtiyacı!

Hikmet Yurdagül

hikmet.065@hotmail.com

Van-Tuşba İki Nisan İlkokulunda müdür yardımcısı olarak görev yapıyorum. Öğrencilerimizin kitap (100 Temel Eser, Dünya Klasikleri gibi 6-12 yaş arası kitap ihtiyaçlarını karşılamak için size başvuruyorum. Umarım okulumuza kitap bağışlamak isteyen birileri çıkar. Biz de öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılar, onları sevindirmiş oluruz.


Açıköğretim İlahiyat Kitapları İhtiyacı...

Esra Tekoğlu

elf.inspirit.hottest@hotmail.com

Açıköğretim İlahiyat 1’inci Sınıf öğrencisiyim. Yardımcı kitaba ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.Demireli İlkokulunda Kitap İhtiyacı...

Abbas Güvendi

alf10@mynet.com

Okulumuzda 2 ve 3’üncü sınıf düzeyinde kitaba ihtiyacımız vardır. İlgilenenlere teşekkür ederiz.Okulumuz Kütüphanesi için Kitap...

Fatih Paltacı

fatihules@hotmail.com

Özellikle, ilkokul ve ortaokul öğrencilerimizin okuyabileceği hikaye türü kitaplara ihtiyacımız var.YGS-LYS Kitapları Arıyorum.

-

tekgercegim03@gmail.com

Arkadaşlar: Benim acilen YGS ve LYS kitaplarına ihtiyacım var. Bu sene, evde kendim hazırlanacağım. Maalesef dershaneye gidemiyorum. Şu an kitap alacak durumum da yok. Eğer kullanmadığınız kitaplarınız varsa ben alabilirim. Teşekkürler.Okul Kütüphanesine Kitap Bağışı Yapmak İster misiniz?

Gönül Canbay

gonulcanbay@gmail.com

Okul kütüphanemizde öğrencilerin istifadesi için yeterince kitap bulunmamaktadır. Roman (klasikler özellikle), kişisel gelişim, üniversite hazırlık kitapları, güncel kitaplar vs. bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz.

Adres: Zile İMKB Anadolu Lisesi Zile/TokatOkumak İstiyoruz.

Gökhan Kındans

gkndans@gmail.com

Merhaba. Ben, K.Maraş Baydemirli İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuza 1’inci sınıftan 8’inci sınıfa kadar yaklaşık 800 öğrencilik bir okul kütüphanesi kurma çalışması yapıyoruz. Desteklerinizi bekliyoruz.Mümkün Olsaydı, Her Karış Toprağa Buğday Eker Gibi Kitap Ekerdim.

Nurullah Çiçek

nurullahcicek4787@gmail.com

Amacımız yapılmasını düşündüğümüz okul kitaplığı için kitap toplamak, öğrencilerimizin faydalanmasına hazır hale getirmek ve öğrencilerimizin kitap okumaları, araştırma yapmaları, en çabuk ve kolay şekilde bilgiye ulaşmalarını sağlamaktır. Bu konuda bizlere yardım elinin uzanacağından hiç kuşku duymuyoruz. Bu noktada yardımlarınızı bekler şimdiden teşekkür ederiz. Çünkü bilinmektedir ki "Kitapsız büyüyen çocuk, susuz büyüyen ağaca benzer. "Asla Yalnız Yürümeyeceğiz, Değil mi?

Fethi Öztürk

fozturk23@hotmail.com

Ortaokul öğrencilerine (5, 6, 7 ve özellikle 8’inci sınıflara) özgü konu anlatımlı, soru bankası ve deneme sınavlarına ihtiyacımız var.Diyarbakır'da Hikaye ve Masal Kitapları İhtiyacı...

Salih Onur

mahayanaidealim@hotmail.com

İlkokul düzeyinde (7-12 yaş) hikaye ve masal kitaplarına ihtiyacım var.Bismil'deki Çocuklar da Okuyacak Kitap Bekliyor.

Zlh Erk

zeliha_erk@hotmail.com

İlkokul düzeyinde hikaye kitapları...Erciş'e Kitap Yardımı...

Mert Güçlü

mertgcl@gmail.com

Van-Erciş’te görev yapıyorum. Okulumuzda; hem TEOG hazırlık, hem de roman ihtiyacı var. 4, 5, 6, 7 ve 8’inci sınıfların ders kaynaklarına da ihtiyaç var. Yardımcı olmak isteyenlere şimdiden teşekkürler.Kur'an-ı Kerim Tefsiri İhtiyacı...

Yusuf Özer

yusuf.ozer0023@hotmail.com

Kitap arşivinizde olan, okuyup bitirdiğiniz Kur’an-ı Kerim tefsir kitaplarına talibim.Sarımeşe İlkokulunda Kitap İhtiyacı...

Safiye Bayram

mevhabib@hotmail.com

76 öğrencili, geçen sene taşıma merkezi yapılan köy okulunda çalışıyorum. Öğrencilerimizin olanakları çok düşük. Çok zor koşullarda okula geliyorlar. Küçük şeylerle çok mutlu oluyorlar. Okulumuzda; 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıf seviyesinde hikâye kitaplarına ihtıyacımız var. Şimdiden teşekkürler.YGS-LYS Eşit Ağırlık Kitaplarına İhtiyacım Var.

Şeyda Nur Ekinci

seydanurekinci12@gmail.comŞanlıurfa'da Kitap İhtiyacı...

Mustafa Taş

mustafaalperentas@hotmail.com

Şanlıurfa'da bir köy okuluyuz. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı 100 temel eser ve romanlara ihtiyacımız var. İlginize teşekkür ederiz.Mardin-Konuk İlkokulu Yardım Bekliyor!

Makbule Yıldırım

mavi_199020@hotmail.com

Mardin’in Derik İlçesine bağlı bir köy okulunda birleştirilmiş sınıf okutmaktayım. Öğrencilerim için, her sınıf seviyesine uygun hikaye kitapları ve derslerine yardımcı kitaplara ihtiyaç var. Mümkünse, kırtasiye anlamında da yardımlarınızı bekliyoruz.YGS-LYS Kitaplarına İhtiyacımız Var.

Sultan Tatlı

deli-q-z2011@hotmail.com

Merhaba arkadaşlar. Kardeşim ve ben üniversite sınavına hazırlanıyoruz. Arkadaşlarımızdan ve ikinci el kitap satan yerlerden, az kullanılmıs vb. kitaplar bulmaya çalıştık. Babamız yok. Bir emekli maaşı ile zar zor geçiniyoruz. Kız kardeşim ve ben sınavı kazanmayı çok istiyoruz. Umarız bize yardım edersiniz.1-4'üncü Sınıf Seviyesinde Çocuk Kitaplarına İhtiyacımız Var.

Zeliha Ceylan

z-ceylan@hotmail.com

Okulumuzda sınıf kitaplığı oluşturabilmek için, 1-4’üncü sınıf seviyesinde hikaye kitaplarına ihtiyacımız var.


Muş-Suboyu Köyünde Kitap İhtiyacı...

Tuğba Harmankaya

tugba_8635@hotmail.com

2, 3 ve 4’üncü sınıf öğrencileri için, derslerine yardımcı olabilecek yaprak test ve kaynak kitaplarına ihtiyacım var.


Kitap İhtiyacı...

Mehmet Kaya

mehmet21kaya@hotmail.com

Okul öncesi, 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıflara yönelik kitaplara ihtiyacimiz var.


Mardin-Dargeçit'e Bağlı Çatalan İlkokulunda Kitap İhtiyacı...

Müslüm Albayrak

midyat_anadolu_10@hotmail.com

1, 2, 3 ve 4’üncü sınıf düzeyinde, eğlendirici ve bilgilendirici kitaplara ihtiyacımız var. Okulun kütüphanesi yok. Kütüphaneyi en kısa sürede oluşturduğumuzda, bunun öğrenciler için çok faydalı olacağını düşünüyorum.


Kızılcaköy İlkolununda Kitap İhtiyacı...

Selma Bekçi

selma_bekci@hotmail.com

Ana Sınıfı, 1, 2 ve 3’üncü sınıf düzeyine uygun hikaye kitapları ve yardımcı kitaplara ihtiyacımız var.


Köy Okuluna Yardım...

Eşref Oruç

esreforuc@hotmail.com

Ben, Mardin’in Derik ilçesine bağlı Bayraklı Köyünün öğretmeniyim. Okulumda, 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıflara uygun hikaye kitaplarına ihtiyaç var. Maddî yetersizlikten dolayı kitap sıkıntısı yaşıyoruz.


Kütüphane Kuruyoruz!

Özgür Yavuz

mlkyvz33@hotmail.com

Ortaokulumuza kütüphane kuruyoruz. Ortaokul seviyesine uygun, öğrencilerimin işine yarayacak her türlü kitaba talibiz.


Gaziantep H-Tipi Cezaevindeki Mahkûmlara Kitap!

Taylan Kaya

tylankaya@mynet.com

Cezaevi dediğimizde, genel anlamda aklımıza sadece mahkumları kapalı alanlarda tutmak, dış dünyadan izole etmek ve özgürlüklerinden yoksun bırakmak gelmektedir. Ancak değişen ve gelişen cezaevi düşüncesinde; mahkûmların içeride kaldıkları zaman diliminde sağlıklı ve özsaygılı yaşamalarına, sorumluluk duygusu ve toplumun bir üyesi olarak potansiyellerini geliştirmelerine destek olacak faaliyet ve programlardan yararlanmak amaçlanmaktadır. Tutuklu ve Hükümlüler Cezaevinde kaldıkları süre içerisinde boş vakitlerinin büyük bir dilimini kitaplarla geçirmektedirler. Cezaevi kütüphanemizi yenilemek ve güncelleştirmek amacıyla Türkiye genelinde başlatılan kitap bağışı kampanyası kapsamında; roman, kişisel gelişim kitapları, edebi eserler, dergi vb. her türlü kitaba ihtiyaç duymaktayız. Ayrıca sinema gösterimi yapmakta olduğumuzdan, CD ve DVD bağışlarına da ihtiyacımız var. Göndereceğiniz tür türlü kitap ve film, bir insanı yeniden topluma kazandıracaktır. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür ederiz.
Adres: Taylan Kaya (Sosyal Hizmet Uzmanı), H Tipi Cezaevi Müdürlüğü, Gaziantep.


Batman'da Çocuklar Kitap Bekliyor.

Hamdiye Gebeş

lonely_girl_64@hotmail.com

Batman'ın Beşiri ilçesine bağlı Değirmenüstü köyünde bulunan ortaokulumuzda, çocuklarımızın okumak için kitaba ihtiyacı bulunmakta. Yardımcı olup onların okuma aşkının ilerlemesine katkı sağlarsanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.


Yeşeren Fidanlarımıza Bir Damla Su...

Hüsnü Çelik

husnucelik52@hotmail.com

Hepimizin evinde muhakkak okuyup da bir kenera bıraktığımız hikaye, roman ve dergiler, ayrıca dolaplarımızda kullanmadığımız kıyafetler vardır. Bunları bize yollamaya ne dersiniz? Her türlü kıyafeti kabul ediyoruz. Ayakkabıdan tutun da oyuncağa kadar aklınıza ne geliyorsa bizlere ulaştırabilirsiniz. Sadece öğrencilerimize değil ailelerine de vermek istiyoruz.

Adres: Kabataş Lisesi Fatsa cad.No: 2 Kabataş / Ordu


Kızlarımızın Okumasına Destek Verin!

Elif Zorkol

m.e.z_zrkl@hotmail.com

Kız Meslek Lisesinde öğretmenim. Ögrencilerimizin maddi durumları iyi olmadığından üniversite sınavına calışmak için kaynak alamıyorlar. Üniversiteye hazırlık kitapları kütüphanemizde cok az sayıda kitap var. Ayrıca roma, deneme, şiir ve her türde kitap da gönderebilirseniz cok mutlu oluruz. Desteklerinizi bekliyoruz.


Engelli KPSS Hazırlık Kitapları Arıyorum.

Muhammet Demirakın

muhammet.demirakin@yahoo.com

Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı ilk atamaları şu sıralar yapılıyor. Ben de sınava katılmıştım. Puanım 78.5 ve 6500’inci sıradayım. Memur olma şansım çok düşük ama hizmetli şansım az da olsa var. Fakat yine de emin değilim. 2016’da tekrar gireceğim. Bu sınav için şimdiden çalışmak ve en az 85 puanı garantilemek istiyorum. Ayrıca, matematiğim de çok zayıf bu yüzden en temelinden başlamak istiyorum. Bu amaçla bana yapabileceğiniz çalışma kitabı bağışlarınız için şimdiden teşekkürü borç biliyorum. En derin saygılarımla.Erzurum-Karayazı-Güllü İlkokulu için Kitap...

İsmail Akyol

akyol_58@hotmail.com

İlköğretim 100 Temel Eser ve hikaye kitaplarına ihtiyacımız var.Kars-Başgedikler Köyü için Kitap Yardımı...

Başgedikler YBO Öğrencileri

salikudra@hotmail.com

Kars Merkez Başgedikler Köyü 60. Yıl Yatılı Bölge Ortaokulunda, öğrencilerimizin; okuma alışkanlığı kazanmasını sağlamak, düşünce ufuklarını geliştirmek, düşünce kapasitesini ve kültür düzeyini artırmak için okulumuzda kitap okuma seferberliği başlatıyoruz. Doğudaki bir köy okulu olarak, tahmin edeceğiniz üzere en büyük eksikliğimiz maddi imkansızlıklar. Bunun için de siz değerli hayırsever dostlarımızdan sadece ve sadece kitap talep ediyoruz. Yırtık da olsa eskimiş de olsa, kitap... Yapacağınıza inandığımız yardımlar için, şimdiden okulumuz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz..Van'daki Köy Okulları İçin Kampanya Başlattım.

Suna Karataş

suna-karatas2002@hotmail.com

Van’daki köy okulları için bir kampanya başlattım ama yeteri kadar bağış toplayamadım. Biraz daha yardıma ihtiyacım var: Hikaye, roman, masal ve kırtasiye...


Şanlıurfa-Mutlukaya Köyüne Kitap ve Malzeme...

Pınar Yalçın

ppinar63@gmail.com

Şanlıurfa’ya bağlı Mutlukaya köyünde çalışmaktayım. Okulumuza kütüphane oluşturma çabasındayız. Her tür kitap, kitaplık, kırtasiye, oyuncak, giysi vb. yardımlarınızı bekliyoruz.


YGS-LYS ve KPSS Kitaplarınıza İhtiyacım Var.

Furkan Aydın

frknydn_1997@hotmail.com

Merhabalar. Ben, lise son sınıf öğrencisiyim. YGS, LYS ve ortaöğretim KPSS sınavlarına hazırlanıyorum. YGS LYS ve KPSS kitaplarına ihtiyacım var. İletişime geçerseniz sevinirim. İyi günler. :)


İdil Kültür Merkezi Sizden Kitap Bekliyor.

Halime Elçi

binevshanarin@gmail.com

Merhaba. İdil Kültür ve Sanat Merkezi (Şırnak) bünyesinde faaliyet gösteren kütüphanemiz için bir kitap bağışı kampanyası başlattık. Siz değerli kitap dostlarının da katkılarını görmekten mutluluk duyarız. Şimdiden teşekkürler.
İletişim adresi: İdil Belediyesi


Yürüyen Kitaplar Projesi

Ömer Ceylan

omer.ceylan@ilgisizler.com.tr

Yürüyen Kitaplar Projesini, İzmir Ekonomi Üniversitesi bünyesinde İlgi'siz Öğrenci Topluluğu olarak yürütmekteyiz. Proje 81 ilde kütüphanesi olmayan köy okullarına kütüphane kurmayı amaçlamaktadır. Projemizin 2. yılındayız ve şimdiye kadar Türkiye'de 12 ilde kütüphanesi olmayan köy okullarına kütüphane kurduk. Bu iller arasında Denizli, Gaziantep, Düzce, Bilecik, Amasya, Samsun, Aydın, Elazığ, Bingöl, Batman, Diyarbakır ve Tunceli var. Proje kapsamında her kütüphane için 1000 kitap, bir bilgisayar ve eğer ihtiyacı varsa raflar vs. sağlamaya çalışıyoruz. Fakat proje sebebiyle daimi olarak kitap ihtiyacı doğuyor, ilkokul ve ortaokul seviyesinde roman, hikaye, şiir, masal ve ansiklopedi götürüyoruz. İlginiz için şimdiden teşekkürler. Gerekli görselleri aşağıdaki bağlantılardan edinebilirsiniz.
İlgi'siz Öğrenci Topluluğu Proje Koordinatörü
Ömer Ceylan
www.ilgisizler.com.tr
https://tr-tr.facebook.com/ilgisizogrencitoplulugu
https://twitter.com/ilgisiztopluluk
www.youtube.com/channel/UCqSpyRhLO61vkAtGPUP7AOA


Dilovası'nda Kütüphane Oluşturuyoruz.

Mürsel Acar

mursel_acar@hotmail.com

Öğretmen arkadaşlarımızla birlikte Dilovası’nda yeni oluşturacağımız kütüphanemiz için roman, deneme, hikaye, şiir, Dünya Klasikleri vb. kitap eksiklerimiz var. Bağış yapmak isteyenlere duyurulur.


Muş-Bulanık Sizlerden Kitap Bekliyor!

Metin Ülker

mtn__ulker@hotmail.com

Ben Muş-Bulanık-Yoncalı Beldesinde bulunan, Yoncalı Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda müdür yardımcısıyım. Daha önce okulum adına buraya ilan verdim. Sağ olsun duyarlı arkadaşlar gerekli kitapları gönderdiler. Bu ilanı vermemdeki sebep; burada kitap ihtiyacı maalesef oldukça fazla. Duyarlı arkadaşların göndereceği kitapları ihtiyaç sahibi okullara ellerimle teslim edeceğim. Yeter ki siz kitap gönderin.
İhtiyaç duyulan kitap türleri:
- İlkokul düzeyinde okuma kitapları
- Hikaye kitapları
- İlköğretim seviyesinde romanlar
Tabi bu kitapların MEB tavsiyeli kitaplar olmakla beraber ilköğretim seviyesine uygun olması da önemli, arkadaşlar. Şimdiden, eğitime duyarlı herkese teşekkürler.


Roman ve Kişisel Gelişim Kitaplarını Bağışlamak İsteyenler Olursa Talibim.

Uğur Yıldızlı

hbbh4664@hotmail.com

Merhaba. Bu sene YGS sınavına hazırlanıyorum. YGS için çevreden biraz kitap ayarladım. Ayrıca kitap okumayı çok seviyorum ama alacak durumum yok. İlgilenen kişilere şimdiden teşekkür ederim.


Harranlı Minikler İçin...

Nurşin Akman

nursinakman@hotmail.com

Harran’a 45, Urfa’ya 95 km uzaklıkta olup, bu yıl hizmet vermeye başlayacak olan 8 yıllık okulumuza; hikaye kitabı, ansiklopedi vb. istiyoruz. Şimdiden teşekkürler.


Şiir Kitapları Arıyorum.

Nazlı Yaren Atabey

nyarenatabey@gmail.com

Merhaba. Elinizde, okuyup da bir kenara bıraktığınız şiir kitabınız varsa merak ve ilgiyle okumak isterim. Bana yazarsanız sevinirim. Tercihen eski olursa... Yani yeni yazarlarınki değil :)


Köy Kütüphanemizde Çocuk Kitaplarına İhtiyacımız Var.

Simge Bilgin

simgebilgin94@gmail.com

Köy kütüphane projemiz bugünden itibaren hayata geçmiş bulunmaktadır. Kütüphanemizdeki rafları çocuklarımıza, gençlerimize ve büyüklerimize faydalı hale getirebilmek amacı ile evinizde ve yahut çevrenizde faydalı olabilecek kitaplarınızı, köy kütüphanemize bağışlayıp, gelecek nesillerimize bilgiyle ışık tutalım.


KPSS Kitapları İhtiyacı...

Umut R.

umut_ronay@hotmail.com

Merhaba arkadaşlar. KPSS’ye kendi imkânlarımla hazırlanıyorum. Bana; Genel Kültür, Genel Yetenek eğitim kitapları lazım. Sınava çok az kaldı. Desteklerinizi bekliyorum.


Kitap Kurduyum! Bu İlandaki Kitaplara Talibim!

Muhammet Demirakın

muhammet.demirakin@yahoo.com

Çocukluğumda Cin Ali'lerle başlayan okuma sevdam ileriki yaşlarda tüm Jules Verne serisi ile devam etti ve aldı başını gitti.İyi ki de öyle olmuş.
Sadece 3 ayda bir aldığım malul maaşı haricinde hiç bir gelirim yok. Engel durumundan ötürü çalışamıyorum. Bursa ilindeki arkadaşlarla yüz yüze görüşebilirim.

Moby Dick - Herman Melville
Charles Bukowski kitapları
John Fante kitapları
Kinyas ve Kayra - Hakan Günday
Fedailerin Kalesi Alamut - Vladimir Bartol - Koridor yayınları
Alamut Kalesi - Bernard Lewis - Nokta kitap
Alamut Kalesi Haşhaşiler, Hasan Sabbah ve Fedaileri - Nokta yayınları
Alamut'un Büyüsü Haşhaşiler: Sır ve Ölüm - Paraf yayınları
Reşad Ekrem Koçu kitapları
Saatleri Ayarlama Enstitüsü - Ahmet Hamdi Tanpınar
Yaratık - John Fowles
Fransız Teğmenin Kadını - John Fowles
Peter Straub kitapları
Gabriel García Márquez kitapları
Jorge Luis Borges kitapları
Guy de Maupassant kitapları
Anton Çehov kitapları
D. H. Lawrence kitapları
Virginia Woolf kitapları
W. Somerset Maugham kitapları
Graham Greene kitapları
Henry James kitapları
Henry Miller kitapları
William Faulkner kitapları
Joseph Conrad kitapları
1984 - Hayvan Çiftliği - George Orwell
Gönülçelen - J. D. Salinger
Stephen King in öykülerden oluşan kitapları
Aşk ve Gurur - Jane Austen
Uğultulu Tepeler – Emily Bronte
Anna Karenina - Lev Tolstoy
Maj Sjöwall, ve Per Wahlöö' nün kitapları (Karı kocadırlar)
Kürk Mantolu Madonna - Sabahattin Ali
Öykülerden oluşan her kitabada talibim.
Yukarıdakilerden elinizde olanlara talibim.
Not: kitapların yayınevleri önemli değil. Yeter ki özet kitap olmasın. Bana kitap gönderen arkadaşlara özene bezene biriktirmeye çalıştığım kitap ayraçlarmdan göndereceğim.


Pedagojik Formasyon için Kitap...

Gamzegül Çürük

gamzegl_crk@hotmail.com

Pedagojik formasyon alıyorum. Eğitim kitaplarına ihtiyacım var. Maddi durumum iyi değil.


Pervin Vatansever-Mekan Enerji Temizliği Kitabına İhtiyacım Var.

Zümre Karademir

zumrekarademir@hotmail.com

Baskısı tükenmiş. Okuyup geri de verebilirim.


Ankara Çocuk ve Gençlik Kapalı Cezaevinde Kitap İhtiyacı.

Yasemin Soyupek

yaseminsoyupek@hotmail.com

Ankara Çocuk ve Gençlik Kapalı Cezaevimizde 300'e yakın suça sürüklenen çocuğumuz bulunmakta. Kütüphanemize kitap bağışlamak isteyenlerle 312 254 00 27 numaralı telefondan iletişim kurabiliriz. Şimdiden teşekkür ederiz.


Adam Fewer-Empati ve Jeffrey Moore-Sinestezya Kitaplarına İhtiyacım Var.

Ömer Salih Çetin

omer.salih.cetin@outlook.com


KPSS Hazırlık Kitaplarına İhtiyacım Var.

Umut Sever

umut_ronay@hotmail.com

Merhaba arkadaşlar. KPSS’ye kendi imkanlarımla hazırlanıyorum. KPSS’ye ortaöğretimden gireceğim. Çok acil Genel Kültür/Genel Yetenek kitaplarına ihtiyacım var.


Şanlıurfa'ya 1-8'inci Sınıf Arası Hikaye Kitabı İstiyoruz.

Pınar Yalçın

ppinar63@gmail.com

Şanlıurfa’ya bağlı Mutlukaya Köyü İlkokulunda çalışmaktayım. Seneye de bu okuldayım. Bu sene kitaplık oluşturmaya çalıştık ancak ilkokul ve ortaokul seviyesinde hikaye kitabı ve roman eksiğimiz çok fazla. Kitaplarınızı atmayıp bize yollarsanız çok memnun oluruz.


Ankara Kitap Bankası...

Mehmet Oruçbazoğlu

kitapbankasi@gmail.com

Merhaba. Size kitap bankası projemizden bahsetmek istiyorum. Kitap okumanın aydınlanmanın anahtarı olarak görüyor ve okuma oranının düşük olduğu ülkemizde kitap okumak isteyen birinin ihtiyacını karşılamayı bir borç kabul ediyoruz. Bu yüzden kan bankası gibi Kitap Bankası kurduk. Amacımız herhangi bir zaman sınırı olmadan okunmayan, atılmak istenen tüm kitapları bir çatı altında toplamak ve ihtiyaç sahiplerini kitap arama ve bekleme süreçlerinden kurtarmak.
Bu bankadan isteyen herkes karşılıksız faydalanabilecek. Hedefimiz 1 milyon kitabı ihtiyaç sahipleri ile buluşturmak. Bu noktadan hareketle özellikle Ankara’da kitap bağışı yapmak isteyenlerin yardımlarını bekliyoruz. Eşekli Kütüphaneci’nin anısına saygıyla...


Kitaplığım için Lütfen Destek Olur musunuz?

Bayram Şahin

bayramourinho@hotmail.com

Kitaplığım için romanlara ihtiyacım var. İhtiyaç fazlası kitabı olanların, bu konuda bana gerçekten yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Keşke hiç kimseye muhtaç olmadan, kendim satın alarak kocaman bir kitaplık kursam ama maalesef imkanım yok. Herkese şimdiden teşekkürler. Lütfen destek olan da olmayan da bu mesajı etrafındakilere iletsin.


Okulumuz Yeni ama Boş Rafları Neyleyelim!

Nigar Kanat

n.kanat1986@hotmail.com

Yepyeni bir ortaokul binasında yepyeni bir kütüphane. Ama rafları bomboş. Ansiklopedi hariç, ortaokul seviyesinde her türlü kitaba ihtiyacımız var.


Aydın-Koçarlı'da Okulöncesi ve İlköğretim Düzeyinde Kitap İhtiyacı...

Melike Kemer

mlkbyrm@hotmail.com

Aydın-Koçarlı-Kasaplar köyünde birleştirilmiş sınıflı Kasaplar İlkokulunda okulöncesi öğretmeniyim. Buradaki çoçukların özellikle kitap (okulöncesi ve ilköğretim çocuklarına uygun hikaye kitabı, okulöncesi için özellikle davranış kazandırmaya yönelik kitaplar) eksiği var. Bununla birlikte giyim ve oyuncak ihtiyaçları da var. Yardımlarınızı bekliyoruz. İrtibata geçerseniz çok mutlu olurum.


Muş-Bulanık'ta İlkokul ve Ortaokul Öğrencileri için Kitap İhtiyacı...

Metin Ülker

mtn__ulker@hotmail.com

Muş’un Bulanık İlçesinin Yoncalı Belediyesinde bulunan Yoncalı Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu/İlkokulu öğrencilerinin ilkokul ve ortaokul düzeyinde kitaplara ihtiyacı vardır. Toplam öğrenci sayımız 500’ü geçiyor. Yardımlarınızı bekliyoruz.


Eskişehir-Gündüzler Köyü İlkokulu 1'inci Sınıflar İçin Okuma Seti İhtiyacı...

İsmail Seçkin

ismailseckin1986@gmail.com

Eskişehir Gündüzler Köyünde sınıf öğretmeniyim. Önümüzdeki sene 1’inci sınıflara eğitim ve öğretim vereceğim. Köyümüzün %60’ına yakınını göç eden vatandaşlarımız oluşturuyor. Köyün sosyo-ekonomik durumu göz önüne alındığında bir çok güçlükle karşı karşıyayız. Bu gibi sebeplerden dolayı 1’inci sınıf öğrencilerim için 30 adet okuma setine gereksinim var. Yardım eden hayırseverlere şimdiden şükranlarımı sunuyorum.


Adıyaman-Gölbaşı-Belören İlk ve Ortaokulunda Kitap İhtiyacı...

İsa Bucak

bucak46@hotmail.com

İlkokul ve ortaokul öğrencilerinin okuyabileceği her türlü hikaye, roman vb. kitaplara ihtiyacımız vardır. Yardımlarınızı bekliyoruz.


Yüreğir-Prof.Dr.Salih Öven Çolakoğlu İlkokulunda Kitap İhtiyacı.

Seda Kılar

sedaozgen01@hotmail.com

Kitapsever dostlar: Şubat Ayında, KitapAğacı.org’a verdiğimiz ilan sayesinde köy okulumuza binlerce kitap bağışı alarak bölgenin en güzel kütüphanesini çocuklarımıza kazandırdık. Öncelikle herkese çok teşekkür ederim.
Şimdi sırada yeni bir okul var: Yüreğir İlçesinin unutulan kenarında bir okul. Kütüphane kurma çalışmalarına başladık. İhtiyacınız olmayan çocuk hikayeleri, dergiler, vb. hepsine ihtiyacımız var. Çocuklarımız gerçekten çok zor şartlarda okula geliyor. Okuyacakları her kitap onların küçücük dünyasını biraz daha zenginleştirecek ve yaşadıkları yerden farklı dünyalara gitmelerini sağlayacak. Şimdiden herkese çok teşekkürler.
Adres: Prof.Dr.Salih Öven Çolakoğlu İlkokulu, Güzelevler Mahallesi, Kavaklar Caddesi, Yüreğir-Adana.


Midyat'ta Ortaokul Düzeyine Uygun Hikaye ve Romanlara İhtiyacımız Var.

Fehime Alpaslan

fehimealp@hotmail.com

İyi günler değerli arkadaşlarım. Okulumuzda fazlasıyla kitap ihtiyacımız var. Çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmak için seviyelerine uygun kitap istiyoruz. Kütüphanemize yardımcı olursanız seviniriz.


Bir Kitap Demek, Düşler Ülkesinde Emeklemek...

Murat Tekel

tekel.murat@hotmail.com

Gaziantep'te Bir Yatılı Bölge Ortaokulu'nun kütüphanesini zenginleştirmek ve çocuklarda kitap okuma alışkanlığını kazandırmak amacıyla; ortaokul 5-8’inci sınıf düzeyinde test, deneme, öykü, şiir, roman, dergi ve ders kitaplarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Fevzipaşa Borsa İstanbul YBO İslâhiye/Gaziantep
http://fevzipasabistybo.meb.k12.tr/


Diyarbakır-Çüngüş'te Kitap İhtiyacı...

Tuba Şahin

tuuba_sahin89@hotmail.com

Merhaba. Diyarbakır'ın Çüngüş İlçesinin Elmadere İlkokulunda sınıf öğretmeniyim. Kitaplığımıza, özellikle okuma-yazmaya yeni geçmiş öğrenciler için kitap gerekiyor. Yardımlarınızı bekliyoruz.


Kitap Kurtlarını Kitapsız Bırakmayın.

Alaaddin Özbolat

dilci_66@hotmail.com

Erzurum-Pasinler-Taşkaynak Köyü Ortaokulunda idarecilik yapıyorum. Okulumuza yeni bir kütüphane yapıldı fakat hiç kitabımız yok. Bu konuda yardımlarınızı esirgemeyin lütfen. Okulumuzdan geçen sene 5 kız öğrenci fen lisesini kazandı. Linkten bakabilirsiniz: http://taskaynak.meb.k12.tr/ Şimdiden teşekkürler.


Okul Kütüphanemize Destek Bekliyoruz.

Deniz Bülbül

denizbul111@hotmail.com

Okul kütüphanemiz için okul çapında kitap bağışı kampanyası başlattık ancak yeterli desteği alamadım. Ortaokul öğrencileri için, yani 9-14 yaş grubu çocuklar için roman ve hikaye türünde kitaba ihtiyacımız var. Çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmayı amaçladığımdan, ilgilerini çekebilecek türden eserler bekliyoruz.


Balaklı Mezra İlkokulunda Kitap İhtiyacı...

İbrahim Merter

milani6565@hotmail.com

Okulumuz ilkokul olduğundan, 4’üncü sınıf seviyesi kitaplara ihtiyacımız var.


Gaziantep-Araban-Akbudak Köy Kütüphanesi...

Musa Ekici

ekicimusa@msn.com

Sosyoloji, felsefe, roman (kurmaca, klasik, her türlü olur), siyasi bilimler, psikoloji...


Aydın Germencik Neşetiye İlköğretim ve Ortaöğretim Okulu Kütüphanesi...

Gizem Naz Gezgin

gizemnazgezgin@yahoo.com

İlköğretim ve ortaöğretim seviyesine uygun her türlü okuma kitabı ve SBS’ye hazırlanan öğrencilere yönelik test kitabı gerekmektedir.


Ardahan'a Kitap Lazım!

Kayhan Balcı

kayhan_08@msn.com

Ardahan Ticaret Meslek Lisesinde güzel bir kütüphane oluşturma çabası içindeyiz. Mümkün olursa; güncel ya da klasik roman ve YGS/LYS test kitabı bağışlamak isteyen arkadaşlar benimle irtibat kurarlarsa çok sevinirim. Şimdiden ilginiz için çok sağolun.


Site logo