KitapAğacı.org

Karanlığa bir ışık da siz yakın.

GÜNÜN İPUCU

Suistimallere karşı uyanık olalım! Devamını okumak için lütfen tıklayın.

GÜNÜN İPUCU

Bağışlarınızı, kitap yardımı olduğunu belirtmek kaydıyla, PTT Kargo ile indirimli olarak gönderebileceğinizi biliyor musunuz? Bunun için her PTT şubesi değil ancak merkez PTT kargo şubelerine, paketin ağzı açık şekilde (içini göstererek) başvurmanız gerekmektedir.

İlanınızın burada görüntülenmesini istiyor musunuz?

KitapAğacı.org sizi karanlığa bir ışık yakmaya davet ediyor.
Lütfen İlan Ver bağlantısına tıklayarak kitaba gereksinimi olanları kitapla buluşturmaya başlayın.
Bu sitede vereceğiniz tüm ilanlar ücretsizdir.

Kitap Okumayan Öğrencimiz Kalmasın! Yardımlarınızı Bekliyoruz.

İlkay Ülker

ilkaykurt37@gmail.com

Merhabalar,

Muş'un Malazgirt İlçesinde bulunan Malazgirt Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde kurmaya çalıştığımız kütüphanede; öğrencilerimiz için romanlara, sınavlara hazırlık için YGS, LYS ve KPSS hazırlık kitaplarına ihtiyacımız var. Doğunun zor koşullarında, canla başla okumaya çalışan öğrencilerimiz için bir adım da sizler atın. Destek olalım, geleceğin sağlık personelini birlikte yetiştirelim. Yardımlarınızı esirgemeyeceğiniz için şimdiden teşekkürler.

J.R.R. Tolkien-Sigurd ile Gudrun Efsanesi...

Şeref Can Aksoy

srfemr1@hotmail.com

J.R.R. Tolkien hayranıyım ve okuyamadığım “Sigurd ile Gudrun Efsanesi” adlı bir kitabı var. Baskısı olmadığı için değerinden fazla fiyata satıyorlar; benim de durumum yetmiyor. Elinde olan varsa, bana gönderebilir mi acaba? Teşekkürler.

Lise-2 Kitaplarina İhtiyacim Var.

Veysel Edebalı

demor7402@gmaip.com

Merhaba arkadaşlar. Van-Erciş’te lise 2 öğrencisiyim. Soru bankalarına ve kitaplara ihtiyacım var. Lütfen yardım edin.

KPSS A ve B Grubundan Her Tür Kitaba İhtiyacım Var.

Orden Kavil

_ipek_@live.com

Okumazsak, Ne Olacağız?

Tuncay Bitmez

tuncaybitmez@mynet.com

Okulumuzun kitaplığında yok denecek kadar az kitabımız var. 4 sınıf bir arada birleştirilmiş sınıf okutuyorum. Yardıma gücünüz yetiyorsa, lütfen gücünüzü gösterin. Gösterin ki, yarınlarımız güçlensin.

Pes Etmemeye Niyetliyiz!

Mustafa Özkan

mustafamozkan@hotmail.com

Okulumuz, Gaziantep’in Şahinbey İlçesine bağlı bir köy okulu. Okulumuza, çevremizde bulunan 13 köyden öğrenci geliyor. Anaokulu, ilkokul ve ortaokulumuz var. Burada yaşayan çocuklar, Gaziantep ve Kilis’e bu kadar yakın olmalarına rağmen, bir şehir merkezini ancak 17-18 yaşlarında görebilirler. Velilerimiz, genel olarak çiftçilikle uğraşan fakir insanlardır. Çocukları, potansiyel birer işçi olarak görürler. Okulun eğitim ve öğretime açık olduğu dönemlerde, tarım işi olduğunda çocukları okula göndermezler. Erkek öğrenciler tarım ve hayvancılıkta (çobanlık, ahır temizleme, vb.), kızlar ise ev işlerinde değerlendirilir. Kızlar, zaten 15-16 yaşlarında gelin olduklarından, eğitim hayatları azami 8’inci sınıfın sonunda biter. Buradaki olumsuzluklar saymakla bitmez. Bununla birlikte, ne kadar umutsuzluğa kapılsak da pes etmemeye niyetliyiz. Anaokulu için gerekli her türlü; mobilya, oyuncak, aktivite setlerinin yanı sıra ilk ve ortaokul seviyesine uygun kitap yardımlarınızı bekliyoruz.

"Safahat" Grubu...

Furkan Engin

furkanengin13111@gmail.com

Merhabalar. “Safahat” isimli bir kitap okuma-gelişim grubumuz var. Şimdilik 30 kişi olan grubumuzu dernek çatısı altında toplamayı hedefliyoruz. Belirli miktarda kitaba ihtiyacımız var. Kitap pahalılığından dolayı kitap alamıyoruz. Başvurmadığımız yer kalmadı. Lütfen desteklerinizi esirgemeyiniz.

YGS Sözel Kitap Yardımı...

Arzu Ceylan

arzumcyln@gmail.com

Merhaba. YGS’ye hazırlanıyorum. Sözel kitap yardımına ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Fatma Zehra Kız AİHL'de Kitap İhtiyacı...

Ayşe Koska

758196@meb.k12.tr

2014 yılında açılan okulumuzun kütüphanesi yeni tamamlandığından; Dünya klasikleri, roman, YGS, LYS ve TEOG hazırlık kitaplarına ihtiyacımız vardır.

Aydınlık Geleceğimize Köprü Olur musunuz?

Yunus Güzel

yunusguzel1983@hotmail.com

Size bu mektubu Anadolu’nun güneydoğusundan; ama gönlümüzün en iç kısmından yazıyoruz. Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri olarak bu mektubu kaleme aldık.
Derdimiz belli, derdimiz okumak, derdimiz ülkemize faydalı olmak, derdimiz değerli olduğumuzu hissetmek… İşte bu derdin dermanı olarak da en iyi dostumuza yani kitaplarımıza sığınmak istiyoruz. Ama… Ama… Ama hangi kitaba…
Türk Telekom tarafından büyük emekler ve paralar harcanarak yapılan okulumuzda kitap sayımızı artırmak istiyoruz. Ama dedik ya derdimiz büyük… Derdimiz okumak…
İşte bu dertle sesimizi duyurmaya çalışıyoruz. Sizden okulumuzun kütüphanesi için kitap talep ediyoruz. Biliriz ki herkeste fazlasıyla vardır kitap ama süstür sadece kitaplıklarda. Bu süs bizim bilgimiz olsun… Işığımız olsun… Geleceğimizi çizecek yol olsun…
Umarız bu sesimizi duyarsınız da bu isteğimize olumlu bir yanıt verirsiniz.
Derdimiz büyük dedik, derdimiz okumak dedik… Dermanımız olmaya sizler de var mısınız?
Sevgilerimizle…
Siverek Türk Telekom Anadolu Lisesi öğrencileri Adına…
Yunus GÜZEL
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

KPSS GK/GY ve Eğitim Bilimleri...

Nesrin Ayvaz

ayvaz.nesrin@gmail.com

Bu yıl gireceğim KPSS lisans sınavı için GK/GY soru bankası ve eğitim bilimleri konu ve soru bankası kitaplarına acil ihtiyacım var. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Ortaokul Düzeyinde Kitap İhtiyacı...

Süheyla Akbal

siheylaakbal@gmail.com

Ortaokul düzeyinde hikaye kitapları ile 5, 6, 7ve 8’inci sınıf düzeyinde test kitaplarına ihtiyacımız var.

Aydınlık Bir Nesil için!

Kenan Özkan

kenan_k.s@hotmail.com

Merhaba. Ben, Gebze Kanuni Sosyal Bilimler Lisesi okul başkanıyım. Okulumuzun kütüphanesi var fakat kitaplarımız çok yetersiz. Bu yüzden, sizden kitap bağışı istiyoruz. Şimdiden teşekkürler.

1, 2, 3 ve 4'üncü Sınıflar için Masal ve Hikaye Kitabı İhtiyacı...

Nimet Çetinkaya

nmtt_ctnkyaa@hotmail.com

Sayenizde Kütüphanemizi Kurduk. Şimdi Sıra...

Pınar Yalçın

ppinar63@gmail.com

Sayenizde kütüphanemizi kurduk. İlkokul birinci sınıf seviyesinde boyama kitaplarına ve anasınıfı için oyuncaklara ihtiyacımız kaldı. Desteğinizi bekliyoruz.
Adres: Mutlukaya Köyü İlkokulu, Şanlıurfa.

Niğde'de 5 Okula Kütüphane Kurma Projesi...

Umut Güneş

umttgnss@hotmail.com

Arkadaşlar merhaba. Vefat eden GFB liderimiz Sefa Kalya adına, Niğde'de 5 okula 5 kütüphane kurulacaktır. 5000 adet kitap topluyoruz. Kargoların hepsini karşılayacak maddi durumumuz yok. Hayır, sevap işlemek için yardımlarınızı bekliyoruz. Allah işleyeceğiniz hayırları kabul buyursun inşallah.

İlkokul Seviyesinde Hikaye Kitaplarına İhtiyacımız Var.

Ünal Öztürk

peder_65_baba@hotmail.com

İlkokul seviyesinde hikaye kitaplarına ihtiyacımız var. Öğrencilerimiz okuma konusunda çok istekli fakat imkanlarımız oldukça kısıtlı. Çabalarımız haliyle yetersiz kalıyor. Siz değerli yardımseverlerin sayesinde çocuklarımızın yüzlerinin gülmesini istiyoruz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Okulumuza kitap yardımı yapar mısınız?

Canan Akyol

cnn_elmasekeri@hotmail.com

Öğrencilerimizin okuma kitabına ihtiyacı var.

Kütüphane Kuruyoruz.

Deniz Tavus

deniz_tavus@outlook.com

Şanlıurfa'da ortaokul sosyal bilgiler öğretmeniyim. Okulumuza kütüphane kuruyoruz. Kitap olarak çok eksiğimiz var. Dünya Klasikleri, ansiklopedi, bilimsel, dini vb. kitaplara ihtiyacımız var. Yardım etmek isteyenler lütfen mail atsın.

Şizofreni Hastalarına Kütüphane...

Mehmet Dellal

mehmetdellal038@gmail.com

Merhaba. Kayseri Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde tedavi gören, ’’Şizofreni ve Bipolar Bozukluğu’’ bulunan hastalarımızın eğitimine ve duygusal gelişimine önemli katkısı olacağını düşündüğümüz ‘’Kütüphane’’ projesine desteklerini bekliyoruz. Kurumumuzda yaklaşık 400 kayıtlı hasta bulunup, bu hastalar hafta içi her gün merkezimize gelerek tedavilerine devam etmektedir. Kurumumuzda bulunan terapi, iş-uğraşı odaları içerisinde bir de eğitim-öğretim odası bulunup, burada hastalarımıza okuma yazma ve destek eğitimi vermekteyiz. Ancak kendi imkanlarımız ile oluşturduğumuz okuma kitaplığını geliştirerek hem okuyucu sayımızı artırmak hem de kitap yelpazemizi genişletmek en büyük hedeflerimiz arasındadır. Kurumumuza yapılacak olan kütüphane için kitap bağışları bekliyoruz. Saygılar.

Tatvan'da Acil Kitap İhtiyacı...

Niyazi Yol

niyaziyol@mynet.comğiÜ


İyi günler. Ben, Bitlis İli Tatvan İlçesi Fatih Ortaokulu Müdürüyüm. Yoksul öğrencilerin yoğun olduğu bir okuluz. 350 öğrenci ile eğitim ve öğretime devam ediyoruz. Velilerimizin okula ilgisi de çok düşük. Sınıflarımızda birer kitaplık kurmayı ve bir odamızı da okul kütüphanesi olarak kullanmayı düşünüyoruz. Okulumuzda, her gün 40 dakikalık okuma saati yapıyoruz; fakat kitaplarımız yetersiz kalıyor. Sizlerden, kitap yardımı bekliyoruz. Ortaokul seviyesinde roman ve hikayeler öncelikli tercihimiz... Şimdiden teşekkürler.

Hacı Osman Arıkan İlkokulu Kitap Bekliyor.

Dilara Eda Ateş

e.dilarates@gmail.com

Öncelikle Merhabalar. Ben, Kahramanmaraş-Merkez-Karacasu köyü Hacı Osman Arıkan İlkokulu Rehber öğretmeniyim. Öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığı kazandırabilmek, onların yeni dünyaları keşfedebilmelerini ve kendilerine yeni ufuklar yaratabilmelerini sağlamak amacıyla, kendi imkanlarımız dahilinde, öğretmenlerimizle bir kütüphane kurduk. Fakat, kütüphanemizde yeterli kitap yok. Siz bağışseverlerden, okulumuza kitap desteğinde bulunmanızı talep ediyoruz. Öğrencilerimin, bilginin ışığıyla parlayan gözlerindeki mutluluğu görebilmeyi dört gözle bekliyorum. Öncelikle ihtiyacımız olan kitaplar: Çocuk Kitapları, Dünya Klasikleri ve Kişisel Gelişim Kitapları.
Adres: Karacasu Mevkii, Karaziyaret Mahallesi, Hacı Osman Arıkan İlkokulu, Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş.

Okuluma Kitap Lazım...

Osman Genç

osmangenc33@gmail.com

Tarsus Çayboyu Ortaokulunda Sosyal Bilgiler Öğreteniyim. Okulumuzda kitap okuma yarışması yapacağız. Bunun için 5, 6, 7 ve 8’inci sınıf düzeyinde kitaplara ihtiyacımız var. Bağışlarınızı beklerim.

İlkokul Seviyesinde Kitaplara İhtiyacımız Var.

Elif Acar

elifacar1991@windowslive.com

Merhaba. Ben, Van'da öğretmenim. Kendi imkanlarımızla temin etsek de, kitap ihtiyacına yetişemiyoruz. Öğrencilerimizin okuma kitaplarına ihtiyacı var. Yardımseverlerin desteğini bekliyoruz.

Kadınhanı'nda Ortaokul Düzeyinde Kitap İhtiyacı...

Şengül Balcı

sengulbalci@windowslive.com

Merhaba. Ben, Konya'nın Kadınhanı İlçesinin Saçıkara Mahallesinde görev yapıyorum. Okulumuzun, ortaokul düzeyinde kitaplara ihtiyacı var. Bağışlarınızı bekliyoruz.

Acil Ders Materyali İhtiyacı...

Burhan Demir

burhandmr@89hotmail.com

Okulumuza acilen ders materyali istiyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.
Adres: Çaylar YBO, Varto/Muş.

Köy İlkokuluna, İlk Okuma-Yazma Kitabı...

Arif Bakıcı

abakici21@gmail.com

İlkokul 1’inci sınıflar için ilk okuma-yazma kitabı...

Geleceğin Hafızları için Kitap...

İrfan Ulaş

irfanulas51@hotmail.com

Niğde merkezde yeni açmış olduğumuz D.İ.B hafızlık Kur'an Kursumuzda kütüphane kuruyoruz. Küçük hafızlarımızın ve yetişkin öğrencilerimizin istifade edeceği ve kendilerini geliştireceği kitaplara ihtiyacımız var. Kitap bağışlamak isteyen hayırseverlere duyurulur. Allah râzı olsun.

Kütüphanemize bir Kitap...

Kısmet Çakır

kismet-cakir@hotmail.com

Köy okulumuza kütüphane açmak istiyoruz. Bunun için 1-4’üncü sınıf seviyesinde kitaplara ihtiyacımız var. Maddî durumu yeterli olmayan öğrencilerimizin okuma sevgisini artırabilmemiz için yardımlarınızı bekliyoruz. Şimdiden teşekkürler.

Şebinkarahisar'da Acil Kitap İhtiyacı...

Yasin Sabah

yasinsabah.ys@gmail.com

Giresun-Şebinkarahisar Türk Telekom Çok Programlı Lisesi öğrencisiyim. Okul kütüphanemizde romanlara ihtiyacımız var. Bu konuda yardımcı olmanız, arkadaşlarım ve beni mutlu edecektir.

İlkokul Kitaplarına İhtiyacımız Var. Özellikle de 1'inci Sınıf Hikaye Kitaplarına...

Soner Tülü

snr89@outlook.com

İlkokuma-yazma kitapları, ilkokuma-yazma hikaye kitapları, 1 ve 2’nci sınıf hikaye kitapları...

''Cennette Büyük bir Köşk Vardır. Buraya Ancak Çocukları Sevindirenler Girer.''

Kenan Kalmış

kenan.kalmis@omu.edu.tr

Samsun-Vezirköprü-Sofular Mahallesi İlköğretim öğrencileri için, ilkokul düzeyinde; hikaye, roman , masal, boyama vb. kitaplara ihtiyaç vardır. ''Cennette büyük bir köşk vardır. İsmi ‘Ferah Evi’dir. Buraya ancak çocukları sevindirenler girer.'' buyurmuştur Peygamber Efendimiz. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Tatvan'da Acil Kitap İhtiyacı!

Güllü Kılıç

gmz-_-92@hotmail.com

Bitlis'in Tatvan İlçesinde Türkçe öğretmeniyim. Birleştirilmiş sınıflı okulumuza, öğrencilerimiz taşımalı olarak geliyor. Okuma seviyeleri çok düşük. Okulumuz yeni açıldığı için bir kütüphanemiz de yok. Öğrencilerimizin okuma alışkanlığı geliştirebilmeleri için yardımlarınızı bekliyoruz.

Ardahan'da Ortaokul Seviyesinde Kitap İhtiyacı...

Kadir Bayraktar

kb_gs1905@hotmail.com

Okulumuzda; 5, 6, 7 ve 8’inci sınıf öğrencisi seviyesine uygun okuma kitabı ihtiyacımız var. Ardahan'daki okulumuz için imkân sahiplerinin yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim. :)

Yeşil Çamlıhemşin'de, Genç Zihinlerin de Yeşermesi için...

Hızır Seferinoğlu

seferinoglu_h_@hotmail.com

Öncelikle kitap bağışında bulunan her bağışçıya teşekkür ederim. Öğrencilerimin ihtiyacı olan kitaplar şu şekildedir: Edebi nitelikli eserler, kültür kitapları, süreli yayınlar, ansiklopediler, sözlükler, yazım kılavuzları ve konu anlatımlı ders kitapları. Bağışlarınız için tekrar tekrar teşekkürler. Her kitap bir dünya... Dünyaları bağışlayanlara selamlar, sevgiler, saygılar...

Okuyup, Kitaplığıma Koyabileceğim Romanlar...

Bayram Şahin

bayramourinho@hotmail.com

Alım gücüne sahip olup da elinde romanları olan kitapseverlerin yardımlarını bekliyorum. Hem okumama vesile olmuş, hem de kitaplığıma bir kitap kazandırmış olacaksınız. Yardımlarınızı bekliyorum. Sevgiyle kalın.

Miniklerin, Yardımınıza İhtiyacı Var!

Ümran Doğan

umrandoan@gmail.com

Bingöl'ün Karlıova ilçesine bağlı bir köyde okul öncesi öğretmeniyim. Bu soğuk kış şartlarında çocuklar okula lastik ayakkabı ile geliyorlar. Anlayacağınız maddî durumları çok kötü. Sınıfımız materyal açısından çok eksik. Her türlü yardımınıza ihtiyacımız var. Şimdiden teşekkür ederim.

Köy Okuluna Yardım Talebi...

Sevgi Alka

sevgi.alka@gmail.com

Merhabalar. Bingöl'ün Karlıova İlçesinin bir köyünde Türkçe öğretmeniyim. İlkokul ve ortaokul okuma ve test kitaplarına ihtiyacımız var. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Okul Kütüphanemize Kitap Yardımı İstiyoruz!

Onur Turgut

onur_t_07@hotmail.com

Acıpayam İlçesi-Karahöyük Ortaokulu kütüphanesinde öğrencilerimizin ihtiyacını karşılayacak kadar kitap olmaması sebebiyle yardımlarınızı bekliyoruz. İlkokul ya da ortaokula yönelik olabilir. Ne olur karanlığa bir ışık da siz yakın!

Ortaokul ve Lise Seviyesinde Roman, Hikaye vb. Kitap İhtiyacı...

Mustafa Borazan

frezya113@hotmail.com

Bir Kitap = Bir Hayat

Deniz Şenel

denizebrusenel@gmail.com

Değirmendere Ortaokulu, İzmir'in Menderes İlçesine bağlı küçük bir köy okulu... Okulumuzda 100 öğrenci var. Çoğu göçle gelmiş, maddî durumu çok yetersiz ailelerin çocukları. Okulun İzmir'de olduğuna inanamıyor insan. Terliklerle, incecik kazaklarla geliyorlar okula. Tarlada, serada çalışmak ya da kardeşlerine bakmak için okula gelemeyen bu çocuklar için bir şeyler yapılmalı! Ders kitabından başka kitaplar da tanımalı bu çocuklar. Her sabah uyanmak için bir hayalleri olmalı. Onlar adına sadece kitap istiyorum. İnanıyorum ki; okul için her şey yapabilirsiniz, ama okulun bir kitaplığı yoksa hiçbir şey yapmamış olursunuz. Bizim en büyük eksiğimiz bir kütüphane. Sınıf kitaplıkları, sözlükler, test kitapları, kitap, kitap, kitap... İnanın bazen bir kurşunkalem bile öyle değerli ki burada... Ve çocuklar öylesine aç ki kitaba ışıl ışıl gözleriyle... Sadece kitap istiyorum onlar için. İstiyorum ki 2016, kitap dolu bir yıl olsun onlar için. İlgilenen herkese şimdiden teşekkürler.

İlkokul 1-4'üncü Sınıf Öğrencileri için Her Türlü Kitap İhtiyacımız Var!

Ömer Sabır

sabir789@hotmail.com

Ortaokul Seviyesine Uygun Okuma Kitapları...

Gülay Öztürk Tarhan

gulaycnut@hotmail.com

Bir kasaba okulunda çalışmaktayım. Okulumuz maddî imkanlardan yoksun bir okul. Okulda hiç bir deney malzemesi, ders araç gereci ve kitap yok. Öğrenciler gelir düzeyi düşük ailelerin çocukları. Bu nedenlerle; ortaokul seviyesine uygun hikaye, roman Türk ve Dünya klasikleri kitaplarından istiyorum. İlgililere çok teşekkür ederim.

Şirvan Fatih Nezahat-Avni Kulen İlkokulu Öğrencilerine Kitap Yardımı...

Özlem Toprak

ozlem-1446@hotmail.com

Siirt-Şirvan Fatih Nezahat-Avni Kulen İlkokulu müdür yetkili öğretmeniyim. Öğrencilerimin yardımcı kitaplara ihtiyacı bulunmaktadır. Yardımcı olabilirseniz çok seviniriz. 1’inci sınıf ilkokuma-yazma setleri ile 2, 3 ve 4’üncü sınıf seviyesinde okula yardımcı test kitabı vb.i kaynaklara ihtiyacımız vardır.
Sınıf Mevcutlarımız: 1’inci Sınıf: 14 kişi, 2’nci Sınıf: 13 kişi, 3’üncü Sınıf: 6 kişi ve 4’üncü Sınıf: 1 kişi.

Kitapsız Bir Bina Yığını...

Ümit İkiz

umit_ikiz@hotmail.com

Saygıdeğer yardımseverler, kitap dostları: 2013 Yılında, Ağrı’da bir köye atanmıştım. KitapAğacı.org sayesinde, oraya birçok yardım toplamış ve bir kütüphane kurmuştum. Şimdi, il içi atama ile Ağrı Merkez Aşağı Küpkıran Köyü İlkokuluna atandım. Sizlerin yardımıyla bir kütüphane de buraya kurmak istiyorum. Müdür ve Müdür yardımcılarımızla görüştüm. Gerekli izinleri aldım. Kütüphane açacağım derslikte 6 tane kırık eski dolap var. Sizlerden kitap talebimiz var. Buraya 1-4’üncü sınıf arası bol hikaye kitabı ve roman göndermenizi rica ediyoruz. Lütfen yardımınızı esirgemeyin. Çocukların ellerinde silah değil kitap olsun. Kavgayı değil, barışı öğrensinler. Terörü, çatışmayı değil, sevgiyi kardeşliği bilsinler.
Not: İmkânı olan, maddî gücü yeterli yardımseverlerden demonte dolaplardan gönderebilen olursa, kütüphanemizi çok daha güzel yapabiliriz. Hikaye kitaplarının, özellikle 1-4’üncü sınıf arası olmasını rica ediyoruz.
Adres: Aşağı Küpkıran Köyü İlkokulu, Merkez/Ağrı
Web Sayfası: askupkiranilkokulu.meb.k12.tr

Kaynak Kitaba İhtiyacımız Var.

Ali Korkmaz

korkmazali60@gmail.com

Arkadaşlar: Malûm, KPSS giderek yaklaşmakta... Kaynak kitap temin etme konusunda çok ciddi sıkıntılarımız var. Bize yardımcı olursanız çok seviniriz.
Adres: Gaziosmanpaşa Üniversitesi, İlahiyat Fakültesi, İlköğretim Din Kültürü Öğretmenliği Bölümü.

İlkokul 1, 2, 3 ve 4'üncü Sınıf Seviyesine Uygun Okuma Kitapları...

Müge Yüksek

muge-yuksek@hotmail.com

Yeni açılan okulumuzun kütüphanesini açmak istiyoruz.Hiç kitabımız yok. İlkokul 1, 2, 3 ve 4’üncü sınıf seviyesine uygun okuma kitaplarına ihtiyacımız var. Miktarı önemli değil. Kitap bağışlarınızı bekliyoruz. Şimdiden teşekkür ederiz. Sevgiler...

Hastaneler için Kitap Bağışı...

Hüseyin Çevik

huseyin.cevk@gmail.com

Merhaba KitapAğacı ailesi... Okulumuzda, sosyal sorumluluk dersi kapsamındaki projemizi biraz daha büyütmek ve bütün hastaneleri kitaplıklarına kavuşturmak gibi uçuk bir hayalimiz var. Bunun için çok kitaba ihtiyacımız var. Örnek olarak, Ümraniye Devlet Hastanesine bir kitaplık yaptırdık. Yakında, bakanlıkların da kapısını çalmaya başlayacağız. Twitter’dan ulaşmak isteyen arkadaşlar için adresimiz @Blmyokitapci

Ortaokul Seviyesinde Okuma Kitapları...

Aslı Kılınç

a.2754.k@hotmail.com

Ortaokul (5, 6, 7, 8’inci sınıf) seviyesinde, okuma saatleri uygulamamıza yardımcı olacak her türlü roman, Türk ve Dünya Klasikleri, hikaye kitapları istiyoruz. Şimdiden teşekkürler.

Okul Kütüphanesi için...

Hacer Mıngır

mingir26@hotmail.com

Van'ın Çaldıran İlçesinde bulunan lisemizde kütüphane oluşturuyoruz. Her tür kitaba ihtiyacımız var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
Adres: Zahide Mehmet Salih Tamince Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Çaldıran/Van.

Okuduğunuz Kitaplarınızdan Gönderirseniz Çok Mutlu Olurum. :)

Sinem Üzüm

Sindy-snm625@hotmail.com

Ben bir üniversite öğrencisiyim ve kitap okumayı çok seviyorum. Roman, şiir, deneme kitaplarını çok seviyorum ama öğrenci olduğum için (kitaplar da pahalı geldiği için) kitap alamıyorum. Kütüphanelerden alabildiğim kitaplar da çok hızlı bitiyor. Okuduğunuz kitaplarınızdan gönderirseniz çok mutlu olurum. :)

6-10 Yaş için Kitap ve Kırtasiye İhtiyacı...

Buket

buket.salantur@gmail.com

Öğrencilerim okumayı çok seviyorlar. Hem kitap sayımız çok az hem de kitaplarımız oldukça eski. 6-10 yaş için okuma kitapları, A4 kağıdı ve kırtasiye ihtiyacımız bulunmaktadır. Kitaplıklarımızı zenginleştirmede ve kırtasiye ihtiyacımızı gidermede bize yardımcı olursanız beni ve çocuklarımı çok mutlu edersiniz.

Anasınıfı Ögrencilerim için Kitap...

Fatma Yılmaz

fatmayilmaz630.fy@gmail.com

Merhaba. Ben, bir köy okulunda anasınıfı ögretmeniyim. Sizden, öğrencilerim için hikaye ve etkinlik kitapları talep ediyorum. Bize dönüş yaparsanız ben ve öğrencilerim çok mutlu olururz.

Köydeki Çocukların Hayal Dünyalarındaki Tuvale Bir Renk de Sen Koy!

Engin Kurt

enginkurt__58@hotmail.com

5, 6, 7 ve 8’inci sınıf düzeyinde her türlü masal, hikaye ve romanlar...

Köy Okuluna Yardım...

Fatma Güner

fatmaguner7506@hotmail.com

Ardahan'ın Çayırbaşı Köyünde sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuzda kitaba ihtiyacı olan bir sürü minik öğrencimiz var. Onlara paylaşmanın önemini anlatmanın en güzel yolu bu galiba... Yardım elini uzatan, duyarlılık gösteren herkese teşekkürler!

Köy Okulumuza Kitap Bağışı...

Taner Topal

tanertopal2011@gmail.com

Tefenni-Başpınar Şehit Ömer Kızılkaya Ortaokulumuza 100 Temel Eser bağışlar mısınız? Okulumuz köy okulu olduğundan dolayı kitap bulmakta sıkıntı yaşamaktayız.

Bir Kitap, Bin Mutluluk...

Selin Özbay

selinozby@hotmail.com

5, 6 ,7 ve 8’inci sınıflar için, Türkçe ve İngilizce hikaye kitaplarına ihtiyacımız var. Ayrıca, araştırma yapmak için İngilizce kaynak kitaplara ihtiyacımiz var.

Kütüphanemize Yardım...

Fazlı Çoban

fazlicoban63@gmail.com

Ortaokul 5, 6, 7 ve 8’inci sınıf seviyesine uygun, hikâye ve roman başta olmak üzere her tür kitaba ihtiyacımız var. Yardımlarınızı bekliyoruz.

Şırnak'ta, Her Şeye Rağmen Eğitimdeyiz!

Ziya Erdoğan

ziyaerdogan33@gmail.com

Ben, Şırnak-Güçlükonak-Fındık'ta bir köy okulunda idareciyim. Okulumuza kütüphane kuramasak da, her öğrencimize en az bir kitap düşecek şekilde bir kitaplık kurmak için çalışma başlattık. Ancak, öğretmenler olarak hepsini karşılayamadık. Her şeye rağmen, Şırnak’ta bu masum çocuklarla eğitime devam ediyoruz. Ufku açılmamış bu öğrencilerimiz için sizlerden de destek bekliyoruz. Bir kitap, bir hayal kurmaya, bir ufuk açmaya vesile olsun. Sizlerin de desteğiyle...

Tarih Kitaplarına İhtiyacımız Var.

Batuhan Vinç

batuhanvinc83@gmail.com

Sosyal Bilimler Lisesi olarak tarih alanında kitaba ihtiyacımız vardır.

Hikaye Kitaplarına İhtiyacımız Var.

Fatma Kurtoğlu

fatmakurtoglu1991@hotmail.com

Merhaba. Ben, Sakarya-Hendek-Yeşilvadi köy okulunda öğretmenlik yapıyorum. 2’nci sınıfı okutuyorum. Okulumuzda, öğrencilerimin seviyesine hitap edebilecek kitaplar yok. Kendi imkanlarımızla aldığımız kitapları okuduk bitirdik. Destek olabilecek arkadaşlardan yardım bekliyoruz.

Okulumuzun Kütüphanesi için Kitap İsteği...

Sema Akbulut

heredot_05@hotmail.com

Okulumuz öğrencilerinin kitap okuma alışkanlıklarını geliştirmek için, lise düzeyinde her tür romana ihtiyacımız var. İlgilenen bağışçıların desteklerini bekliyoruz.

Romanlarınıza Talibim...

Yiğit Can

yigiit.mirzan@hotmail.com

Merhaba. Okuduğunuz, kitaplığınızda duran ve vermek istediğiniz romanlarınız varsa almak isterim. Şimdiden teşekürler.

Siz de Yardım Eli Uzatın!

Kapcağız İlkokulu/Ortaokulu

853149@meb.k12.tr

Aydınlık geleceğimize yön vermek adına girişmiş olduğumuz mücadelede bize katkı sağlayacak olan ve 7-12 yaş grubuna yönelik her alandaki eserleri talep ediyoruz.

"Açık Kütüphane" Projesi...

Nilüfer Seral

nil1915@gmail.com

Merhaba. Kızımız, yakın bir tarihte okul temsilcisi seçildi ve proje olarak "Açık Kütüphane" sistemini geliştirdi. İlköğretim için; hikaye, başvuru, vb. kitap topluyoruz. Yardımcı olmak isterseniz seviniriz. Şimdiden teşekkürler.
Açık Kütüphane ile ilgili kısa video: https://www.youtube.com/watch?v=UqKqXE5d6PA

DGS Eğitim Seti İhtiyacı...

Bekir Maraş

bekirmaras111@gmail.com

Üniversite öğrencisiyim. Son senem. DGS’ye hazırlanıyorum. Elimde hiç bir kaynak yok. Kazanmayı çok istiyorum. Elimde küçük de olsa bir kaynak olmasını istiyorum. Geleceğim için çok önemli... Lütfen bana yardım edin. Şimdiden teşekkürler.

KPSS Sınavını Kazanmama Yardımcı Olun.

Safiye Sarı

beyza_berna_mine@hotmail.com

Önlisans KPSS kitaplarına (soru bankası, konu anlatımlı kitap, denemeler, vb.) ihtiyacım var. Elimde çok az kaynak var. Farklı yayınevlerine ait soru bankalarına çok ihityacım var. Kazanmama yardımcı olmanızı umuyorum.

Bir Damla Mürekkep, Milyonlarca İnsanı Düşündürür.

Mehmet Fatih Kocabaş

sairnabiortaokulu@gmail.com

Okulumuz, Şair Nabi Ortaokulu ismiyle Küçükkızılhisar Mahallesi Şahinbey İlçesi Gaziantep'te yeni açılmıştır. Okulumuzda öğrencilerimizi her yönüyle geliştirmek ve onları; vatanını ve milletini seven, çevresine duyarlı, bilgili, özgüveni yüksek, eğitimli, okulumuzun ismine uygun şair-yazar ruhlu bireyler olarak yetiştirmek hedeflenmektedir. Okulumuzda Kütüphane odası ve rafları bulunmakta olup, içerisinde hiç kitap bulunmamaktadır. Sosyal Sorumluluk Projenizin okullara ve eğitime verdiği değer ve katkı tarafımızca bilinmektedir. Kütüphanemize konulmak ve öğrencilerimizin kullanımına sunulmak üzere, kitap ve satranç takımı konusunda okulum ve öğrencilerim adına katkılarınızı bekler, saygılar sunarım.

YGS-LYS Kitaplarını Atmak Yerine Kazandırın!

Rehber Öğretmen

yalcin.turkan@msn.com

Bitlis-Tatvan’daki Anadolu Lisemizde, köyden gelen ve maddî durumu iyi olmayan bir çok öğrencimiz var. Elinizde bulunan, kullanmadığınız YGS-LYS yardımcı kaynakları ya da roman ve hikaye kitaplarınızı ihtiyacı olan öğrencilerimiz için bağışlarsanız, hem onları hem de beni çok mutlu etmiş olursunuz. Yapacağınız bağışlar için şimdiden teşekkür ediyorum.
Adres: Türkan Yalçın, Hüseyin Çelik Anadolu Lisesi, Tatvan/Bitlis.

Köy Okuluna Kütüphane Kuruyoruz. Acil Kitap Lazım!

Serkan Bayar

serkanbayarrr@gmail.com

İlkokuldan liseye kadar, nelere ihtiyaç varsa destek bekliyoruz. Haber bekliyorum. Herkese selamlar...

Okulumuzun Kitapsızlık Derdine Şifa Olur musunuz?

Merve Güngör

mahinur.17@hotmail.com

Ben, Gömeç İmam-Hatip Ortaokulunda öğretmenim. Okulumuzda ne yazık ki kütüphaneyi bırakın kitapların doldurduğu bir kitaplık dahi yok. Üstelik içinde bulunduğumuz ilçede de, öğrencilerimizin istifade edebilceği bir kütüphane bulunmamaktadır. Bu sebeple, sizden öğrencilerimizi kitapla buluşturmanızı, onların geleceğe sağlam adımlar atması için ellerinden tutmanızı istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Kitaplığımız Can Bulsun!

Ruken Pekince

rukenpekince@hotmail.com

Okulumuzun bir kütüphanesi yok. Çocuklar için bir kitaplık oluşturuyoruz. Ortaokul öğrencilerinin seviyesine uygun kitaplara ihtiyacımız var.

Bu Çocuklar da Okumalı!

Saliha Coşar

saliha_cosar_18@hotmail.com

Merhabalar. Ardahan'ın Göle İlçesindeki 30 Eylül Ortaokulunun acil kitap yardımlarına ihtiyacı var. Okulumuzun ufak bir kütüphanesi var ancak öğrenci sayımıza yetecek kadar kitabımız yok. Var olan kitaplar da çocuklarda okuma alışkanlığı kazandırmak için kullanılabilecek kalitede değil. Kaliteli kitapların ve farklı yazarların elinden çıkmış eserlerin bu konuda bize büyük yardımı olacağını umuyorum. Hem öğrencilerimizin okuma alışkanlığı kazanması hem de kitap okumaya karşı isteklerinin artması için yardımlarınızı rica ediyorum.

Yardımlarınızı Bekliyoruz!

Eray Yılmaz

erayyilmaz_90@hotmail.com

Ben, Kars'ın Sarıkamış İlçesine bağlı Eşmeçayır Köyünde Türkçe öğretmeniyim. Okulumuzda okuma kitabı çok yetersiz. Ortaokul seviyesinde hikaye ve roman ihtiyacımız var. Hayırseverlerin yardımlarını bekliyoruz.

Camimizde Acil Kitap İhtiyacı Var.

Serhat Köksal

serhatsemakoksal@gmail.com

İyi günler. Sizlerden camilerimize, Dinî Kitap, Kur’an-ı Kerîm vb. yardımda bulunmanızı rica ediyorum. Camilerimizde ufak da olsa kitaplıklar kurmak istiyoruz. Bundan önceki kampanyamızda, Sincan Çocuk Cezaevine 1000’den fazla kitap yardımında bulunduk. Allah’a emanet olun.

Köyceğiz-Otmanlar Ortaokulunda Acil Kitap İhtiyacı...

Oğuzhan Saraç

oquzhan-gfb1907@windowslive.com

Merhabalar. Ben, Muğla İlinin Köyceğiz İlçesinde bulunan Otmanlar Ortaokulunda Türkçe öğretmeniyim. Köy okulumuzda, hikaye, roman, masal vb. okuma kitaplarımız bulunmuyor. Bu nedenle, öğrencilerimizin çoğunda okuma güçlüğü var. Buradaki öğrencilerin aydınlanması ve gelişmesi için sizlerden bize yardım etmenizi rica ediyorum. Bu çok acil bir ihtiyaç. Lütfen bize yardımcı olun. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim. Hoşçakalın.

Okul Kütüphanemizi Güncellememiz Gerekiyor!

Ahmet Erdem

erdemahmet66@gmail.com

1’inci sınıftan 8’inci sınıfa eğitim öğretim yapan bir okulda görev yapmaktayım. Okulumuzda 220 öğrenci bulunmaktadır. Öğrencilerimiz için, hikaye ve roman türünde kitaplara ihtiyaç var. Okul kütüphanemiz güncel değil ve yetersiz. Yardımcı olursanız seviniriz.

Yeni Kurulan Ancak Rafları Boş Olan Kütüphanemizde Kitap İhtiyacımız Var.

Serkan Gürfes

serkangurfes@gmail.com

Okulumuz, Samsun İline bağlı Tekkeköy ilçesinde bir köy okulu. Yeni kurulan kütüphanemiz için; hikaye, roman, dergi vb. kitaplara ihtiyacımız var. Kitap bağışı yaparken lütfen, kitapların kullanılabilir olmasına dikkat edelim ve okuyacak olanların çocuk oluğunu unutmayalım.

Patnos-Bozoğlak Köyünde Kaynak Kitap İhtiyacı...

Oya Baran

oya-baran@hotmail.com

Ağrı-Patnos-Bozoğlak Köyü İlk/Ortaokulunda öğretmenim. Velilerimizin maddî durumları oldukça kötü. Bu yüzden öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılayamıyorlar. Öğrencilerimiz için acilen kaynak kitaplara ihtiyaç var. Yardımlarınızı talep ediyoruz. Saygılarımla...

Okuma Köşemiz için Desteğinize İhtiyacımız Var.

Özlem Ediz

oslemm.ediss@hotmail.com

Merhabalar. Ben, Şanlıurfa-Viranşehir Sağlamlar İlkokulunda öğretmenim. Okulumuz, küçük bir köy okulu. Çocukların yapacağı çok fazla aktivite bulunmamasından dolayı, hem onların ufuklarını daha da genişletmek, hem de okumayı zevkli hale getirmek adına oluşturacağım okuma köşesi için siz yardımseverlerin desteğine ihtiyacım var. İhtiyacımız; çocukların oturması için küçük minderler ve ilkokul düzeyinde hikaye kitapları. İlginize şimdiden teşekkürler...

Ardahan'da Ortaokul Düzeyinde Kitap İhtiyacı...

Halide Yavuz

yavuz_halide@yahoo.com

Ardahan'ın Göle ilçesinde bulunan 30 Eylül Ortaokulu kütüphaneside, ortaokul düzeyinde okuma kitaplarına ihtiyacımız var.

Öğrencilerime Işık Olur musun?

Leman Atasever

lemanatasever@gmail.com

Okulumuzda kurulacak olan kütüphanemiz için ilkokul düzeyinde (6-10 yaş) kitaplara ihtiyacımız vardır. Çocuklarımız bağışlayacağınız kitapları dört gözle bekliyor.

Velilerim Okusun Diye!..

İmran Toker

narmi_naz@hotmail.com

İlkokulda çalışan bir öğretmenim. Velilerimin okuması için çocuk bakımı ve eğitimi, kişisel gelişim, sağlık vb. kategorilerde yetişkin kitaplarına ihtiyacım var. Sevgiler...

Okulumuza Kitap Hediye Eder misiniz?

Erkan Sarıkaya

by_erkan26@hotmail.com

Okulumuzun yeni kurulan kütüphanesi için; ansiklopedi, hikaye, roman, dergi vb. kitaplara ihtiyacımız var.

Tek Kurtuluşları Okumak Olan Öğrencilere TEOG Soru Bankası Yardımı...

Süleyman Aşker

suleymanask90@hotmail.com

Şanlıurfa’nın bir köyünde Rehber Öğretmen olarak görev yapmaktayım. Öğrencilerimiz, maddî durumlarından dolayı TEOG sınavı için test ve soru bankaları alamamaktalar. Biz öğretmenler olarak elimizden geldiğince yardım etmeye çalıştık ama maddî durumu kötü olan öğrenci sayısı oldukça fazla olduğundan ve ailelerin ilgisizliğinden dolayı öğrenciler sınava hazırlanırken kaynak sıkıntısı yaşıyorlar. Yardımda bulunabilecek arkadaşların iletişime geçip çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunmasını temenni ediyorum.

Öğrencilerim, Kütüphane Atmosferini Hiç Bilmiyor.

Gökçe Yaman

ankara-mka@hotmail.com

Ortaokul düzeyinde kitaplara ihtiyacımız var. İlgilenirseniz çok seviniriz. Bulunduğum ilçede halk kütüphanesi de yok. Yani öğrencilerim kütüphane atmosferini hiç bilmiyor. Onların bu atmosferi soluması için bağışlarınızı bekliyoruz.

Şehit Polis Yıldırım Günay İmam Hatip Ortaokulunda Kitap İhtiyacı...

Onur Nar

o_heat@hotmail.com

Merhabalar. Ağrı İli Hamur İlçesi Şehit Polis Yıldırım Günay İmam Hatip Ortaokulunda asker öğretmen olarak görev yapmaktayım. Türkçe öğretmeniyim. Ortaokul öğrencilerine yönelik; roman, öykü vb. kitap yardımında bulunmanızı rica ediyorum. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Küçük Yerde, Büyük Dünyalar Kurmak!..

Oktay Çakan

oktaycakan@gmail.com

10-15 yaş aralığını kapsayan, öğrencilerimin yaşadığı küçük yerde büyük dünyalar kurmalarına yardımcı olacak kitaplara ihtiyacımız var. Dünya klasikleri, 100 Temel Eser, roman ve hikaye türü tüm kitaplar ihtiyacımız.

Senin kitabın, Benim Kitabım...

Gül Kaplan

gulkaplannn@gmail.com

Merhaba sevgili bağışseverler. Harran Süleyman Demirel Çok Programlı Anadolu Lisesi olarak öğrencilerimizin kitap ihtiyaçlarını sizlere duyurmak istiyorum. Bölgemiz tarım bölgesi ve çocuklarımız tarım işçisi olduğundan, bölgenin sosyo-ekonomik şartlarının elverişsiz olmasından dolayı (o kadar ki ilçelerinde kırtasiye dahi yok) kitaplara ulaşmakta sıkıntı yaşıyorlar. Bizler elimizden geleni yapıyor olmamıza rağmen siz bağışseverlerin yardımlarını bekliyoruz. Tüm lise düzeyi ve özellikle YGS-LYS kitaplarına ihtiyacımız var. Elinde YGS-LYS kitapları olan dostum: Senden, gerçekten yardım bekliyorum. Bize yardım et. Çocukları üniversiteye senin sayende gönderelim. Şimdiden teşekkürler...

Köy Okulu Kütüphanemizde Kitap İhtiyacı...

Naif Metin Arap

na_me_27@hotmail.com

Gaziantep-Nizip'e bağlı bir köy okulunda (Alahacı Ortaokulu) çocukların yararlanabileceği bir kütüphanemiz ve gerekli kitaplarımız yoktu. Bu sene kütüphanemizi kurmuş bulunmaktayız. Özellikle araştırma yapabilecekleri ansiklopedi tarzında kitaplara ihtiyacımız var. Bunun yanında, okuyup kendini geliştirebilecekleri hikaye ve roman kitaplarımız da eksik. Çocuklarımız için sizlerin desteğini bekliyoruz.

Birleştirilmiş Sınıflarda Eğitim Gören Öğrencilerimiz Kitap Bekliyor.

Lokman Tandoğan

lokman.652601@windowslive.com

2, 3 ve 4’üncü sınıfta okuyan öğrencilerim için sizlerden kitap yardımı talep ediyorum.

Ortaokul Düzeyinde Okuma Kitaplarına İhtiyacımız Var.

İbrahim Ersöz

ersoz35ersoz@outlook.com

Fatma Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Kendi Kütüphanesini Oluşturuyor.

Fatma Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

osmanyazar0@gmail.com

Merhabalar. Şanlıurfa-Karaköprü Fatma Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde Okul Psikolojik Danışmanı/Rehber Öğretmen olarak görev yapıyorum. Geçen yıl eğitime başlayan okulumuzda bu yıl kütüphane oluşturuyoruz. Okulumuzun kendi bütçesiyle kütüphanemizin fiziki olarak şartları hazır hale getirildi. Ancak kitap eksiğimiz çok. Kütüphanede bulunabilecek her türlü kitaba ihtiyacımız var. Yardımcı olabilecek hayırsever dostların desteğine ihtiyacımız var. "Fatma Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Kendi Kütüphanesini Oluşturuyor" sizlerinde katkısı olsun istemez misiniz?
Adres: Akbayır Mahallesi 1065. Sokak No1/A Karaköprü/Şanlıurfa.
http://www.gobeklitepehaber.com/haber/11708/fatma-zehra-kiz-anadolu-imam-hatip-lisesi-kendi-kutuphanesini-olusturuyor.html

Önlisans KPSS ve DGS Kitap İhtiyacı...

Safiye Sarı

beyza_berna_mine@hotmail.com

Merhabalar. Benim, önlisans KPSS ve DGS kitaplarına ihtiyacım var. Soru bankası ve konu anlatımlı kitaplar... Yardımcı olursanız çok sevinirim.

İlkokul 2, 3 ve 4'üncü Sınıf için Hikaye ve Roman...

Zafer Kılıç

zkilic75@hotmail.com

Geleceğe Bir Işık...

Mahsum Çelik

baver_ceko@hotmail.com

Okulumuzda açılan kütüphanemizde, kendi imkanlarımızla biriktirdiğimiz kitaplarla geleceğe ışık tutmak istiyoruz. Bu onurlu mücadelemizde bize yardımcı olmanız dileğiyle...
Adres Kozluk Sınav Lisesi, Kozluk/Batman.

Doğudaki Çocuklarımızın En Çok İhtiyacı Olan Şey: Kitap...

Hafize Yıldız

hafize_bg_tr_@hotmail.com

Değerli Arkadaşlar: Ben Gercüş/Batman’da bir lisede Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği yapıyorum. Sizlerden bir isteğim var. Aslında bu isteğim çocuklarım için. Çocuklarımızın daha iyi bir eğitim görmesi için bütün öğretmenlerimiz canla başla çalışıyorlar. Ama ben istiyorum ki nitelikli bir kütüphaneleri olsun, kitapların eşsiz dünyasından mahrum kalmasınlar. Sizden kütüphanemiz için roman, hikaye, şiir ve araştırma kitapları istiyorum. Faaliyetlerinizi göz önüne alırsak bu çağrıma sessiz kalmayacağınızı umarım. Saygı ve minnetlerimle... İyi çalışmalar...
Adres: Dicle Anadolu Lisesi, Bağlarbaşı Mah., Garip Cad., No:72, Gercüş/Batman.